• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

3. októbra 2017 
no ha ha ha....muz minule hodil taku hlasku,ze chce maleho mončičaka..sak nema dost?sak len na vložky bude robit..
31. mar 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno sa aj dvojičky zadaria :grinning:
31. mar 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rovno aj dievcatam porodim..a budem uz aj babka :grinning:
31. mar 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja uz meliem z posledneho.. :grinning: ale babka chcem byt az o 20rokov..boh ich varuj..
31. mar 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba nabiť brokovnicu , dobre strážiť, na mna zvykol otec svietiť baterkou, krásne romatické rozhovory pod oknom mi vedel úžasne prekaziť :confounded: , od tej doby ma už nikto neodprevádzal
31. mar 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,ja som dnes pre tuto spolocnost nic neurobila...
31. mar 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to sa chysta aj muz robit :grinning: :grinning: sak on uz teraz tak ziarli na mišu,az mi je smiesno z neho
31. mar 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ále jeden to vydržia :grinning: , ja idem zvesiť prádlo a pohladkať psov, ved ked počujem čo ide z kuchyne , uf, normálne potrebujem trocha vlúdneho pohladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
31. mar 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze mame tych psov.. :grinning: ani ti neodvravaju a ak im das aj jest tak tu misku vylizu :grinning:
31. mar 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tešia sa ked ta vidia aj 100x za den
31. mar 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak..ani prat na nich nemusis..a nenadavaju..a aka si taka si,vzdy ta budu lubit..aj s natackami na hlave :grinning:
31. mar 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky
cifroska - moooc gratulujem - prajem hlavne vela zdravicka a maminke trpezlivosti :grinning:
rainbow aj tebe sa to uz pomaly ale isto blizi - ake mas pocit
No som spat asi po 15 min - trapi nas brusko -tak budem koncit
drzte sa
papa
31. mar 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petra , no aj sa teším, že babetko budem držať v náručí ale aj sa bojím :confused: :confused: :confused:
2. apr 2007 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som stastna, ze sa mi podarilo obist trnavsku porodnicu :dizzy_face:
2. apr 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak už sa sem pridávam i ja. Tak dúfam, že pokecáme... :slight_smile:
10. apr 2007 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo, je tu niekto???
Inak tento týždeň sa chystám na 1. prednášku do TMC na "psychoprípravu". Neboli ste tam niektorá? Že či je to dobré. Vraj je to 7 prednášok z vrchnou sestrou...
10. apr 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj vrchna sestra je velmi fajn zena, chod tam ona ti vysvetli ako to tam bezi
10. apr 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj melory, no som zvedava, co ma caka. Ziadne iluzie o nemocnici v tt nemam. Len nedavno som sa sem pristahovala... Ty si kde rodila, vyssie citam, ze si obisla tt nemocnicu...
10. apr 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prveho huga som rodila v trnave a druhu stelu v topolcanoch, bola som velmi spokojna v topolcanoch, neda sa to prirovnat. inak ja som tiez pristahovana v trnave sice uz 11rokov. privydala som sa sem :slight_smile: som tu spokojna, ale s porodnicou ani nie. mne sa po porode zdalo vsetko o.k. no po case mi doslo, ze to bolo hrozne a teraz ked uz mozem porovnat je to 1 ku 1000
10. apr 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
najlepsi zazitok som mala z vrchnej sestry bola ozaj zlatunka
10. apr 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa bála, že to do tých Topoľčian nestihnem... Som totiž človek "na poslednú chvíľu" a možno i pôrod budem mať taký :slight_smile:
10. apr 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,
ja som bola v trnavskej porodnici nedavno na exkurzii a jedna holka tam hovorila, ze prve rodila v Topolcanoch a druhe v Trnave. Takze vedela porovnat, no a je rozhodnuta, ze tretie porodi v Trnave. Z toho vyplyva, ze ked sestricka alebo dr. nemaju dobry den-tak ti nepomoze ani rodenie v LA :dizzy_face:
10. apr 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zalezi kedy rodila v topolcanoch lebo ako prestizna porodnica su try roky, dovtedy to tam bolo tiez ako v tt
10. apr 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu, ale zase chápem, že ak si mala 1. zážitok zlý, tak už o 2. pôrode premýšľaš. Ja to teda v tej tt risknem, aj tak pôrod nie je na to, aby sme si ho užili, ale bohužiaľ len nejako prežili a tešili sa z bábätka...
autor
dokonca tam ani neslo o to kdo aky den mal... :wink:
autor
ale o to ze ma tam skoro nehali zomret a moje dieta tiez, proste asi zabudli ze tam vobec som.... :frowning2:
10. apr 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory neviem kedy tam rodila :frowning2:
kamoska rodila 25.3. v topolcanoch do vody ale moc spokojna nebola. Kazda sme ina a aj babatko sa sprava pocas porodu rozne - takze tazko povedat. Ja nejdem vymyslat, tiez budem rodit v Trnave - mam to blizko. Neviem si predstavit chodit do topolcian 5-6 tyzdnov kazdy tyzden pred porodom - hlavne manzel keby bol mimo, tak sa tam asi sama neodveziem :dizzy_face:
sjuzi a je to bohuzial tak - do porodnice nejdeme na dovolenku :sweat_smile:
10. apr 2007 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez som rodila 25.3. ale nie do vody :slight_smile:
10. apr 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pri prvom by mna ani nenapadlo ist inde rodit, dokonca ked som bola tehu tak som tiez bola v tom ze trnava, ale potom sa nieci vo mne ozvalo ze nie ze nieco ine a bol to taky instinkt, ktory sa v mojom pripade oplatil, lebo som bola nadmieru spokojna.
10. apr 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok