Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

emak
24. feb 2010

Ahojte, no ja som musela dnes ísť Dr. Štrbovi a hneď som sa pýtala sestričky na ten pôrod. Ona vravela že ak si ho zajednám k pôrodu a budem chcieť čakať na prirodzený pôrod že nie je problém, iba ak by som prenášala tak potom by vyvolával pôrod.
Chcem sa vás opýtať - ja čakám prvé bábo 27 tt a nechodím ani cvičiť ani na žiadny kurz. Aké máte skúsenosti, mala by som začať niečo? Jana

sissik
24. feb 2010

emak po termine vyvolavaju aj ti lekari v nemocke. teraz nenechaju prenasat dlhsie ako tyzden, lebo aj to je rizikove😉
kurzy boli nejake v MC na okruznej a cvicenie pre tehule je v nukleone. ak si uplne OK, tak mozes cvicit. treba sa opytat dokiho, ci odporuca.

irsina83
24. feb 2010

Ahojte,

mate niektora skusenosti s Dr. Lahkym???

kathy403
24. feb 2010

petulienka ak by sa ti chcelo napis mi na internu postu zoznam co si vsetko kupovala v tej lekarni.

zuzana12345:zuzi aky mate kocik?najdeme ho na nejakej stranke?ak ano,napis kde 😀 😀 😀
ja idem k dr.9.3.,ale este mam nejaku staru dovolenku,tak si ju chcem vybrat,zevraj mi to zlepsi priemer na matersku.takze na matersku nastupujem 22.3. 😠 😠 😠

pralinka25
24. feb 2010

emak na okruznej robi cvicenie aj predporodne kurzy sestricka od strbu co vedie poradnu 😉

raona
24. feb 2010

sissik.. no mna nechali prenasat 10 dni.. a este aj jedna mudr. dr. nechcela stale verit, ze idem rodit a ze mam po termine.. 😉 😉

petulienka
24. feb 2010

kathy posli mi tvoj mail, ja to mam v doc subore aj s obrazkami, tak ti to poslem ak chces... 😉

kathy403
24. feb 2010

petulienka:kathy403@centrum.sk

petulienka
24. feb 2010

kathy poslala som ti to, snad pomoze...

kathy403
24. feb 2010

petulienka,dakujem idem si to pozret.
baby neviete nic o NATASIO,ci uz nieco ma?
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
snad nam da vediet a ozve sa!

ZUZANA12345:kocik je pekny,pozerala som si foto! 🙂
nechcela si cierny s kvetinkami?aj ja mam objednany v max,snad bude taky dobry ako je popularny!!! 😎
a boli ste v hlohovci osobne?maju tam vselico,ze? 😎
a postielka je krasna! 🙂

kathy403
24. feb 2010

PETULIENKA:dik,pozerala som to a este nieco si dokupim 😉
ja mam kamosku a sme aj kolegyne s tvojou menovkynou! 😎
neni ste aj rodina,alebo je to ozaj taka nahoda?

zuzana12345
26. feb 2010

kathy
no povodne som chcela cierny s kvetinami, ale druhy vyber bol modry..zohnala som ho na inzerat za dobru cenu...ja si tiez pomaly vyberam dovolenku..na matersku idem 3.4. 🙂

mattulda
26. feb 2010

irsina83
ja chodím teraz do nemocnice na poradňu k Dr. Lachkému. Zatiaľ som bola síce len 2x, ale som spokojná a chcem ho aj pri pôrode. Podľa neho to môže byť už aj budúci týždeň 😉 . Išla som k nemu na odporúčanie kamošky, ktorú rodil. Vraj je výborný odborník, volajú ho ak sa vyskytnú nejaké problémy.
Keď budem mať po tom, tak Ti dám vedieť viac. 🙂

irsina83
26. feb 2010

mattulda dakujem, mne ho odporucil moj gynekolog kedze ja mam nejake problemy a zrejme nebude ani ten moj porod bezproblemovy. moj gyn povedal, ze mu zavola a ze mi ho vybavi. na zaciatku tehu ked som bola hospitalizovana tak sa o mna staral a bol velmi mily 🙂

vedeli by ste mi poslat zoznam co treba do porodnice???

tintiniacik
26. feb 2010

matulda ja som tiez bola uz teraz prvy krat v nemocke na poradni ale robila doktorka Stefanikova a tiez si myslim ze je celkom fajn. To sa tam da vybrat ku komu ides na poradnu??Inak ked som tam bola vo stvrtok tak tam jedna baba cakala mali ju prijat lebo mala naplanovany cisarsky rez a skoro ju nezobrali ze maju plnu nemocnicu a ziadne volne miesto 🙂 Ale potom tam musela cakat ze hadam sa nieco uvolni tak ju nakoniec prijali

ada18211821
26. feb 2010

ahojjte tak ja chodim tiez uz do nemocnice a patrim Stefanikovej..mala som ju aj pri prvom porode a som maximalne spokojna a je pravda mozem potvrdit ze maju dost plno jedna kocka uz prenasala a tiez ju neprijali lebo ze maju plno tak mala prist zas na druhy den ze snad sa jej neake miesto najde tak som zvedava ako dopadneme my..

bubinkaaa
26. feb 2010

caute baby 🙂 uz mate vybraneho pediatra??a ak ano,kam budete chodit??...ja som stale na vazkach...chcem chodit na Starohajsku,ale ku komu,ved tam je tolko pediatrov 😅 no ja nikoho nepoznam,nie som z TT, poradte pls,ktora je dobra odbornicka????????dikes 😉

tintiniacik
27. feb 2010

ada18211821 a nevies ci sa tam ty doktori menia lebo ja ked som bola teraz vo stvrtok tak tam bola Stefanikova a zase idem vo stvrtok a bude tam ona alebo sa tam nejak menia?

ivca17
27. feb 2010

tintiniacik doktori sa tam menia, kazdy den by mal byt iny doktor..ale mas stastie ze ta davaju len stvrtky na kontroly, zrejme Stefanikova ma stvrtky..asi to maju tak rozdelene, ja idem buduci tyzden prvy raz do porodnice,no este neviem ktory den.. 🙂
a mas zazmluvneneho DR??

tintiniacik
27. feb 2010

No neviem ci tam bude ona lebo mi hovorila ze mozno ano a mozno tam bude niekto iny 😖 Ja nemam zazmluvneneho doktora neviem ani som nad tym nerozmyslala ze by som si niekoho zazmluvnila a ty??

ivca17
27. feb 2010

ja nebudem zazmluvnovat.snad su tam schopni vsetci..aspon tak mi povedali.. tak uvidim. ale verim,ze sa posnazi kazdy doktor, ktory nas bude mat. neviem, no idem prvy krat az teraz do nemocky, ani na prehliadke som nebola a ani nic..snad ma to tam hned neodradi 🙂
inak mozno si robia sluzby kazdy tyzden a ako na koho to vide,ale b´viem,ze sa tam striedaju proste. 🙂
ako pozeram uz to mas za par..si uz zbalena? ja som sa balila, no mam dva zoznamy a neviem podla ktoreho sa mam zballit 🙂

tintiniacik
27. feb 2010

Ano zbalena uz som ja som sa zbalila podla zoznamu ktory mi dala sestricka u mojho doktora takze keby mi nieco chybalo tak priatel donesie. No ved ty mas termin par dni po mne mozno sa tam aj stretneme 🙂

ivca17
27. feb 2010

no ja som zoznam dostala od kamosky.tak snad bude vpohode 🙂 no neviem ci moja mala spekulantka vydrzi do terminu..uz mi padlo brusko zaciatkom tyzdna.. ale tak dufam,ze nejake dva tyzdne este vydrzime 2v1 🙂
ale chcela by som tam niekoho znameho stretnut 🙂 mozno ked budeme na poradni sa stretneme.. 🙂 som zvedava aka je ta nasa nemocnica.. 🙂 tak sa drz a daj vediet ako dopadla poradna..
inak co beres do porodky pre male? ja iba plienky jednorazove,latkove a potom ciapocku a rukavicky a dudlik a flasticku,a ortopedicke nohavky..neviem co este.. 🙂 mam aj oblecko nejake? som z TT tak by sa dalo doniest..zacinam mat stres aby sme mali to co potrebujeme 🙂

tintiniacik
27. feb 2010

Raz tu pisala jedna baba ktora teraz niekedy rodila v Trnave ze sa jej mala vyhadzala z toho erarneho oblecenia tak musela obliekat do svojeho tak asi nejake body a kosielky zoberiem a ciapocky. Ved keby nieco tak mi priatel donesie. A ty kedy ides do poradne??

ivca17
27. feb 2010

ja este neviem 🙂 buduci tyzden.. uvidime na kedy ma daju. no viem,ze sa moze vyhadzat ale rozmyslam,ze zoberem len jedno dve bodynka a ostatne ak by daco mi prinesu 🙂 sak mam uz toho teraz nejako vela 🙂

tintiniacik
28. feb 2010

Ved aj ja mam tak nachystane len zo dva

bubinkaaa
28. feb 2010

fuuu par tyzdnov dozadu tu chodilo tolko báb, a dnes???......to mi fakt nikto neporadi dobreho pediatra v TT?????hm 😅

dulkagabulka
28. feb 2010

Ja som s detmi chodila MUDr. Šimekovej a bola som s nou velmi spokojna..teda aj som ,kedze su este vsetky školopovinne,chodia k nej..takze ja odporučam ))

kathy403
28. feb 2010

bubinkaaa asi vsetky baby uz rodia,musime to rozbehnut znova!!! 😀 😀 😀
aj natasio mala rodit minuly piatok a este nevieme co je s nou 😉
a pediatra ti neporadim,lebo neviem.my mame u nas tak ja budem asi chodit k nej.mam to v dedine a nemusim dochadzat do tt. 🙂
zuzana12345:a ty co,zijes? 😎 a co mas nove?

sjuvi
1. mar 2010

Ahojte baby. Teraz som klikla na túto tému. Mám termín 24.4.10, je tu nejaká tehulka s podobným termínom. čakáme druhé bábätko a chcem rodiť v TT. Dcéra Ninka bude mať v apríli 3 rôčky. Neviete mi poradiť, kedy máva poradňu v nemocnici dr. Štefániková? majú doktori nejako rozdelené dni, kedy robia poradňu? Keď som rodila Ninku, tak poradňa bývala len v utorok a štvrtok a to mala dr. štefániková a dr. čech. Kde je teraz ambulancia tejto poradne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre