Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

petulienka
21. nov 2007

Ahoj anaja,
dakujem ze mi zavidis, ale vies co to cakanie uz teraz je nenormalne. Snazim sa este poriadne kazdy den vyspat 😀 Aj ked to niekedy nejde, kedze ma vsetko boli. K porodu mam Janku Stefanikovu, ja som s nou velmi spokojna, tak nechcem to zakriknut. Uz aby bol pondelok a to dufam, ze nam neposle domov. ☹ Asi by ma slak trafil ...
a ty co? mas uz niekoho k porodu? Myslim doktora

anaja36
21. nov 2007

petulienka ja som oresla pred mesiacom od dr. Strbu k Deckovovi a ten maroduje az do konca novembra,mam to ja smolu ☹ a dost ma pobolieva v podbrusku ako ked mam silny menzes,tak sa aj bojim ale zajtr idem na poradnu k dr. CHovanovej o 1 tak som zvedava co mi povie moze byt ze aj stresujem zbytocne ale este stale robim a v jednom kuse sa nahanam,uz som z toho aj ustata

petulienka
21. nov 2007

No mala by si uz vypnut... ved uz si daleko... A bolo by skoda keby si skor porodila, este mas cas... mna prave ze nic neboli, len sem tam trosku vecer brusko, tak by sme si to mali vymenit nie????? 😀

anaja36
21. nov 2007

to by si pre mna spravila 😀 si zlata tak daj vediet kedy a kde a ja ti odovzdam moje bolave krize,kosti na nohach a ubolenu ruku 🙂

petulienka
21. nov 2007

No tak to ma boli, ako krize, ruky a nohy... Ja som mala na mysli tie bolesti ako na menzes 😀 Pretoze ja by som ich prijala ako kontrakcie 😉

anaja36
21. nov 2007

jaaaj jasne aj tie ti odovzdam,s radostou,robit chcem este do konca novembra a potom len napisem na kancelariu som v porodnici,pridem za chvilu... 🙂

petulienka
21. nov 2007

😀 to je dobre 🙂

melory
autor
21. nov 2007

holky drzim vam palceky.

hedunecka
21. nov 2007

petulienka ved mas este stale cas 😀 ja som rodila presne v den terminu..

mel dnes som ta tusim videla bola si pri nemocke??som pozerala na tvoju malu a reku jaka kraaaaaaaasna a znama a kuknem a to tusim ty ale uz si bola za mnou my sme isli okolo teba s kocarom a az potom ma napadlo ze to tusim vy ste boli..
inak dost som dnes stretla bab z MK

melory
autor
21. nov 2007

hendulecka bola som to na sto pro ja ak som mala stres v ociach , stelu na rukach a huga s horuckou za mnou sa motajuceho.

silvika
22. nov 2007

baby, ktore chodite do poradne mate aj telef. kontakt na nich? ja som si na nasla na stranke trnavskej nemocnice nejake cisla ale jakosik neviem, na ktore volat ked by som sa chcela pospytovat co a ako ked tam mam zaujem rodit resp. nastupit do poradne. Ani neviem kde tam sidlia ani nic. Ci len prist s tehot. knizkou a oni si ma tam uz kdesi rozoberu ?

melory
autor
22. nov 2007

silvika tvoj gynekolog by ta mal uz na konci tehu poslat do nemocnice. tam ti budu merat CTG-cko cize kontrakcie a tusim plodovu vodu.

silvika
22. nov 2007

uhm, len ja by som aj chcela ist do nemocnice, ale moj gyn. je v BA. Tak som sa chcela dozvediet ako sa vlastne dostanem do tej nemocnice

melory
autor
22. nov 2007

silvbika a nechces rodit v blave???

silvika
22. nov 2007

no mohla by som, len mam termin na silvestra a mam trochu obavy z prepravou do bratislavy ak by ma to chytilo rano budu vodici v praci aj ked mi lekarka hovorila, ze to by sa dalo aj predpokladat kedy by to mohlo na mna prist ze by vedela odhadnut porod tak aby som nerodila niekde v zapche na 36 kilometri len sa mi zdalo ze do TT by to bolo predsa len jednoduchsie. Co je to tu take zle ?

petulienka
22. nov 2007

Ahoj mel dakujem 😉
Hedu, ja viem ze mam cas, ale vis aka som velka (kuk do albumu) ja mam pocit ze uz ani vacsia nemozem byt 😀 Ako mi poradila doktorka tak vela chodim, sexujeme ale nic nepomaha. Vcera som vyluxovala cely byt (to ste mali pociut tie vzdychy, ked som umyvala vanu) 😀 Ale snad ked nie do nedele, tak pondelok to isti, kedze mam prist na prijem. Uvidime, drzte palce, teraz idem do mesta a vecer sa ohlasim... papa

melory
autor
22. nov 2007

peta ohlas sa, myslim na teba, ja som ani pri jednom na 40tt nedosla.

melory
autor
22. nov 2007

silvika ja by som do trnavy urcite rodit nesla, jedno my stacilo, druhe som sla do topolcian, je to sto a jedna

silvika
22. nov 2007

do topolcian tak to je teda v porovnani s tym do BA kusok

petulienka
22. nov 2007

Ahoj mel,

tak my stale nic, snazim sa prechadzat a upratovat a proste byt aktivna kym vladzem, no stale nic. Uvidime co zajtra 🙂 Mozno ma to pocka az do pondelka, ale ak ani v pondelok nic, tak si budem mysliet ze nasho maleho budem proste vychovavat v brusku 😀

bubadlo27
22. nov 2007

peta,
pozerala som tvok albumik a hen prva fotka, ze ples v DK, aj ja som odtial, to si bola na navsteve? lebo ta nepoznan 🙂 🙂 🙂 🙂

petulienka
23. nov 2007

Ahoj bubadlo,
ja som tam bola iba na plese. Mala ho tam trnavska UCM. Ja byvam v Ruzindole 😉

melory
autor
23. nov 2007

petulienka na UCM plese bola aj moja kamoska ada - profka

hedunecka
23. nov 2007

mel no tak to si bola ty 😀 😀 😀
a co ste xory?jezis stelinka bola jak cukricek 😵

inak baby tie co mate uz deticky do kedy ste museli nosit ortopedicke?mne uz to leze na nervy lebo mala sa nemoze normalne vykakat skrz toho ze nemoze hybat nozickami 😠 😠

melory
autor
23. nov 2007

do 3.mesiacov...a nasa obvodna, ze pre istotu do 5

tak ano bola som to ja, hugovi som sla po lieky do lekarne lebo len tam ich mali.
stela je zlata, ze?

hedunecka
23. nov 2007

noo boze jak som ju zbadala ze jezis kukni jaka krasna a ako bola kraaasne oblecena a az potom reku nejake mi je povedoma 😉
no to potesi jak som tak minule zhanala probioticku kulturu pre malu 😠

a davala si 2plienky alebo 1?lebo nam teraz povedal ze no ze prava strana by mohla byt este lepsia tak dufam ze uz nam povie potom ze nemusim lebo uz ma to fakt stve nemoze sa poradne ani vyprdiet-tak si varim akurat fenyklovy caj

petulienka
23. nov 2007

Mel, ja som tam bola pozvana od kamosky, ktora robila na UCM takze skor ona ju bude poznat. My sme sa len prikmotrili ku kulture 😀

melory
autor
23. nov 2007

baby, ja som bola dost sklamana, ze porodnica nesla do tej novucickej budovi, ved porod vyzaduje taku sterilitu, a v starej je to des, deti si nosia stafilokokov v porodnice alebo novorodeneckeho. tie kachlicky tak a ta spina okolo nich, tie sprchy ani nehovorim, normalne som bez slapiek ani nevkrocila.

bubadlo27
23. nov 2007

mel,
neviem kto o tom rozhodoval, ale zasluzil by si .....
fakt by to bolo super a myslim ze by si aj zvysila kredit 🙂 🙂
Neviem preco je tam xirurgia, ale viac by si to zasluzila porodnica 🙂

melory
autor
23. nov 2007

ze??? mozno by som sa dala nahovorit aj na tretie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre