Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzulik82
28. jún 2010

dievcata, asi uz mate prehliadku porodnice za sebou, ale neviete nahodou kedy presne je teraz v juli? viem ze to byva prve pondelky v mesiaci, ale 5-teho je sviatok a dovolat sa mi nepodarilo aby som to zistila 😒 diky

vladkaz1
28. jún 2010

Kocky co uz ste si vybavovali prispevky na deti po tych 28 smich dnoch ,kam to treba potvrdit ,detskej dokine a aj na gyndu ??? dikes

pralinka25
28. jún 2010

@zuzulik82 ono ked vyjde sviatok na prvy pondelok tak potom byva prehliadka v druhy pondelok v mesiaci myslim

@vladkaz1 ja to sice este vybavene nemam ale viem len o tychto dvoch veciach tiez. uz sa k tomu musim dokopat lebo peniazky treba. a kam sa to vlastne potvrdzuje?

vladkaz1
28. jún 2010

Prali ved to ja detom chcem dorobit izbu za to ,no neviem kam to mam ist dat potvrdit .
Tlacivo som ja dostala ,niekde ale kde ,tusim na urade prace socialnych veci a rodiny

zuzulik82
28. jún 2010

@vladkaz1 ano presne na urad prace, soc veci a rodiny 🙂

vladkaz1
28. jún 2010

no dobre ale mne sa jedna o to ze ci to tlacivo musim dat potvrdit aj na gynde ,lebo mi tam kazali dojst az po setston.
takze ked tam pridem skor s tlacivom dufam ze mi nevynada ,snad nie ved sa za to plati ne?

zuzulik82
28. jún 2010

na tej stranke pisu ze treba potvrdit na gynde a u detskej lekarky, tak ako ste pisali....najprv som ta nepochopila ale potom mi to doslo 😅

vladkaz1
28. jún 2010

diiiiiiiiik 😵

zuzana12345
28. jún 2010

@vladkaz1 nemali by ta vyhodit, ja som za nic neplatila a das to potvrdit aj detskej a potom treba odniest na urad prace, zober si aj rodny list odomna pytali na porovnanie udajov, staci kopia

vladkaz1
28. jún 2010

@zuzana12345 dakujem pekne ,no s 2 mi detmi tam nepojdem moj je rano v praci ,skor tam zavolam a opytam sa ,hlavne na gyndu lebo neviem ako to funguje a ja som za potvrdenie platila uz pri malej tusim sa mi zda 😅

pralinka25
28. jún 2010

a to potvrdia na to tlacivo s matriky alebo ste boli specialne pre nejake tlacivo na Urade prace soc. veci a rod?

sissik
28. jún 2010

@vladkaz1 dieta sa musi dozit tusim 28 dni, az potom tlacivo potvrdi detska.
a skontroluj si, ci mas tlacivo aj na potvrdenie k detskej. ked to bol zobrat muz na urade tak mu ho nedali a este tvrdili, ze oni ho vraj davaju kazdemu

nikkka
29. jún 2010

@vladkaz1
@pralinka25 ja si to idem vybavovat zajtra, manzelovi dali vsetky papiere na urade prace, rano skocim detskemu, potom gynekologovi a potom na urad prace, beriem si aj rodny list maleho a este si beriem papier so socialky o vymere materskej, dnes som to citala v novinach ze aj to chcu k nahliadnutiu...

som zvedava kedy tie peniaze pridu, este mi neprislo tych 160€..

vladkaz1
29. jún 2010

@nikkka ja by som isla ,ale nemam kam dat malu a s nou nepojdem pojdem na buduci tyzden az ked bude muz rano doma.

nikkka
29. jún 2010

@vladkaz1 a v stredu mavaju dlhe dni na uradoch, tak aj poobede by si to mozno vybavila zajtra..
ja idem aj s malym, snad sa mi neuvari v aute..

vladkaz1
29. jún 2010

no na uradoch ano ale u dokiny nie a tam tahat malu nechcem 🙂 dobre vybav

pralinka25
29. jún 2010

@nikkka no super potom podas hlasenie ci si vsetko vybavila a rady co vsetko treba nech tam nechodim 100 krat

nikkka
30. jún 2010

@pralinka25 takze vybavila som: treba mat potvrdenie od detskeho doktora a od gynekologa, potom treba ist s tym na urad prace na tretie poschodie a do dveri podla pismenka, tam k tomu dolozit kopiu rodneho listu a hotovo...mne by mali prist peniaze uz teraz v juli, tak som zvedava..

vladkaz1
30. jún 2010

@nikkka super tak ja mam zajtra varovku a idem aj ja ,
Pocuj na gynde ti robil aj prehliadku hned ci nie...

pralinka25
30. jún 2010

@nikkka dikes za info 🙂

vladkaz1
30. jún 2010

@pralinka25 to musim vyplnit doma ja?

pralinka25
30. jún 2010

to pre toho doktora myslis? ja neviem nevyplnujem nic zajtra idem na poradnu tak jej to dam potvrdit. ale nevyplnala som to. a ziadosti vypises na urade priamo.

elinka27
30. jún 2010

ahojte, koncom mesiaca idem posledny krat na poradnu k svojmu lekarovi,a potom mam uz chodit na poradnu do nemocnice.Ako to tam chodi ?Pridem a cakam do rady?Alebo sa tam objednava?A viete mi poradit ktory den ma ktory dokor poradnu?Dik 😉

zuzana12345
1. júl 2010

@elinka27 treba sa objednat, ja som si volala na toto cislo 033/5938402

nikkka
1. júl 2010

@vladkaz1 ja som si vsetko vyplnila doma, okrem udajov co ma vyplnit doktor
nerobil mi prehliadku, este mam dva tyzdne cas...to sa musim na to psychicky pripravit, si to uz neviem predstavit, ze ma bude nejaky doktor prehliadat...

elinka27
1. júl 2010

zuzana12345 aha,takze ak som to spravne pochopila,tak musim najprv zavolat ze uz som v 36tt a ze nech mi daju termin na poradnu.A potom tam pridem v ten dany den a odcakam si radu.

zuzana12345
1. júl 2010

@elinka27 presne tak

elinka27
1. júl 2010

zuzana dakujem,a a to tam mam volat nejak dopredu?lebo ja napriklad idem na poslednu poradnu k mojmu lekarovi v 35tt a potom uz od 36tt by som mala ist na poradnu do nemocnice,takze staci asi zavolat ten tyzden dopredu nie?

zuzana12345
1. júl 2010

@elinka27 mne sestricka u svojho gynekologa povedala, ze si mam zavolat v 36 tt, a tak som aj urobila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre