Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

elinka27
13. nov 2007

dakujeeem 😀

petulienka
13. nov 2007

Eli poslane, opisala som zoznam a pridala este co mam ja este zabalene... a potom ti uz len mozem napisat, ked sa vratim, ze co z toho som potrebovala a co mi este manzelik musel dokupit

keikei
14. nov 2007

ahojte 😉
dnes tu nik nie je? 😨

elinka27
14. nov 2007

kei, dnes akosi nestihame, mozno vladka a petulienka uz to maju za sebou 😀 jedina cakatelka som tu potom asi ja 😝

petulienka
14. nov 2007

Ahoj Keikei,

ja som sa akurat vratila s poradne a vraj to zatial nevyzera na porod, ale nikdy nehovor nikdy. 🙂 Vraj ked do terminu neporodim (25.11) tak 28.11 ideme na to 🙂) tak uz to snad nejako vydrzim, ved su to len dva tyzdne. A robila mi ultrazvuk, maly ma 3460 gramov 😀 a vraj nejake hranicne hodnoty oblieciek, ci to to, ale ze sa s tym nemam zatazovat, tak mam nad cim zasa premyslat 😒 nevies co to moze znamenat? Ze uz sa jej to x krat stalo a ze po porode bolo male ok, lebo ze ten ultrazvuk moze skreslovat... tak neveim co si o tom mam mysliet. Dokina povedala ze si z toho nemam nic robit, ze ani mi o tom nebude hovorit, lebo ze to nemusi nic znamenat 😒 tak uvidime

petulienka
15. nov 2007

Ahojte,

je tu niekto? To uz vsetky rodite a ja zasa posledna???? ☹

melory
autor
15. nov 2007

vladka tu dlllho nebola 😉

anamor
15. nov 2007

ahojte kočky, ak by ste sa mali dalšíkrát rozhodnúť či ísť rodiť do Trnavy, tak áno, či nie? Boli ste spokojné?

melory
autor
15. nov 2007

mala som prve v trnave a druhe som sla rodit do topolcian. bola som spokojnejsia v druhom pripade.

fifinka05
15. nov 2007

Ahojte mamicky ,tehulky..Ja sa tiez rozhodujem ,ze pojdem rodit do Trnavy ,mozte mi odporucit nejakeho dobreho porodnika ?? Dakujem

melory
autor
15. nov 2007

fifi, ved asi ku komu chodis? alebo nemas gynekologa aj porodnika?

fifinka05
15. nov 2007

Melory,Ja som zo ZM ...tam som chodila ,este chodim do poradne ,ale pred 2 tyzdnami sme sa prestahovali do Serede,tak preto sa pytam ..termin mam okolo 25 . 12 a uz je najvyssi cas si vybrat 🙂) sice moj gynekolog tvrdi,ze staci posledne 2 tyzdne chodit do poradne -nemocnice,tam kde bude zena rodit ,ale nemalo by sa chodit do nemocnice posledny mesiac ?? ja som prvorodicka ,tak neviem.

monkat
15. nov 2007

ahojte tehulky, ja sa tiez k vam pridavam. Som rada ze som objavila tuto stranku a diskusiu kde sa mozem dozvediet nejake uzitocne informacie o porodnici v TT. Den porodu mam sice urceny na 26.12. ale babulik je o dva tyzdne mensi, takze sa predpoklada zaciatok januara. Aj ked podla mojho posledneho vysetrenia to tak nevyzera, lebo babulik sa uz tlaci dolu hlavickou. Takze dufam ze vydrzime co najdlhsie.

hedunecka
15. nov 2007

fifinka ja som xodila od 36tt vlastne vsetky tehulky tak xodili 😉

no baby ja som sice spokojna z tt porodnicou pokial zaplatite vsetci su mily staraju sa aj malu som dostala po cisarkom po 16hod. inak dostanu az za 3dni..len som sa velmi nahnevala ked mala dostala tu ix prekliatu infekciu tak som mala robotu na vysse s nou 😠

elinka27
16. nov 2007

no ja som povodne tiez uvazovala,ze pojdem rodit do TO,ale nakoniec som sa rozhodla pre Trnavu,aj som original z Trnavy a poznam to tam,aj ked teraz uz byvame v Seredi, a preto si myslim,ze zo Serede sa rychlejsie dostanem do Trnavy ako sa trepat niekam inam.Co sa tyka nemocnice, ja som bola na dni otvorenych dveri v trnavskej a bola som aj milo prekvapena,jasne ze to nieje grand hotel,ale vydrzat sa to, dolezite je ako je o vas postarane.A co sa tyka poradne,ja chodim k Cechovi,je svojsky,ale myslim si ze odbornik je dobry a to je hlavne.Chcela som povodne k Stefanikovej,ale k nej sa jednoducho normalne dostat nedalo,kedykolvek som za nou isla nemala cas,alebo tam nebola a ja nemienim niekomu platit uz len za to,ze ma vobec zoberie.Fifinka, kedze si pristahovalec do Serede,mozeme ist na kavu,stretava sa na tu dost tehuliek a mamiciek, co sa sem pristahovali a zoznamili sa na koniku,dokonca chodime aj na pripravu pre tehotne sem do MC 😉

monkat
16. nov 2007

elinka aj ja som zo Serede, mam taky pocit podla tvojej foto ze sa pozname z cvicenia z MC. Rozpravali sme sa uz spolu o nemocnici. Len odvtedy som nebola, lekar mi to nedoporucuje, vlzhladom na to, ze je malinky uz otoceny. Si to ty?

keikei
16. nov 2007

ahojte babulky 😉
ste tu niektorá?

petulienka, veru ti neporadím v tomto... a neviem, načo ťa tým doktorka aj zaťažuje, keď ti nakoniec povedala, aby si si z toho nič vlastne nerobila. aj ja by som si lámala hlavu, že čo to má znamenať 😒

a vladka čo, už určite niečo má 🙂 neviete?

fifinka, ja som rodila v TA dva krát, a oba razy som bola spokojná. aj s prístupom aj s doktormi. a to som nemala zaplateného ani raz. pri prvom pôrode som mala Štefánikovú, a pri druhom Bartkoviaka. Ten bol úplne super, bola som maximálne spokojná s ním...

elinka27
16. nov 2007

no nazdar Monci, uz viem ktora si ty 😀 ten svet je ale maly

keikei
16. nov 2007

ahoj elinka, ako dnes ? 😉

elinka27
16. nov 2007

ahojcek, celkom dobre, prave som upratala byt 😀 a chystam sa s kamoskou do mesta ma male mimi tak jej zavarujem kym bude behat po obchodoch 🙂

petulienka
16. nov 2007

Ahojte,

my stale nic... Od noci ma pobolieva slabulinko brusko a v noci strasne krize, ale asi nic, ked tu este sedim 😀 Mam taky pocit ze ten nas maly si z nas zacina robit srandu 😀 😝

fifinka05
16. nov 2007

Elinka27 🙂 jeeej ,to by som bola rada ,lebo nikoho tu nepoznam a bolo by to fajn ,pokecat si s mamickami abo s tehulkami ..

monkat
16. nov 2007

cauko elinka, to mas pravdu, predsa si to ty, nakoniec sa mozno aj v porodnici stretneme 😀 . Chcela som ta poprosit, ak by ta to neobtazovalo a mala by si cas, ci by si mi preposlala do posty, zoznam veci do porodnice. Ja sice mam zoznam ale je to taky mix co som vsetko nasla na nete aj co mi u lekara dali. Tak by som si ho porovnala, tvoj bude urcite aktualnejsi. Dakujeeem.

hedunecka
16. nov 2007

petulienka ono je to pravda uzv moze skreslovat aj mne dr.cex povedal ze mala bude mat 4kila a mala 3770g ono ta tym iba preistotu oboznamila ale vacsinou po porode to odoznie alebo sa ukaze ze to bolo zle merane 😉 inak mna dr.cex nexal az do 41tt a to isla na cisarsky

jeej baby prajem vam aby ste to mali ryxlo za sebou..boze tak vam zavidim ja by som tam isla normalne s vami rodit 😀 😀

petulienka
16. nov 2007

Hedunecka dakujem ... 🙂
to vazne by si isla rodit za nas??? keby sa to tak dalo 😀
Ja uz cakam kedy konecne to pride, lebo uz sa citim ako 100 kilovy klokan 😀 Dnes som si dala kupit malinik manzelikovi, ale dost neskoro co? Ale neva aspon vyskusam, za to nic nedam 🙂 Uz by som to naozaj chcela mat za sebou a Prcka drzat v naruci 😝 Snad si dlho srandu zo mna robit nebude a uz sa konecne naozaj vypyta na svet 😀

elinka27
16. nov 2007

hedu neblazni, do 41tt?no mna snad spravia skor ked je maly opacne 🙂 nechcem riskovat ze ma to chyti a potom mi budu CR robit rychlo rychlo.Ja som uz na Vianoce chcela byt doma aj s malym, tak okolo 10decembra by sa mi to hodilo 😀

petulienka
16. nov 2007

Eli 😀
Myslis ze si to naplanujeme kedy chceme byt doma? Myslis nasi hosanci si sami povedia kedy chcu prist na svet a je jedno ci je sibacka alebo vianoce 😉 Aj ked by to bolo idealne.. No snad my uz na vianoce budeme doma 😀 😝

elinka27
16. nov 2007

peti,no ty tazko ale ja budem mat planovany CR,tak snad si mozem aj datum vybrat 😀

petulienka
16. nov 2007

a kto ta bude rodit? Niektori si nenachaju rozkazat a cakaju do terminu porodu... Tak uvidis 😉 Ale prajem ti aby ste mali krasne vianoce uz domka 😉

elinka27
16. nov 2007

no ja budem uz okolo 10.12 v 39tt, tak ak bude maly ok, a bude moct ist von bola by som rada,a chcela by som sa dohodnut s Cechom, tak uvidime.Prvorady je maly, ak bude moct ist tak pojde, ak nie pockame 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre