Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

lili213
10. nov 2009

ďakujem 🙂 za info.
Juliet veľa šťastíčka a držím palce.

malaska
10. nov 2009

Ahojte,

chcela by sa len spýtať na vaše skúsenosti. Som v 37.t. a dnes mi u môjho doktora kázali zavolať do pôrodnice o prevzatie do starostlivosti. Pri prvom tehotenstve som od tohoto týždňa začala chodiť na poradne tam a teraz si ma objednali až na 23.11 (39.t) a termín mám 1.12. Zdá sa mi to divné, keď všade píšu, že treba v 37.t začať chodiť na poradne do nemocnice, ale zatiaľ nestresujem, lebo môj doktor mi robil aj prietoky a chodím k nemu aj na prístroj - myslím, že v nemocnici by mi nerobili nič iné. No neviem. Dúfam, že ma niektorá potešíte rovnakou skúsenosťou.
Zatiaľ pa

janula17
10. nov 2009

takze dnes myslite na Juliet a zajtra je na rade Jedlicka 🙂 jeeee, drzime vam palce baby nech to mate rychlo stastlivo za sebou a budeme cakat ze sa ozvete

piink
10. nov 2009

jasne drzime palceky... drzte sa... vela stastia a hlavne nech ste zdravi... 🙂

k1k2k3k4k5
10. nov 2009

malaska, ja mam podobnu skusenost. Ked som sa zaciatkom jula telefonicky 1.x objednavala v nemocnici, tak sa ma sestricka spytala, kedy mam termin a objednala ma az o dva tyzdne, tiez v 39 tt, co sa mi tiez zdalo dost neskoro. Ale zobrala som to tak, ze maju plno a kedze vsetko bolo ok, nestresovala som. Objednali ma 9 dni pred terminom na prvu poradnu v nemocnici a syncek sa narodil 8 dni pred terminom 🙂 ...takze som stihla az jednu 🙂 ...ale po tom, co tu niektore baby pisali, ako tam vyckavaju pol dna, som aj bola rada, ze to tak bolo. Tak drzim palce, nech je vsetko ok. A ved keby daco... oni su tam stale.

lucinka
11. nov 2009

ahojte... tak ja som včera tvrdla v čakárni od 9.00 a z ordinácie som vychádzala 14.25 😒 a mala som toho plné zuby... zatiaľ je všetko ok, otvorená som na taký voľný prst a najbližšia kontrola 19.11. a to určite tak skoro ráno tam nepôjdem...
videla som tam aj jedličku... 🙂 prišla akurát na príjem aj s manželom... som ich identifikovala podľa toho, že deň predtým som si pozerala jej album 😀 len som ju nestihla osloviť... no možno to už má aj za sebou... 😵

vlastulka
11. nov 2009

Luci auaua, tak si si pekne odsedela 😝 Ja idem v pondelok, takže skôr ako pred obedom ani nemusím ísť, čo? 😕 Už aby bolo potom 😀

lucinka
11. nov 2009

no vlasti bola to hrôza to sedenie fakt... trošku zle to majú zorganizované podľa mńa, každý deň by mal byť ten jeden dr. k dispozícii na poradni... sestrička bola zlatá, porobila všetko čo bolo treba a potom sme len čakali a čakali... 🙄

lulupopo
11. nov 2009

AHojte baby,
mali ste tu niektora pri porode dr.Deckova? Robi este v nemocnici? Ja tiez rozmyslam o zazmluvneni lekara k porodu, myslite, ze to ma svoje opodstatnenie. Taktiez tie co ste tu, absolvovali ste predporodny kurz, alebo si myslite, ze Vas tam vela nenaucili?
Ma niektora z Vas prosim kontakt do NUKLEONU na tie cvicenia?

janula17
11. nov 2009

ahojky, tam nepotrebujes kontakt, zacina to 16.30 kazdu stredu, tak len prides predtym a nahlasis sa

lucinka
11. nov 2009

lulupopo ja som pri prvom pôrode mala dr. Deckova a bol super... som sa aj zasmiala pri ňom, keď ma zašíval... 😀 teraz tam vraj momentálne nie je... robí si nejaké skúšky ešte či čo...

piink
11. nov 2009

Baby chcem sa pripojit na temu poradna a cakaren v nemocnici... ja chodim do poradne kazdy piatok okolo pol desiatej, desiatej a vzdy ma zobere hned alebo behom 10min. vacsinou cele vysetrenie trva nejaku pol hodinku..

lucinka
11. nov 2009

piink asi veľmi záleží od toho či má dr. nejakú operáciu alebo pôrod... ja som mala asi teraz smolu, že dr. bol na operačke... sestrička ma vzala hneď ako som prišla, ale na neho sa potom čakalo... uvidím čo bude nabudúce...
pri malom som chodila na poradňu na 1.p. priamo k primárovi a to som nikdy nečakala... ale tak vydržíme... zachvíľku to máme za sebou... 😉

majula28
11. nov 2009

lulupopo, ja som ho mala pri pôrode 🙂 zazmluvneného som ho nemala, akurát mal službu, mala som šťastie 😀
môj pôrod bol rýchlovka nakoľko som bola už dlhší čas otvorená 😀 a bola som s ním véééélmi spokojná 🙂 🙂 🙂 je to najlepší lekár čo je tam... 😉 (to mám od jednej sestričky čo tam robí 😉 )

vlastulka
11. nov 2009

Presne tak Luci, len treba vydržať 😀
V BA v Ružinove stopli príjem, majú veeeeľa rodičiek a málo miesta 😕 Takže ideme asi všetky do veľmi plodných mesiacov a preto takéto čakačky 😀

lulupopo
12. nov 2009

ved to baby, ze ja s nim uz mam skusenosti, ked robil mi nutenu kyretaz, ked som potratila a bol strasne zlaty... taky ludsky a vsetko mi vysvetlil, lebo videl, ze som vyplasena.... a psychicky hotova... do kelu a nemate tusenie, ci sa tam mieni vratit, resp.kedy? Ak to je podla Vas okrem neho v nemocnici, este dobry doktor?

zazalienka
12. nov 2009

lulupopo ja som počula veľa dobrého na Dr.Chovanovú, Štefánikovú a Štrbu..

zazalienka
12. nov 2009

ale pokiaľ to na Teba príde mimo plán, je tam 24 hod. lekár.. no a myslím že nikto z lekárov si nemôže dovoliť vyrobiť prúser a zanedbať svoje povinnosti.. a ohroziť niekoho na živote, či už malé alebo matku..

lulupopo
12. nov 2009

zazalienka dikes za info, inak bola si vcera na predporodnom kurze v materskom centre?? J

zazalienka
12. nov 2009

včera som nebola, maródim so zápalom priedušiek.. včera som skončila na pľúcnom.. pre istotu.. tak som zavretá doma a sirupujem.. hádam to prejde aby som mohla v stredu zasa ísť..

lulupopo
12. nov 2009

ja som tiez nebola, lebo mi od minuleho stvrtka tak tvrdne brucho, ze som sa bala aj chodit... ale doky mi dnes dal mangnezium tak hadam bude lepsie... a ty sa liec a oddychuj, inak ty uvazujes nad zazmluvnenim lekara?

zazalienka
12. nov 2009

asi ano, kamoška mi odporučila Dr.Chovanovú, rodila u nej cisarákom 2 deti a jej švagriná tiež dve deti.. a obidve čakajú tretie, rodia jedna v decembi a druhá v januári.. tak som dala na ich rady.. pri sekcii chcem mať istotu.. ale na druhej strane som si zasa rozmyslela nadštandard a nebudem si ho asi platiť.. fakt by som bola odrezaná od ostatných a to nerobí dobrú krv.. najprv som chcela byť úplne sama, ale asi nie..

adros
12. nov 2009

lulupo, ja som tiez pocula dobre referencie na Mudr. Stefanikovu, Chovanovu, Deckova a Strbu 🙂

ozaj, v pondelok mam ist na poradnu k Dr. Stefanikovej... viete mi poradit? Ordinuje na prizemi na rizikovom alebo ma svoju ambulanciu na tretom?

a co porodne plany? Pisal si niekto? Akcepotovali to? Ma to vobec zmysel pisat? Ako sa k tomu stavaju lekari?

zazalienka
12. nov 2009

Adrika skús sa najprv spýtať dolu.. aby si sa nenabehala.. alebo si zavolať..

adros
12. nov 2009

Zuzi, najprv skusim takto, ci ma niekto info a ked nie, tak pridem dolu. Doktorka mi hovorila, ze skor ako o 9tej ani nemusim chodit, ze to je aj tak na vizite. Tak prideme az potom a ked vykukne sestricka, tak sa jej spytam 🙂 ...a coze by som behala???? sak su tam vytahy 😀 😀 😀 😀

zazalienka
12. nov 2009

tiež pravda🙂 keď ja výťahy moc nepoužívam.. ale pri tejto mojej dychavičnosti som spomalila tempo.. na šetriaci režim..

adros
12. nov 2009

joooj, ja som tiez nepouzivala vytahy, ale s takymto brusiskom sa uz inak neda.... Inac vcera na kurze bolo kopec novych tvari a tentokrat s vyssimi tyzdnami ako minule

kocurko1
12. nov 2009

Ahoj Adros, na porodny plan sa ma pytal na porodnickom prijme Bartkovjak. A vlastne v ramci moznosti vsetko aj splnil. Nemal s nicim problem, ani s epiduralkou, dokonca som pocula, ze nenastrihaval, ked si to pacientka nezelala. Ja napriek tomu si k 2. porodu niekoho zazmluvnim. Kvoli cisteniu a sitiu hradze.

piink
13. nov 2009

ahojte baby... dnes som bola pozriet nasu jedlicku v porodnici.. maju sa dobre..vsetko zvladli vynikajuco. 😝 malinka Natalka je velmi krasna.. 🙂 su obe zdrave.. v nedelu by ju mali pustit.. tak sa tu mozno uz stretneme aj s nou.. 😉

juliett99
15. nov 2009

ahojky babule
tak my uz sme domka, vcera nas pustili, Samko je uzasny.. 😵 😵 😵
co sa tyka porodu hmmm ,, bolo to divoke ale uz vsetko prebolelo takze som rada ze uz to mame za sebou.
mna mala rodit dr. Tothova taka mlada,, no nakoniec ked nastali komplikacie tak prisiel dr.Reseta a ten aj rozhodol pre sekciu a tak nas vlastne aj zachranil lebo hrozila ruptura placenty.

pink Natalka je krasna aj ja som sa stretla s jedlickou,, a dokonca aj s tebou.. ked si prisla pozriet Majku. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre