Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

jarmilka86
10. mar 2014

@elje a kedy máš termín?

elje
10. mar 2014

@jarmilka86 22.4. takze este je casu 🙂

jarmilka86
10. mar 2014

@elje tak to je ešte času času,,my to už máme čo nevidieť 🙂

jarmilka86
12. mar 2014

Mám ďalšiu otázku, hádam poslednú 🙂 dá sa v pôrodnici požičať monitor dychu?

domka777
12. mar 2014

@jarmilka86 ano, da sa monitor dychu pozicat..vychadza 36eur na pol roka..ak budes chciet da sa to potom predlzit..mame tiez teraz cerstvo pozicany...a az po pozicani som zistila, ze sme ho mohli mat zadara..lebo sme davali maleho do union poistovne a union poziciava klientom monitor na pol roka zadarmo..len som to zial pred tym nevedela..

jarkamartin
12. mar 2014

@domka777 treba si dať ale pozor na to, že aj rodičia - obaja musia byť poistencami Union ;)
http://www.union.sk/nanny-2014
je to v podmienkach

natadlia
13. mar 2014

@jarkamartin len jedna vec, ktorá by ma zaujímala ohľadne monitoru cez Unionu. Či na ten monitor budem cca mesiac čakať, alebo mi ho dajú hneď pri oddchode z nemocky? Prečo čakať. Aj keď moj muž vybaví poisťovňu do 2 dni a osobne odnesie žiadosť a ktovie kedy príde odborník na inštalúciu. Dovtedy budem akože bez monitora, kedy ho vlastne najviac potrebujem. 😒

jarmilka86
13. mar 2014

@jarkamartin a neviete náhodou ako je to v dôvere? muž je tam a ja vo VsZP

jarkamartin
14. mar 2014

@natadlia
@jarmilka86 baby fakt netuším, ja som Vás na to len upozornila, lebo keď som pozerala túto možnosť pre nás, tak som zistila, že keďže je muž vo VšZP, tak nemáme nárok.

jarmilka86
14. mar 2014

včera som som volala do oboch, VsZP nemá takú službu vôbec, a v Dôvere by mali byť obaja rodičia, ale, že máme vyskúšať isť na pobočku a možno by sa to dalo spraviť aj je tam len jeden z rodičov,,,

elise
14. mar 2014

babulky monitor dychu vám požičaju aj v pôrodnici na aku dlhu dobu chcete ja som na pol roka a potom som si etše 3 mesiace doplatila. nebolo to drahe cca 2 eura mesačne. ja som odchádzala z pôrodnice už s monitorom ako som saprezliekala tak muž šiel na poštu zaplatiť šek a dali nám ho hned domov. @jarmilka86
@jarkamartin
@natadlia

nena123
14. mar 2014

@elise Prosim, 2 eura mesacne??? To v ktorom roku bolo🙂

elise
14. mar 2014

@nena123 2013

elise
14. mar 2014

@nena123 do konca septembra 2013

elise
14. mar 2014

@nena123 a bol uplne fungláč nový len baterky som si musela kupiť, klasické tužkové

nena123
14. mar 2014

@elise t
Tak to musim zistit ako to je teraz,pretoze tu ovela vacsie sumy boli spomenute.

elise
14. mar 2014

@nena123 treba sa spýtať na novorodeneckom novorodenecké dá monitor dychu a šekom zaplatíš nadácii

nena123
14. mar 2014

@elise Momentalne lezim o poschodie vyssie,tak raz-dva sa spytam,dik🙂

elise
14. mar 2014

@nena123 nadácia križovatka

elise
14. mar 2014

@nena123 ja som bola stým spokojná lebo bol v neotvorenej škatule uplne nový a potom ako somho vrátila šiel na preskušanie a výmenu tých monitorovacich platni - to sa dáva pod madrac. baby sensee sa to volalo. a môžem povedať že bol spoľahlivý bez falošných výsledkov.

natadlia
18. mar 2014

@elise Ja viem, že mi monitor požičaju hneď v pôrodnici pri odchode po zaplateni. Pri prvom synovi som si ho hned brala z Antolskej. Ja som momentálne nahnevaná na Union, že mám problemy s preplacaním úkonov. A aj keď niečo sľubia tak nedajú. Napr. muž chodí darovavať krv a má nárok v ramci Union na vitamínový baliček, a ešte ho vôbec nedostal, a preto som skepticka ohľadom toho monitoru. Aj keď si to skusim vybaviť. Tak či tak si monitor budem požičiavať, či už za poplatok alebo bez 🙂.

mima89
19. mar 2014

baby ako je to s nadstandardom na odd sestonedelia? kolko tam je takych izieb a plati sa popredu ci pri odchode?

elise
19. mar 2014

mima89 vlani ked som rodila boli 3 izby nadštandard, plati sa až pri odchode z pôrodnice

elje
5. apr 2014

@mima89 izby su 3

tinus27
6. apr 2014

Ahojte baby. Ja by som sa chcela spytat na dr.Stefanikovu a porod u nej, aka je ? Viete mi poradit ?

val2009
7. apr 2014

Ja som v Trnave rodila pred 2 tyzdnami (ako prvorodicka) a nemozem si vynachvalit!
Najprv som rozmyslala medzi TT a TN, ale nakoniec som sla do TT a nelutjem!
Pani primarka Misova, Pan primar Lahky a aj moja "porodna baba" p. Ondrusova (ktoru som mimochodom nemala vybavenu, len akurat mala v tu noc sluzbu) boli velmi mili a profesionalni. Sestricky (99% z nich) boli tiez velmi dobre a podporovali ma kedy sa im len dalo, takze i napriek tomu, ze som na Trnavu nepocula v poslednej dobe chvalu, ja som rozhodnuta, ze ak budem opat niekedy tehotna, rodit by som sla urcite opat len do TT. Mimochodom som rodila prirodzene a aj ked mi to trvalo 20h (z toho 8h som stravila na "vzdycharni") stalo to za to!
PS: vsetko je to len o komunikacii tak ak mozem odporucit, je dobre si svoje poziadavky (ak dake mate) ist vcas pred porodom prekonzultovat so spominanymi odbornikmi. Oni vam urcite nechcu zle, len treba byt otvoreny i kompromisom..

jarmilka86
7. apr 2014

Ja som rodila v TT minulý týždeň a nemôžem povedať jedno zlé slovo na nikoho od príjmu až po odchod. Nemala som vybaveného žiadneho lekára, rodila ma Dr. Havlíková, ktorá bola neskutočná aj so všetkými sestričkami. Na odd.šedtonedelia sestry milé, ústretové hocičo som potrebovala alebo sa pýtala ochotne pomohli. Dúfam, že ešte aspoň raz sa do tejto pôrodnice vrátim, ani chvíľu by som neuvažovala o inej pôrodnici.

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmilka86
17. apr 2014

Jediná výčitka,, personál by nemusel rozdávať telefónne čísla poisťovákom,,

elise
19. apr 2014

@jarmilka86 personál nikomu nedáva telefonne čisla, to maju od vyplnených kartičiek z kufrikov prenatala klinik box

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre