Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

monka9999
18. dec 2011

@sasettka ja ho mam tvrde cele.rano ani nie.to tak za5minut chodenia po kuchyni.a potom až kym nejdem spat.ked si vyložim nohy tak mi je zle.maly si hned upravy polohu a ja mam stažene dychanie.keby mohol vylezie mi aj na hlavu.koli tym opuchom ma chcel moj doktor preradit do TT na rizikovu ambulanciu a dečkov povedal že na mne nič rizikove nividi.samozrejme že nohy si ani nepozrel.ani bielkovina v moči mu nevadila.dufam že tam nebude zasa on ked tam pojdem lebo ma aj šlak trafi. 😢

sasettka
18. dec 2011

@monka9999 tak to si presne v stave - uz chcem porodiiiiit 🙂) strasne ti prajem, nech sa malinky cim skor vypyta 😉

monka9999
19. dec 2011

@sasettka a ešte som stale doma.uvidim zajtra čo mi povedia na prime.

monka9999
21. dec 2011

@sasettka včera som tam bola 3hodiny si ma pohadzovali a poslali ma domov.a dnes mam od rana kontrakcie.dufam že do rana vydržim.drž mi palce.nech ide von!!!inak mi kazali prist zajtra že ma možu 2tyždne pozorovat.nebol ešte zostupeny ani som sa neotvarala.tak uvidim dnes.kolko vydržim. 😉

sasettka
21. dec 2011

@monka9999 tak zeby zeby sa maly pytal von?? ved mu aj pekne nasnezilo dnes... drzim palceeeeee 😵

monka9999
24. dec 2011

@sasettka no už sme doma z nemocnice.Aleš važi 4250g a meria52cm.ma žltačku ale aj tak nas pustili domov.ved su vianoce!!!narodil sa21.12.

simisi
24. dec 2011

@monka9999 gratulujeme 🙂
a kto ta nakoniec rodil?krasny vianocny darcek pod stromcek 🙂

monka9999
24. dec 2011

@simisi doktor hlavek.ked od neho sestričky pytali pre mna urychlovačku tak povedal že načo nech si to vychutnam.kontrakcie som mala od ranaod6.30a maly bol 17.54.ale je taky vlasaty .ani jedno nebolo take strapate.ale už sme doma.

simisi
24. dec 2011

@monka9999
ale je riadny chlap,tie miery,krasne....hlavne ze uz ste spolu doma,prajeme vam krasne sviatky a vela zdravicka 😉

sasettka
24. dec 2011

@monka9999 jeeeeeeeeeeeeeeeeej, super! gratulujem!!! no krasa 🙂)))
Hlavek je tiez ..... A super, ze vas pustili skorej, ved by sa patrilo 😉 krasne vianoce prajem 🙂

monka9999
24. dec 2011

@sasettka kedže ma žltačku tak sa napapa a spi.ak sa mi podari dat foto do počitača tak potom dam.

monka9999
25. dec 2011

@sasettka nevieš za kolko s nim možem ist von?je tam krasne ale ale bojim sa s nim ist von ked ma len 3dni.

pralinka25
25. dec 2011

@monka9999 mne lekarka povedala az za 2 tyzdne a to bolo leto. ja by som s tak malinkym babom pockala minimalne tie dva tyzdne a mozno aj dlhsie. predsa len na tie dychacie cesty by to bol sok. aj ked ho naobliekas ten vzduch je studeny a aj ta tvaricka sa uplne zakryt neda.

a k tej urychlovacke ja myslim ze je to humus a osobne by som ju ani nechcela omnoho viac to s nou boli a aj potrhanie moze byt vacsie

sasettka
25. dec 2011

@monka9999 tak ja som s malym sla, ked mal tyzden... a to som sla prave k dr. 🙂 🙂 ale ked teda nemusis nikam chodit, tak nechod, mozes ho viac obliect a otvorit mu v izbe okno napr.... tie 2 tyzdne by som pockala aj ja... len dufat, ze v januari nezacne az moc mrznut... pod -5 stupnov sa tusim s mesacnym babom neodporuca chodit von....
mne dali inak cipok na otvorenie sa a to bolo teda..... za hodinu som bola otvorena z 2cm na 10..... som myslela, ze tam umrem 🤐
a tesim sa na fotecky, ja uplne zeriem vlasate babatka 🙂)))

littledevil
25. dec 2011

@monka9999 Blahozelam. 🙂

silviatt
25. dec 2011

@monka9999 Gratulujem k malinkemu a prajem hlavne vela zdravia 🙂 Ako to teraz chodi v trnavskej porodnici prosim ta? Treba si prieniest aj pyzamo, zupan, oblecenie pre babo??? Ja som rodila 5rokov dozadu, tak si to uz nepamätam, resp. to bolo ine, teraz mam termin o necele dva tyzdne a este stale nemam nic zbalene. Dakujem moc 🙂

monka9999
27. dec 2011

@silviatt župan aj pižamo ti daju ale veci si dones.mne sa s tych ich veci maly vysypal.podložky pod pacienta aspon4ks šalku na čaj pribor a podobne

monka9999
27. dec 2011

@littledevil dakujem

silviatt
27. dec 2011

@monka9999 Dakujem 🙂 Zajtra sa zbalim konecne...

fuska
28. dec 2011

Ahojte, neviete, kolko je tych Deckovov v porodnici? Je nejaky mlady a stary? Vsade citam, ze kolko deti uz Deckov pozachranoval a dnes som bola prvykrat v nemocnici a pride mi taky mladucky...

simisi
28. dec 2011

@fuska on je taky mlady,okolo 35 rokov....je aj starsi Deckov,ale ten nie je gynekolog 😉

fuska
28. dec 2011

@simisi Aha, tak to bol teda potom on. Vyzera byt prijemny. Dakujem za info. 😉

simisi
28. dec 2011

@fuska no,niekomu nesadol,obcas ma zvlastny humor 😀 😀 😀
ja som k nemu chodila cele tehu a bol ok 🙂

monka9999
28. dec 2011

@silviatt zober si malu solničku.lebo inak umrieš od hladu.jedle tam boli len ranajky.to boli vždy 2rožky a male maslo k tomu.inak humus nad humus.

sevzuz
28. dec 2011

@fuska ano to je on ma 34 rokov a jeho otec je patolog v nemocnici tak o tom asi nehovoria kolko deti pozachranoval😀 a ano @simisi ma pravdu musi ti sadnut🙂 zelam krasny a rychly porod, ja som u neho rodila uz druhy krat a mam krasne zazitky a to pri tomto druhom porode som mala fakt super partiu pri porode, sme doslova srandovali aj ked som lezala na stole a tlacila😉

fuska
28. dec 2011

@sevzuz Dakujem. 😉 Ja som bola u neho iba na rizikovej na vysetreni, bohvie, kto ma odrodi. A hlavne - kedy... 😀

silviatt
28. dec 2011

@monka9999 Dakujem za radu 🙂 Ked som rodila pred 5rokmi, tak viem, ze manzel mi nosil vyzivy a dnes som volala s kamoskou, ta rodila mesiac dozadu a hovorila, ze nech si zbalim nejake keksiky a vodu 🙂 Dnes som sa uz ako tak zbalila, este pre malu neviem, ci mam brat aj uterak, mydlo, lieh na pupok (repik), kefku na vlasky... Davaju v porodnici nejaky zoznam? A ako ste sa aklimatizovali doma? Starsi syn pomaha 🙂?

monka9999
28. dec 2011

@sevzuz prosim ta za kolko ti vypadli štychy?a idu zo mna akesi smradlave hlieny.nezabudli vo mne niečo?

monka9999
28. dec 2011

@silviatt malej zober len mokre servitky na ritku,krem na ritku jednorazove plienky platene nam davali,tak tie som nevitahovala,ale mala som svoju flašku lebo čo nam davali oni mali tam obrovske cumle a maleho to až nadrapovalo.vždy som si to na izbe preliala.zoznam, mi dali dole ked som bola na prietokoch.opčiansky sobašny karta poistenca materska knižka pepier vypisany s menami.lieh sa už na pupok nedava dava sa repik ale až doma.keksiky maš dost malo a suchu stravu.keby ti potom aspon dake kolače napiekli.budeš hladna.starši je stale po ruke.stači mu len povedat.no mi sme si priniesli s porodnice vyrozu takže v sobotu dobre a v nedelu som už vracala a prehanalo ma.už nevracam ale ešte som neni ok.cez den maly spi a v noci plačeee!!a zober si dudlik.rukavičky.moj mal nechty že len nalakovat.

monka9999
28. dec 2011

@fuska zistila som koho vyrazila.čecha.povedala mi to sestrička dolu na prime.je od nas tak som sa jej opytala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre