Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

babatko88
28. apr 2010

my sme chceli Lilly a bude Tomas 😀 ale čo už... manžel hovorí, že do tretice sa to podarí, ale neviem, či sa mi bude chcieť 😎
ozaj, nemáte niektorá prehlásenie o mene ešte nevyplnené? lebo ja si ho vždy zabudnem vypýtať... ak áno, neoskenujete mi ho?

vladkaz1
28. apr 2010

ja nemam to prehlasenie lebo mi ho na pohotovosti zobrali alebo zasantrocili tiez ho potrebujem sakra .
No keby sme mali dievca je Laura Luciu mame doma.
Jakub je krasne meno 🙂

petulienka
28. apr 2010

babtako a vladka, to prehlasenie si vypytajte u sestricky ked pojdete na poradnu, ked vam bude robit monitor. ja som to tak vypytala a bola zlatucka hned mi vsetko dala. Oni su tam velmi mile tie sestricky, ochotne, zhovorcive 🙂

petulienka
28. apr 2010

pisem jak tatar, babatko skomolila som ti nick :D

petulienka
28. apr 2010

babulky idem uz do hajan, uz ledva vidim. Zajtra idem k nasim do TT, lebo si chcu maleho zobrat do mesta, takze idem aj ja a budem u nich odpocivat, tak sa ozvem... dobru noc tehulky

babatko88
28. apr 2010

petulienka, nevadí 😀 😀 😀 ja viem, že si to tam mám vypýtať, ale zabudnem, tak ako dnes... aj ja už idem, tak dobrú...

memory
29. apr 2010

ahojte babule,dakujem za názory na to meno a bude Nicolas už som sa rozhodla
Už pri prvom sme chceli NIcolasa ale mame babu
Keby bolo dievčatko tak je Vivien
Zuzana aj ja som hovorila že ked sa nedohodneme tak vymyslím nejake tretie meno,
ale nič ma nenapadlo ale......ešte nie je neskoro 😀 😀 😀

zuzana12345
29. apr 2010

ahojte, 🙂
memory nebolo to, ze by sme sa nedohodli 🙂 ale manzel nakoniec vybral Martinka
v prvom rade nech je zdravy, meno je na poslednom mieste
zajtra poradna neviem sa dockat 🙂 , uz by som to chcela mat za sebou 🙂 ,uvidime co povie zajtra doktorka 🙂

kathy403
29. apr 2010

caute baby,uz som doma z poradne!tej malej sa vobec nechce von! 😉
mam prist opat v pondelok.aj by uz mohla no neni som otvorena-stale na 1prst.dr.deckov,k tomu chodim povedal,ze to nebudeme silit,nech to ide prirodzenou cestou.a ja suhlasim,aj ked je toho na mna uz dost 😔
zuzi keby sa nieco stalo,ze sa nam nakoniec narodi chlapec,aj u nas to bude martinko! 😀
ale mm chce nellinku!
petulienka,v pondelok rano nastupujes?zavidim!!!! 😒 onedlho budes mat drobca pri sebe.
ja som prvu dceru prenasala tyzden,tato bude asi taka ista! 😀

memory
29. apr 2010

moja kamoška mala termín 6.5.a malý je už na svete nar.sa včera ale ona rodila v Topolčanoch
inak aj ja dnes citim nejako divno,som strašne unavená 😝 😝
a moja dcéruška nechcela ani poobednu siestu 😠
ledva čakam manžela z prace aby bol s nou a ja šup,šup do postielky 😀 😀 😀
ved si to môžem dovolit no nie? 😝

babatko88
29. apr 2010

ahojte, tak aj ja sa pridám 🙂 poobede sme si s malým ľahli, on pozeral rozprávku a ja som si 40 minút pospala... 😀 teraz sme prišli domov, boli sme zháňať tenisky pre Nika... nikde nič, tak sme išli do NR a nakoniec kúpili, lebo nechať to na chlapa!? hm, no neviem ako by to dopadlo 😀 nevládzem, bolí ma chrbát aj nohy, aj všetko... a je mi nejak divno, ako by to už malo byť, ale asi nič 😒 tak oddychujte, idem aj ja 😎

petulienka
30. apr 2010

dobre ranko tehulky,

ako sa dnes citite? ja strasne, uz ledva dycham a navyse maly je od pol siestej hore ☹ ved na co by on spal ☹ uz nech pride muz z roboty, aby sa ho ujal ale do 16tej je daleko ☹ snad to nejako prezijeme. Najhorsie je ze vonku je krasne, mna mori senna nadcha a maly bude chciet ist von, tak neviem ci dnes neporodim :D
ale snad do pondeloka vydrzim, dufam 🙂

kathy403
30. apr 2010

petulik ja by som aj rada porodila,vobec nemusim cakat do pondelku! 🙂
už je toho akurat dost! 😉 a co som nepribrala za 8mesiacov,asi teraz dohanam!
len jem a jem!

zuzana12345
30. apr 2010

ahojte babulky,
tak ja po poradni 🙂 , vsetko ok, na volny prst otvotrena, plodovej vody dostatok, len som musela 2x na pasy, dr. sa nepacili prve pohyby,tak ma poslal este raz.
minuly tyzden mi doktorka do PC zle zapisala moj nalez-ze 22tt a problemy s placentou-to si dnes vsimol dr. Hlavek(velmi prijemny), asi ma porazi 🤐
dnes rano ma dost pichlo nalavo pod bruskom, aj som sa bala pretocit,nastastie vsetko v poriadku, dost citim krize a nohy 😉
kathy-to je dobre, ze ti chuti 🙂 , len papkaj 🙂 🙂

memory
30. apr 2010

ahojte,aj ja som po poradni všetko ok
zuzana sme na tom rovnako tiež som na volny prst otvorena,dr.Hlavek my bol pri prvom pôrode je fajn
zuzana kedy ideš na poradnu?ja v piatok na 8:50

petulienka aj ja som malu zavliekla k svokre na celý den nech vie že ma vnučku 😀
a ja oddychujem a užívam si nič nerobenie 😀

zuzana12345
30. apr 2010

memory idem tiez v piatok na 8,40, dnes som bola na 9,40 a zobrala ma o hodinku skor, tusim som ta aj predbehla
doktor bol ozaj prijemny
straaasne sa nudim!!! 😖 😖

memory
30. apr 2010

zuzana tak v piatok sa zase stretneme a možno aj pokecáme 😅

zuzana12345
1. máj 2010

ahojte, tak dnes od rana mi je strasne, pichanie v podbrusku, tvrdnutie brucha, troska aj spodok boli,aj pohyby su take troska bolestive, zeby to na mna uz pomaly islo? 🙂,mam ist radsej do nemocky?
memory, ked to nebude skor tak pokecame, lebo uz mam taky pocit, ze coskoro pojdem

babatko88
1. máj 2010

zuzi, takéto pocity mám ja teraz stále, presne ako si opísala a nič 😒 ešte musíme počkať 😀

zuzana12345
1. máj 2010

babatko, uz to preslo, troska este citim, ale je to lepsie, ale bolo to hrozne, ked sa to bude opakovat idem do nemocky, nech ma pozru 😒

vladkaz1
1. máj 2010

kocky mna zacala hrozne svrbet a stipat jazva po malej co mam ....

zuzana12345
1. máj 2010

babatko bola si s tym aj u doktora?

babatko88
1. máj 2010

zuzi, áno, bola som, že to je v pohode... ide ma už poraziť, posledné dni to mám stále, ale že to je v poriadku, že to sa len telo a bábo pripravuje na pôrod... inak, som zvedavá, ako budem vedieť, že už mám ísť rodiť, ked toto je v pohode... niekedy mám také bolesti, že ani sedieť, ani ležať, proste neviem si nájsť miesto... muž je zo mňa už nervózny

petulienka
1. máj 2010

Ahojte babule, takze my sme dnes mali poplach, len som radsej lezala, lebo brucho cim dalej tym viac boli, maly sa prehadzuje dost bolestivo, tak snad do pondelka vydrzime. babatko a zuzana vidim ze sme na tom tak nejak rovnako 🙂
mozno sa tam aj stretneme :D

petulienka
1. máj 2010

kathy ako ? este nerodis? je viac ako pravdepodobne ze sa tam stretneme! ako sa spozname?

vladkaz1
1. máj 2010

peti tak sa drzkajte 😵
ja nic ,este mame cas

petulienka
1. máj 2010

Vladka dakujem, vy este pekne vydrzte aspon dva tyzdne... 🙂))

petulienka
1. máj 2010

babatko odkaz muzovi nech neni nervozny, ved je to vase babko a ty uz mas toho po krk, tak nech predychava :D

vladkaz1
1. máj 2010

peti no ja uz by som aj chcela ,uz som taka nesvoja ,hlavne ta jazva ma boli a maly je velky takze uz by som aj mohla ,termni prvy mam 12 teho .. v pase mam az 26 teho podla menzesu tak by to uz aj mohlo byt 😀

petulienka
1. máj 2010

ja ti verim ze by si uz aj prijala, poznam ten pocit neboj :D a ja uz zacinam byt taka nervozna, uzivam si maleho doma, lebo este som od neho nebola takto na dlho a on bezomna tiez nie aj ked si ho nasi dost casto bravaju do Trnavy, no vzdy ho na vecer dovezu a teraz budem bez neho ktovie kolko, ked s nim som bola v nemocnici 11 dni ☹ snad ma to teraz necaka a nebude mat aj druhe taku silnu zltacku, no uvidime, alebo modlim sa aby nie. Vladka drzkam aj tebe palceky aby NAM to dobre dopadlo, etse sa mozno zastavim sem zajtra a napisem pocity 🙂 mam aj trosku strach ale viac mi bude smutno za malym a za manzelikom, ale prezijeme to.... snad 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre