Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
1. nov 2007

vladka ja som ani k 40-tke nedosla v mojich tehu a uz vtedy som mala dost...

keikei
1. nov 2007

ahoj babule 😉

vladka, nejako to už vydrž i keď neviem si predstaviť, že by som tak trpela... ja zatiaľ v pohode, občas mi tvrdne bruško, inak žiadne nepríjemnosti 🙂
vlastne zajtra ideš na poradňu? napíš ak stihneš, ako si dopadla. ktovie, či ťa tam už aj rovno nenechajú 😉 ak by sme sa už nevideli, tak držím palce 😵

vladkaz1
1. nov 2007

no ved ked sa vobec nestavim na nete cely víkend tak budete vediet ze uz si ma tam nechali ale to pochybujem. 😝 V noci mi zasa bolo zle bolelo ma cele podbrusko ako keby som mala dostat menzes ale potom som nejako zaspala.Ja uz sa na to vykaslem niekto to ma jednoduche a ja to musim mat akurat s bolestami a vsetkym co k tomu patrí .Ale uz vydržím 🙂 🙂 🙂

keikei
1. nov 2007

vladka, tak žeby som ťa tu stihla? 😉
to je fakt blbé, že si toľko musíš vytrpieť... to ja by som už bola pomýlená, kedy to bude už "naozaj". takže keď ma chytia bolesti, ešte to nemusí znamenať, že rodím, čo? nič moc také naťahovanie ☹

keikei
1. nov 2007

vladka, tak už tu asi nie si... idem aj ja ešte niečo pokuchtiť....
tak sa maj pekne, snáď sa už lepšie dnes vyspíš, prajem ti to 😉
papa, zas sa ozvi čo nové 😉

vladkaz1
1. nov 2007

Ja chodim len na skok lebo ma bolia krize odpisem a idem si lahnuť.Zajtra napisem ako som dopadla teda ked si ma tam ovsem nenechaju hehe.Tak sa drzte bojovnícky 🙂 a myslite na nas 😀

lenny.b
2. nov 2007

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, jak to funguje v porodnici v Trnavě, kolika lůžkové jsou pokoje, jak je to s návštěvama.... Chtěla jsem rodit v Ružinove, ale dnes jsem byla dost překvapená, návštěvy nesmí na pokoj, vše se odehrávalo na chodbě venku a miminko se ukazovalo za sklem 😝 Jsem rozmlsaná, sestra rodila v ČR, malou jsem 15 minut po porodu měla v náručí a chovala si ji, nedovedu si představit, že mi přijede mamina a já jí vnoučátko ukážu za sklem. Na Kramároch jsem mluvila s jednou z maminek, sice se tam nesmí na pokoje, ale miminko si může rodina pochovat, tak jsem teď v rozpacích, kde rodit. 😒

bubaczik
2. nov 2007

lenny tak je to aj v trnavskej nemocnici..jedine ak si zaplatis,a samozrejme bude volna nadstandartna izba.. 😖

lenny.b
2. nov 2007

Bubaczik, díky moc za info, moc jsi mě nepotěšila. Kolik je na standartním pokoji maminek?

bubaczik
2. nov 2007

za mojej ery,tam boli dve ☹ a obsadene

lenny.b
2. nov 2007

Bubaczik, měla jsem na mysli klasické pokoje, kolikati lúžkové jsou. Začínám být dost nešťastná, nevím kterou porodnici si vybrat.....

vladkaz1
2. nov 2007

nadstandart sa platí na den 500sk ale nemusi byt volny.Baby este nas poslal domkov 😝 😝 nic sa nezmenilo natrhol mi nejaku blanku ci co to aby som sa rych. otvorila nedelu ideme znova.

bubaczik
2. nov 2007

klsicke izby su dvoj postelove 😉
vladka ak ti natrhli uz blanku,tak uz tik tak tik tak 😀

lenny.b
2. nov 2007

Holky díky, určitě budu mít ještě spoustu dotazů....... Jsem poslední dobou z SK rozčarovaná, když se na úřadech na něco zeptám, tak si mě předávají jako horký brambor......

vladkaz1
3. nov 2007

bubaczik: moja ale ja do rana nic a teraz zasa nic som uplne v pohode hehe 😀 nam sa fakt nechce ist von.

ladynika
3. nov 2007

vladka-nic si z toho nerob,ja som mala termin na stedry den a malicky sa narodil az 5.januara,prenasala som skoro dva tyzdne,ale porod bol uplne v pohode 🙂 neboj,babatko vie same kedy ma ist von 😉

bubaczik
3. nov 2007

vladka tak potom pomaly tikaju tie hodinky 😀 😀

vladkaz1
3. nov 2007

No ja viem ale ja som chcela aby ma odrodil Deckov a takto ma uz rodit nebude od pondelka je pn.Takze zasa vybavovať na novo ble 😝 a uz som to chcela mat za sebou.Dnes mam cudne tlaky dole .

bubaczik
3. nov 2007

a preco si deckovi nepovedala,nech ta odrodi este pre pn? 😕 podla mna by to urobil 😉

vladkaz1
3. nov 2007

No ja som mu to povedala ale som len na 1 cm otvorena a neotvaram sa natolko aby mi to mohol vyvolat.Chapes??Vcera mi nathol blanky nejake vnutry a povedal ze do nedele by som sa mala otvorit aspon ze tomu napomohol tak uvidime rano.Ale mne nic neni ani necitim ze by som mala nieco len take mensie tlaky.Mama ma tu presvieca ze ma to moze chytit zrazu ani nebudem vediet ale ja si pochodujem jak herecka.Nepripada mi to ze by ma to chytalo. 😝

bubaczik
3. nov 2007

jooooj,ja pila na obed kavu,a o hodinu som uz bola v nemocnici 😉

elinka27
3. nov 2007

ahojte mam prosbu, na buduci tyzden idem prvy krat na poradnu uz do nemocnice,a lekar mi povedal,ze si mozem vybrat ku komu,ci chcem ist k Cechovi,alebo ku Stefanikovej.Ja sama neviem a preto sa chcem spytat ci mi viete poradit kto z nich je lepsi a ako to tam vlastne cele prebieha, ci si musim nosit aj moc, a co sa tyka sona ako casto ho robia?Moj lekar povedal,ze sono sa robi vzdy,ale o tom pochybujem,ide mi totiz o to,ze maly sa este stale neotocil,a ja sa bojim aby nieco nezanedbali,lebo som pocula ze tam vysetruju expresne rychlo 😒

elise
4. nov 2007

elinka ja som chodila k 3tefánikovej aj ma rodila a mala som velmi tažký pôrod, ona je super, mám snou vyborné skúsenosti a môj malý bol priečne otočený ešte týžden pred pôrodom, mala som isť na cisársky aj som to s Štefánikovou mala dohodnuté ale den pred cisárskym sa mi otočil hlavičkou dolu tak som rodila normálne. moč som nenosila, na poradni merali pulz pupočníka atlkot srdiečka to bol velký zážitok aj manžel tam chodila somnou a počuval srdiečko malého, potom ma vyšetrila, vždy zmerali tlak a podla potreby ultrazvuk. je tam výborná sestrička veronika velmi milá. určite odporúčam štefánikovú zachránila mi syna a je velmi ludská a milá 🙂 🙂 🙂 🙂

elinka27
4. nov 2007

elise dakujem 🙂

elise
4. nov 2007

elinka 🙂 nemáš začo, nech sa ti narodí zdravé bábatko 🙂 to je najdôležitejšie 🙂 😉

petulienka
4. nov 2007

Ahoj Elinka,

aj ja chodim ku Stefanikovej a som s nou naozaj velmi spokojna a sestricky ú nej su velmi super, tak pozitivne naladene, ze mi je vzdy luto ze odtial odchadzam, super sa s nimi da pokecat a Stefanikova ti poradi co sa tyka vsetkoho co nevies, alebo nerozumies. Nam tak pekne do detailu vysvetlila ohladom pupocnikovej krvi, lebo sme si neboli isty ci si to dat odobrat alebo nie. A ti poviem, ze vzdy idem od nej spokojna, lebo jej verim ze som v dobrych rukach, kedze uz ma za sebou nejaku tu prax a pristup velmi ludsky, tak ako pise elise. A prvy ranny moc nosim vzdy na poradnu, pretoze mi kontroluju kyselinu mocovu a povedali ze to musim nosit vzdy so sebou. Ze to musia nosit vsetky buduce mamicky pre kontrolu.
Tak drzim palceky.

vladkaz1
4. nov 2007

ahojte tak poslali ma domov idem zasa utorok Stefanikovej na poradnu prvy krat lebo moj Deckov ide na pn.Ale nechcem aby ma rodila ja som pocula ze az taka skvela nieje.Neviem co je natom pravdy ale urobim si nazor sama v utorok.Ja snad ani neporodim baby hehe.Keikei: uz si dlho nebola nebodaj si ma predbehla!!! 🙂 ozvy sa ked uz mas po porode!!Tak sa drzte kocky napisem vam zajtra ako sa citime a ci sme sa nahodov nejako uz neotvorili 😝

elinka27
5. nov 2007

no ja asi pojdem teda na poradnu k tej Stefanikovej,lebo neviem ako to chodi u Cecha,a co sa tyka porodnu, tak si zajednavat nikoho asi nebudem, rodim cez sviatky a snad tam niekto skuseny bude, nemozu tam predsa nechat nejakeho absloventa 🙂 A este som sa chcela spytat ci sa u Stefanikovej dlho caka kym pridem na rad, a dalej odkedy vlastne uraduje, viem ze su tam len pondelky, stredy a piatky.Diki

vladkaz1
5. nov 2007

Ja neviem, ale ja som objednana na poradnu utorok.Ale to asi preto ze mam uz termin porodu.Neviem ako to funguje u Cecha ale je velmi dobry rodil este moju mamu somnou 😀 .

jj2202
5. nov 2007

ahojte ja som rodila v tt, bola som max spokojna..no cechovi by som nesla 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre