Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sissik
9. máj 2010

tie podlozky uz menia castejsie?
lebo ne povedali, ze narok je na 1 kus, druhy nam sestricka dala akoze su navyse. a potom so uz pouzivala svoje. po sekcii som sice krvacala minimalne, ale aj tak sa talo, ze pretieklo a lepsie sa mi lezalo na cistom. som minula 3 denne, ale svoje.
mala som aj prebalovacie podlozky z dm pod babetko a bola som rada, lebo ten prebalovaci stol mi nebol velmi sympaticky

zuzana12345
10. máj 2010

strasny spanok 😒 v noci som sa zobudila parkrat na bolesti, o siestej som si dala sprchu, ale tie bolesti vobec nepresli, hrozne ma bolia krize, brucho boli stale ale kazdych 5-8m je to silnejsie(take neake bolesti som mavala pri menstr.)moze byt, ze idem rodit?

matuska2810
10. máj 2010

Zuzanka, tak ak ta to nepreslo po sprche tak asik ano, ale ako to popisujes, to bude este trvat dlhsie 🙂

matuska2810
10. máj 2010

sa sem pletiem, ale tiez som rodila v ttnemocnici, tak spomienky 😅

petulienka
10. máj 2010

zuzana, ak to nepreslo ani po sprche, tak ides na to 🙂 5 - 8 min. to uz je pekne... 🙂

zuzana12345
10. máj 2010

no asi to bol poplach, som si este lahla, zaspala a ono to preslo, uz som sa tesila, ze pojdem na to 🙂 uvidim ako bude prebiehat tento den

babatko88
10. máj 2010

zuzi, tak to mi je ľúto, ale veď už to máme za pár, počkaj na mňa 😀

zazalienka
10. máj 2010

závidím Vám 😔 že to máte ešte len pred sebou...

petulienka
11. máj 2010

babatko drzim palce, neboj coskoro to pride 🙂

babatko88
11. máj 2010

petulienka, dúfam, už sa teším.... a už viem aj na čo 😀 aj na mimčo, na tulkanie a na to, že s Nikom budem konečne môcť robiť všetko, čo mi doteraz zakazovali - zdvíhať ho, behať a tak 🙂 už aby to bolo... zajtra idem do poradne, tak som zvedavá, čo mi dr. povie 😎

zuzana12345
11. máj 2010

babatko88 ahoj, myslim si, ze ta pockam, ten moj malinky je neaky lenivy 😅 ale uz by som to najradsej mala za sebou, vcera som ani sediet, lezat, ani chodit nemohla, vsetko ma pichalo, v noci sa ledva prehodim na druhu stranu, citim sa ako taka veleryba😀
kathy a memory to uz maju za sebou, uz pojdu co chvilu domov ako im zavidim

babatko88
11. máj 2010

zuzka, ajoj, máš pravdu, aj ja im závidím, ved napíšem, čo mi povie zajtra doktor a možno sa aj stretneme, nikdy nevieš... a možno zajtra mi už nenapíšeš a budeš to mať tiež za sebou... nemôžeš vedieť, ja sa cítim na pôrod skoro každý deň a nič... síce mi dr. povedal, že to bude skôr, ale nejako sa mi to nezdá 😒 uvidíme

shakira81
11. máj 2010

ahojte baby.mám otázočku. máte zazmluvneného lekára k pôrodu?ja neviem čo mám urobiť,nedala som si zatiaľ,ale niektorý mi to veľmi odporúčajú.my máme zajtra termín,ale ešte si asi počkám nevyzerá to že by sa maličký chystal von 🙂

petulienka
11. máj 2010

kathy a mamory uz porodili? kedy?

zuzana12345
11. máj 2010

petulienka, asi uz porodili, ked sa neozvali, si myslim, kathy isla v pondelok na prijem a memory v nedelu rano mala bolesti tak sla na to.

pralinka25
11. máj 2010

caute. Tak ja idem zajtra na prijem a na vyvolavacku
shakira ja som si nikoho nezazmluvnovala. lekari su tam fajn tak mi to prislo zbytocne

nikkka
12. máj 2010

ahojte..
balim si tasku do porodnice - potrebujem si zbalit aj pribor a pohar??

vladkaz1
12. máj 2010

urcite si zabal pribor aj pohar 😉

zuzana12345
12. máj 2010

ja som si pribalila aj maly tanierik 😉

nikkka
12. máj 2010

ok dakujem pribalim aj pohar a mozno aj ten tanierik..

zuzana12345
12. máj 2010

babatko88 co je s tebou, co si ta tam nechali? 😉

vladkaz1
12. máj 2010

Kocky ja idem zajtra na poradnu do nemocnice tak drzte palce 🙂

babatko88
12. máj 2010

ahoj zuzi, nie, nenechali... všetko ako minulý týždeň, žiadna zmena ☹ mám prísť o týždeň... len som ešte nemala čas sem mrknúť, lebo mi bolo nejako na nič, v noci som moc nepospala, tak som si to vynahradzovala

zuzana12345
12. máj 2010

vladkaz1 tak nech vsetko dobre dopadne 🙂

vladkaz1
12. máj 2010

Jupiiiiiiiiiii konecne som na slobode.V brusku mi bolo sice fajn ,ale tesno s mojimi mierami 3600G a 50 cm.
Utek sa mi podaril 12.5 0 14 H s pozdravom Timko a Pralinka

petulienka
13. máj 2010

pralinke gratulujeme, uz to ma za sebou 🙂 nech ste zdravucki a rastiete do krasy...

kuriatko33
13. máj 2010

tehulky mate aleboo mali ste niektora planovanu sekciu?? kedy sa robi?? v ktorom tt?

zuzana12345
13. máj 2010

tak zajtra poradna, ked do rana neporodim, ale nemyslim si 🙂

bubinkaaa
13. máj 2010

ahojte babky 🙂 chcem aj ja prispiet konecne mojimi postrehmi a dojmami z TT rizikoveho odd,z TT porodnice,odd na 6-tonedeli a novoroden.odd. Som sice po porode uz nieco vyse mesiaca,avsak zaprisahala som sa este v nemocke,ze az si najdem neskor pri malom cas,tak to sem vse raz napisem.Takze:
Co sa tyka porodu,nemala som nikoho zazmluvneneho, a vse prebehlo OK.Mala som cisarsky pri Dr.Stefanikovej a Dr.Cervenkovi...anesteziologicka taka cierna mlada,meno zial neviem,no pichla mi spinal velmi sikovne....no a po porode klasika,kazda si vytrpime svoje,ci uz rodime tak alebo onak.

No viac sa chcem predsa len venovat jednotl.oddeleniam.

ODD.RIZIKOVEJ GRAVIDITY-super sestricky,super tety kucharky a upratovacky 2v1 😉 zlate tetusky!!!Sestricky by Vam dali aj dusu,treba sa len pytat...na odd. je klud,rodinna pohoda...lezala som tam cca 3tyzd a dalo sa vydrzat.Tymto pozdravujem aj Stanku a Dadu z vedl.izby,boli sme tam ako jedna rodina.Za tie 3tyzd sa pri mne vystriedalo na izbe tolko bab,ze az...doteraz som v kontakte skoro so vsetkymi,vsetky Vas srdecne pozdravujem 😉 aj Vase deticky🙂....

ODD 6-nedelia: -ako to tu uz niekto predo mnou spominal, max.neochota zo strany zdrav.sestier, na druhej strane vysoke naroky a ocakavania,ze im nieco date ako pozornost... aa z tak sa Vam zacnu venovat.Ja som nikomu nedala nic,no co boli baby pri mne na izbe,tak sa im pchali do zadku cokoladami a dezertmi,ze mi bolo z toho vsetkeho na grc.A ja som si len spomenula na ochotu sestriciek z predosleho odd bez naroku na honorar, ked som lezala na rizikovom.To bolo pre porovnanie nebo a zem!!!.......Neviem naco robia tuto profesiu,ak ich to nebavi!?!?.....zneprijemnuju len ovzdusie zienkam,ktore maju tazke stavy po porode,ci uz po klas. alebo cisarskom.Ja som mala cisarsky,rana bolela ako hovado, a ked som sa doplazila na izbu z WC-ka,tak som si horko-tazko lahla na postel a vravela som si,ze zazvonim sestre nech mi donesie nejaku tabletku,lebo mam bolesti.A Viete co ona na to??dosla ze ten zvoncek nie je pre mna,ze co si dovolujem vyzvanat,ze ja uz mam neviem kolko hodin po sekcii,ze zvonec je len pre certstve pripady. 😀Ked som isla o niekolko hodin opat na WC ta ista sestricka uz pozerala TV,a nedajboze by sa niekto opovazil ju vyrusit...No aj tak som si dovolila,opat som si pytala nieco uz ani neviem co, jaaaaaaaaaaj aby mi potrela ranu takou special.vodickou a ona,ze nech si idem lahnut na postel a ze ona hned dojde.Drahe moje dosla po 30-40minutach!!!!!!............Tak co Vy na to???.....dali by ste im nieco??...to som ymslela,ze sa mi sniva....mala som teda dat takymto furiam nieco???...to snad nie!!!...

NOVORODEN.ODD .: Myslim, ze vacsina mala vztah k detickam,aspon ja som mala ten dojem,ze ich praca naplna...No ale jedna taka blondinka kratkovlasa tak tato bola naj sestricka,ta to mala v sebe,aj som jej to vravela.Ona to robila iste ze s obrovskou laskou a spravala sa tak,akoby kazde babatenko bolo jej 🙂 🙂 🙂 taketo by mali byt vsetky....zial neboli.ale s prizmurenim oka boli celkom fajn aj na tomto odd, a snazili sa vyjst v ustrety a pomoct poradit nam vsetkym mladym maickam za co Vsetkym moc
Dakujeeeeeeeeem.

memory
13. máj 2010

Ahojte tak ja som dnes prišla z pôrodnice Nicolas sa nar. v nedelu o 15:50
meral 49 cm a važil 2610g,bol malinky ale je naštastie zdravučky
je krásny ako každe babo pre svoju maminu
pôrod rýchly opíšem neskor
pobyt v nemocnici tiež OK bola som spokojná

Stretla som sa aj s kathy ta porodila včera 12.5.ma pekne dievčatko
ešte sa ozvem ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre