Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzana12345
17. jún 2010

@kathy403 poslala som ti IP 🙂

memory
17. jún 2010

kathy,ahoj žijeme a pekne priberáme,Nicolas neni až taky dobrý ako tvoja Nelinka 😝
ale da sa to s ním vydržat 😀

zuzana a čo vy ako sa mate?

zuzana12345
18. jún 2010

@memory ahoj, sme velmi radi, ze ho mame, 🙂 viac poslucha ako neposlucha, niekedy mame taky den, ze ani papat ani spinkat nechce, ale inak vie prespat aj 5hod., musim ho budit na papanie

petulienka
18. jún 2010

Kathy ahoj,

mame sa celkom fajn, timko rastie a papa. uz mame sest tyzdnov a minuly tyzden na poradni mal 4220 gramov, co je dost :D je to riadny macko a papa aj za nas. Hlavne za starsieho, ten ma obdobie nepapania... ale nieco do seba dostane, hlavne ze mliecko pije, to je najspokojnejsi. Inak celkom dobre bojujeme, len by Timko mohol viac spinkavat v noci, bude sa tri styri krat co je podla mna dost, lebo starsi ked bol taky malicky prespal aj 9 hodin... to u Timka nehrozi ☹

kathy403
20. jún 2010

ahojte maminky! 🙂
tak mame sa fajn,mala nelly poslucha,spinka 🙂
len sme si ju naucili asi na ruky,tak teraz ju vzdy polozim do postielky nech spi sama.sice place asi 8-10minut,ale potom zaspi.je mi jej luto,ale musime to vydrzat-nemoze byt stale na rukach!
v stredu ideme prepichovat uska a 4.7.konecne krstime! 😵
memory-co nespava alebo co? 😉
ved aj u nas sa to moze zmenit!!! 😀

zuzana12345
20. jún 2010

@kathy403 ahoj, aj mi krstime 4.7.
mne zasa Martinko v posledne dni nechce neako papat ani spinkat, vecer uz mame aj tazke zaspavanie,v noci sa zobudi raz , to sa pekne napapa ale cez den s placom vymysla pri papani, som zufala s neho 😉

kathy403
20. jún 2010

@zuzana12345
aj mala nejako tazko zaspava,ale ked uz zaspi moze byt aj disco,uz jej to nevadi. 🙂
malinka papa dobre,teda myslim ze az moc,lebo zacala casto grckat a ja neviem co s nou! ☹

babatko88
20. jún 2010

ahoj babuľky, čítam, že máte rovnaké starosti i radosti ako ja, čo keby sme si založili svoju tému? s bábätkami čo majú ten 1 - 2 mesiace? mám síce druhé bábo, ale pár vecí som aj zabudla a je to aj iné ako pri prvom... taj dajte vedieť a založíme niečo, aby sme sem nemuseli liezť tehulkám, čo si chcú písať len o pôrodnici...

kathy403
20. jún 2010

@babatko88
ok! 🙂 suhlasim,len to musi niekto zalozit

lucyso
21. jún 2010

ahojte a mohla by som sa pridat? moja mala bude mat sice 3 mesiace, ale rada by som sa podelila s radostami a moznym trapenim 😅 😀

babatko88
21. jún 2010

@kathy403 tak som niečo založila, dúfam, že nás nezrušia, lebo som nevedela aký názov tam dať 😀
tak šup sem:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/majovciatka-2010/

babatko88
21. jún 2010

hm, no čo som hovorila, hneď to zamkli... vymyslite niečo, lebo mňa nič nenapadá, už tu je asi všetko ☹

zuzana12345
21. jún 2010

tak aj toto sa zamklo

zuzulik82
21. jún 2010

ahojte babule, skuste si zalozit sukromnu temu...tu vam mozno nezamknu 😉

zuzulik82
21. jún 2010

ale zasa budete tu chybat...napriklad ja si rada precitam co ma asi caka a trosku sa priucim kedze cakam estelen prve mimi 🙂

sissik
21. jún 2010

kocky skuste ist do trnavskych mamiciek:
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/trnavske-maminy-pokecajme-o-porodnici-a-lekaroch-v-trnave/
tam vam skusenejsie poradia a cakatelky sa tiez podozvedaju nieco dopredu😉

babatko88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikkka
23. jún 2010

ahojte,
zajtra sa chystam s malym na ortopediu, vraj iba poobede je tam doktor? viete mi to niektora potvrdit, lebo nerada by som tam prisla a nevybavila sa...a je to normalne na dospelackej poliklinike? dakujem

kathy403
23. jún 2010

nikkka dr.je tam od 12.30hod-pre deticky,a je to na prvom poschodi

dnes sme boli u dr.-nellinka pribrala 530g,tak sa tesim! 🙂 uz ma 4220g
a prepichovali nam uška,ale zvladla to! 🤐 🙂 🙂 🙂
ja idem o tyzden na ortopediu a hned aj na gyndu ☹

alexandra1512
23. jún 2010

Prosim Vas nevedeli by ste mi niektora povedat,kto ma poradne v Trnave v stredu a v piatok?v pondelok ma doktorka Stefanikova myslim a tie dalsie dni neviem...

vladkaz1
23. jún 2010

@nikkka o 12 tej s atam chodi ,nechod pruzincovi ten Jurco tusim sa vola je lepsi a lepsi pristup ma ... aj ja idem zajtra 🙂

kathy403
23. jún 2010

ja idem -dr.jurovcik

vladkaz1
23. jún 2010

ano ano tak sa stretneme 😵

kveta
24. jún 2010

Ako je to s návštevami? Môžu ísť na izbu? Sú časovo obmedzené? A ako je to s návštevami na nadštandarde?

zuzana12345
25. jún 2010

@kveta na izbu nesmie ist nikto, jedine, ze by si mala znamu neaku sestricku, tu by pustili, nadstandard- sme ist iba otec, ale bolo mi povedane, ze vecer by mohli aj iny

mima89
25. jún 2010

@alexandra1512 ja som bola dnes a bola tam Dr. Stefanikova tak sa asi striedaju po tyzdnoch...

kathy403
27. jún 2010

@babatko88 aku to mame temu?nejako mi to nejde

babatko88
27. jún 2010

@kathy403 😀

alexandra1512
28. jún 2010

@mima89 no to je super,tak tajne budem dufat,ze tam bude ona.ja idem 1.7. na 9.15 tak som zvedava,kto tam bude 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre