• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

20. januára 2017 
Ahojte baby, chcem sa spýtať, ako dlho pred pôrodom si treba zajednať nadštandardnú izbu?
23. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciana789 da sa izba vobec objednat popredu? :confused:
23. feb 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciana789 ahoj, mne sa zda ze nadstandard sa objednat neda....ked prides rodit a bude volny tak im povies ze chces nadstandardnu izbu
23. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciana789 nadstandard sa neda objednat. Pytala sa na to jedna mamicka priamo na poradni v nemocnici a tam jej povedali ze sa neda objednat. Ze ked bude volne tak nieje problem, aby ju tam dali ale objednat sa vopred neda.
24. feb 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciana789 ja som na nej bola a mala som stastie ze bola zrovna volna.
24. feb 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. feb 2011 o 16:13 • ivka1603
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. feb 2011 o 19:58 • saxana123
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. feb 2011 o 20:09 • ivka1603
prosim vas, ak tu niekto je, kto chodi k mudr. Čehovi do gyncentra, napiste mi prosim ci ordinuje aj v pondelok. co najskor prosim.diky
27. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuratko ahoj ja k nemu chodim do ZOS a tam je v utorok,streda,stvrtok..tak ostatne dni je v gyncentre :wink:
27. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydus dik uz som zistila ze je tam pondelok stvrtok a piatok :slight_smile:
28. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand fuha dobre...ja vonkajsie 4 a vnutorne ani neviem ale bolo ich moc...inak ako sa mate? :slight_smile:
28. feb 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca1991 dakujem,,, :slight_smile: a velice dobre pomali rastieme...a vy ako?
28. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baska259 no aj my tak nejako zajtra ideme na stepenie.minule nam nepovolili lebo mam e nejaky virusik v crievkach.ink prekrasne saty si mala na svadbe.ani tam nebolo vidno brusko.kolko uz mate?mesiacik?dva?
28. feb 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baska259 Ahoj, máme sa dobre, len Lucka má asi reflux a az dnes som na to prisla, tyzden som sa divila, preco je na rukach spokojna a vo vodorovnej polohe sa ide zarevat :slight_smile: A vám sa ako darí?
28. feb 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand a čo ak je na rukach spokojna z ineho dovodu??
Pridavam zaujimavy clanok :slight_smile:

http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=204
1. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka vsak to som si aj ja myslela, ze len chce mamu a prso, kojim ju na poziadanie - ja ju nosim na rukach a v satke stale, takze ma samoobsluhu :sweat_smile: , spava so mnou v posteli, polozim ju len ked musim nieco urobit, aj to len na chvilku, nad refluxom som zacala uvazovat az ako o poslednej moznosti, pretoze aj na rukach som ju musela mat tak, aby mala hlavicku o dost vyssie, vygrckava natravene mliecko, miestami je to az priesvitne a kyslo zapachajuce a place od bolesti ked lezi, ako som nam podvihla matrac na posteli, tak sme mali konecne pokojnu noc :dizzy_face: :dizzy_face: Tento tyzden idem na poradnu tak sa skusim este s detskym lekarom porozpravat, nastastie aj ked je starsi, v tomto mame vyhodu, satka sa mu paci a ako jeden z mala podporuje dojcenie, nenuka hned UM (farmaceuticke spolocnosti nemaju z neho radost :grinning: ).
Ale za clanok velmi dakujem, posuniem ho aj inym mamickam, najmä tým s prvým bábatkom určite veľmi pomôže :wink:
1. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Rodili ste niekto u p.Dr Dečkova? Aký bol?
2. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona1971 aj ja chcem Deckova... :slight_smile: tiez cakam na prispevky, baby piiiiiiiste..
ja len co viem od kolegyn a znamych co unho rodili, velmi si ho pochvalovali...som nanho zvedava, poznam ho trosku no este som unho ako pacientka nebola...
2. mar 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona1971
@velvet26 ja som rodila u Mudr. Deckova pred styrmi rokmi, je super najmä v pripade komplikácii, vie si poradit, ja ho jednoznacne odporucam
2. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona1971
@velvet26
dr. deckov je super mozem len odporucit, rodila som u neho a ma super pristup, pocasporodu a casu na vzdychacke ma chodil stale kontrolovat a ma zmysel pre humor! :grinning: takze dokaze dost dobre uvolnit stres prvorodicky :grinning: :grinning:
2. mar 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand kebyze ma reflux, tak by zvracala castejsie...ci nie?

len je spokojna, ked citi maminu
2. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona1971
@velvet26 Aj ja som ho mala pri druhom pôrode a bol super úplný pohoďák :slight_smile:,dokonca si aj zajedol :D počas pôrodu.Odporúčam.Pri prvom som mala Chovanovú a to sa nedá porovnať nikdy viac.
2. mar 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 a teraz ked je vo vyvysenej polohe spokojna tak ma nepotrebuje? :confused: zvlastne...
2. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand kludne môže mať aj tichý reflux,čo znamená,že jedlo nevygrciava,ale sa jej potrava vracia do pažeráka a do úst a späť do žalúdka. Vôbec nemusíš nič spozorovať. Náš malý mal tiež reflux a tak isto ležiaval vo vyvýšenej polohe a keďže tvoja Lucka je v takejto polohe spokojnejšia,je dosť pravdepodobné,že ten reflux má. Určite by som s tým šla k lekárke.
2. mar 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k hej :wink: dakujem ja viem, som zdravotna sestra :slight_smile:
2. mar 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand tak fajn,držte sa. :wink:
2. mar 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k ďakujeme :slight_smile:
2. mar 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand
@sevzuz
@lulinak baby, diky za odpovede, som rada, ze ste s nim boli spokojne a uz som uplne presvedcena o tom, ze bude ten pravy porodnik pre mna... :slight_smile:
a ako ste rodili? prirodzene? aj vas nastrihoval?
3. mar 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@velvet26 Ja som rodila prirodzene a nastrihoval,ale oproti prvému pôrodu o polovicu menej . Pri prvom okolo 20 štichov z vonku a z vnútra mi nerátala a to som nesedela mesiac,ale pri druhom to bolo lepšie a dalo sa mi aj lepšie chodiť :slight_smile: .Ale každá to má inak .Ja len držím palce nech máte čo najmenej štichov,alebo žiadne a samozrejme zdravé detičky. :wink:
3. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok