Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubaczik
31. mar 2007

no ha ha ha....muz minule hodil taku hlasku,ze chce maleho mončičaka..sak nema dost?sak len na vložky bude robit..

rainbow
31. mar 2007

možno sa aj dvojičky zadaria 😀

bubaczik
31. mar 2007

no rovno aj dievcatam porodim..a budem uz aj babka 😀

rainbow
31. mar 2007

😀 😀

bubaczik
31. mar 2007

co ja uz meliem z posledneho.. 😀 ale babka chcem byt az o 20rokov..boh ich varuj..

rainbow
31. mar 2007

treba nabiť brokovnicu , dobre strážiť, na mna zvykol otec svietiť baterkou, krásne romatické rozhovory pod oknom mi vedel úžasne prekaziť 😖 , od tej doby ma už nikto neodprevádzal

bubaczik
31. mar 2007

boze,ja som dnes pre tuto spolocnost nic neurobila...

bubaczik
31. mar 2007

sak to sa chysta aj muz robit 😀 😀 sak on uz teraz tak ziarli na mišu,az mi je smiesno z neho

rainbow
31. mar 2007

ále jeden to vydržia 😀 , ja idem zvesiť prádlo a pohladkať psov, ved ked počujem čo ide z kuchyne , uf, normálne potrebujem trocha vlúdneho pohladu 😝 😕

bubaczik
31. mar 2007

este ze mame tych psov.. 😀 ani ti neodvravaju a ak im das aj jest tak tu misku vylizu 😀

rainbow
31. mar 2007

a tešia sa ked ta vidia aj 100x za den

bubaczik
31. mar 2007

tak tak..ani prat na nich nemusis..a nenadavaju..a aka si taka si,vzdy ta budu lubit..aj s natackami na hlave 😀

petra25
31. mar 2007

Ahoj babulky
cifroska - moooc gratulujem - prajem hlavne vela zdravicka a maminke trpezlivosti 😀
rainbow aj tebe sa to uz pomaly ale isto blizi - ake mas pocit
No som spat asi po 15 min - trapi nas brusko -tak budem koncit
drzte sa
papa

rainbow
2. apr 2007

ahoj petra , no aj sa teším, že babetko budem držať v náručí ale aj sa bojím 😕 😕 😕

melory
autor
2. apr 2007

som stastna, ze sa mi podarilo obist trnavsku porodnicu 😵

sjuzi
10. apr 2007

Ahojte baby, tak už sa sem pridávam i ja. Tak dúfam, že pokecáme... 🙂

sjuzi
10. apr 2007

Halooo, je tu niekto???
Inak tento týždeň sa chystám na 1. prednášku do TMC na "psychoprípravu". Neboli ste tam niektorá? Že či je to dobré. Vraj je to 7 prednášok z vrchnou sestrou...

melory
autor
10. apr 2007

ahoj vrchna sestra je velmi fajn zena, chod tam ona ti vysvetli ako to tam bezi

sjuzi
10. apr 2007

ahoj melory, no som zvedava, co ma caka. Ziadne iluzie o nemocnici v tt nemam. Len nedavno som sa sem pristahovala... Ty si kde rodila, vyssie citam, ze si obisla tt nemocnicu...

melory
autor
10. apr 2007

prveho huga som rodila v trnave a druhu stelu v topolcanoch, bola som velmi spokojna v topolcanoch, neda sa to prirovnat. inak ja som tiez pristahovana v trnave sice uz 11rokov. privydala som sa sem 🙂 som tu spokojna, ale s porodnicou ani nie. mne sa po porode zdalo vsetko o.k. no po case mi doslo, ze to bolo hrozne a teraz ked uz mozem porovnat je to 1 ku 1000

melory
autor
10. apr 2007

najlepsi zazitok som mala z vrchnej sestry bola ozaj zlatunka

sjuzi
10. apr 2007

ja by som sa bála, že to do tých Topoľčian nestihnem... Som totiž človek "na poslednú chvíľu" a možno i pôrod budem mať taký 🙂

vedvies
10. apr 2007

ahojte babenky,
ja som bola v trnavskej porodnici nedavno na exkurzii a jedna holka tam hovorila, ze prve rodila v Topolcanoch a druhe v Trnave. Takze vedela porovnat, no a je rozhodnuta, ze tretie porodi v Trnave. Z toho vyplyva, ze ked sestricka alebo dr. nemaju dobry den-tak ti nepomoze ani rodenie v LA 😵

melory
autor
10. apr 2007

zalezi kedy rodila v topolcanoch lebo ako prestizna porodnica su try roky, dovtedy to tam bolo tiez ako v tt

sjuzi
10. apr 2007

Máš pravdu, ale zase chápem, že ak si mala 1. zážitok zlý, tak už o 2. pôrode premýšľaš. Ja to teda v tej tt risknem, aj tak pôrod nie je na to, aby sme si ho užili, ale bohužiaľ len nejako prežili a tešili sa z bábätka...

melory
autor
10. apr 2007

dokonca tam ani neslo o to kdo aky den mal... 😉

melory
autor
10. apr 2007

ale o to ze ma tam skoro nehali zomret a moje dieta tiez, proste asi zabudli ze tam vobec som.... ☹

vedvies
10. apr 2007

melory neviem kedy tam rodila ☹
kamoska rodila 25.3. v topolcanoch do vody ale moc spokojna nebola. Kazda sme ina a aj babatko sa sprava pocas porodu rozne - takze tazko povedat. Ja nejdem vymyslat, tiez budem rodit v Trnave - mam to blizko. Neviem si predstavit chodit do topolcian 5-6 tyzdnov kazdy tyzden pred porodom - hlavne manzel keby bol mimo, tak sa tam asi sama neodveziem 😵
sjuzi a je to bohuzial tak - do porodnice nejdeme na dovolenku 😅

melory
autor
10. apr 2007

ja tiez som rodila 25.3. ale nie do vody 🙂

melory
autor
10. apr 2007

pri prvom by mna ani nenapadlo ist inde rodit, dokonca ked som bola tehu tak som tiez bola v tom ze trnava, ale potom sa nieci vo mne ozvalo ze nie ze nieco ine a bol to taky instinkt, ktory sa v mojom pripade oplatil, lebo som bola nadmieru spokojna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre