Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
20. nov 2007

vladka aj som si mysela, ze uz....ked si tuy nebola, a tak blahozelaaaaaaaame

keikei
20. nov 2007

no konečne vladka vieme čo je s tebou, si nás svojou neprítomnosťou riadne napínala 🙂
moooc ti gratulujem k Lucinke, veľa zdravíčka vám prajem 😵 a držte sa 😉
je to neuveriteľná radosť , mať už po tom, a mať doma zdravé bábatenko, pravda? nenahraditeľný pocit, aspoň u mňa 😵 😵 😵

vladkaz1
20. nov 2007

aj u mna len som si toho nabrala moc aj upratujem aj varim aj mala som stoho unavena ani nemam cas spat musim si zaviest rezim ze ked zaspi mala tak budem chrapat aj ja.Lenze kto to vsetko spravi za mna ked muz je v robote?no neviem musim nieco vymyslieť.pa Baby 😀 😀 😀

melory
autor
20. nov 2007

vladka, hihihi pri prvom si aj lahni, lebo pri druhom si nelahnes 😵 nenasla som popisany tvoj porod, mozes hodit konkretny link?

bubadlo27
20. nov 2007
melory
autor
20. nov 2007

buba dik moc, nemala som sil to hladat, dik este raz.

bubadlo27
20. nov 2007

mel neni zac 🙂 🙂

melory
autor
20. nov 2007

pripomenulo mi to moj porod o 8:00hod zaciatok a o 13:55narodeny

bubadlo27
20. nov 2007

no moj vobec ja som sa trapila cely den skoro 20 hodin a to ma xceli poslat domov

melory
autor
20. nov 2007

druhy pojde ako lusk

bubadlo27
20. nov 2007

no to so budem este musiet pockat 😀 😀
aspon dva roky 😀 😀
ak sa nepodari skor 🙂

melory
autor
20. nov 2007

nam sa teda podarilo, ale tak akurat

hedunecka
20. nov 2007

jeeej dalsie trnavske babatka 🙂
blahozelaaaaaaaaaaaaame

jeej baby ako zvladate takuto zimu?boze xuda male akurat sa najlepsie zacina rozkukavat a musi byt zababusena v kocari 😒

rainbow
20. nov 2007

ahojte, zima je strašná, hlavne tie vrstvy, a u doktora, kým vyzlečem maleho znova ho oblečem, symfonický orchester 😀 😀

hedunecka
20. nov 2007

ahoj rain koho mate dr.???no mne mala nastastie u dr.vobec neplace-klop klop 😀

rainbow
20. nov 2007

ahoj, dr. Bradiaka, ani malý neplače, len pri obliekaní, dneska si s doktorom kecal 😀 😀

aa vy komu chodíte?

hedunecka
20. nov 2007

ja xodim ku kloknerovej na prengo..
no mne sa nervuje iba ked ju dam do kocara a je este vnutri vtedy zacne pistat a ako nahle videm na vdzux je mrtva 😀 😀

rainbow
20. nov 2007

my sme sa dnes čudovali, že nám pekne sedkal v kočáriku a nevyskakoval z neho, lebo on tam čučí len ked spí, ale teraz už je lepšie ked vidí všetko okolo, ešte si k tomu džavoce

hedunecka
20. nov 2007

a kde v tt byvate?

no ja ju musim mat zababudenu vo fusaku lebo sme este maly 🙂

rainbow
20. nov 2007

bývame v Modranke, a chodím voziť do tt, lebo tu nemám s kým ☹(((

aj moj je vo fusaku ale už v šport.verzii, jemu sa už nepáči pozerať dohora,nuž objavuje ten svet, o ktorom mu maminka tooolko rozprávala 😀 😀 😀

hedunecka
20. nov 2007

ja xodim za do modranky vozit 😀 😀 ja byvam hned v tyx cervenyx dvox barakox vedla marketu..

ja tam mam spoluziakov..

rainbow
20. nov 2007

červenych barakoch vedla marketu?? no neviem kde mysliš
tak to by sme sa mohli stretnuť ked chodiš voziť 😵

hedunecka
20. nov 2007

nevies??hned ako ides pesi z modranky do tt tak tam je take velke ihrisko a tam su 2cinziaky..a ty kde tam byvas??jeej boze ja tam mam kamosov..aj moj drahy ma odtial kolegu

hedunecka
20. nov 2007

som kukala foto ze ci ta nahodou nepoznam 🙂 kolko mas rokov teda aj sa mozem opytat? 🙂

rainbow
20. nov 2007

no ja som zo serede, manžel je z modr., ale sme spolu už 12 rokov, tak tu pár ludí poznám..
mám 28

a kedy chodievaš voziť? ja tak okolo obeda, snád sa niekedy stretneme

hedunecka
20. nov 2007

ahaaa no ja som tam xodievala von ako mala to bolo moje prexodne bydlisko 😀 😀
no ja xodievam tak od ten 1,2,3 zalezi od situacie a pocasie..vies ona je este taka ze furt by iba cicik cmulala 😀 ale zas tlaci do plienky/a kedze ja jej musim vzdy pomoct pri kakani tak to nam da zabrat a niekedy uz som z nej taka vystavena ze to vzdam a nejdem nikam 😀 😀 😝

rainbow
20. nov 2007

hedu tak sa ešte ozvi 😉
idem ja do postele, lebo už nevidím na monitor 🙄

hedunecka
20. nov 2007

😀 😀 no ic mne zacina prave nocna s malu 😀 😀

petulienka
21. nov 2007

Ahojte,

no my stale nic, vcera som bola na poslednej poradni a zasa, vraj kym do nedele neporodim tak v pondelok nastupujem na prijem 😉 tak snad v sobotu je spln, ze ten nas maly sa umudry, otvorena som na jeden prst, co neni ziadna slava, ale dufam, ze sa to rozbehne... Aj vy ste sa nemohli dockat???? 🙂

anaja36
21. nov 2007

petulienka jak ti zavidim za chvilu to mate za sebou,mas aj nejakeho odbornika 🙂 vybaveneho k porodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre