Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

aotrnavska
3. dec 2009

janula17..ano ,nakoniec teda idem do TT,vsak byvam 20m od porodnice,tak by som bola chora,keby som sa trepala na kramare 😀 .na druhej strane verim,ze vsetko bude ok a porod prebehne v poriadku. ides zazmluvnovat alebo nechavas na nahodu lekara?
ja idem zajtra na poradnu,tak dufam,ze bude vsetko ok 😅

aotrnavska
3. dec 2009

piink..verim ti,ze je to uz na nevydrzanie,ja si tiez neviem ani predstavit,ze vydrzim do terminu...uz by som chcela,keby to bolo co najskor za nami a mala som malinku uz doma na sviatky
neskusala si nejaka zarucene babske recepty??? skorica,cervene vino,horuca sprcha,malinikovy caj,.....ale je to asi jedno,ked sa mimco nerozhodne,ze ide samo von,tak ho asi nijak nevyduris....este ta neobjednali na vyvolavacku?

piink
3. dec 2009

hm... skusala som uz hocico.. ale stale nic.. hej dnes som bola na kontrole, mam vybavenu dr. stefanikovu ale povedala, ze mam prist v sobotu okolo desiatej, ze pre istotu aj s vecami.. ale ze uvidi ci si ma tam nechaju alebo ma poslu domov.. neviem nejake mi to pripada cudne, ze sa vobec nebere von.. mam uz aj strach.. ale pritom mam vsetky vysledky vynikajuce... ide ma porazit..

janula17
3. dec 2009

aotrnavska... lekara nechavam na nahodu, pevne dufam ze nebudu ziadne problemy. joj tak ma dnes boli chrbat a vsetko, ked si predstavim este 3 tyzdne sa takto gulat 😠
A to este nemam vobec ziadne darceky na vianoce, mam taky pocit ze nez prejdem po jednote a naspat domov tak babo vypadne uz same 🙂

malaska
4. dec 2009

Ahoj pink. Som na tom podobne. Termín som mala prvého a teraz tam len každý druhý deň chodím a všetky výsledky sú v poriadku a ja s mužom sa už nevieme dočkať. Čakáme tiež dievčatko a smejeme sa, že si tam už malá stavia barikády. Držím ti palce, nech to dobre dopadne a nech to máme čím skôr za sebou. 🙂

piink
4. dec 2009

malaska- dakujem aj tebe drzim palce... mozno sa aj stretneme... 😉

aotrnavska
4. dec 2009

caute babizne,tak ja som bola dnes na poradni,ctg v pohode,ale ze vraj som uz na prst otvorena,takze by to malo byt skor ako v predpokladanom termine.uvidime,ako sa nasa babula rozhodne.
ja tento rok nejak darceky neriesim,vacsinu som objednala z internetu,hlavne pre manzela 😀 ,takze som zvedava v akom stave dojdu 😎
ja s tym zazmluvnenim vaham....aj by som si zajednala doktora,ale zda sa mi tych 230jurov dost vela...

adros
4. dec 2009

piink, furt nist? ja som to brala ako hotovu vec, ze zajtra rodis 🙂 kokso a to sme si myslela, ked sme boli v nemocke, ze pojdes skor pred terminom... ktovie ako nasa kamoska, ci uz je mala Simonka na svete 😉

sissik
4. dec 2009

aotrnavska moze to byt skor ale aj nemusi. neda sa odhadnut, kedy sa drobcom bude chciet vyliezt von.
ale 18 rokov tam nebudu 😉
drzim palce, nech mate bezproblemove porody. no a som zvedava na postrehy ohladom nemocky 😔

vierka
5. dec 2009

caute baby 😀

aj sa niekto chysta v pondelok na prehliadku porodnice??? to sa nahlasuje tam dolu vo vstupnej budove? treba prist aj skor, alebo ako??? 😀

aotrnavska
5. dec 2009

vierka ...ja idem tiez ,aj s manzelom...ze vraj o 14tej mame cakat vo vestibule a vyzdvihne si nas hlavna sestra.tak sa tam vidime. 😉

sissik...viem,ze je to tak,ze moze aj nemusi...tak necham to na malu a hadam sa zhodneme v termine 😀

lucinka
5. dec 2009

ahojte... tak konečne sa mi sem podarilo nachvíľku dostať a napísať čerstvé poznatky... rodila som u dr. štefaníkovej... bola perfektná... aj sestričky na sále... nakoniec som skončila na gynekológii, kvôli nedostatku miesta... to bola hrôza a des... každé 2-3hod som chodila dole malého kojiť, čo bolo strašne vyčerpávajúce, hlavne sedieť zašitá na tých čiernych gumových stoličkách... 😠 po dvoch dňoch sa uvolnilo miesto na šestonedelí, tak ma presunuli tam a aj to takým štýlom, že kým som bola kojiť malého, tak ma vysťahovali z izby na gynekológii a nechali sedieť dve hodiny v jedálni, lebo dole ešte neboli pripravené voľné postele... 😠 😠
keď som už mala malého pri sebe, tak bolo všetko ok... a rozhodne odporúčam brať to vlastné oblečko pre mimi... my sme chvalabohu nič nechytili...

zusika
5. dec 2009

ahojte... takze v TT porodnici to na tento pondelok plati - prehliadka porodnice o 14.00? najma kvoli chripke...
Manzel nemoze, bude blbe ak tam zoberiem svoju maminu? je to nejako limitovane poctom ludi? a plati sa za to?
Vdaka za info a dovidienia v pondelok 😀

piink
5. dec 2009

adros... nooo jasne, mala simonka je uz davno na svete... uz su aj davno doma... nooo ja stale nic... dnes som bola na kontrole a nic, vraj v pondelok uz idem naisto... ze ma zoberu na prijem a vyvolaju mi to... malinka sa nebere von, nechce sa jej.. ale nastastie mam vsetky vysledky ok..

vierka
5. dec 2009

aotrnavska - tak sa tam videme... ja idem sama, lebo manzo je na sluzobke 😅 ale chcela som aby to pokukal aj on, no skoda 🙂

zusika - no ja planujem s tym, ze to bude... zatial som nepocula ze by to nebolo... takze neviem povedat... ale myslim, ze sa za to nic neplati...

aotrnavska
5. dec 2009

baby toto som nasla teraz...o pol druhej sa treba zahlasit na prijme u sestricky a okolo druhej pride pre nas vrchna sestricka,tak aby sme tam nahodou nepobehovali 😀

zusika
6. dec 2009

vdaka za info!!

vierka
6. dec 2009

diky za infosky 😀 tak zajtra o pol druhej 😉

aotrnavska
6. dec 2009

zajtraaaa 😀

adros
6. dec 2009

aotrnavska a to si kde objavila, ze sa musite hlasit na prijme kvoli prehliadke? Ja som na tej prehliadke bola dvakrat a nikdy sme sa nikde nenahlasovali... normalne sme prisli o druhej do vestibulu, tak k tym laviciam a tam sa to zacalo.

piink, tak sa zajtra asi vidime, idem na poradnu, tak budem na teba mysliet

sissik
6. dec 2009

pri porode moze byt iba jeden clovek. a ak chcete dulu, vraj to akceptuju, ale kedze moze byt iba jeden clovek, potom akosi nie je miesto pre manzela

aotrnavska
6. dec 2009

adros ...pisala to nejaka rodicka z TT,ktora to vraj absolvovala...takze sa netreba hlasit????dobre vediet...diky 😀 ,lebo ja by som tam uz stepovala od pol druhej 😵
a preco si bola uz dvakrat?

adros
7. dec 2009

aotrnavska, mozno sa to kedysi robilo tak, ze sa objednavalo, ale ja som na tej prehliadke bola v oktobri a semptembri a nikto sa neobjednaval. Prvykrat som tam bola s kamoskou tehulkou, druhykrat s muzom 🙂

aotrnavska
7. dec 2009

adros...tak dakujem pekne za informacie,opat som mudrejsia 😵

katia7
7. dec 2009

ahojte pochopila som to spravne? v trnave beru zazmluvneni doktori 230 eur????? 😲 to je trochu moc

vierka
7. dec 2009

katia - beru 7000 sk, cize to je tych 230 eur... z toho idu dva taci nemocnici a patka dokimu... mozno sa da s dokim dohodnut aj inak - vyskusaj 😉

chobotka
7. dec 2009

ahojte, chcela by som sa spytat kolko ste dali dr za porod...ja som davala pred 2 a pol rokom 5tis dr. strbovi.. teraz planujem rodit opat u nho.. a este neviete nahodou kolko stoji epi. sice som prvy krat rodila bez, len teraz uz vim co ma caka...au 😅

chobotka
7. dec 2009

inak dnes som bola prvy krat na tom monitore a prietoky...tusim rodil cely trnavsky okres naraz...2hodiny som cakala... 😖

vierka
7. dec 2009

chobotka - no ako sa s nim dohodnes, to je asi ine ako pri zazmluvneni niekoho kto pracuje priamo v porodnici - tam pytaju tych 7 za zazmluvnenie...
a o epi nam dnes povedali pri prehliadke, ze stoji 2800 sk 🙂

chobotka
7. dec 2009

no ja nevim to sa ho mam narovinu opytat kolko za to chce? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre