Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

monana
2. máj 2011

Z exkurzie v porodnici mam dobry pocit, stretla som tam aj znamu z predporodneho kurzu, ktora porodila pred dvoma dnami a bez nastrihu.

e.lle
3. máj 2011

@danielta999 ahoj,bola si včera?ja som mala taký nízky tlak,neskutočne zle mi bolo,hlava točila :( bála som sa šoférovať ... Ako bolo?

majcaalexko
3. máj 2011

@mcoya noo ja som tam musela ist vcera lebo som dostala bolesti a neska rano ked dosiel doktor mi povedal ze uz sa mi to pomali rozbieha a potom za 3 hodiny dosiel dalsi a poslal ma domov tak som teraz doma ...

majcaalexko
3. máj 2011

@velvet26 mozno aj pockam :D

danula2
3. máj 2011

ahojte kocky, ktora ste uz rodili v TT porodnici, nemate zazmluvneneho lekara a mate porodny plan..... 🙂
komu sa ho chystate odovzdat???
tie ktore ste ho pouzili bol akceptovany?
ci som ho nepisala zbytocne...... 😒

sulky
3. máj 2011

@monana , to ako sa jej podarilo bez nastrihu? porodny lekar / ka s tym suhlasil?

monana
4. máj 2011

@sulky nam bolo na exkurzii vysvetlene, ze sa nenastrihuje preventivne, a ze s tym lekar caka ako sa uvoli hradza, ked to vyhodnoti tak, ze hlavicka prejde tak nenastrihne (to bol aj jej priprad). Neviem ako casto hradzu nastrihuju, ja pouzivam olej na masaz hradze tak som zvedava ako dopadnem ja 😉
Inak este jedna zaujimava info - tie ktore uvazujete nad epiduralom treba to nahlasit na prijime, oni vam spravia vysetrenie a podla priebehu porodu sa rozhodnete ci ju chcete. Ak sa rozhodnete az pred samotnym porodom (viac otvorena) - epi vam nedaju, lebo ze sa to nestiha vysetrit.

sulky
4. máj 2011

@monana , nad epiduralom ani neuvazujem 🙂 ked som to prezila pri prvom bez, tak pri druhom tiez 😎

velvet26
4. máj 2011

@danula2 ja som si porodny plan veru nepisala, ani neviem co by som donho dala, budem sa spoliehat na to, ze porodnik urobi len a len spravne rozhodnutia, ak ma bude musiet nastrihnut, tak nech ma nastrihne, roztrhnut sa nechcem...epidural neviem, ten veru ani ja nechcem ako pise sulky, nejako to hadam zvladnem, no mne povedal porodnik, ze v priebehu porodu uvidim, ako na tom budem, ze ked budem moc mrncat, ze mi ho daju... 🙂 tak neviem...a ty co si si pisala do porodneho planu?

maxiberuska
4. máj 2011

@monana a kedy sa da ist este pozriet do tej porodnice? kolko vas tam bolo

ivanasss
4. máj 2011

Ahojte, aj ja budem rodiť v tt pôrodnici a tiež by ma zaujímalo, že kedy sa tam dá ísť pozrieť.

ivka1603
4. máj 2011

@maxiberuska
@ivanasss
bolo to písané na predch.strane: "vraj to býva každý prvý pondelok v mesiaci v nemocnici o 14h".........Stačí čítať príspevky dievčat 🙂

maxiberuska
4. máj 2011

@ivka1603 ok, dik

maxiberuska
4. máj 2011

@ivanasss ahoj, kedy mas termin

ivanasss
4. máj 2011

@maxiberuska ahoj ja mam 19.júna

ivanasss
4. máj 2011

@maxiberuska tusim tiez cakas prve baby?

maxiberuska
4. máj 2011

@ivanasss nie ja už mam 8r syna 🙂 , no ja mam koncom juna termin, ale brala by som tak toho 20.6

ivanasss
4. máj 2011

@maxiberuska a akemu lekarovi v tt chodis?

ivanasss
4. máj 2011

@ivka1603 dakujem za odpoved, len nie som este zbehla v tejto diskusii lebo som tu prvy krat

maxiberuska
4. máj 2011

@ivanasss chodim k štrbovi do ambulancie, ale mam dr štefanikovu a ty?

ivka1603
4. máj 2011

@ivanasss
Ivanka, to je v pohodke....ja som to nemyslela v zlom 🙂 pa,pa

ivka1603
4. máj 2011

@maxiberuska
Dr.Štefániková je super, 100%-ne ti ju odporúčam...pri pôrode je super a človek nie je pri nej "napnutý ako struna", vie "odľahčiť" sitáciu, aj sa zasmiať...je to pohodová žena 🙂

maxiberuska
4. máj 2011

@ivka1603 dakujem, chodim k nej len od zaciatku tehotenstva a zda sa mi fajn, tak som rada, byvam v TT necele 2 roky, tak to tu este tak nepoznam

ivka1603
4. máj 2011

@maxiberuska neboj sa, spoznáš 😀 ...a kde si bývala predtým, ako ste sa sem presťahovali?

maxiberuska
4. máj 2011

@ivka1603 v Skalici

ivka1603
4. máj 2011

@maxiberuska hmm, Skalicu nepoznám, len Senicu 😎

maxiberuska
4. máj 2011

@ivka1603 to je asi 30km od nas

ivanasss
4. máj 2011

@ivka1603 nie to je v pohode ani ja 🙂

ivanasss
4. máj 2011

@maxiberuska ja chodim dr. péčimu, teraz v piatok idem na poradňu, ešte neviem vôbec či aj on je pôrodník alebo nie, nevieš náhodou?

monana
4. máj 2011

@maxiberuska Tak ako pisu baby kazdy prvy pondelok v mesiaci o 14.00, nas tam bolo dost okolo 20 ludi, mozes ist aj s partnerom ak chce ist k porodu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre