• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

22. marca 2017 
@elje a kedy máš termín?
10. mar 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarmilka86 22.4. takze este je casu :slight_smile:
10. mar 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elje tak to je ešte času času,,my to už máme čo nevidieť :slight_smile:
10. mar 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám ďalšiu otázku, hádam poslednú :slight_smile: dá sa v pôrodnici požičať monitor dychu?
12. mar 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jarmilka86 ano, da sa monitor dychu pozicat..vychadza 36eur na pol roka..ak budes chciet da sa to potom predlzit..mame tiez teraz cerstvo pozicany...a az po pozicani som zistila, ze sme ho mohli mat zadara..lebo sme davali maleho do union poistovne a union poziciava klientom monitor na pol roka zadarmo..len som to zial pred tym nevedela..
12. mar 2014 o 16:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domka777 treba si dať ale pozor na to, že aj rodičia - obaja musia byť poistencami Union ;)
http://www.union.sk/nanny-2014
je to v podmienkach
12. mar 2014 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarkamartin len jedna vec, ktorá by ma zaujímala ohľadne monitoru cez Unionu. Či na ten monitor budem cca mesiac čakať, alebo mi ho dajú hneď pri oddchode z nemocky? Prečo čakať. Aj keď moj muž vybaví poisťovňu do 2 dni a osobne odnesie žiadosť a ktovie kedy príde odborník na inštalúciu. Dovtedy budem akože bez monitora, kedy ho vlastne najviac potrebujem. :unamused:
13. mar 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarkamartin a neviete náhodou ako je to v dôvere? muž je tam a ja vo VsZP
13. mar 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natadlia
@jarmilka86 baby fakt netuším, ja som Vás na to len upozornila, lebo keď som pozerala túto možnosť pre nás, tak som zistila, že keďže je muž vo VšZP, tak nemáme nárok.
14. mar 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
včera som som volala do oboch, VsZP nemá takú službu vôbec, a v Dôvere by mali byť obaja rodičia, ale, že máme vyskúšať isť na pobočku a možno by sa to dalo spraviť aj je tam len jeden z rodičov,,,
14. mar 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky monitor dychu vám požičaju aj v pôrodnici na aku dlhu dobu chcete ja som na pol roka a potom som si etše 3 mesiace doplatila. nebolo to drahe cca 2 eura mesačne. ja som odchádzala z pôrodnice už s monitorom ako som saprezliekala tak muž šiel na poštu zaplatiť šek a dali nám ho hned domov. @jarmilka86
@jarkamartin
@natadlia
14. mar 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise Prosim, 2 eura mesacne??? To v ktorom roku bolo:slight_smile:
14. mar 2014 o 16:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2014 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nena123 do konca septembra 2013
14. mar 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nena123 a bol uplne fungláč nový len baterky som si musela kupiť, klasické tužkové
14. mar 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise t
Tak to musim zistit ako to je teraz,pretoze tu ovela vacsie sumy boli spomenute.
14. mar 2014 o 16:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nena123 treba sa spýtať na novorodeneckom novorodenecké dá monitor dychu a šekom zaplatíš nadácii
14. mar 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise Momentalne lezim o poschodie vyssie,tak raz-dva sa spytam,dik:slight_smile:
14. mar 2014 o 16:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nena123 nadácia križovatka
14. mar 2014 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nena123 ja som bola stým spokojná lebo bol v neotvorenej škatule uplne nový a potom ako somho vrátila šiel na preskušanie a výmenu tých monitorovacich platni - to sa dáva pod madrac. baby sensee sa to volalo. a môžem povedať že bol spoľahlivý bez falošných výsledkov.
14. mar 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise Ja viem, že mi monitor požičaju hneď v pôrodnici pri odchode po zaplateni. Pri prvom synovi som si ho hned brala z Antolskej. Ja som momentálne nahnevaná na Union, že mám problemy s preplacaním úkonov. A aj keď niečo sľubia tak nedajú. Napr. muž chodí darovavať krv a má nárok v ramci Union na vitamínový baliček, a ešte ho vôbec nedostal, a preto som skepticka ohľadom toho monitoru. Aj keď si to skusim vybaviť. Tak či tak si monitor budem požičiavať, či už za poplatok alebo bez :slight_smile:.
18. mar 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ako je to s nadstandardom na odd sestonedelia? kolko tam je takych izieb a plati sa popredu ci pri odchode?
19. mar 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima89 vlani ked som rodila boli 3 izby nadštandard, plati sa až pri odchode z pôrodnice
19. mar 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima89 izby su 3
5. apr 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Ja by som sa chcela spytat na dr.Stefanikovu a porod u nej, aka je ? Viete mi poradit ?
7. apr 2014 o 01:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v Trnave rodila pred 2 tyzdnami (ako prvorodicka) a nemozem si vynachvalit!
Najprv som rozmyslala medzi TT a TN, ale nakoniec som sla do TT a nelutjem!
Pani primarka Misova, Pan primar Lahky a aj moja "porodna baba" p. Ondrusova (ktoru som mimochodom nemala vybavenu, len akurat mala v tu noc sluzbu) boli velmi mili a profesionalni. Sestricky (99% z nich) boli tiez velmi dobre a podporovali ma kedy sa im len dalo, takze i napriek tomu, ze som na Trnavu nepocula v poslednej dobe chvalu, ja som rozhodnuta, ze ak budem opat niekedy tehotna, rodit by som sla urcite opat len do TT. Mimochodom som rodila prirodzene a aj ked mi to trvalo 20h (z toho 8h som stravila na "vzdycharni") stalo to za to!
PS: vsetko je to len o komunikacii tak ak mozem odporucit, je dobre si svoje poziadavky (ak dake mate) ist vcas pred porodom prekonzultovat so spominanymi odbornikmi. Oni vam urcite nechcu zle, len treba byt otvoreny i kompromisom..
7. apr 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som rodila v TT minulý týždeň a nemôžem povedať jedno zlé slovo na nikoho od príjmu až po odchod. Nemala som vybaveného žiadneho lekára, rodila ma Dr. Havlíková, ktorá bola neskutočná aj so všetkými sestričkami. Na odd.šedtonedelia sestry milé, ústretové hocičo som potrebovala alebo sa pýtala ochotne pomohli. Dúfam, že ešte aspoň raz sa do tejto pôrodnice vrátim, ani chvíľu by som neuvažovala o inej pôrodnici.
7. apr 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Jediná výčitka,, personál by nemusel rozdávať telefónne čísla poisťovákom,,
17. apr 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jarmilka86 personál nikomu nedáva telefonne čisla, to maju od vyplnených kartičiek z kufrikov prenatala klinik box
19. apr 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok