Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

motylik136
22. nov 2010

ahojte baby, chodíte niektorá k Dr. Navrátilovi???Chcela som len vedieť, či dáva tehotným ten prenatal box, ten tehotenský balíček. Neviem, či si treba o to požiadať alebo mám čakať 😉

lalia21
22. nov 2010

@babatko2010 tak potom to je ona-naozaj ma velmi láskavy pristup 😉 ked ma prijmala-tak nebolo o čom-bolo mi sice hrozne-ale už len ten jej pristup ma povzbudil 😉 tak budem držať palce-všetko dobre dopadne 😉

mamazuzu
22. nov 2010

ahojte baby, som tu nova. len sa chcem spytat, ci nema nahodou niektora z vas termin na vianoce. ze by sme sa stretli v porodnici. ja mam termin presne 22.12.2010

mirkacik
22. nov 2010

@baska259 ja som od stvrteho mesiaca PN.Nic vazne,len som cestovala z Norska autobusom a akosi som to nezvladla.Mala som strasne krce a trosicku som krvacala a odvtedy ma nechava PN.Ja som tiez vybusna a precitlivela.Aj prave teraz si isiel moj radsej zabehat,lebo od rana nervacim.O tyzden sa stahujeme a neviem co skor.Ja sa strasne bojim porodu.Az si sama hovorim aby som na to nemyslela...V piatok uz nastupujem na matersku.Si priamo z TT?

fattamorgana
22. nov 2010

@mamazuzu ja mám termín 29. 12., možno sa tam stretneme

andykruspe67
22. nov 2010

je tu niekto, kto ma termin 13.1.?
🙂

zanin
22. nov 2010

@andykruspe67 ja mam taky termin 😀 aj ked podla posledneho ultrazvuku som mala termin 5.1. a podla PM to ma byt dokonca 31.12.2010 tak mi zostava len cakat kedy sa maly rozhodne ze je jeho cas

marcelkatt
22. nov 2010

Ahojte, tie, ktoré nedávno rodili v TT nemocnici, čo všetko treba zobrať pre miminko a mamičku? Môžem si dať malinkému svoje oblečenie? A ako je to tam so stravou, ako varia? Ďakujem, môžte aj ip.

gresa
22. nov 2010

Ahojte, ja mám termín 7.1., ale keďže budem rodiť cisárskym, tak mi to zatiaľ naplánovali na posledný decembrový týždeň. Je tu niekto, kto rodil v TT cisárskym? Mám pár otázok 🙂

zuzulik82
22. nov 2010

@marcelkatt ahoj, ja som rodila v septembri a zobrala som si pre seba: velky a dva male uteraky, hygienicke potreby, dvoje slapky (z toho jedny zabky do sprchy), ponozky, sietove gatky, poporodne vlozky, toaletny a podlozky na postel. zober si aj pribor, teplomer a nejaky poharik alebo salku. este klobuciky a masticku na bradavky. pre maleho som brala vecicky (iba kosielky a rukavicky som nakoniec pouzila), pampersky, krem na zadocek a latkove plienky (tie sa mi hodili, lebo v nemocnici bolo vtedy vela babatiek a mali malo plienok).
malickeho si mozes obliect do svojho, ale ked ti ho pojdu kupat na to radsej upozorni, aby nehodili medzi erarne veci 😉 strava bola taka nijaka a obcas ma prekvapilo ked nam dali rizoto s kukuricou, alebo omacku s vajickom, ci cerstve pecivo 😒 nic moc pre kojacu mamicku...

sarra6
22. nov 2010

@baska259 ahoj Monika je uz doma z porodnice????

baska259
22. nov 2010

ano uz je :d a ty ako? 😀

baska259
22. nov 2010

@mirkacik nie presne z tt ale z krizovian nad dudvahom...taka dedinka kusok od trnavy 😀 a kam sa stahujete???ozaj sa toho porodu neboj...sak keby bol taky strasny tak by tie zemy dalsie babence uz nechceli a pozri sa v jednej rodine aj 4 najdes 😀 😀 😀

baska259
22. nov 2010

@sarra6 ano uz je doma 😀 a ty ??

mirkacik
22. nov 2010

@baska259 ved aj ja som z krizovian 🙂 ale vobec ta nepoznam.kolko mas rokov?

kapetka
22. nov 2010

@gresa
kludne pis otazky, myslim, ze je nas tu viac po sekcii...

marcelkatt
22. nov 2010

@zuzulik82 ďakujem pekne
@kapetka kedy púšťajú po sekcii domov, až po týždni?

gresa
22. nov 2010

@marcelkatt mne povedala dr., že púšťajú tak ako pri normálnom pôrode. Teda, ak sú neni komplikácie

gresa
22. nov 2010

@kapetka poslala som ti IP

marcelkatt
22. nov 2010

@gresa tak to by bolo fajn.. Ďakujem za info.

veronikahanzelova
23. nov 2010

Ahojte,ja chodím k navratilovi a nepocula som o tom balicku.z tej nemocnice mám strach ale keď sa vybaví izba tak by to mohlo byt v pohode.som ju videla a dá sa.termín mám začiatkom marca.

sarra6
23. nov 2010

@baska259 Ja ano ale asi nevies kto som, stretli sme sa v porodnici. Ja som rodila skor nez Monika. A co aky mala porod????

gresa
23. nov 2010

@marcelkatt nie je za čo 🙂

tehulka4
23. nov 2010

ahojte amminecky a nastavajuce maminecky..tak si nemylsim, ez izba je nieco uzasne,.a le zasa si myslim, ze je to uuplne bezna nemocnicna izba..co sa tyka stravy, tiezuz am pri malom zarazili nejake super veci vhodne pre kojace maminky ako napriklad, ze paradajkovy sqlat a podobne vymozenosti.. 😀 😀 😀 ale tak treba pochopit to, ez asi varia pre celu nemocnicu tak nejak neriesia, ze co ide na gynekologiu..treba si vybrat cos a da zjest..ja sa priznam, ze mne tam velmi nechutilo..takze mi kazda navstevy miesto bananov a pomarasncov a podobnych blbosti priniesla ryzu s reznom, alebo nieco dobre domace na spapanie..a samozrejme mm mi nosil aj pecivo, sunku, jogurty a nejaku jablckovu vyzivu..skratka to co som mohla..takze pre tie co by trpeli hladom ako ja, je na chodbe spolocna chladnicka, do ktorej sa ta sunka a jogurty daju uskladnit..🙂a cos a tyka co do tasky zbalit asi to co pisala zuzulik, som mala aj aj, en som pre maleho mala aj flasu na caj ci mlieko a odsavacku..aspon som si s nou trochu rozbehla kojenie, pripadne prvorodicky oc maju problemy s bradavkami pred kojenim trochu vytaahat je to super pomoc..mne maly cez klobuciky pit necchel, takze mne boli zybtocne, ale ot je asi na kazdej co si tam este vezme.. 😉

tehulka4
23. nov 2010

kocky, ja sa chcem spytat, tie co ste rodli teraz v tt porodnici..dostali ste nejaky kufrik? teda viem ze pri malom som dostala taky ruzovy s nejakymi vzorkami, letakmi a casopisom mama a ja, len som videla v mame a ja pisane, ze tt porodnica spada, medzi tie porodnice, ktroe dostavaju uz take tasky baby bag s nejakou knihou pre mamicky o detoch a podobne..tak sa chcem spytat, ze ci je to tak, alebo sme stale na tych ruzovych kufrikoch..dakujem..

simisi
23. nov 2010

@tehulka4 teraz dostanes aj kufrik aj baby bag 😀

tehulka4
23. nov 2010

@simisi jeeej dakujem za info...som bola strasne zvedava na tu knihu co takstrasne ospevuju..🙂 a ty ako sa citis??

simisi
23. nov 2010

@tehulka4 videla som ju v nemocnici,je to len taka brozovana knizocka,akoby hrubsi casopis,ale vraj su tam dobre info 😉
dakujem za opytanie,mam sa fajn,ja rodim zasadne len v noci 😝 😝 😝
uz druhu noc falosne stahy,a nad ranom to cele zazracne ustane 😎

tehulka4
23. nov 2010

@simisi jaaaj, no takze som ais prilis vela cakal...no uvidime co tam bude..🙂) a co by si chcela ist rodit v noci?? ja osm maleho rodila, no zeby som v tom videla nejake pozitiva to teda nie..🙂

marcelkatt
23. nov 2010

@tehulka4 v decembrovkách dnes pribudli dvojičky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre