Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

keikei
7. sep 2007

babulky, budem končiť, ale určite sem ešte nakuknem 😉
tak papá, pekný deň aj víkend prajem 😵

lyzenka
7. sep 2007

Ahoj Keikei,

ja sa chystám tiež u Štefánikovej rodiť... 🙂

bubaczik
7. sep 2007

..a ja som rodila pri dečkovi 😀

cinka2
7. sep 2007

Ahojte babulky, som tu dnes po 1-krát. termín mám 20. októbra a vybavila som si doktorku Štefánikovú. chcem sa vás spýtať, čo jej budete dávať? peniaze alebo ako vyriešite túto situáciu.... ďakujem 🙂

adas
10. sep 2007

Ahojte, možno že to sem až tak nepatrí, ale chcela som sa spýtať, či neviete doporučiť nejakého dobrého pediatra v TT. Vopred ďakujem za odpoveď.

lyzenka
10. sep 2007

Ahoj Adas,

ja som dostala kontakty na Dr.Pokojnú.....a aj som sa tam bola popýtať....sestricka mi povedala, že stačí, keď prídeme z pôrodnice, máme im zavolať a oni nás prídu pozrieť domov. Sestrička vyzerá veľmi príjemná, Dr.som nevidela, ale ževraj ona je tiež príjemná - asi tak aké má aj priezvisko... 😀

Ona má ordináciu v detskom dole v suteréne oproti Dr.Pavlíkovej-dospeláckej. Ak chces číslo na Dr.Pokojnú: 033-595 34 12

adas
10. sep 2007

Ahoj Lyzenka,
ďakujem za odpoveď Dr. Pokojnú poznám, ešte ja som k nej chodila a naozaj bola veľmi príjemná, len som si chcela rozšíriť obzor, kto mi koho doporučí.

lyzenka
10. sep 2007

ada,

a chystas sa rodit tu v Trnave? ... :O)

ja som chodila Láskovej, to som mala raz problémy s hrdlom - kasel tuberácky celé leto, ešte celý september....a ona mi predpisovala len nejaké kvapky stále....až nakoniec mi pichala celý týždeň kalciové injekcie, ktoré zabrali......už len kvôli tomuto som chcela niekoho iného.

adas
10. sep 2007

Lyzenka,

rodiť budem v BA

plne Ťa chápem,... veď uvidím, či niekto ešte prihodí nejaké info 😕

cinka2
10. sep 2007

Babule ja som chodila doktorke Kadlíčkovej, ona je na poliklinike na 2. poschodí a chystám sa knej ísť aj s malou, bo je veľmi spoľahlivá a nidy s ňou neboli žiadne problémy. Teda aspoň ja som nemala, možno má niekto iný názor. Ak ste na ňu počuli niečo iné, dajte vedieť. 🙂

hedunecka
11. sep 2007

baby ja idem uz vo stvrtok na prijem 🙂 nejdete niektora aj vy? 😀 😀 😀 ze by sme sa tam stretli? 😀 😀

lyzenka
11. sep 2007

hedunecka,

jej, tak to ti drzime palceky....no my si este pockame taky mesiac.... 🙂 ale...ktovie?

hedunecka
11. sep 2007

🙂 no vy ste sa tusim vsetky hladali mate to tak pekne pri sebe..no dufam ze tam niekto bude 😀 😀 😀
inak baby neviete kolko dni nexavaju u nas v tt po cisarskom??keby som sa citila dobre uz na 5den myslite zeby ma pustili?? 😒

bubadlo27
12. sep 2007

ahojte,
prvy krat sem nieco pisem, inak to sledujem uz asi dva mesiace.
Ja som mala termin 10.9, a malinka sa narodila minuly utorok 4.9. o 22 40.
Vola sa Sofinka.
Po tom co tu bolo vsetko napisane , som sa normalne bala rodit v TT, ale nakoniec to vsetko dobre dopadlo. 😀
Este by som chcela reagovat na vybavenie porodnika.
Ja som tiez mala vybavenu jednu tu velmi casto spominanu MUDr., a ked som prisla v utorok rano na pohotovost s velkymi bolestami a aj kontrakciami, skoro ma poslala domov, ze sa jedna len o predzvestne kontrakcie.
Nakoniec som sa cely den trapila na rizikovom a vecer po vymene smeny ma zobrali na porodnu salu a potom to islo rychlo aj vdaka super sestrickam a doktorke Kovacicovej.Manzel bol pri porode,a fakt musim uznat ze mi to velmi pomohlo.
Domov nas pustili v sobotu, tak si pomaly zvykame a mozno aj vdaka stastiu, ze som sa ocitla na izbe so samostatnym WC a kupelkou, to bolo vsetko super.
Novorodenecke sestricky su OK, vela pomahaju a staraju sa.

anaja36
12. sep 2007

zdravim vsetkych,prave som objavila tuto stranku a uspesne sa zareistrovala,aj ja maa na vas nejaku tu otazku,mam 37 a rozhodli sme sa pre druhe babo,termin mam 28.12.,moj obvodny je doktor Strbo,nic proti nemu,chodim k nemu uz 14 rokov,len sa mi zda dost nekomunikativny,o nicom sa so mnou nerozprava,neukazal mi ani babo ked som bola na ultrazvuku,takze som z toho dost smutna,a tak som sa rozhodla ist k doktorovi DECKOVOVI v piatok idem prvy krat tak vas chcem poprosit ak ma uz s nim niekto nejaku skusenost nech mi napise dakujem

hedunecka
12. sep 2007

ahoj ani no deckov je sice mlady ale velmi sympaticky a fakt dobry lekar.. 😉 dokonca by som povedala ze je lepsi jak niektori dr.ktori su tam viac rokov ako on..zaucal sa u dr.stefanikovej a tak tiez asistoval pri cisarskyx dr.cexovi.je fakt prijemny a ludsky 😉 a da sa s nim o vsetkom 😀

sveti
12. sep 2007

hedunecka....ja som rodila v 10/2005 sekciou a isla som domov na 5 den a druhe som mala 5/2007 a isla som na 6 den ale to iba preto lebo maly mal silnu zltacku a bol pod lampou....na 5.- ty den pojdes urcite domov, ak budete obaja ok.

anaja36...dr.Deckov je uplne super, mala som sice planovu sekciu no mozem ho len odporucit, chodila som k nemu do nemocnice od 5t. tehu, lebo som tyzden lezala na rizikovom a dobre sa o "nas" staral. Viem,ze niekto na neho aj nadava, ale vazne to zavisi od okolnosti....Je mlady a myslim ze ho praca bavi a je sikovnejsi ako niektori jeho starsi kolegovia.

anaja36
13. sep 2007

velmi pekne dakujem za odpovede neviem preco niekedy mam az panicky strach moja dcera Sisa sa narodila v piatok 13 🙂 porod mi vyvolavali mala som 20,priviazali ma jak Jezisa na kriz,4 hod.mi tiekla infuzka,nemohla som sa ani pohnut,tak asi preto mam taky strach 😢 tak som sama zvedava na doktorov aj ked som pekvapena ze si trnavsku nemocnicu chvalia,a este raz dik za vase nazory pa

melory
autor
18. sep 2007

anaja ja som mala osobne stretko s doktorom deckovom, a padli sme si hned do oka....bol aj dobry clovek aj odbornik.

anaja36
19. sep 2007

MEL JA SOM BOLA PO PRVY KRAT NA PORADNI U DECKOVA A HNED TRAPAS CO SOM MU DONIESLA FLASU TAK JAK SOM SA POSTAVILA TAK PADLA A NA CHODBE TO SMRDELO JAK V SENKU 😀 ALE JA SOM UZ ZVYKNUTA PRI MOJEJ CELOZIVOTNEJ SMOLE 🙂 ALE MUSIM UZNAT ZE JE TO FAKT FESNY DOKTOR,CHCELA SOM CISARSKY TAK SOM MU TO JEMNE NACRTLA ALE ANI POCUT A PEKNE MI VYSVETLIL VYHODY AJ NEVYHODY TAK IDEM SPONTANNE.UZ DVA DNI CITAM TUTO STRANKU,OD ZACIATKU AZ PO KONIEC AZ MA BOLI CHRBAT 🙂ALE SUPER STRANKA SOM SPOKOJNA
🙂

melory
autor
20. sep 2007

anaja ak by si mala dake otazky mozme si kludne pisat, a kedze si z trnavy, mozme vybehnut aj na kavu, ja byvam na prednadrazi a v maxe by sme sa mohli stretnut a hodit rec. alebo by si mohla prist na kavu ku mne 😉

anaja36
20. sep 2007

mel to by bolo fajn,ja byvam pri Bille na Druzbe ale neva som motorizovana tak mi je to fuk,dobehnem ale az po 2-3 tyzdnoch lebo teraz mame na firme vela roboty az do konca oktobra potom je klud ale tesim sa jak ta zahrniem otazkami tak si potom dones aj pirulu na hlavu 😀 ja sa ozvem urcite tak zatim pa idem na obed

sveti
20. sep 2007

anaja,

ak budes pri deckovi rodit, budes spokojna...drzim palce

anaja36
20. sep 2007

sveti dik uz som tak na 75% v pohode,dost ho chvalia

hedunecka
20. sep 2007

ahojte tak sme uz domenka..
nakoniec som skoncila cisarom lebo docent usudil ze ma nenexaju rodit normalne-nakoniec som aj rada lebo tak to ryxlo prebehlo ze ani neviem ako..vo stvrtok mi spravili cisarsky a v pondelok nas uz aj pustili domko 🙂 🙂 a som veeeeeeeeeelmi spokojna aj sestricky co su pri babatkax su super milunke 😉 a malinku mi hned ako som sa postavila po 15hod.dali na izbu na par hodiniek..

anaja36
21. sep 2007

hadunecka,gratulujem a prajem vela zdravicka aj ja uz chcem byt doma s miminkom pomoooooc 😀

bubaczik
21. sep 2007

anaja nebooj,dockas sa..vcera som v tescu stretla dečka 😀 bol tam s nejakou ženskou..ale nepasovali k sebe 😀

anaja36
21. sep 2007

bubaczik aj ja som ich videla minuly tyzden na bucianskej ceste,taka siva myska 🙂 drzali sa za rucicky,ale boli podareni nech su stastni 😀

anaja36
21. sep 2007

este by ste mi mohli poradit ako si zmenim foto?ja antitalent

keikei
21. sep 2007

ahoj babulky trnaváčky 😉
ako sa máte?

hedunečka: mooooc gratulujem k dcérke, nech len ste zdravučké a spokojné 😵 všetko dobréééééé 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre