Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
26. okt 2007

cafte baby tak sme otvoreny len na 1 cm takze bezozmeny na buduci piatok nas cakaju znova 😝 uz som stoho unavena.

melory
autor
27. okt 2007

vladka ja som bola na jeden a do tyzdna som porodila, ale uz druhorodicka, tak neviem.

vladkaz1
27. okt 2007

Ved uvidime zasa piatok inak mi uz povedal ze so mnou nieco poriesi.Nemozem ani uz spavať 😝 ale nejako to vydržím . 🙂

vedvies
27. okt 2007

vladka ja som bola den pred porodom otvorena na 1cm, rodila som prvy den 40.tyzdna a bol to lahucky porod aj vdaka dr. kovacicovej v tt

vladkaz1
27. okt 2007

Ja som ju chcela najprv,chodila som k nej na ultraz., ale minulý tyzden som bola s kontrakciami v nemocnici a ujal sa ma Deckov tak som sa snim hned dohodla bol strasne ochotny nie ze by ona nebola ale zevraj ma viacej skuseností.NO a ja som sice na 1 cm otvorena ale nemam este zmaknutý krcok ale ajstak neviem co to znamena 🙂

keikei
28. okt 2007

ahoj babulky 😉

ja som len na skok,že čo nové... a idem variť, upratovať 😝

vladka, tak ešte nič? verím ti, že už ti to ide na nervy, aj mne už niekedy...
ale tiež si hovorím, že už to vydržím, veď to máme za pár. už aj ja cítim tvrdnutie bruška a pobolievanie, ale celkom v norme. uvidím čo mi povedia túto stredu na poradni.

babulky, peknú nedeľu vám prajem a "ešte tehulky" držte sa 😉

keikei
29. okt 2007

ahojte 😉
dnes tu ešte žiadna z vás nenakukla? 😉

keikei
29. okt 2007

vladka tak ako, zatiaľ sa držíte?

keikei
29. okt 2007

a tu stále nik? 😨

vladkaz1
29. okt 2007

ahoj kei no mi stale nic pobolievanie ani vobec nemam len skor sem tam taky tlak do spodnej casti ale inak som ako rybička aby ste nas este nepredbehli 🙂 🙂 🙂 No ja som dnes upratovala a glancovala cely byt co keby 😀 ma to uz chytilo a nakazala som muzovi nech to takto vyzera aj ked prídem s porodnice hehe len pervracal ocami ☹ .Ale to su chlapi.Dnes mam stretko s kamoskou prisla s anglicka tak ideme vecer na kafco a teraz idem segre pomahať s detmi lebo je sama doma a ma toho dosť.Idem si to nacvicovať 🙂 🙂 .Tak sa drzkajte a stredu daj vedieť ako si dopadla ja idem až piatok a mozno budeme rodiť aj spolu 🙂

keikei
29. okt 2007

ahojček vladka 😉
tak som rada, že ste v poriadku, už som myslela, že si v pôrodnici 😀 no veru, ešte aby som ťa nepredbehla, dúfam že nie 😉 ale veď je to už v podstate jedno. myslím si, že keby sa nám bábenká narodili už aj, je to v pohode. a sranda by bola, keby sme sa fakt stretli v pôrodnici, všetko je možné 😀
a u sestry sa nepretrhni, šetri sa 😉

vladkaz1
29. okt 2007

neboj ona ma uz 3 rocnu dcerku Emku a malickeho 3 mesacneho Adamka ale teraz mi ho pestovať uz ajstak nedovolí lebo ma 7 kg a nechcem sa moc nadrapovať.Ono sa hovorí ze druhorodicky rodia tak o 2 tyz. skor no nie?

keikei
29. okt 2007

vladka ja ti neviem, s tým skúsenosť zatiaľ nemám, ale veď uvidíme. ja som mala skôr aj Tatianku o 17 dní... a Čech mi povedal, že je pravdepodobnosť, že keď bolo prvé skôr, bude aj druhé. tak neviem, zatiaľ sa cítim ok.

vladkaz1
29. okt 2007

Ono je to individualne ved uvidime kedy sa to ma narodit tak to bude. 🙂

keikei
29. okt 2007

aj ja hovorím, už je to úplne jedno kedy to bude. a aby ma neprekvapilo a ešte nezostalo v brušku aj dlhšie. lebo ovulku som mala posunutú o týždeň oproti tomu ako sa to počíta, tak aj takáto možnosť je u mňa.

keikei
29. okt 2007

vladka budem už končiť, za chvíľu mi príde mužík z robotky. a ešte musím trošku upratať kuchyňu po obede...
tak zajtra sa hádam zas uvidíme 😉
papa a večer si uži s kamoškou 🙂

vladkaz1
29. okt 2007

jasne zajtra si napiseme pa. 🙂

keikei
30. okt 2007

ahoj babenky 😉
tak som tu ako na koni 😀

keikei
30. okt 2007

stále nik? kuk 😉

keikei
30. okt 2007

babulky, asi sa vás tu nedočkám pravda? kde ste?

keikei
30. okt 2007

tak ja to vzdávam...
prídem neskôr, papa 😉

vladkaz1
30. okt 2007

ahoj kei dnes nebudem idem zasa segre tak sa nehnevaj zajtra ti napisem co a ako kupili novu sedacku tak idem omrknut som zvedava 🙂 nejaku kozennu.V noci mi bolo na draka mala som bolesti ale nad ranom to preslo. 🙂

silvika
30. okt 2007

ahoj trnavcanky, prosim Vas viete mi take informovanejsie povedat aki - mena, su porodnici v trnave, ja mam lekarku v BA, ale som z trnavy a mozno by bolo aj jednoduchsie aby som tam aj rodila, len neviem co za lekarov su tam resp. porodnikov, ku ktorym by som sa nejakym sposobom prepracovala uz do poradne v ten posledny mesiac, povedzte mi ak viete. dakujem

vladkaz1
30. okt 2007

Ahoj no su vselijaky porodnici v Trnave najprv kam chodis do poradne ti posledny mesiac napise to odporucanie ze budes chodit do nemocnice a ja si myslim ze sa staci len v Trnavskej nemocnici len opitat dole ci by si mohla ,ale urcite by si mohla ty mas na vyber kde chces rodit .Ja by som tam isla a jednoducho sa dohodla.JA poznam dr.KOvacicovu,Deckova,Cecha,Vargu to je myslím primar a viac uz neviem.Ja mam Deckova je super 😀 .

melory
autor
31. okt 2007

silvika ja ti radim radsej rodit v blave, mozes si vybrat porodnicu aku chces.

keikei
31. okt 2007

ahoj Silvika,
ja som mala pri prvom pôrode Štefánikovú, bez vybavenia a bola som s ňou spokojná. A do poradne teraz chodím Čechovi, vyzerá celkom fajn aj on. A bola som aj u Dečkova, ten by sa mi tiež pozdával. Ťažko poradiť, kto je lepší, názory sa rôznia. Je to na tebe ako sa rozhodneš.

keikei
31. okt 2007

vladka si tu? či zas sa minieme? 😉

keikei
31. okt 2007

a ešte som nenapísala, ako na poradni. takže všetko ok, bábo ešte týždeň v pohode že by malo vydržať v brušku 😲 tak asi ťa vladka nepredbehneme 😉

budem končiť, idem si trošku ľahnúť, lebo som akási unavená 😒
papa 🙂 😉 😵

melory
autor
31. okt 2007

baby vy poriadne tahate, len vydrzte co najdlhsie

vladkaz1
31. okt 2007

😀 😀 😀 no ja uz som na nervy vcera som vracala jak čík fuj dnes ma bolí cele podbrusko ale nic sa nedeje stale mam take tlaky dole a potom to prejde mama ma tu stale strasi ze to ta v noci uz chytí ,ja jej hovorím este do pondelka vydrzím a potom uz asi pojdem,ved piatok sa dozviem ako som na tom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre