Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sjuvi
27. apr 2010

Ahojte. Ďakujem vám všetkým za priania a gratulácie a prajem, aj vám všetko najlepšie, pôrod bez komplikácií a zdravé bábätká.

Kathy, prajem nech to všetko dobre dopadne, už to máš ozaj za pár. 🙂
Petulienka, nakoniec som si tú Epi nedala. Našťastie, aj tak by mi nestihla ani zaúčinkovať.

kathy403
27. apr 2010

sjuvi dakujem! 🙂
uz to mam za par,to je fakt.
alenech uz to je za nami!taka som unavena!!! 😢
a stale by som jedla!

milagros
27. apr 2010

sjuvi aj ja ti gratulujem k malinkej......a prajem veľa zdravíčka a peknú materskú

kathy403
28. apr 2010

babulky čo robenkate? 🙂

memory
28. apr 2010

sjuvi aj ja sa pripájam ku gratulácii hlavne nech ste zdravé

kathy ja som konečne trochu sadla pri PC,od rana som z malou vonku a teraz konečne zaspala 😀
ale rozmyšlam že aj ja si pojdem lahnut som unavena aj ked nič nerobím,ale to určite pozna každa z nas 😝 😝 😝

memory
28. apr 2010

a o tom vyšetrení že sme tam po dve je to trochu nepríjemné,ale ved sme ženy a sme rovnaké 😉
dá sa to prežit nie zuzi?ved my sme tam boli spolu holé 20 min. 😀 😀 😀
baby ale už to všetky máme za pááár 🙂
my sa z mužom nevieme dohodnut na mene pre drobca a moc času nam nezostava 😠
poradite my?Nicolas alebo Tobias?????

kathy403
28. apr 2010

memory-nicolas 🙂
aj tobias je pekne

memory
28. apr 2010

no dik mopc si my nepomohla, ved prave že obidve sú pekné a nevieme sa rozhodnút asi musime zapracovat hned na druhom synovi 😀 😀 😀

babatko88
28. apr 2010

memory, no ľahká vec, teraz jedno, potom druhé, my máme tiež Nikolasa 😀 krásne meno, nemenila by som...
poradňa bola dnes v pohodke, doktor super 🙂 všetko v pohodke, tak som rada

petulienka, ako si dopadla??? sme nemali ani čas pokecať, nechali si ma totiž tam a vybavená som bola za chvíľu...

memory
28. apr 2010

kathy,ty daj zajtra hned vediet či si ešte doma,alebo ta nechavaju v nemocnici
držím ti palce

memory
28. apr 2010

babatko,nechcem byt zvedavá,ale po dnešnej poradni aj vieš čo budete mat?alebo sa nechate prekvapit?

babatko88
28. apr 2010

memory, joj, vidíš, aj som na to zabudla 😀 musím to opraviť aj v profile... no, presne som vedela, že doma privítame ďalšieho chlapa 😀 ale nevadí, hlavne, že je zdravý

pralinka25
28. apr 2010

no da sa to prezit aj po dvoch, len ma to prekvapilo prvy krat. a ked nas tam nahnali jedna babenka bola chuda este na koze. take divne no.
inak obe mena su krasne.
kedysi sa mi nicolas velmi pacil teraz zas trosku viac tobias

kathy403
28. apr 2010

baby hned sa ozvem ako pridem domov,aj ked by som tam rada uz ostala. 🙂
a sjuvi nevies ako je to s nausnicami?rrobia to aj v tt porodnici?vy sa kedy chystate prepichnut uska 😀

petulienka
28. apr 2010

babatko ahoj, aj ostatne babule ahojte,

no ja som dnes dopadla tak ze v pondelok nastupujem do porodnice, ak sa mi to dovtedy same nerozbehne... takze uz to mame za paaaar... 🙂

babatko koho si mala doktora? skoda ze sme nestihli pokecat, ja som tam cakala do 13tej lebo moj doki operoval. ale som si medzitym odskocila povybavovat este zdravotnu poistovnu a UPSVAR, kvoli materskej. takze som postihala vsetko, muzicek povozil, maly mal vylet takze bolo to ok. 🙂

babatko88
28. apr 2010

petulienka ajoj: na papieri mám napísaného dr. Hlávek... taký vysoký, ale super... ja som odchádzala asi o pol hodku, veľmi dobre im to išlo... škoda, že sme už nestihli ani chvíľku ☹ a prečo už v pondelok? máš nejaké problémy, či ako? nie je to skoro? ved termín máš až 11-teho, nie!?

petulienka
28. apr 2010

no maly bude skor to mi hovorila uz J. Stefanikova ze to nebude do terminu lebo ze som druhorodicka a uz to tolko nevydrzi a mam v maternici 5 cm myom. takze preto a vraj nema bohviekolko plodovej vody maly, tak asi preto. Nevadi ja som len rada uz budem mat potom, ved je donoseny, v termine takze neriesim :D

babatko88
28. apr 2010

veď máš pravdu, ja by som to už tiež prijala, necítim sa už najlepšie, ani sa nevyspím, cez deň lietam za malým, večer niečo urobím a ešte k tomu aj nemôžem spávať... no hrôza... a to ešte tri týždne 😠

vladkaz1
28. apr 2010

batko pozeram ze mozno sa aj stretneme v nemocnici 🙂 ,ja som ale neskor no uvidime 🙂

kathy403
28. apr 2010

petulienka možno sa tam nakoniec aj stretneme. 🙂
zajtra rano idem a uvidim co mi povie,ale najradsej by som tam ostala,alebo do pondelka nastupila!
zavidim ti! 🙂

vladkaz1
28. apr 2010

Katy ved uz sa dockas ,ja zavidim tebe ze to mas za par 😀 musime byt troska trpezlive aj ked chapem ze uz je toho na konci dost

milagros
28. apr 2010

memory- ja som za Nikolaska

kathy403
28. apr 2010

NIKOLAS!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vanillasky
28. apr 2010

Jej baby, som vas tu nahodou objavila. 🙂 ja mam tiez termin v maji a som z Trnavy 😉

zuzana12345
28. apr 2010

ja tiez za Nikolasa 🙂 🙂

vladkaz1
28. apr 2010

Ahojte my budeme mat Oliverka 🙂
vanillasky ahoj ,super tak sme majove tehulky 🙂

zuzana12345
28. apr 2010

my sme sa rozhodovali nad Tomaskom a Patrikom a nakoniec sme sa rozhodli nad Martinkom 🙂

petulienka
28. apr 2010

kathy neboj uz aj tebe sa to rozbehne 🙂

vladkaz1 dnes ste zistili ze bude Oliverko, alebo uz ste vedeli?

vladkaz1
28. apr 2010

Peti my vieme od 16 teho tyzdna ,ze bude Oliver ,sme chceli uz pri malej ale bola baba nakoniec a teraz bude mat moj manzel vyplneny sen mat syna 😀 ,aj ked malu by nedal ani za svet 🙂
My mame kratucke priezvisko ,tak si mozem dovolit dat aj dlhsie meno krstne

petulienka
28. apr 2010

no ja som chcela babu /Alzbetku/ lebo mame Jakuba a ja som cela Perinbaba :D takze som chcela rozpravkove deti :D ale neva bude Timko :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre