• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

24. novembra 2016 
Ahoj mamičky, chcem sa spytat,či v trnavskej porodnici dovolia porod s dulou. Čakám prve dieta, rodit budem vo februari a rada by som využila službu nejakej duly. Pochadzam z vychodu,kde s tym maju velmi dobre skusenosti. Tak sa chcem spytat,či v Trnave alebo v okoli nejaka dula je a či jej tam dovolia prist so mnou ako doprovod.Ak ano, čo k tomu potrebujem, či nejaky suhlas,ak ano od koho . Dakujem. :slight_smile:
8. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jedlicka, tak prajem nech si to mala Natalka rychlo rozmysli a sup sup pride medzi nas :dizzy_face:
8. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
buducamamina skús si pozrieť stránku www.duly.sk, tam nájdeš info.. a myslím že v tt pôrodnici je taká možnosť.. platená..
8. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janula,
vcera mi asi blbol MK, lebo tvoj prispevok sa mi nezobrazil :confused: az dnes :unamused:
No v nemocnici hovorili, ze netreba nic svoje brat, ale ja si tiez urcite zbalim nejake 2 kosele a mozno aj zupan a urcite aj par veciciek pre malinkeho, alebo to minimalne nachystam doma pre manzela, ked by sme potrebovali, aby vedel co priniest- uvidim ako sa to (ne)zmesti do tasky :wink:
Toho lekara asi tiez nebudem riesit, sa bojim, ze potom by chcel vyvolavat porod, ked bude mat sluzbu, aby nemusel chodit cez sviatky. A ja by som rada prirodzene rodila, az ked sa drobcek vypyta :dizzy_face:

buducamamina,
urcite ti povovolia porod s dulou v TT, mozes mat pri porode koho chces - teda max. 1 osobu, ale mozes si vybrat prave dulu :wink: Treba to len na prijme nahlasit a zaplatit nejakych 16€...
9. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
neviete či v TT robia prípravu na pôrod? Ak áno kde a či ste ho už nejaká absolvovala? Ďakujem
9. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v TT je materske centrum, kde sa kona takato priprava, trva to niekolko tyzdnov. Ja osobne chodievam na tehu cvicenie v hoteli Nukleon, je to spojene aj s pripravou na porod. Som velmi spokojna, hlavne to cvicenie je super
9. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili,
ako pisala janula, predporodna priprava sa da absolvovat v Materskom centre.

Ja som tam chodila minuly kurz a celkom sa mi to pacilo :wink: Malo to 8 stretnuti (4 o porode, 4 o dojceni) .
Myslim, ze minuly tyzden v stredu zacal novy kurz, ale stale sa mozes nahlasit a prist, kazdy krat sa rozprava o niecom inom :slight_smile:
A hlavne sa tam mozes vsetko opytat a porozpravat sa aj s inymi tehulkami :wink:
9. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, v materskom centre to začalo minulú stredu, teraz ideme s kočkami z koníka 2.krát, o 17.00 hod..
9. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby dnes mi doktorka povedala ze vecer mam prist na prijem este dake vysetrenie spravit a mozno si ma tam nechaju :confused: .... Tak mi drzte palceky, bojim,bojim...
9. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jedlicka, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face: :wink:
a urcite daj vediet ako si dopadla :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jedlicka budeme na teba myslieť a potom podaj info :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuj, tes sa jedlicka ze uz budes mat po tom a babeno pri sebe.... a za par dni ste doma a mozete sa sa spolu vytesovat. drzim palce nech mas lahky a rychly porod
9. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jedlička držkaj sa :slight_smile: nech to ide rýchlo a tak ako má... :wink:
9. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dnes som bola na poradni kedze mame termin tak vraj uz sa porod rozbieha,, tak teda cakame na dlasiu poradnu mam prist v stredu ale vraj do vtedy mozem aj stihnut porodit.. :grinning:

inak dnes prepustli z nemocky 16 mamiciek,,,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused: :confused: :confused: :confused:
9. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujem za informáciu a kde je to materské centrum?
9. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem vam za info..ja viem,že dula je platená služba,aj tak ju chcem...na www.duly.sk som však zistila,že v TT momentalne dula čo chodi k porodom nie je,lebo sa sama venuje materskym povinnostiam....a ked pisete že v TT je možne si zobrat iba jednu osobu a ja chcem dulu i otecka, tak skusim nakontaktovat daku dulu z blizkeho okolia, asi z BA, a rodit s nou a oteckom niekde tam..vemi pekne vam este raz dakujem ,ste mile..a všetkym vam želam pohodove tehotenstvo i porod :slight_smile:
9. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby dakujem hned ako to bude mozne dam vediet :slight_smile:
9. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak viete babulky kolko dnes prepustili babatiek z TT nemocky??
16 mamiciek ze maju naval v nemocke,, :slight_smile: tak dufam ze budeme mat kde lezat
9. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čože 16 mamičiek? :grinning: Tak dúfam, že sa nájde nejaká posteľ volná aj pre nás :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a ked som bola minuly pondelok na prehliadke v porodke, tak sestra hovorila ze ich ten den prepustili 14. To kolko mame porodov denne??? Sa tam ako pomestime? :sweat_smile:
9. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dufam ze sa nam nejake to miestocko ujde.. vraj rodili na chodbach nestihali ich davat do boxov.. :astonished: :confused:
mamicky su rozhadzane po celej gynekologii :angry:
9. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čoooo? To aj mne minulý týžden hovorila dr., že nás je na december veľa :wink:
9. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Snad to nebudete mat take hrozne. Tiez ked som lezala v porodnici, v pondelok po vikende prepustili vyse 15 mamiciek a ostatne dni bolo do 10. Kvoli ockovaniu a navsteve pediatra by som nechcela byt prepustena cez vikend.
9. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili - kuk na stranku materskeho centra, kde ho najdes - je to na Vodarni :

http://trnavskemc.sk/?page=kontakt

baby, ved nestraste s tym rodenim na chodbach, to uz co by bolo :astonished:
Budeme prichadzat pekne postupne, ziadne ze vsetky naraz :grinning: :wink:
9. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Domi O.k. dohodneme sa pekne a každá dojdeme na inú hodinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , aby sme sa zbytočne netlačili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili materské centrum je ako ideš od Tesca smerom k Tvorsadu, tam je budova VÚJE a za tým je myslím materská škôlka.. v takom oplotenom dvore..
9. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky tak uz som prisla je rozhodnute. Zajtra mam prist o 9tej na prijem a v stredu pojde krpcek von. Ake super na mangelove meniny. Krajsi darcek mu uz ani dat nemozem... :slight_smile: Nechystate sa niektora? :sweat_smile: Nech som neni sama...
9. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No super jedlicka :slight_smile: A ešte k tomu aký super dátumík - 11.11.2009 :wink: A teda darček to bude skvelý :sunglasses:
Tak budeme na teba myslieť, nech všetko dobre dopadne :wink: A v stredu ti to dr. štefániková vyvolá, či ako ste sa dohodli?
9. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko,,
tak babulky neviem ci tu dnes este budem alebo najblizsie dni .. no dnes okolo jednej mi odtiekla zatka a este stale odteka ale uz aj bolesti mam tak cca kazdych 10-15 minut a uz ma stihlo aj prehnat takze sa to blizi..
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ideme nato.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 05:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super juliet, budeme myslieť na teba a držať palce , potom podaj info :wink:
10. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok