Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

rainbow
11. apr 2007

malinka, musi si dávat pozor, no to mi robi moja obvodná-nejaké interné vyšetrenia, tiež povedala, že ma poslali neskoro

rainbow
11. apr 2007

tak ja idem, čau

bubaczik
11. apr 2007

ahoj,sak sa potom ozvi

rainbow
13. apr 2007

kočky, čo ste sa nedávno vratili z tt porodnice, mohli ste tam mat aj svoje vecičky pre babetko? ja som si niečo nachystala, že vraj to ich prádlo je alergenne

melory
autor
13. apr 2007

kludne si dones, ja som tiez pouzivala svoje, oni sa len potesia...v ramci uspor.

vedvies
13. apr 2007

ahojte babenky,
nevedela som, ze oni tam maju oblecko pre mimi - myslela som si, ze si tam kazda mamicka nosi svoje....urcite si donesiem svoje 😎

bubaczik
13. apr 2007

ja beriem iba ciapocku ktoru po ceste domov vyhodim..uvidim,ako maly bude znasat ich pradlo..vraj je tam nejaka guta,a nerada by som si ju doniesla domov..neviem,prichystam a potom sa rozhodnem..zatial len ciapocku

vedvies
13. apr 2007

najlepsie by bolo stravit jeden den s mamickami - ako to tam bezi - ci si obliekas svoje mimi sama...alebo...

melory
autor
13. apr 2007

nerozumiem preco si ides brat ciapocku a potom ju ides vyhadzovat. ja som ciapocku ani nepouzivala v porodnici ani nik, lebo je tam 100 stupnov.

melory
autor
13. apr 2007

ked ti uz daju babo,tak ti len nosia ciste vecicky, alebo ked sa zaspinia, tak si ides vypytat, ale ak mas svoje das svoje, ja som mala svoje a mala som pokoj. nikoho som neotravovala, a malinka bola pekne oblecena. oni maju veci este z pred tridsiatych rokov. perinku som mala ich.
budete si aj kupat sami, oni vam ukazu a potom uz ako budete zvladat.

bubaczik
13. apr 2007

pytala som sa sestricky,tak kazali ciapocku 😕 ja neviem,nikdy som do nemocnice nenosila veci..tak mne je jedno,sak uvidim..

rainbow
13. apr 2007

ja som tiež počula, že sa nesmie nosiť, len čiapočka a bavl.rukavičky aby sa nepoškrabali 😕 , tak neviem, zabalím jednu košielku, dupky a kabatik, príp.to muž zoberie

milhaus
14. apr 2007

štefanikova je tušim kratkovlasa blondina, ja som tam porodila moju dceru, ona ma vyšetrovala na prijme ale pri pôrode bola iná
len sa mi nepáčilo na tom kde sa rodí ma skoro vykydli ako to zdvihali a potom po pôrode tam konec kresla menili a povedali mi aby som sa posunula vyššie ale skuste sa posunut ked ste vyčerpaná a nedajbože sa potom prehupnuť na vozik držiac si vložku

melory
autor
15. apr 2007

vidis - ja mam zas z trnavy dobru skusenost, lebo ma sanitar na vozik prelozil ako princeznu aj dal na postel, zdvihol ma na rukach.

cifroska
16. apr 2007

Ahojte babule.Rainbow zober si veci aj pre babo.Ja som najskor davala ich pradlo a maly bol alergicky na ich pradlo.No a teraz ma nejaku infekciu co si priniesol z porodnice a musi brat antibiotika. ☹

rainbow
19. apr 2007

ahoj cifroska, zoberiem si, pre istotu..včera som bola 1x na vyšetrení v nemoc., normalne ma oblial pot, ked som tam vstúpila, a ked som si uvedomila, že zachvilu tam pojdem na prijem 😕 , už sa mi o tom každú noc sníva 😕

bubaczik
19. apr 2007

no aj ja som vcera nakupila kosielky do nemocnici,pre pripad..maju u kesslera vypredaj,tak ma jedna vysla na 95sk..takze tie mi budu tam stacit..len ja by som najradsej ten obchod prestahovala k sebe domov 😀

rainbow
19. apr 2007

majú tam krasne vecičky, ja som tam bola kupiť matrac a k tomu mi dala grátis darček, sú tam aj ochotné predavčky, ja mu chcem nakupiť také tie frajerské bundičky a rifličky, ale to až ked bude trocha vačší 😵

rainbow
19. apr 2007

bubaczik, ako bolo na výlete?

bubaczik
19. apr 2007

vyborne 😀 normalne mi nic nebolo..bo som sa nestihla sledovat..aj my tam ideme kupit matrac,aky si kupila,ten za 690sk?ci aky?my sme tam kupili aj petovi taku fajnu koselu,bude jak mafian vyzerat 😀

rainbow
19. apr 2007

ten , je to od materessa a sú kvalitné a tvrdšie, zachvilu mi ide montovať dvere, takže na bud.týžden už skladáme postielku, a že vraj tam majú také za 890, neviem v čom sa líšia ale tie tam nemali ked som bola ja kupovať

rainbow
19. apr 2007

malinký musi byť zlatý 😀 , taký 5 ročný vo fraj.košeli, aj ja sa na to teším ako si ho budem obliekať 😵 😵 😵

bubaczik
19. apr 2007

no aj my ho kupime,ale az ked budeme prestahovany,bo vlacit to po celej trnave..aj deku som si vyhliadla,len ja tam musim ist bez muza,lebo podla neho hovadin mame dost 😀

rainbow
19. apr 2007

no ten moj ked zbadá, že pozerám do det.obchodu, hned ma tahá preč, že mám vecičiek plnú komodu, ale zase on kupuje hračky ako šialený, a to bud.detská izbička zatial slúži ako sklad, lebo nemáme kam daváť veci 😀

bubaczik
19. apr 2007

a moj muz ma predstavu,ze decko sa narodi aj s vybavou 😀 on taky isty ako jeho otec..tiez nechape,naco nakupujem..ze to staci ist raz do obchodu,a nakupit..no,dalo by sa,ale kolko to stoji vsetko..nepochopi napr.naco su mi bavlnene plienky,ked budem pouzivat pampersky..no,chlapi su chlapi..napr.ja nepochopim naco mu su tie somariny do auta..

rainbow
19. apr 2007

no moj može jesť v obývačke, to mu nevadí ked si tu robí bufet, ale v aute, to by zabíjal, keby tam niekto jedol

rainbow
19. apr 2007

už sú tu s dverami, aké su krasne 😵 , idem robiť stavbyveducu, čau 😀 😀

bubaczik
19. apr 2007

sak toto aj mna caka na buduci mesiac..mam toho vela na plane buduci mesiac 😀

melory
autor
19. apr 2007

bubaczik ale to leti, ty uz finisujes.

rainbow
20. apr 2007

začínam uvažovať nad inou porodnicou 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre