Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sladkasue
12. aug 2010

ja som bola na poradni v nemocnici v utorok a zase dalsi utorok a ked dotial neporodim, zase pojdem v utorok. Vtedy ordinuje dr. Havlikova. podla mna kazdy den je niekto iny... ale vzdy ti povedia, aby si dosla zase o tyzden🙂

silvika
12. aug 2010

@sladkasue noo dakujem, havlikova je ktora? to nie je taka mladucka blondinka?

elinka27
15. aug 2010

ja som bola teraz vo stvrtok na poradni a bola tam Dr.Stefanikova, predtym tyzden tam bol zasa Dr.Deckov, takze naozaj sa tam striedaju, teraz mam ist zasa vo stvrtok a moze tam byt uplne niekto iny.Hodinu mi ale daju vzdy na ktoru mam prist,jednine co neviem dopredu je kto tam bude.Ale zasa ja mam pocit ze vsetci lekari su tam celkom prijemny

silvika
15. aug 2010

@elinka27 wau to vazne ? az tak ze kazdy krat moze byt niekto iny? to ja budem potom asi fakt potrebovat zmluvu, nakolko mi hrozia komplikacie pri porode... 😒

elinka27
15. aug 2010

@silvika nestresuj dopredu,ja som mala prvy porod komplikovany a nemala som zazmluvneneho lekara,ani jeden z nich si nemoze dovolit riskovat.Ja mam akurat tak obavy so sestriciek,ze ake sa mi ujdu ked pojdem rodit,lebo tie su tam vselijake...

agentkak
15. aug 2010

ahojte baby nenachádza sa tu náhodou nejaka ktorej robil sekciu dr. dečkov ???

@silvika ajoj silvi tak ako ide tehulkovanie ?? a ake komplikacie ti hrozia tiez mas KPčko ?

silvika
15. aug 2010

@agentkak ahoj, hej, aj ty nebodaj? ja som mala dva mesiace priecnu polohu, naposledy bola KP. 😒 tak este idem na kontrolny utz posledny u svojej gyn. da mi vystupne papiere a idem do nemocky. ty uz asi chodis tam ze? mne sa zda ze niektora pisala na deckova ze oblubuje prirodzene porody a pri komplikaciach kliestove. aaale neviem ozaj ci ... ja som mala nasmerovane k stefanikovej len ci bude ochotna a volna na moj termin, moja gyn. prave vtedy dovolenkuje takze tak ...

agentkak
15. aug 2010

silvi ešte mozno do toho 36tt davaju sancu na otočenie ale ja som prikladom že nie 😒 moja uz dva mesiace je KP a ja uz som bola na prvej poradni v nemocke...na dalsiu idem teraz bud. tyzden a to uz idem dečkovi ale bud si ista že s klieštami ja suhlasit rozhodne nebudem 😠 😠 😠 a navyše mam na placente uz aj nejake škvrny takze som zvedava čo mi povie... a inak dečkov vraj ked robi sekciu tak ju robi so štefanikovou a zas naopak....
a chceš si ju zazmluvnit ?? či pojdeš na slepaka ?

elinka27
15. aug 2010

@silvika ale este sa ti moze otocit, a podla mna by ti asi skor mali urobit sekciu.Ja som mala tiez KP ale aj predcasny porod a doktor hned povedal ze idem na cisarsky ze nebude riskovat,Stefanikova je tiez celkom mila

silvika
15. aug 2010

@elinka27 cobych stresovala, zhodnocujem len vysledky z poslednych poradni ..prvy porod som mala ked sa uz zacalo rodit sup sup.
@agentkak a tebe vychadza aky fajnsky termin jarmokovy

agentkak
15. aug 2010

silvi hej mám tento rok jarmok asi bohuzel 😀 😀 😀 😀 ale ja asi budem skorej kvoli tej placente a kedze sekcia sa planuje tak ratam ze par dni pred to asi bude...uz mam normalne strach 😔
pozeram ze nakoniec dievčatko čakate super 😉 meno ešte neni ??

silvika
15. aug 2010

@agentkak aaale chcela zazmluvnovat ale vlastne kvoli tomu aby sa tam nahodou niekto nepustil do porodu ked by to nebolo velmi vhodne, kedze sa tam tak stale striedaju ... deckova si pochvaluju ale ako reze veru netusim. mne hovorila moja gyn. ze ked som prvy tak v pohode rychlo porodila, mozno by sa aj toto dalo aj pri tej KP polohe prirodzene ale zasa nechcem riskovat aby nemala potom komplikacie ktovie co moze byt nejaka pridusena lebo kieho. bude mi ju aj merat ze pokial by bola vacsia tak ze rozhodne prirodzeny nie.

@elinka27 ja viem ze sa moze ale popravde som kopanec dostala jeden do rebra a to isla hned naspat ritkou dolu tak sa jej dolu hlavou asi moc nepacilo ... este aby sa nevratila do tej "svojej" priecnej.

silvika
15. aug 2010

@agentkak no to tie flaky to akoze ti starne ci take cosi? mam mi spominala, ze u nich v praci mali taketo, ze tiez dosla do poradne a hned nariadena sekcia, ze zistili, ze termin este neni ale ze ma uz staru placentu.
s menom bojujeme vzdy su asi tri na vyber, niektore odbudne ine pribudne, jedno ja zvolim ine zasa muz ale nezhodli sme sa este 😝

silvika
15. aug 2010

@agentkak a tebe naplanuje deckov termin sekcie a aj ju spravi? ci tiez ides zazmluvnit, ci len sa dohodnut nech je to na jeho sluzbu?

silvika
15. aug 2010

@elinka27 a ty mas na koho zalusk k porodu? ci nechas na nahodu

agentkak
15. aug 2010

no sak s tym zazmluvnovanim to pekne dotentovali akoze dobry biznis s porodov urobili... 😖
mne inak dečkov rezal davnejšie znamienka 😀 a celkom pekne ja len reku či tu neni niekto kto by mal osobnu skusenost--- tak isto ani neviem čo od sekcie čakat dost sa toho bojim ☹

hej su to infarktove škvrny a to znamena ze to treba sledovat aby bola ešte dobra a davala ziviny preto som strašne zvedava na poradni... 🙄

jaj no s tymi menami je to tazko ked dievčenskych je tooolko na vyber sak hadam sa s mangelom na niečo dohodnete 😅

silvika
15. aug 2010

ja som povodne chcela tu havlikovu to je ta mladucka lekarka vsak? ale ked sa mi tam ulozila mala takymto sposobom tak by som asi skorej niekoho sluzobne starsieho.

agentkak
15. aug 2010

silvi asi hej všetko sa dozviem na poradni tak som zvedava.... 🙄

agentkak
15. aug 2010

silvi u nej som bola teraz na poradni ona je strašne super!!! a teraz dokonca robila jednu babu čo isla spontanne a skončili sekciou lebo sa zasekla takze o to by som obavy nemala ona je velmi šikovna 😉

silvika
15. aug 2010

@agentkak ja som tiez sekcie len tak jednym uchom dnu druhym von, a zrazu mi hrozi, jaaa reku ked mi prvy isiel ze isto aj tento pojde tak a ajhla.
ine nam ani nezostava ako vybrat nejake ...nenechame ju bez mena. kedy mas poradnu? on je deckov ze aj chirurg?to by mohol pekne rezat, akurat aj po porode to bude zasa novy stav nepoznany. iny ako prvy krat.

silvika
15. aug 2010

@agentkak a preco ides teraz k deckovovi? nema uz toho aj on vela? ked je dost chvaleny? tam pri tych sekciach treba hlavne rychle rozhodnut a zachovat si chladnu hlavu

agentkak
15. aug 2010

ja som si niečo o sekcii čitala ale to som nemala som celu nespala potom 😔
ja som tiez myslela ze to pojde normalne ze ešte pojarmokujem natlačim sa ciganskymi vyjdem k mame hore po schodoch a pojdeme rodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja mam prist bud štvrtok alebo v sobotu ešte mi mama upresni tak uvidime...
hej on robil aj chirurgiu teraz uz ma len gyndu takze spolieham na to že šije celkom pekne 😎
no ved prave ten nepoznany bolavy stav po tom to si neviem predstavit...

agentkak
15. aug 2010

silvi ja mu verim 😀 😀 😀

renca1981
15. aug 2010

ahojte kocky, ja som rodila u dedckova a poviem vam, ze je velmi dobry doktorl.

luckam77
15. aug 2010

ahojte baby..no deckov rodil svagrininu svagrinu 😀 robil jej cisarsky a vraj je veeeeeelmi mily a dobry...baby mate krasne terminy pôrodu coz ja povedat nemôzem 😢 😝 termin sice pekny ale otazne je ci bude dakto ochotny ma odrodit na vianoce... 😔 prvy termin mam 16.12. a druhy 25.12. 😝 😀

zazalienka
15. aug 2010

@agentkak ahoj, nemáš sa čoho báť, mám to za sebou, v januári.. mala som plánovanú sekciu, kvôli očnej indikácii.. a bolo to fain, vedela som kedy pôjdem,čo budú robiť a prežila som.. to sa bojím injekcií.. pvý deň po je fain, to som len spala a oddychovala (nesmela som vstať), ďalší deň bolelo keď ma postavili na nohy, som myslela že nerozchodím bolesť, ale ako priniesli malého to bolo fain.. spolubývajúca sa mi smiala emám vrtuľu v zadku ako som behala okolo malého.. mňa robila Chovanová s Čechom a som maximálne spokojná.. na ďalší krát určite znova..

renca1981
15. aug 2010

ahojte baby , ja som teraz rodila u doktora deckov, je to dobry porodnik.....ked chcete tak napiste ja vam odpoviem, len mi kliknete na meno, aby som to dostala do posty, lebo mi vypadava net, potom vam napisem naspat, diky.

agentkak
15. aug 2010

@renca1981 dakumjem za skusenost a ako si rodila klasika ???

@luckam77 nemala by som obavy na tvojom mieste ono vzdy v tej sluzbe niekto bude teda ak si nikoho nezazmluuvniš...a myslim ze v tt porodnici su všetci svojim sposobom odbornici... ono ešte by si si aj mohla mesiac pred terminom zistit rozpis služieb 😉

renca1981
15. aug 2010

@agentkak klasika, teraz dlhsie trvalo ako prvy porod, ale zvladla som. komplikacie neboli chvala bohu, len pupucna snura bola dvakrat otocena okolo krku mojej malej. ale zvladli situaciu....ja som rodila predcasne v osmom mesiaci.ty kedy mas termin?

luckam77
15. aug 2010

chcem si zazmluvit lekara ale ten termin kto by dsosiel na vianoce 😔 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre