Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

katarinas
4. jún 2007

Ahoj, kocky, ja som tu este nebola, ale ked uz tu tak pisete o porodnici TT, ja nemozem povedat nic zle... Fakt som mala len dobre skusenosti (no, az na jednu sestru, co vecne chodila s plienkou okolo krku). Mne chutila aj strava, malu mi dali az na treti den, lebo som mala tazky porod, tak aby som si oddychla a mala bola pod dohladom, nedoniesli sme si ziadne vyrazky, ani sopliky, zltacku celkom slusne zahnali a zvysok sme "doliecili" doma pod oknom na slniecku 😉 Jedine, co mne vadilo, boli sprchy a WC, takze som bola rada, ked sa uvolnila nadst.izba a dala som sa prelozit tam (vlastne WC bolo pre mna vykupenie 😅 )
Takze tolko. Zelam vam vsetkym, ktore najkrajsi den vo svojom zivote stravite v trnavskej porodnici, aby ste sa stretli len a len s ochotou a dobrym pristupom.
Drzim palce vsetkym mamickam-cakatelkam 😎

melory
autor
4. jún 2007

ja osm do polovice tehu dokonca aj bola rozhodnuta ist do tt rodit ale ako sa to blizilo som si povedala nie

bubaczik
5. jún 2007

sveti nas pustali domov zo zltackou,mal nejakych 236nameranych,ale zapalove parametre mal v norme..tak nam kazali sa slnit,kedze v stredu slnko v tt nevyslo,tak sme sa neslnili,vo stvrtok uz sa mi zdal pomarancovy,v piatok sme mali ist na kontrolu do nem,a tam mu vzali krv a hodnota bola 345!!ale zapalove mal v norme..a tym,ze mal zltacku,moc nepribral,stal na vahe,tak nas vzali spat,s tym,ze odsleduju kolko vypije,ci mam dost mlieka...zltacka mu este v ten den klesla,pil dobre,mlieka mam dost,tak nas pustili..ale radsej dva razy zbytocne nech nas hospitalizuju,ako raz neskoro 😉
a kto ti poradil cukor do vody? 😕 my iba kojime,kojime a kojime...ziaden caj,ziadna voda..pokial nie su horucavy netreba..aj dr povedala 😉

sveti
6. jún 2007

Bubaczik,mne sa dnes zda maly nejaky zltsi...poobede som ho nemala na slnku, lebo prsalo...ja mam zapaleny prsnik...beriem antb.
ja mam mlieka asi aj moc...on papa pekne len si to nevytiahne a dnes sa mi zdal aj spavejsi ako obyc.
Neviem asi zavolam pediatricke, alebo mam ist do menocnice ked sa mi to nezda?
ten cukor do vody mi poradila pediatricka...ked mal syn mojej sestry zltacku tak pil glukozovy roztok.

bubaczik
6. jún 2007

sveti sak skus zajst k lekarke..a do nem na kontrolu ta nevolali?my ideme zajtra zas,tak sa modlim..ale uz sa mi nezda zlty,aj viac papa a uz aj pribera..

sveti
6. jún 2007

do nemocnice nas nevolali...ja neviem ci pribera lebo nemam taku vahu kde by som ho mohla odvazit.
Vcera aspon plakal, lebo ho trapia koliky no dnes nejako moc spi, uvidim co bude v noci...
jedine co nechcem je skoncit v nemocnici...maly si odtial doniesol stafylokoka, ma tie pluzgieriky na kozi...
kolko by som tam musela byt? mam problem lebo manzel asi nedostane dovolenku a doma ma 19 mes. synceka.

bubaczik
6. jún 2007

sveti mozno to neni zltackou..ma ocka zlte?moj uz ich ma pekne biele,takze dufam,ze sme za vodou...aj moj pekne papa a spinka,cely den a celu noc..my sme vahu kupili,lebo mi musime vazit pred a po kojeni,aby sme vedeli kolko vypije..lebo je lenivy..a ak nahodou mate zltacku,zalezi kam vas daju..ci na novorodenecke alebo na detsku kliniku..a kolko ma maly dni?

sveti
6. jún 2007

bubaczik, maly ma 2 tyzdne a tri dni...inak teraz ma napadlo, ze to sme boli aspi spolu v nemocnici nie?
ocka este zlte ma....

bubaczik
6. jún 2007

no mozno 😀 opis sa 😀
a na poradni si uz bola?u pediatra? 😕

sveti
6. jún 2007

taka chuda tmavohmede , kratke vlasy...bola som na tej izbe myslim 214, co ma wc a sprchu...
pediatricka bola tu ked sme dosli z porodnici a kazala prist ked bude mat maly mesiac...

bubaczik
7. jún 2007

mozno som ta zazrela.ale velmi som tomu nebvenovala pozornost,kedze si mala rodit az 25 😀 aj rainbow bola na izbe zo sprchou,najprv bola na platenej a potom vedla na 215 tam bola sprcha tiez..ja som bola na 220..bez sprchy 😖 a nasa peediatricka nam kazala uz 12 dojst na poradnu,aj u nas bola tak neviem,asi kazda ma ine zauzivane...sak skus jej zavolat,a popytat sa,lebo to neni sranda..ta zltacka..drzim palce..my ideme dnes na kontrolu.. 😉

loulou
7. jún 2007

Ahoj mamičky som tu prvy krát a aj ked mam do porodu ďaleko az v októbri chcela by som vediet vas názor na doktorku Chovanovu. Vopred dakujem

bubaczik
7. jún 2007

tak sme dosli z kontroly,zltacka na ustupe,pribrali sme,takze sme spokojny.. 😉

sveti
7. jún 2007

bubaczik,

bola som kvoli tej zltacke v nemocnici a maleho si tam nechali...bilirubin mal 350, ja som doma na prijem mam dojst zajtra nakolko beriem ant. lebo mam zapaleny prsnik a dr. nechcel aby som kojila...tak ma caka celonocne odsavanie..
citim sa uplne na figu, placem ako male decko.
ake hodnoty mal tvoj maly ked si vas tam nechali?ako dlho si tam bola?
Ma si zobrat aj veci pre maleho ?
ako to vyzera ma tej izbe matiek??

kirima
7. jún 2007

Cafte, co hovorite na MUDr Cecha???

bubaczik
8. jún 2007

sveti uz je asi neskoro,uz si asi tam,co?veci si brat pre maleho nemusis...my sme tam boli od piatka do nedele.. izba je v pohode 😉 neboj,aj moj mal tak vysoko,a za den mu preslo..este dobre ze ste sli..

bubaczik
8. jún 2007

len cumlik a plienky mu treba,on bude stale pod lampou..

melory
autor
8. jún 2007

caute rodicky a porodicky 😉

bubaczik
8. jún 2007

cav matko 😀

melory
autor
8. jún 2007

skor matka

bubaczik
8. jún 2007

aha..ako sa mate?idem dnes s detmi na kontrolu,bo misa brala antibiotika,a nasa lekarka sla do dochodku,tak ide otestovat novu..som zvedava aka bude 😖

melory
autor
8. jún 2007

v aprilovkach som nap[isala - chod si narobit chute 😀

bubaczik
8. jún 2007

sak som kukala...mnam..idem tam 😉

sveti
8. jún 2007

bubaczik,

tak sme doma...malemu to pekne kleslo, tak nas pustili domov, bol pod lampou 12 hod., ale vo stvrtok ideme na kontrolu...
dali mu aj ant.proti tym vyrazkam, dakujem za podporu.

bubaczik
8. jún 2007

no vidis...a skus mu na tie vyrazky dat materske mlieko..mojmu to pekne vyschlo..drzm palce 😉

sjuzi
8. jún 2007

Ahoj Krima, k dokimu Čechovi chodím len do poradne, ale hovoria, že je jeden z trojice "najlepších". Celkom je sympaťák, taký trochu haluzák, ale čo pri pôrode, to ti musia napísať tuná už baby čo rodili.

Dnes som mala na poradni Štefánikovú, lebo Čech bol na operačke a aj ona sa dala... Taká bola celkom citlivá, nebrala to ako na bežiacom páse, dokonca mi konečne urobila usg.
Ja dúfam, že budem mať na niekoho z nich šťastie. Možno ešte Ľahký alebo Dečkov...

kirima
10. jún 2007

Ahoj sjuzi, podobne skusenosti mam snim aj ja, celkom fajn simpatak, najlepsie by bolo keby napisal niekto kto uz u neho rodil aky bol.

mirka414
12. jún 2007

ja som rodila v trnave spolu s panom doktorom CECHOM.super lekar a pohodovy clovek.videl ze mam strach a vedel ze je manzel v cudzine a tak sa super staral.po porode ma prisiel aj omrknut 2x na izbu a 2x ma nasiel sediet na postelia sprdol ma 🙂 ze mam12stehov a nemala by som este sediet!ale opacnu skusenost mam so sestrickami ktore vten den mali vela deti a nic mi poriadne neukazali...nemat na izbe kamosku janku tak nic neviem...ale zasa ked malinku bolelo brusko tak sa jej krasne venovali az do3hod.rannej takze to prve im odpustam viem neda sa stihat vsetko,neskor ked bolo menej deti vazne sa starali..a niekto mi ukradol zupan,ktory som si zabudla v sprche ked som chcela byt rychlo nazad pri mojej dcerke na izbe.nech mu padne na uzitok... 😠

sjuzi
21. jún 2007

Tak tu sto rokov tuším nikeho nebolo...
Najbližšie som asi ja na rade, čo tu bude prispievať zážitkom z pôrodnice. Bojím, bojím... 😕 😔 😉

melory
autor
21. jún 2007

sjuzi ja ti prajem len to najlepsie zo zazitkov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre