• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

17. januára 2017 
hmm tak to je pravda.Melory nepracovala si volakedy davno v Ase???
16. okt 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takto si ma odhalila? :astonished:
16. okt 2007 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa vies kto som ja???? ja som pracovala v pietre fillipi v ase este volakedy davno s mojou sestrou Lenkou.Vies???
16. okt 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sestrou lenkou??????? viem ze tam robila lenka ale este ked tam bola aj arena a robila s henou. potom ked sa to tam zmenilo tak tam robila silvia bachrata....
16. okt 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ked tam bola arena tak sme tam boli spolu Lenka taka vysoka chuducka a ja som Vladka a urcite vies byvam pri tescu a kolko raz sme sa bavili :slight_smile: ale mozno ti to nenapadne a nespomenies si.
16. okt 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a preco tam nebola hena??? uz bola kamionistka? :grinning:
16. okt 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to si ty co si tak mooooc lubila s muzikom?
16. okt 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale ja som robila aj v tescu ked bola este arena to je jedno nechaj tak :slight_smile: .Podstatne je ze som ta spoznala.A robila tam s nami Alexandra.teraz som si spomenula.
16. okt 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi viem...no zlate stare casy poviem ti...ja som odtial sla na matersku a som stale doma uz 5 rok
16. okt 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alexandra ma syna sven-a a jej mamka robi v maxe v detskom
16. okt 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne poslala som ti foto zo svadby tak by si si mohla spomenut.Jeden cas som bola taka buchta hehe.
ty si uz 5 rok doma??? no asi aj mna to bude cakat :grinning:
16. okt 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezis moj, jasneee, to si ty????? viem, ved si tusim aj na moju skolu chodila :dizzy_face: viem viem , stretli sme sa a vzdy ta pozdravim. ty si mala so stitnou nieco...pamatam. tak ty budes mat babo? aj segra uz ma? gratulujem
16. okt 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis!!!! hehe jaka haluz ze clovek sa takto stretne na nete. No ja budem mat prve teraz a sestra ma 3 rocnu dcerku Emku a 2 mesacneho chlapceka adamka :slight_smile: ktory mimochodom uz teraz vazi 7 kg .ale je nadherny :grinning:
16. okt 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt? takto sa rozsupla ako ja?
ano net ma vyhody aj nevyhody..ale vyhody su prave nas pripad.
16. okt 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ja tehotna som na nete presedela posledne tri mesiace cele dni
16. okt 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som ti foto maleho,pomali budem koncit lebo ma bolia kríze tak sa drzte a hlavne vela zdravicka. :slight_smile:
16. okt 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme...papa
16. okt 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory tak sorry poznam ta len z fotky a mne si sa moooc podobala :slight_smile: ,baby dnes jaky strasny den,hned na obed ma vytocila dcera,je drza v skole ale som sa ovladala ked som vypravala s ucitelkou,ale uz som mala slzy an krajicku,potom som isla k obvodnej nech mi napise dopor.k Nestickemu,strasne ale hrozne ma bolia obe ruky od palca,kosti na stehne z boku,uz to trva aj 1,5 mesiaca ale uz to je take nesnesitelne,ze som chcela ist po radu k Nestickemu a tam nikoho reku fajn hned ma zoberie ale sestra ze nie ale ma objedna na 29.10 a to mne uz slzy do oci,potom to úosunula na 22.10 ale tak ma to vytocilo a vobec tieto hormony co so mnou robia to je sila,minule som plakala pri tej rozpravke vacernica :grinning: to co uz je baby pomooooooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis sa ukludnit a relaxovat ja som mala este horsie stavy :wink:
17. okt 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anaja ja sa nehnevam, ale dnes ma spoznala janka z konika...pozerala som ako puk :dizzy_face: anaja36 rada by som sa s tebou stretla a pozdravila...aj by som bola rada, keby mala stelinka blond kucerave vlasy.
18. okt 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory napisala som ti cez internu postu tak daj vediet ci si to dostla som este len zaciatocnik :wink:
19. okt 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keikei: potom sa prehupni napisem ti tak za pol hodky muz sa dosiel najest tak mu idem nalozit a spraviť kafco,dnes je nejako obvzlast pozorny tak mu to oplatim :slight_smile:
19. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, ok :slight_smile: už som sa prehupla :grinning: kafčo si spravím aj ja, urobila si mi chuť :slight_smile:
tak zatiaľ, za pol hodku sa ukážem :wink:
19. okt 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vladka kde si? nechaj už mužíka na pokoji :wink:
19. okt 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj uz som tu odysiel uz do prace tak mozem,teraz za mnou chodi jak cicik hehe
19. okt 2007 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď sa nečuduj, keď vám to už klope na dvere :grinning: to máš super, že môže za tebou tak odbiehať, či len k obedu?
19. okt 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz mal skolenie 2 týždne dnes robil skusky tak mohol dojst ale uz sa mu to dneskom konci.Je taky vysrany od tedy ked som mala bolesti inak to bral v poho ze je to moj udel stale mi tvrdil :slight_smile: .Ale aj som mu liezla troska na nervy vies ked si pol roka doma a kamarátky sa na teba vykaslú tak sa mu ani necudujem ze ma mal uz plne zubky.Ale konecne ho to zasa preslo hehe.
19. okt 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak Keikei vsimla si si ze niektore baby v temach ani neopisu take su sobecke?? Myslim to teda tak ked sa pridas niekam a oni sa tam uz poznaju tak ti niektore ani neodpisu,pipada mi to take sobecke.Neviem mozno iba ja mam taky pocit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj mužík je zatiaľ total v pohodke, niekedy si hovorím, či vôbec vníma, že čakáme bábo :grinning: ktovie ako by reagoval, keby aj mňa chytili pri ňom také kontrakcie :grinning:
a chceš mať svojho drahého aj pri pôrode?
19. okt 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tým babám, niekedy mám aj ja taký pocit, akoby som bola piate kolo u voza. ale asi keď nevedia ako zareagovať, tak radšej ani neodpíšu, čo ja viem...
19. okt 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok