Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

keikei
12. okt 2007

vladka ja som ešte tu 😉 tiež sa mocem po témach, tak som raz tu, raz inde 😀

keikei
12. okt 2007

no asi sa tu budeme len míňať, tak budem pomaly končiť 😉
majte sa krásne babulky, pekný víkend prajem 🙂 😉 🙂

vladkaz1
12. okt 2007

no to je sranda ze ked som tu tak tu nikto nieje kde ste vsetky babenky??? 🙂

elinka27
12. okt 2007

caute ja som pisala maila do TT porodnice a najblizi den otovrenych dveri je 5.11 o 14.00,treba prist do vestibulu a hlasit sa u vrchnej sestry,my s manzelom sa tam chytame, tak sa tam mozno stretneme 😉

melory
autor
13. okt 2007

baby to chodte, popozerajte si to tak, je to dobre rozhodnutie

vladkaz1
13. okt 2007

to uz budem mat za sebou porod 🙂 😀

misa1
14. okt 2007

ahojte ja som bola pozriet na tej nasej porodnici a vsetko ok az na odpudujucu porodnu salu.hned v tu noc som nemohla spat a chcem cisarsky.teraz som bola prvy krat na poradni v nemocnici a doktor mi navrhol hned cisarsky.super.posunul mi termin z 12.11 na 30.10.

melory
autor
15. okt 2007

misa tak to mas dobre s tym terminom, bude kratsie tehu

vladkaz1
15. okt 2007

ja uz sa ledvaj valím baby 😎 aj ja uz chcem rodit hehe.

melory
autor
15. okt 2007

vladka krati sa to aj tebe, ja som rodila obe deti v 39tt

keikei
15. okt 2007

ahojte babulky 😉
tuším som vás tu aj chytila konečne 😀

keikei
15. okt 2007

vladka, ani sa nenazdáš a budeš mať po tom. ale je to fakt už otrava takto ku koncu. ja v noci už poriadne ani nespím 😔

vladkaz1
15. okt 2007

no mne sa to krati ja som podla sona uz 39 tyzdni a podla poradne 37 takze len cakam co mi v stredu povie doki a ideme na to 😀

keikei
15. okt 2007

v stredu ideš kedy? aj ja idem do poradne v stredu 😉

keikei
15. okt 2007

tak to máš ozaj na hrane, možno hneď aj zostaneš, pravda?

melory
autor
15. okt 2007

vy sa tam nakoniec stretnete

keikei
15. okt 2007

možno hej, len aby sme o sebe tušili, že sme to my 😀 😀 😀

vladkaz1
15. okt 2007

no hehe ja mam v stredu volat o 13 do nemocnice a idem v stvrtok ked nebude operovat!uz sme s casti v krcku ale zatial som zatvorena,ale mavam sem tam aj take divne bolesti .Najhorsie na tom je ze melem s posledneho ja fakt citim ze to uz pride,kolkoraz ma bolí podbrusko ako keby som mala menstruovať. 😝

melory
autor
15. okt 2007

ano, vladka ani album nema, ale teba by sa dalo z albumu spoznat

mne sa stalo, ze mi bol jeden muz znamy a hovorim muzovi svojmu pozri tento sa uz ozenil aj dieta ma a az tu som zistila ze to bol manzel vedvies 😅

keikei
15. okt 2007

melory, je to fakt sranda, takto spoznávať ľudí 😀

vladka, tak držím palce, aby všetko dobre prebehlo 😉

ja už musím končiť, idem pre malú do škôlky za chvíľu 😲
majte sa krásne, ešte sa ukážem 😀
papá 😵

vladkaz1
15. okt 2007

pa keikei 🙂 no ja by som si chcela dat nejake foto aj mam vela ale neviem to zmensit tak mi stale vyhadzuje ze mam velke foto. 😖

melory
autor
16. okt 2007

vladka nieje to tazke zmensit, ja zmensujem v GIMP-e ale baby co maju windows ti poradia

anaja36
16. okt 2007

vladkaz1 vcera som bola na poradni u Deckova a 7.11 ordinuje posledny krat lebo ide na operaciu s nohou a bude marodovat az do konca novembra,to len aby si vedela lebo si ho chcela k porodu inak je fajn odbornik

melory teba som videla asi 2 tyzdne na kricku isla si smerom k merkuru,mala v karicke take krasne blond vlnite vlasy aj s malym hned som ta spoznala podla fotiek,este hovorim muzovi ze si piseme uplne super nespoznat sa a poznam ta 🙂

keikei
16. okt 2007

ahojte babulky 😉

anaja, tak Dečkova asi nechytím ☹ škoda, tajne som dúfala, že by sa mi mohol "ujsť" k pôrodu. hádam teda niekto druhý dobrý 🙂

melory
autor
16. okt 2007

anaja sklamem ta, mala nema ani vlasy, kuk album

vladkaz1
16. okt 2007

hmmm baby tak to ste ma teraz dostali 😲 ,az do novembra maroduje??? do ma bude rodit??? No nic stvrtok sa musim dohodnut s Kovacovicovou aj ta je fajn.Uvidime alebo to musime stihnut do 7.11.

melory
autor
16. okt 2007

vladka ja by som kovacicovu neriskovala, je mlada, neskusena, pomala...dobry je este strbo, chech, stefanikova.

melory
autor
16. okt 2007

😀 chech...cech

vladkaz1
16. okt 2007

inak v stvrtok teraz mi povie kedy co ako....takze termin mam 25 okt.mozno ze ho este stihnem.A stou kovacovicovou ja chodim k nej do poradne a som spokojna na jednotku je velmi mila a prijemna.Baby pocula som ze deckov zle zasiva neviete co je na tom pravdy???Mozno je to blud... neviem

melory
autor
16. okt 2007

chlap a sit, ktory by to zvladol na jednicku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre