Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
17. máj 2010

palculka ,no teda ... mne ina moznost ani nezostava jak TT ,preto nemam ako sa dostat inam ... budem volat sanitku ak daco takze ma supnu len sem 😝

mima89
17. máj 2010

baby nestraste ma...mna to caka o 6-8tyzdnov 😒 dufam ze sa situacia zlepsiii

vladkaz1
17. máj 2010

no mna to caka dnom do dnom a mam teraz nervy ,k to vie ci nebudu posielat rodit aj inam ,ked je taky plny stav 😔

palculka
17. máj 2010

možno to bol len rušný týžden, nechcela som ta strašit Vladka, neboj zvládneš to nejako. Svagrinu pustili po cisárskom na štvrtý den domov. Ja som sa teda rozhodovala doteraz medzi Topolčanmi alebo Trnavou, už som sa teda rozhodla, aj ked je to od ruky, ale do TT nechcem ist, teda ak nebudem musiet, lebo už druhý den ma všetko popicháva, pobolieva. Dúfam že vydržím do termínu. ☹

vladkaz1
17. máj 2010

pisala mi kamoska ze to neni az take strasne ...

zuzana12345
17. máj 2010

no pekne, a ja som chcela zajtra povedat doktorovi ech mi to vyvola

vladkaz1
17. máj 2010

zuzana ja idem v stvrtok tak to poprepustaju do vtedy snad ,.... ale moze sa stat ze budem nosit este 2 tyzdne akoze pristup na poradni v nemocnici 0 bodov ... soms a akurat nasrala ... tak uvidim ,uz sa netesim na nejaku zmenu ,poroidm a hotovo uz tam ajstak v zivote nepachnem a porodit niekde musim

zuzana12345
17. máj 2010

vladkaz ja idem zajtra na kontrolu a chcem mu povedat nech mi to vyvolaju, uz sa ani hybat nemozem, krize ma bolia, picha ma v bruchu, ani sediet nemozem, dlho mi trva kym sa zasa postavím, vytok, no najradsej by som to mala uz za sebou, ale ked tu citam taketo veci tak budem nad tym rozmyslat

vladkaz1
17. máj 2010

Zuzi budem drzkat palce ,ja mam mykozu no po vysetreni vzdy jak idem som urcite alergicka na tie ich rukavice 😝 vsetko ma stipe dole tiez sa jedujem ☹

zuzana12345
18. máj 2010

no idem teda na tu poradnu, potom sa ozvem co povedali, ak nie tak si ma tam uz nechali 😵

vladkaz1
18. máj 2010

oki drzkam palce 😵

petulienka
18. máj 2010

zuzka drzim palce

sissik
18. máj 2010

vladka to ta stipe z tej hnusnej fialovej vody, ktoru pouzivaju pri vysetreni
inak drizm mpalce, nech to mate co najskor za sebou a nejak to tak vydrzite 😉

vladkaz1
18. máj 2010

Sisik no ja neviem ,ale po kazdom vysetreni mam zapal ,potom doma sa pokurirujem za 2 dni a nic pohoda a zas ked idem na poradnu sup ho zapal po vysetreni mykozu myslim 😝
No ved uz to nejako dobojujeme ,nic ine nam nezostava ,ked sme vydrzali tolko ,to je nas udel 🙂

sissik
18. máj 2010

vladi spoen to na poradni, mykozu ti musia pred normlanym porodom poriadne preliecit. v tehu je samozrejme vyssi vyskyt. ale pri mykoze je skor svrbenie. ak to fakt stipe, vsimni si, ci polievaju pri vysetreni ruky ty fialovym. aj to ti moze vsetko rozdrazdit a potom sa to doma upokoji. ked si chodila k svojmu dokimu nemavala si problemy po pouziti rukavic? myslis, ze v nemocke maju nejake ine rukavice?
v kazdom pripade to spomen

vladkaz1
18. máj 2010

Sisik ano ,aj ked chodim mojemu dokimu vzdy som alergicka na tie rukavice ....uz som to hovorila dokimu ,stale mi dava to iste na preliecenie 🙄

memory
18. máj 2010

Ale baby ved minuli týžden to nebolo až také strašne ja som 2 dni ležala sama na izbe
a aj sestričky boli fajn
ale zas može byt že majú preplnené a su z toho nervozne,lebo stale musia byt v pohybe 😀 😀 😀

aaa nemocnica jak nemocnica kamoška rodila pred 3 týždnami v Topolčanoch a nebola spokojná
že detské sestričky niečo otrasné a na vzdychárni jej jedna povedala že či tak stonala aj ked to malé robili mala ju na posmech

tak držím vám palce

vladkaz1
18. máj 2010

Len mi niekto povie nieco v porodnici na posmech ,tak potom uvidia co som zac ,akoze je to ich praca ,mali by ich brat so vsetkym co pride ... a nie si robit posmesky svine som sa nasrala teraz 😝

nelaadoerik
18. máj 2010

Ahojte mna tieš čaka čo chvila porodnica som v 38tt.. strašne sa do tej trnyvy bojim pret 5rokma som tam rodila a bolo to niečo strašne nechcem to ani popisovat pri porode som mala dr.čecha ale otrasne dufam že to teras neako prežijem a neviete zmenilo sa tam niečo

vladkaz1
18. máj 2010

ja som bola spokojna pred 2.5 rokom nemozem povedat ani F ,az na tu hlavnu hlavnu sestru a ta sa velice rychlo zbadala ... ja som sa rozrevala a dosla dokina a sprdla ju ze rodime .. 😝

vanillasky
18. máj 2010

Baby, nestraste. ja som tam rodila pred 4 rokmi a tiez nemozem povedat ani makke F 😉 ani pri tomto tehotentsve sa nemozem stazovat na poradne v nemocnici, robil mi cih Dr. Hlavek a Dr. Deckov a obaja su strasne mili a ustretovi. Deckov ma vtedy aj rodil a bolo to v pohode. tak dufam, ze aj tentoraz to nejako zvladnem.... dnes tam bol inak blazinec riadny...
a nechapem, akoze maju plnu porodnicu? ved v trnavskom hlase bolo, ze sa minuly tyzden narodilo malicko deti oproti minulemu. to nie je potom bohvieco, lezat na gynde miesto sestonedelia a nemat miminko pri sebe....uff. snad sa to zmeni.

nelaadoerik
18. máj 2010

no uvidim dufam že to bude teras v pohode ale citim že čo chvila pojdem uš ma to dost tači a hlavne ket sa mala hibe tak ma to hrozne picha v piatok idem na kontrolu do trnavy tak uvidim..a to mam doma dvoch chlapcov 5ročneho a 3ročneho a bojim sa ako to zvladnu bezomna manžel sa vie postarat aj babička mu pomože ale ten menši bezomna v noci nebol tak to budem uplne stresovana čo snim je tak dufam že sa stej porodnice rychlo dostanem domov..

vladkaz1
18. máj 2010

nebojte sa zvladneme to prezijem ,no niekto je spokojny niekto nie ,bohuzial tak to je ... snad budem spokojna ak nie, spravim prievam ci sa im to lubit bude alebo nebude ,mam usta ...
No o malu sa mi bude starat muz a mama ,urcite si poradia bezomna 😅 ,len mi bude smutno jasne
ja idem vo stvrtok na 10.40 cat tusim snad tam nebudem zas pol dna 😅

nelaadoerik
18. máj 2010

mna včera sestrička objednala na piatok a od strachu som zabudla na ktoru hodynu ma objednala ale tušim na 11 00 inak ta sestrička čo tam je niekedy robila aj hore na rizikovej ambulancii ona je v pohode ale to ta čierna na prijmovej ambulancii je hrozna ...dufam že to tam bude v pohode nekde porodit musime držim vam palce určite to tam neak zvladneme ..ešte som sa chcela opitat či neviete niektora či ten dr.Čech tam ešte pracuje

dulkagabulka
18. máj 2010

tak nech vam to dobre dopadne 🙂

vladkaz1
18. máj 2010

Cech urcite pracuje ,mala som ho na rizikovej poradni ,bol velmi prijemny ....
Na druhej som mala Resetu ,holy operacii Hlavka .. no a poviem vam prijemny bol ale nic som sa nedozvedela ,len ze mam byt zbalena no som to uz predychala ,aj ze nevedel robit s novym sonom mala som smolu .
Dulka dakujeme , 🙂

nelaadoerik
18. máj 2010

prijemny bol vždy ale pri porod mi vobec nepomohol nechal ma trpiet dost ..ale ja som ho chcela mat pri porode neviem druhykrat by som si to rozmyslela možno keby boli tie sestri na tej porodnej sale trochu ochotnejšie tak by to dopadlo inak rodila som aj v čerchach v koline a to bola uplna pohoda

vladkaz1
18. máj 2010

On rodil moju mamu este sonou 😅

vladkaz1
18. máj 2010

somnou

bubaczik
18. máj 2010

jaaj dievčata,nebojte sa tolko toho,šak všade su nejake "osoby" ale moj dojem s pred troch rokoch je uplne v "norme",jedine čo by som mala nejaku vytku,tak iba na jednu sestru s porodnice,ale naštastie som si jej tvar nejako nezapamatala,lebo došla na smenu vtedy,ked som už bola v najvačšich bolestiach,ale pamatam len to,že po mne raz zhukla jak po soplavom decku 😠 a po porode komentovala počet mojich deti.. 😠 ako keby ona ich mala živiť..ale to je o inom...čo sa tyka Čecha,on už tam nerobi,robi iba jeden den ambulanciu,ale neni už tam "bežny" lekar...ja som s neho nebola napr moc nadšena 😅 ale neubližil takže tiež norma 😉 ja chodim k Dečkovi a som neskutočne štastna,že taky dr tam je..vlastne on ma aj odrodil,bola som fakt spokojna,teraz k nemu chodim od začiatku tehu a fakt nemožem jedno krive slovo povedať..zlaty to chlapec 😀 😉
čo sa tyka sestier na 600nedeli,mne osobne vobec nechybali,ale nemala som problem,ak som niečo potrebovala,treba sa fakt spravať tak,ako chcete aby sa spravali k vam..a to sa radim do dosť vybušnej povahy 😅 tiež si nedam po hlave skakať 😉 jedine čo ma mrzelo,že davali košele iba rano a kedže sme sa tam varili v neskutočnych teplotach,tak po sprche nebolo prijemne tahať tu "smradlavu" košelu na seba..teraz som si už nakupila košele do porodnice,možem dať typa kde maju v tt pekne 😉
čo sa tyka preplneneho oddelenia,ked som tam ležala pred troma tyždnami kvoli cerklage,tak bolo tam dosť mamičiek na rizikovom po porode,ale fakt sa snažili ich stahovať na 600nedelie k babatkam..
stravu nekomentujem,šak vieme každa svoje 😝 ale tych paru dni ubehne ako voda,prve dni budeme rady že sme rady 🙂
ja sa fakt neobavam opatovneho pobytu,sice "neplieskam s ricu o zem " od radosti,ale niekde porodiť musime..však? a to ste nerodili pred 16 rokmi,to by ste len kukali 😕 😠 😝

držim vam place všetkym,držte aj mne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre