Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzana12345
13. máj 2010

memory gratulujem, prajem vam hlave vela zdravicka a hlavne nech dobre rastiete 🙂 🙂 a pravdaze gratulujem aj kathy. 🙂 🙂
.jeeeeee baby vy uz to mate za sebou, aj ja chceeeem

vladkaz1
14. máj 2010

Srdecne gratulujem 😵
Ja idme az 20 teho na poradnu dalsiu ,inak pristup 0 bodov v nemocnici na poradni 😝

shakira81
14. máj 2010

Ahojte.No ja som bola včera na poradni.Povedali mi že stále sa nič nezmenilo. termin som mala 12 ale zatial stale nic a pritom ten termin mi moj doktor uz posunul neskor o dva tyzdne lebo ze mu to nesedlo s ultrazvukom.A tak som si myslella ze sa narodi skor pred tym dvanastym majom.Doktor mi povedal ze mam prist na kontrolu v nedelu :(
uz chceme mat drobca doma,ale nejako sa mu nechce ist von.Este k tomu mam mat 24.5 statnice takze ak sa cim skor nenarodi tak to asi ani nestihnem.
Myslite ze sa mozem doktora opytat ci by to uz nemohol vyvolat?Je to vobec bezpecne pre maleho?

petulienka
14. máj 2010

shakira mozes, ved si uz po termine, uvidis ale co ti povie zalezi na doktorovi..
memory gratulujem a to ze je Nicolasko malinky nevadi, on to dobehne, aj moj Timko sa narodil s 2900g a stale papa, uz som vyzmychana jak pomaranc... 🙂
vela zdravicka prajem

kveta
14. máj 2010

Kvôli štátniciam by som pôrod neposúvala... Jeden zo spúšťačov pôrodu je látka, ktorú dieťa začne vylučovať, keď mu dozrejú pľúca... Skôr by som sa obrátila na univerzitu, aby Ti posunuli o pár dní štátnice, zobrali Ťa napr. na štátnice s inou triedou a podobne.

shakira81
14. máj 2010

no uvidim ako to dopadne,ved v nedelu idem na kontrolu

nelaadoerik
14. máj 2010

ahojte som tu nova chcem sa opitat ako dlho po klasickom porode sa prepušta z porodnice som v 37tt..mam doma dvoch chlapcov konečne budem mat dievčatko tak sa moc tešim a prajem všetkym vela zdravia..

vladkaz1
14. máj 2010

po 4 roch dnoch myslim 😉

zuzana12345
15. máj 2010

tak uz som sa konecne dopracovala k terminu a ona mi vcera povie, ze to este nevyzera, aby som isla rodit, pred tyzdnom mi povie, ze to bude skor a vcera zasa opacne, tak to je hruza

nelaadoerik
15. máj 2010

dakujem za odpovet ja som inak pret 5rokma rodila v tt a nemam dobru skusenost tak sa tam teras strašne bojim ale možno to bude teras ine

pupi007
15. máj 2010

ahojte, ja som z TT, ale som poriadne sklamana z pristupu lekarov k pacientkam. Vyvolavat porod za kazdu cenu, hoc aj dva tyzdne pred porodom tak to sa mi zda fakt drasticke....
Lekar Vas vysetruje a s druhou rukou telefonuje tak to je fakt pristup!!!!! Otras, to som este nikde nezazila len v TT porodnici.
😠
Tu Vas beru ako pritaz a nie ako pacienta, radsej pojdem rodit hoc aj 50 km dalej, len aby to bolo dostojne a za lepsich podmienok.

zazalienka
15. máj 2010

ja som mala plánovanú sekciu a mňa ešte aj na konzíliu riešili prečo idem už 8 dní pred termínom, prečo tam malého ešte nenecháme.. s takýmto prístupom som sa nestretla..

mima89
16. máj 2010

baby chcem sa vas spytat ci ste potrebovali v porodnici aj tie podlozky pre inkontinentnych na postel a ci ste rodili vo svojej nocnej alebo v nemocnicnej diky 😉

petulienka
16. máj 2010

mima podlozk ynepotrebujes a rodis v nemocnicnom, hned na sale ta prezlecu do noveho, na co si budes spinit svoje a kazdy den ciste, to b ysi ich musela mat aspon 5...
ale ako chces ty, neviem ci je to povinne mat nemocnicne, ale ja som to brala automaticky

mima89
16. máj 2010

petulienka diky moc ja len pre istotu co mam zbalit.... 🙂

petulienka
17. máj 2010

mima neni zac, vela stastia... 😉

nikkka
17. máj 2010

treba aj nieco specialne zabalit pre manzela ak sa chysta k porodu?? alebo oni ho tam oblecu?

memory
17. máj 2010

mima ani ja som nemala podložky a dali my nemocničné a potom som si menila len plachtu
ani pyžamo som nepoužívala svoje sama sestrička povedala že čo si budem špinit svoje ved oni nam daju nemocničné
a veru to bolo aj dobré,lebo fakt by si ich potrebovala najmenej 5

čo sa týka mojho 4dnového pobytu v nemocnici ja som bola spokojná so všetkým
aj starostlivost sestričiek bola OK 🙂
asi platí to že ako sa správaš ty tak sa správaju k tebe 😝

len na príjme bola taka stará čierna sestrička ktorá ma posielala domov že tie moje bolesti su neni na pôrod že to je len poplach a smiala sa zo mna.A ja kontrakcie každé 4 min.
ale ked ma dr. Tothová pozrela hned ma šikovala na sálu že ved rodím tak sestrička zostala prekvapená a ešte ked som povedala že manžel bude pri pôrode hovorila že neviem načo ho tam bereme,že chlap tam nemá čo robit 😒
totalne som bola z nej znechutenááááá 😠
ale potom bolo všetko OK milé sestričky aj doktorka nemôžem sa stažovat

držím všetkým palce...... 🙂

vladkaz1
17. máj 2010

Nika urcite ho oblecu ...

memory
17. máj 2010

pre manžela nepotrebuješ nič oni mu daju navleky aj plašt
len nech si pripraví 16,60 eur na poplatok 😀

vladkaz1
17. máj 2010

memori no super ,apson ze tak ,no ja som ju zazila pri malej tuto sestricku co pises som aj plakala ,mi vynadala ze co vdycham ze nerodim a prisla doki ze na 10 sat som otvorena ze rodime len kukala 😅 😝

memory
17. máj 2010

zuzana12345 čo už si v pôrodnici????
držim palce....

zuzana12345
17. máj 2010

ahoj memory, nie este som neni v pôrodnici, neako sa mu nechce, zajtra idem na kontrolu, tak uvidime, a vy ako sa mate?

palculka
17. máj 2010

ahojte baby, dnes pustili švagrinku z porodnice, no niečo otrasné čo tam prežila chudera, porodnica je plná, ona ležala na tretom, mala na druhom, tri dni malinkú nemala pri sebe, zopár krát jej ju priniesla jedna sestrička. To je rooming in jak vyšitý, je mi z toho zle 😠

nikkka
17. máj 2010

aj ja som pocula ze porodnica je uplne plna..nuz babyboom..

palculka
17. máj 2010

veru plná, vo štvrtok ležali mamičky po porode na vzdychárni, sila.

vladkaz1
17. máj 2010

To vazne?????? 😕

palculka
17. máj 2010

vážne 😖

vladkaz1
17. máj 2010

NO ja tento tyzden rodit teda nejdem ma drbne ... 😝

palculka
17. máj 2010

nejako sa to tam nazbieralo naraz všetko, a mimochodom že sestričky otras, aj dostali šampanské a bonboniery, a kašlali na nu, malá si navyše doniesla aj ekzém, no fakt som znechutená, všetko zlé čo som tu čítala, tak to je fakt pravda.Veru idem si ja do Topolčian 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre