• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

10. decembra 2017 
@monka9999 vies co ja tam nejaky ten stich este mam,horsie ze som dnes prisla na to, ze sa mi zapalili tak budem musiet ist k dr., podla mna keby v tebenieco zabudli tak uz mas nejaky hnisavy vytok a bolesti, nie?
28. dec 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz nie.len mam vyrozu.tak sa liečim.ja to mam tušim tiež zapalene.ale kupem sa v tom ovsenom kupeli.snad sa mi to skor zahoji.snad nie.nečistili ma.možno vo mne niečo zostalo.
29. dec 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23.12. ma rodil Dr. Deckov, uplne super
29. dec 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monka9999 z nemocnice vyrazili čecha?
9. jan 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak my sice šte nie sme tehotný ale malého som v roku 2006 rodila v trnave a druhe rozhodne tiež budem ja som bola spokojná, rodila ma štefániková, čítala som že čecha vyhodili? to pre tu babu čo zomrela?
10. jan 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim Vas to s tym Cechom je nejaka vveelka blbost, ten tam nerobi uz od roku 2009
10. jan 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saxana123 aspon mi to tak povedali dolu na príme.
11. jan 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise vraj ano
11. jan 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz asi nie lebo este v juli 2010 mi bol pri porode,a zachranil dcerku :wink:
11. jan 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydus ja si len pamatam ze ked som mala rodit tak ukoncil spolupracu s nemockou a isiel robit len do ambulancie aj do gyn centra, tak sa asi potom vratil, hm
11. jan 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz
@lydus ked som lezala na rizikovom/2010/,chodieval tam len tusim jeden den v tyzdni,takze spolupraca je asi len externa,ambulanciu ma v Gyn centre a tusim Zoske...spolubyvajuca na izbe ho mala mat pri porode,mala naplanovanu sekciu,ale porodila skor,takze ju rodil iny lekar...ale on chodil za nou na izbu raz za tyzden
11. jan 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minuly tyzden som rodila v TT porodnici, mam len tie najlepsie dojmy. Nemala som nikoho vybaveneho, vsetci sa o mna super starali, personal bol fantasticky v porodnici aj na sestonedeli a novorodencoch.
12. jan 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fuska a kto ta nakoniec rodil? z niektorych prispevkov to vyznie, ze by sa tam clovek aj mal bat ist a potom ma z toho celko pekny zazitok:wink:
12. jan 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz Rodila ma Strbova. Ale co som pocula od ostatnych maminiek, tak na vsetkych su pozitivne ohlasy, akurat ja som nemala moc dobry pocit z Hlaveka, ale zas, jedna maminka, co tam bola so mnou si pochvalovala aj jeho.
12. jan 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hej Hlavek je aj mne nesympaticky ale to je cisto o ludoch, moju sestranicu dvakrat odrodil a ona je s nim veeelmi spokojna:slight_smile:
12. jan 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fuska
prosim ťa a nevieš ako sa volá krstným menom tá štrbová? nie je náhodou Patrícia?a ako je asi stará? ďakujem!
12. jan 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vergulka Netusim, ake ma krstne meno. Ale je to pekna mlada doktorka - brunetka s dlhymi vlasmi a peknou postavou.
12. jan 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vergulka
Doktorka Strbova je Patricia :slight_smile: a ma tak cca 26, mozno 27 rokov.
12. jan 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ianitka
dikes, aj som si myslela, ze to bude ta, ktoru myslim. a bola dobre pri porode? aky si z nej mala posit? bo ja som na nu pocula len same chvali. aj moja sestra pri nej rodila a hovorila, ze dokonca jej pmohla, aby ju nemuseli nastrihnut :slight_smile:
12. jan 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby , co spravit ked mi odtecie plodova voda a manzela nebudem mat doma - treba volat sanitku ? Mam strach , ze akurat vtedy bude manzel v praci . :frowning2:
13. jan 2012 o 18:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vergulka
hej, bola pri mojom porode, ja som s nou bola uplne spokojna, :slight_smile:
ale zas ja som mala stastie na vsetkych lekarov v TT - nemozem povedat nic zle... aj s vyssie spominanym Dr. Hlavekom som mala velmi dobru skusenost
13. jan 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabulka15 ked ti odtecie plodova voda, do 24 hodin by si mala porodit z bezpecnostnych dovodov, nepises, kolko trva manzelovi kym pride z prace domov a ci vobec je mozne, aby prisiel aj uprostred pracovnej doby, takze ak moze prist tak do hodiny dvoch, ak ti odtecie plodova voda ale este nemas kontrakcie a nekrvacas, tak si daj vlozku a lahni si do postele na bok (zabrani sa tak moznemu prepadnutiu pupocnej snury) a pockaj na manzela, ak dostanes aj pravidelne kontrakcie, tak si zavolaj sanitku alebo vopred dohodni niekoho z rodiny, co ta vezme autom. Do auta na sedacku je fajn dat nepremokavu podlozku :wink:
13. jan 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand neviem ako to je s tym porodom po odteceni plodovky,ale ked som lezala na rizikovom,prijali kocku po odtoku plodovej vody,bola nedela vecer,cakala dvojicky,28tt a az v stredu jej urobili sekciu...lezali sme spolu na izbe...
13. jan 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand manzel pracuje po celom slovensku , lenze problem je v tom ze v 30tt mi lekar oznamil ze sa otvaram , cize niesom si ista ze nahodou nepojdem aj skor , a rodinu mam asi 30min odomna . , cize by to bolo v pohodicke aj keby cakam nap. na otca kym pride pomna ..
13. jan 2012 o 22:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabulka15 neboj,myslim ze si s tym vobec nemusis robit starosti...moj muz jazdi MKD,nebol doma ani pri jednom porode,vratil sa ked sme uz boli doma z porodnice....od 32tt som bola otvorena na 3cm a mala sa narodila den pred terminom :wink:
neboj,urcite to stihnes vcas,skus na to nemysliet :slight_smile:
13. jan 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabulka15 neboj sa, do tej pol hodiny neporodis :wink:
@simisi pri tej kocke sa vsak cakalo aj preto, ze plodova voda sa neustale dotvara a islo o kazdy jeden den pre drobcekov k dobru - napr. ziskali cas na podanie surfaktantov na vyvoj pluc, pripravu inkubatorov a pripadnych potrebnych zakrokov - jednoducho mali ju pod kontrolou a cakali kym sa dalo, avsak ak je zena v termine, tak sa snazia porodit do 24 hodin z dovodu moznej infekcie a inych komplikacii :wink:
13. jan 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi dakujem velmi pekne za povzbudenie , dufam , ze vsetko dobre dopadne kedze chcem manzela pri porode ... v 30tt mi lekar otvorene povedal , ,, ze to je na porod ,, skoro ma porazilo . bolo po vianociach a este mi vynadal , ze naco som upratovala ,varila atd .. no ale sak ked mi nic nebolo , este v novembri som bola zatvorena .... to cloveka povzbudi ked vam to niekto tak povie a este lekar :unamused:
13. jan 2012 o 22:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabulka15 to je pravda,ale je to prudko individualne...mne den pred porodom ten isty lekar co ma sikoval lezat na rizikove/a kde som mimochodom tiez dostala injekcie na plucka a sestricky chodili ci nemam kontrakcie :grinning: /
povedal,ze neveri,ze cakal ze sa to daavno cele rosype a ja stale tam 2v1 :grinning: :grinning: :grinning:
ja si myslim ze treba pozitivne mysliet,kludne zit a pripravovat sa na prichod drobceka :slight_smile:
drzim palce a verim ze vydrzis :slight_smile:
13. jan 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabulka15 neviem ci ti pomoze, ja som bola pri malej 15. decembra otvorena na 3 cm, normalne som upratovala, varila, skuskovala, a rodila som 25. januara - porod trval 2 a pol hodiny. Teraz sa uz trosku setri do toho 37. tyzdna a potom sa vrat k beznym aktivitam.
13. jan 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok