Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

buducamamina6
8. nov 2009

Ahoj mamičky, chcem sa spytat,či v trnavskej porodnici dovolia porod s dulou. Čakám prve dieta, rodit budem vo februari a rada by som využila službu nejakej duly. Pochadzam z vychodu,kde s tym maju velmi dobre skusenosti. Tak sa chcem spytat,či v Trnave alebo v okoli nejaka dula je a či jej tam dovolia prist so mnou ako doprovod.Ak ano, čo k tomu potrebujem, či nejaky suhlas,ak ano od koho . Dakujem. 🙂

dominikaaa
8. nov 2009

jedlicka, tak prajem nech si to mala Natalka rychlo rozmysli a sup sup pride medzi nas 😵

zazalienka
8. nov 2009

buducamamina skús si pozrieť stránku www.duly.sk, tam nájdeš info.. a myslím že v tt pôrodnici je taká možnosť.. platená..

dominikaaa
9. nov 2009

janula,
vcera mi asi blbol MK, lebo tvoj prispevok sa mi nezobrazil 😕 az dnes 😒
No v nemocnici hovorili, ze netreba nic svoje brat, ale ja si tiez urcite zbalim nejake 2 kosele a mozno aj zupan a urcite aj par veciciek pre malinkeho, alebo to minimalne nachystam doma pre manzela, ked by sme potrebovali, aby vedel co priniest- uvidim ako sa to (ne)zmesti do tasky 😉
Toho lekara asi tiez nebudem riesit, sa bojim, ze potom by chcel vyvolavat porod, ked bude mat sluzbu, aby nemusel chodit cez sviatky. A ja by som rada prirodzene rodila, az ked sa drobcek vypyta 😵

buducamamina,
urcite ti povovolia porod s dulou v TT, mozes mat pri porode koho chces - teda max. 1 osobu, ale mozes si vybrat prave dulu 😉 Treba to len na prijme nahlasit a zaplatit nejakych 16€...

lili213
9. nov 2009

Ahojte 🙂
neviete či v TT robia prípravu na pôrod? Ak áno kde a či ste ho už nejaká absolvovala? Ďakujem

janula17
9. nov 2009

v TT je materske centrum, kde sa kona takato priprava, trva to niekolko tyzdnov. Ja osobne chodievam na tehu cvicenie v hoteli Nukleon, je to spojene aj s pripravou na porod. Som velmi spokojna, hlavne to cvicenie je super

dominikaaa
9. nov 2009

lili,
ako pisala janula, predporodna priprava sa da absolvovat v Materskom centre.

Ja som tam chodila minuly kurz a celkom sa mi to pacilo 😉 Malo to 8 stretnuti (4 o porode, 4 o dojceni) .
Myslim, ze minuly tyzden v stredu zacal novy kurz, ale stale sa mozes nahlasit a prist, kazdy krat sa rozprava o niecom inom 🙂
A hlavne sa tam mozes vsetko opytat a porozpravat sa aj s inymi tehulkami 😉

zazalienka
9. nov 2009

lili, v materskom centre to začalo minulú stredu, teraz ideme s kočkami z koníka 2.krát, o 17.00 hod..

jedlicka99
9. nov 2009

Baby dnes mi doktorka povedala ze vecer mam prist na prijem este dake vysetrenie spravit a mozno si ma tam nechaju 😕 .... Tak mi drzte palceky, bojim,bojim...

dominikaaa
9. nov 2009

jedlicka, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😵 😉
a urcite daj vediet ako si dopadla 🙂

vlastulka
9. nov 2009

Jedlicka budeme na teba myslieť a potom podaj info 🙂

janula17
9. nov 2009

juuj, tes sa jedlicka ze uz budes mat po tom a babeno pri sebe.... a za par dni ste doma a mozete sa sa spolu vytesovat. drzim palce nech mas lahky a rychly porod

lucinka
9. nov 2009

jedlička držkaj sa 🙂 nech to ide rýchlo a tak ako má... 😉

juliett99
9. nov 2009

tak dnes som bola na poradni kedze mame termin tak vraj uz sa porod rozbieha,, tak teda cakame na dlasiu poradnu mam prist v stredu ale vraj do vtedy mozem aj stihnut porodit.. 😀

inak dnes prepustli z nemocky 16 mamiciek,,,,, 😵 😵 😵 😵 😕 😕 😕 😕

lili213
9. nov 2009

Ďakujem za informáciu a kde je to materské centrum?

buducamamina6
9. nov 2009

Dakujem vam za info..ja viem,že dula je platená služba,aj tak ju chcem...na www.duly.sk som však zistila,že v TT momentalne dula čo chodi k porodom nie je,lebo sa sama venuje materskym povinnostiam....a ked pisete že v TT je možne si zobrat iba jednu osobu a ja chcem dulu i otecka, tak skusim nakontaktovat daku dulu z blizkeho okolia, asi z BA, a rodit s nou a oteckom niekde tam..vemi pekne vam este raz dakujem ,ste mile..a všetkym vam želam pohodove tehotenstvo i porod 🙂

jedlicka99
9. nov 2009

Baby dakujem hned ako to bude mozne dam vediet 🙂

juliett99
9. nov 2009

inak viete babulky kolko dnes prepustili babatiek z TT nemocky??
16 mamiciek ze maju naval v nemocke,, 🙂 tak dufam ze budeme mat kde lezat

vlastulka
9. nov 2009

Čože 16 mamičiek? 😀 Tak dúfam, že sa nájde nejaká posteľ volná aj pre nás 😀 😀 😀

janula17
9. nov 2009

baby a ked som bola minuly pondelok na prehliadke v porodke, tak sestra hovorila ze ich ten den prepustili 14. To kolko mame porodov denne??? Sa tam ako pomestime? 😅

juliett99
9. nov 2009

no dufam ze sa nam nejake to miestocko ujde.. vraj rodili na chodbach nestihali ich davat do boxov.. 😲 😕
mamicky su rozhadzane po celej gynekologii 😠

vlastulka
9. nov 2009

čoooo? To aj mne minulý týžden hovorila dr., že nás je na december veľa 😉

kocurko1
9. nov 2009

Snad to nebudete mat take hrozne. Tiez ked som lezala v porodnici, v pondelok po vikende prepustili vyse 15 mamiciek a ostatne dni bolo do 10. Kvoli ockovaniu a navsteve pediatra by som nechcela byt prepustena cez vikend.

dominikaaa
9. nov 2009

lili - kuk na stranku materskeho centra, kde ho najdes - je to na Vodarni :

http://trnavskemc.sk/?page=kontakt

baby, ved nestraste s tym rodenim na chodbach, to uz co by bolo 😲
Budeme prichadzat pekne postupne, ziadne ze vsetky naraz 😀 😉

vlastulka
9. nov 2009

Domi O.k. dohodneme sa pekne a každá dojdeme na inú hodinu 😀 😀 😀 😀 , aby sme sa zbytočne netlačili 😀 😀 😀 😀

zazalienka
9. nov 2009

lili materské centrum je ako ideš od Tesca smerom k Tvorsadu, tam je budova VÚJE a za tým je myslím materská škôlka.. v takom oplotenom dvore..

jedlicka99
9. nov 2009

Babulky tak uz som prisla je rozhodnute. Zajtra mam prist o 9tej na prijem a v stredu pojde krpcek von. Ake super na mangelove meniny. Krajsi darcek mu uz ani dat nemozem... 🙂 Nechystate sa niektora? 😅 Nech som neni sama...

vlastulka
9. nov 2009

No super jedlicka 🙂 A ešte k tomu aký super dátumík - 11.11.2009 😉 A teda darček to bude skvelý 😎
Tak budeme na teba myslieť, nech všetko dobre dopadne 😉 A v stredu ti to dr. štefániková vyvolá, či ako ste sa dohodli?

juliett99
10. nov 2009

dobre ranko,,
tak babulky neviem ci tu dnes este budem alebo najblizsie dni .. no dnes okolo jednej mi odtiekla zatka a este stale odteka ale uz aj bolesti mam tak cca kazdych 10-15 minut a uz ma stihlo aj prehnat takze sa to blizi..
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ideme nato.. 😀 😀 😀 😀

vlastulka
10. nov 2009

super juliet, budeme myslieť na teba a držať palce , potom podaj info 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre