Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

gabulka15
13. jan 2012

@simisi mam kludny rezim , tak sa to snazim dodrziavat , len doma som .. na buduci vikend ideme mamine na oslavu tak dufam ze to zvladnem kedze tam nechcem chybat , , dakujeem, 🙂 musim vydrzat 🙂

@svetielkoand citala som ze ked prejdem 35tt tak by malo byt uz vsetko v poriadku . 26.1 idem lekarovi tak uvidim co povie ,, zvykne ma bolievat uplne az dole na lavej strane .

simisi
13. jan 2012

@svetielkoand tiez som mala druhy porod rychly,2 hodiny od prijatia a mala bola na svete 🙂
drzte sa kocky

svetielkoand
13. jan 2012

@gabulka15 to bolenie je uz v pohode, roztahuje sa ti panva a klesa brusko a ono u jedneho dietatka to je v "pohode" uz v 33.tt a u ineho je aj 37.tt priskoro, urcite je lepsie vydrzat aspon do toho 38., pretoze na pohlad uplna banalita, ale babatku sa musi vyvinut aj termoregulacia - schopnost udrzat telesnu teplotu. Tak prijemnu oslavu a potom sa podel so zazitkom z porodu 😉

svetielkoand
13. jan 2012

@simisi ja som mala o pol hodiny prvy rychlejsi ako druhy 😀 a ja som ratala porod od prvej kontrakcie po porodenie

tatiana7777
14. jan 2012

Ahoj kočky, no zavidim Vam tehotenstvo, bolo to naj obdobie v mojom živote 🙂 Aj porod, tak sa držte, žiaden strach 🙂

vvrka
15. jan 2012

Ahojte, baby, mate nejake skusenosti s doktorkou Havlikovou alebo doktorom Lachkym? Rozhodujem sa, u koho z nich rodit. Vdaka za odpovede. 🙂

erni
15. jan 2012

@vvrka obidvaja su dobri, Lachky ma asi trochu viac skusenosti,keby nastali komplikcie, ale ja som rodila u dr.Havlikovej je velmi mila,ochotna 😉

denkadenka
15. jan 2012

Ahojte maminy, ako ste spokojné s TT pôrodnicou? Zlé skúsenosti - dobré skúsenosti..... stále sa neviem rozhodnúť či ísť do PN alebo TT :(

simisi
15. jan 2012

@denkadenka ak necakas 5hviezdickovy hotel,TT je fajn....rodila som 2krat,2 mesiace na rizikovom....lekari aj sestry v pohode 😉

fuska
15. jan 2012

@denkadenka Ja som rodila minuly tyzden a maximalna spokojnost. Podla mna je to ale aj o maminke a o stasti... Necakaj ziadne zverstva, ako sa pise. Podla mna su vsetci doktori ok.

svetielkoand
15. jan 2012

@denkadenka Trnava - ma aj inkubatory a neonatologicke odd. v pripade problemu prevezu dieta z Pn do TT a mamicka ostava v Pn 😒
Trnava - je tam super personal 🙂 no pre mna jednoznacne - Trnava 😅

monuska342
15. jan 2012

@denkadenka ja som rodila v TT rodil ma dr hlavek a nechal ma lezat 10 minut navyse na porodnom stole s kontrakciami lebo on si musel este dopit kavicku a sestricky domna hucali netlacte este neni tu doktor no na porazenie 😠 a nakoniec mi este vynadal 😖 potom uz ale schytal aj on 😀
@vvrka Havlikova je super mila ochotna 😉 ja by som rodila u nej 😀

mitape
15. jan 2012

@monuska342 ja som čakala až si dr. Hlávek dopíše mail a potom ma vyšetrí 😀
@vvrka ja osobne som mala pár skúseností s dr. Lahkým takže by som si ho zazmluvnila 🙂
ja som si nezazmluvňovala, mňa odrodila dr. Štrbová veľmi príjemná mladá doktorka

monuska342
15. jan 2012

@mitape on je neuveritelny sebec nemal by byt porodnikom ja som povedala ze ked pojdem rodit druhe a bude tam on tak sa otocim a pojdem do inej nemocnice 😎

mitape
15. jan 2012

@monuska342 tak ja dúfam, že už rodiť nepôjdem 😀
tiež by som ho pri pôrode nechcela. keď ma vyšetroval pred tromi rokmi mala som dosť. potreboval "kolienka" neskutočne ďaleko od seba a nejak nevedel vyšetriť ☹ neviem či si vtedy nerobil atestáciu alebo bol ešte neskúsený 😒

monuska342
15. jan 2012

@mitape no ty uz mas 4 deturence to uz by som ani ja nesla ja chcem iba dve tak budem dufat ze tento krat sa namna usmeje stasie a on nebude mat sluzbu....mna za cele tehu este nikto tak bolestivo nevysetril ako to urobil on a ceresnicka na torte bolo ze mi pichol vyvolavacku ked maly uz mal hlavu na polke cesty no odbornik 🙄

mitape
15. jan 2012

@monuska342 ja som tiež chcela len dve ale počase som sa dala ukecať na tretie a mám hneď aj štvrté 😀
tak asi tu hlavičku nevidel 😝

sasettka
15. jan 2012

fuhaa, no ked ho tu tak spominate, musim sa aj ja pridat, ze mi teda 2x sympaticky nebol... to ma vysetroval na vzdycharni a pyta sa ma, ze co som taka strnula, ze sa mam uvolnit.... 😕 😕 akoze co chce od niekoho, co celu noc predychaval kontrakcie a on ma vysetruje? sa mi to ma pacit, ci co? 😠 a najhorsie spomienky mam na dr. Bartoviaka, take bolestive vysetrenie mi nik iny nespravil..... mal nocnu a ked prisiel, vyzeral, ze som ho v najlepsom zobudila...... 🙄
@monuska342 a ako to schytal on? to by ma zaujimalo 🙂)))))

monuska342
15. jan 2012

@mitape hihi ktovie ci sa aj nam nepritrafi ale ja planujem neaku antiku po porode radsej 😀 nevidel asi preto ze ma ani nepozrel ja som mu hovorila ze uz rodim a on ma odbil s tym ze to nieje mozne aby som odrodila za 5 hodin....sestricky ma isli pozriet a zacali hikat ze hlavicka uz je skoro vonku 😉

monuska342
15. jan 2012

@sasettka neboj poriadne vsetkymi moznymi nadavkami co mi v tej chvili napadli a ze je necitlivy chlap co nevie ako porod boli a len zenam pritazuje a ked sa chcel ouvat tak to uz moj manzel nanho skaredo pozrel a radsej sa pobral prec....odvtedy som ho nevidela 😀

mitape
15. jan 2012

@monuska342 počkaj prídeš do určitého veku a budeš súhlasit s takým drobcom hlavne pre potešenie. staršie deťúrence už budú veľké. ver mi, užiješ si tehu aj malinkého drobca 🙂

fuska
16. jan 2012

Ja som po vysetreni cakala 15 minut, kym si Hlavek vybavi telefon s kamoskou, az potom mi vypisal spravu, podal papier a poslal ma prec z ambulancie. A vonku na mna vsetky zazerali, ze co som tam tak dlho robila... 😀

gulka63
17. jan 2012

@monuska342 nemyslim ze ta nechal cakat preto aby si dopil kavu ale preto ze si nebola uplne otvorena . ak by si tlacila skor roztrhol by sa krcok maternice a musel by ta viac zasivat.
a porodne asistentky vedia odviest porod aj bez lekara ak je to nutne

gulka63
17. jan 2012

@sasettka uvolnit sa treba pri vysetreni aby ta to co najmenej bolelo. cim si uvolnenejsia tym sa da jednoduchsie vysetrit. ak si napnuta bojuje vlastne proti tvojmu napnutemu svalstvu a o to to viac boli

monuska342
17. jan 2012

@gulka63 jasne ako to vies ked si tam nebola?ked mu sestricku uz kricali ze uz musime ist rodit a on ze ved este vydrzi to som sa urcite este otvarala 🙄

monuska342
17. jan 2012

@mitape mozno ano nevylucujem to ale ani neplanujem....len neviem kde by sme sa v nasom 2 izbaku pomestili 😀

sasettka
17. jan 2012

@gulka63 asi je tvoj blizky priatel, ked sa ho tak zastavas 😉 nabuduce nech mi to teda povie pred vysetrenim a nie po nom - btw..... a ja som bola v takom rozpolozeni, ako som bola, a uvolnovat sa ako pri masazi sa tazko budem, ale urcite som sa vysetreniu nebranila.... a som si spomenula, ked som bola v sprche, uz to islo, kricala som na personal a on samozrejme najmudrejsi dr. ze urcite nie, ze nemam tlacit, lebo sa potrham a pod, ze mam cas.. nevidel ma, len si hudol svoje, uzas.... a pritom som uz bola otvorena na 10cm... proste mi nesadol, nepride mi, ze ho jeho praca naplna a nesprava sa k rodickam dost uctivo...... tod vsio.... 😉

tinasa
20. jan 2012

Keď tu tak čítam o Mudr.Hlávekovi,nedá mi nepridať sa.V apríli som u neho rodila druhého syna,zobudila som personál asi o 3.hod.v noci,sestrička na príjme nebola nadšená,ale dalo sa...potom prišiel doktor(spomínaný Hlávek) ani na mňa nepozrel,vyšetril ma..už spomínaný komentár s kolenami...a bez jediného slova,ozaj bez jediného odišiel,v nemom úžase sme sa mužom ani nestihli spamätať.Potom ho už volali k pôrodu asi o 4.45,hlavička už skoro vonku,keď som ho ako tak zaostrila,že prišiel a povedal..šak ona netlačí.....som v tej chvíli myslela,že ho neskôr prídem zabiť..malý sa narodil asi o 30 sekúnd.Zašívanie bolestivé,keď som zajojkala pozrel na mňa bez slova ako na nejaký hmyz,že a čo by si chcela(zažila som šitie pri prvom a to bola prechádzka ružovou záhradou oproti tomuto) a bez slova odišiel.Dúfam,že to číta aj niekto kompetentný a ničo s tým urobí.Inak ostatný personál nemocnice super,všetci boli skvelí ,napriek tomu by som znovu volila Trnavu,samozrejme iného doktora.

luciana789
20. jan 2012

@monka9999 mne čech povedal, že v nemocnici už v máji nepracuje, že s ním rozviazali pomer pre nadbytočnosť, mňa ešte odrodil (rodila som na konci apríla), takže asi to nebolo kvôli tej žene, čo zomrela, či?

monka9999
21. jan 2012

@luciana789 ja neviem.pravdu ti nikto nepovie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre