Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

lubuska22
26. sep 2010

@zuzana1979 ahoj no super to ma tesi, ja idem na poradnu 30.9 na 9.15:o) tak dufam ze sa stretneme. uz si pobalena? ja uz hej aspon ten zaklad:o)

alex1983
26. sep 2010

@sarra6 no ako vstupis do vchodu, su tam automaty a za nimi zabocis do prava. A tam si ta uz sestricka zavola 😉

agentkak
26. sep 2010

@silvika silvi aj paralen mi pride trochu taky čudny,,,, podla mna tým kremom dolgitom nič nepokaziš 😉

zuzana1979
27. sep 2010

@lubuska22 ja tasku este pobalenu nemam, nejak sa mi do toho nechce. zoberiem si papier z porodnice, co mi treba a pobalim sa, ale podstatnu cast veci doma mam, len to v tej taske nie je. 🙂
a ja mam dnes volat poobede, ze ako ma tento tyzden lekar operacny plan, kedy ma rano zoberie. takze este termin poradne nemam.

silvika
27. sep 2010

@agentkak takze nejako sa nic nedeje, asi pojdem v stredu na vyvolavany 😝 zas a znova 😅 esteze poslednykrat

adrianai
27. sep 2010

@silvika ahojky, pozerám, že sme na tom rovnako 😀 neviem, či sme sa aj včera nestretli v "poradni"..priznám sa, že ja mám aj obavy z vyvolávačky...radšej by som išla prirodzene, ale aj by som to mala už rada za sebou

silvika
27. sep 2010

nesla si po mne ?

silvika
27. sep 2010

@adrianai to patrila tebe ta otazka

silvika
27. sep 2010

@adrianai ja som prave vcera rozmyslala, ze som ani nikoho nestretla na fore ktoide rodit v rovnakom case ako ja z TT

anjelik2509
27. sep 2010

ahojte babulky, ak dovolíte, pridám sa k vám, síce už trocha opozdene, ale hádam nevadí....

adrianai
27. sep 2010

@silvika neviem, ja si skôr myslím, že pred tebou... nebola si aj s manželom a krásnym blonďavým synátorom?

silvika
27. sep 2010

@adrianai nooo s kuceravym a ty si tam bola s dvoma muzmi ? a co ti hovorila? ze a bude vyvolavat? ci tebe tusim nehovorila, ze by sa to malo spustit same?

adrianai
27. sep 2010

@silvika 😀 hej, manžel a ocino-vodič 😀 keď to nepríde samé, tak tiež v stredu...hovorila, že sa to chystá, ale zatiaľ sa nejak nič nedeje...dnes sa cítim ešte lepšie ako včera...v sobotu som si aj myslela, že už možno, ale nič...

silvika
27. sep 2010

jaa ani nic necitim tak sa mozno aj stretneme a budeme trpiet spolu a co sa babam nechce potvorkam a ides teda bez epi?

adrianai
27. sep 2010

@silvika bez epi, zatiaľ som hrdinka, uvidím, či si to nerozmyslím 😀 ty si dávaš?aj ty čakáš dievčatko?

silvika
27. sep 2010

@adrianai hej aj ja dievcatko, ja si mozno dam, ak mi budu vyvolavat a zas to bude trvat ako prvykrat tak mna to osobne straaasne bolelo bolo mi zle a potom jeden a pol dni som uz bola taka vycerpana ze som sa cela triasla od bolesti som sa bala ze nebudem mat sil na porod, kedze som nemala potuchy kolko budem este trpiet tak som si vyziadala epi ked ma uz viedli na vzdycharen

adrianai
27. sep 2010

@silvika to trvalo tak dlho? počula som, že to všetko viac bolí a tak...preto by som najradšej ešte počkala, len neviem, koľko tam nebude naša doki a rada by som ju mala pri pôrode....

silvika
27. sep 2010

@adrianai oo tusim tri dni tam nebude, aspon men hovorila, ze ked neporodim do stredy potom az 4.10 by ma rodila, viem ze 30 odchadza na tri dni prec z TT

adrianai
27. sep 2010

@silvika takže ešte nie si rozhodnutá na tú stredu? ja fakt neviem čo urobím, keď do stredy neporodím 😖 keď možno aj my vydržíme ešte aj to toho 4-teho

silvika
27. sep 2010

@adrianai noo ono asi bude zalezat viacej od nej, predbezne ale na stredu nachystana som ... ja uz mam s nou zmluvu a tam ze nechce riskovat, ze by nestihla mmoj porod a odhadnut co sa stane za tri dni u druhorodicky asi nie je lahke

lubuska22
27. sep 2010

@zuzana1979 to ti verim, ze sa ti do toho nechce ani mne som zvedava co ten stvrtok mi tam povedia...:o) davas si epi? a mas aj lekara zazmluvneneho?

zuzana1979
28. sep 2010

@lubuska22 epi si davam, ale len kvoli tomu, ze idem cisarskym rezom. 🙂 kvoli zdravotnemu stavu som tak rodila uz aj prvu dcerku (mam nedostatok calcia a hrozili by pri porode krce). a lekara zazmluvneneho nemam, ale som s jednym dohodnuta, ku ktoremu pojdem a mal by ma aj rodit.
ja len dufam, ze v nasom termine nebude vela rodiciek, chcela by som nadstandart, ked bude volny, bola som na nom aj pred tromi rokmi a bolo to super.

tinkerbell
28. sep 2010

Caute, tak uz aj ja to mam za sebou. Celkovo som spokojna, sestricky zlate, sanitarky tiez, aj novorodenecke sestricky su velmi mile a ochotne (az na jednu - ale o tej sa uz viacere zmienovali), sestricky ale kazdej co ma mensie bradavky radia klobuciky - mne sa vdaka nim znizila tvorba mlieka, tak sme sa doma ucili prisavat na bradavku ☹ .
Najviac sokovana som ale bola z bolesti, ktoru dokaze sposobit porodna asistentka, ked ma pred porodom vaginalne vysetrovala - to som fakt necakala, hned som na tej koze vyletela o pol metra hore, je to normalne taketo vysetrovanie? A tiez som mala dost hrozne sitie - bola som nastrihnuta aj natrhnuta zvnutra, takze nic prijemne, ale porod bol celkom ok. Este nechapem, kto vymyslel tie porodne stoly, som myslela, ze mi asi bedrove klby odidu.

sarra6
28. sep 2010

ahojte babulky ja mam termin na 2.11 ma niekto kolo toho datumu. Rozhodla som sa rodit v trnave baby je tam fajn???

jane17
29. sep 2010

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s MUDr. Chovanovou?

luckam77
29. sep 2010

@jane17 pocula som nanu len samu chvalu... 😀

vodnari
30. sep 2010

@jane17 ahojček ja som bola nedávno 6 dní v nemocnici a mala ma na starosti práve MUDr. Chovanová a bola veľmi milá a tiež ju tam dosť chválili....toľko otázok som na ňu mala a mala trpezlivosť a na všetko mi odpovedala....

zazalienka
30. sep 2010

@jane17 Ahoj, mne robila v januári sekciu.. vrelo odporúčam, je skvelá..

monulienkaf
30. sep 2010

Ahojte,
prave som sa vratila od gynekologa, ktory mi oznamil, ze Trnavska porodnica zrusila dvojtyzdnove prehliadky po 36. tyzdni, ktore ma podla zakona hradene poistovnou. Takze ma objednal az za styri tyzdne k sebe. Stalo sa to aj Vam? Ako to riesil Vas gynekolog?

vodnari
30. sep 2010

@monulienkaf aj mne to teraz povedali že podľa nového sa chodí už ku obvodnému gynekologovi až do konca tehotenstva.,len mňa dali do nemocnice na rizikovú ambulanciu,lebo mám problémy s ladvinou a som po umelom oplodnení,že len výnimočne sa bude dávať na kontroly do nemocnice....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre