Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

jaruskatt
7. aug 2018

@katuskatt ano. všade. Musis mat ale spravene odbery a konzultacia s anestezioligom

bubato1
7. aug 2018

@gabci13 ahoj ja som rodila 1.1.2018 a za seba som bola spokoj a s porodnicou ako takou ale co sa tyka ze kojenie tak su tam ako posadnute tie sestricky ,kedze som uz mala predoslu skusenost spred 2 ch rokov a moja situaci s nekojenim sa zopakovala tak som sa uz nachystala : 30 krat denne sa niekto pyta ci kojis odpoved bola ano tak pol na pol rozbiehame sa a pritom som nekojila vobec ,mala som sukromnu izbu a tak aj svoju chladnicku ,s umelym mlieckom v tych malych flastickach narabaju ako keby to bolo jedle zlato a tak som mala v chladnicke aj svoje .liezli my s tym hrozne na nervy ,ale inak bolo vsetko ok...

gabci13
7. aug 2018

Dakujem zienky, uz som z porodnice doma aj s malym (alebo teda trochu vacsim 4050 g) balickom stastia :D veru zmeny spred troch rokov tam su, chvalabohu nakoniec som vlastne um. mlieko ani nemusela riesit, stacilo v pohode co davali tam (teraz je to sunar) a uz na piaty den bol maly len dojceny.

gabci13
7. aug 2018

@katuskatt Ano je zadarmo, rodila som pred dvomi tyzdnami a nic sa neplati. Aj manzel, partner, resp. jedna osoba pri porode je zadarmo 🙂

ericia
16. aug 2018

Ahojte dievčatá.... Neviete ako je to s rizikovým tehotenstvom od zaciatku? Teda hlavne ci si mam vybrať lekára, alebo mi bude pridelený? A kam sa chodí?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

petaa118
23. aug 2018

Dobrý deň. RodilA niektorá teraz v Tt pôrodnici? A ako to tam teraz je? Dakujem

luba_buba
23. aug 2018

@petaa118 vyhľadaj si skupinu Pôrodnica Trnava, baby tam stále dávajú aktuálne info.

jaruskatt
23. aug 2018

@petaa118 už klasika... šestonedelie je už doma

petaa118
23. aug 2018

@jaruskatt Prerába la sa porodnica?

petaa118
23. aug 2018

@luba_buba vôbec nič mi neukazuje . Našla som len tuto diskusiu.

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kateri29
23. aug 2018

@petuska86 pridass aj mňa prosím?

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kateri29
25. aug 2018

@petuska86 dakujem,mam

katuska111
25. sep 2018

@petuska86 prosim mozes ma pridat do skupiny porodnica trnava? Alebo ostatne kocky , prosim zaslite mi pozvanku. Vdaka

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatihhhhh
9. okt 2018

Rodila som v Trnave prave pred dvomi dnami , s porodnou asistentkou Zuzanou Meszarosovou , musim povedat najlepsi porod na svete , stopercentna staroslivost , pomahala od vsetkych bolesti , nastavila ma na prirodzeny zdravy porod so zdravou psychikou , cely cas s usmevov az na tlacenie 🙄😂 , zlata zena , okrem ineho v nemocnici pracuje aj ako porodna asistentka , cize ma k vam pristup nonstop , neni nicim viazana ,vdacim jej za nakrajsi porod na svete . Porodnik Ivan Deckov , pan primar , ako vzdy top , odbornik , clovek , som stastna ze som si vybrala tuto dvojicu , vrelo odporucam ❤️❤️❤️❤️ a dakujem

tinkerbell
9. okt 2018

@tatihhhhh aj ja som mala Zuzanu pri pôrode a bola rovnako skvelá! Stačí trochu porozumenia, ľudskosti a profesionálny prístup, a pôrod môže byť krásnym zážitkom i napriek bolesti. To sa nedá ani porovnať s tou fúriou, ktorú som mala pri 1. pôrode a "vďaka" nej mám neskutočne hrozné spomienky!

katuska111
14. okt 2018

@petuska86mozes mi prosim Ta este raz zaslat pozvanku. Mne neprislo nic. Dakujeeem
@petuska86

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petuska86
14. okt 2018

@katuska111 skus co ti ukaze ked kliknes na tento link
https://www.modrykonik.sk/group/2308/

katuska111
14. okt 2018

@petuska86 dakujem. Ide to

tatihhhhh
18. nov 2018

@tinkerbell presne takto mi dopadol prvy porod , preto som sa radsej poistila touto dvojicou , lebo som sa strasne bala , panicky bala 🙄🤪

tinkerbell
18. nov 2018

@tatihhhhh presne, aj ja som mala z druhého pôrodu panický strach, posledný mesiac tehotenstva som po nociach často plakala. Tiež som si zazmluvnila aj lekára a skutočne neľutujem tie peniaze. Keby som bola vedela, akú traumu mi dokážu spôsobiť "nesprávni" ľudia pri pôrode, tak aj pri prvom by som sa takto poistila. Žiaľ, vtedy som naivne verila, že v pôrodnici pracujú len profesionáli s ľudským prístupom.

veronika1501
27. máj 2019

Dobrý deň chcem sa spýtať ja mam termín na začiatku augusta... Ako to funguje pri tom zazmluveny kedy si ho treba zazmluvnit, kedy sa to platí a to mam ísť za dotičním doktorom alebo ako? Ďakujem za odpoveď

jaruskatt
27. máj 2019

@veronika1501 ideálne dohodnúť sa s dr. čo najskôr, aby si už chodila aspon od toho 37.tt na poradne k nemu. A hlavne zisti, kedy ma v lete dovolenku 😉 Ja som papiere o zazmluvneni vypisovala az po porode. Ak by mal dr. zrovna sluzbu, alebo nemohol prist, bola by zmluva zbytocna

veronika1501
27. máj 2019

@jaruskatt ďakujem za info v pondelok idem k môjmu doktorovi tak sa ešte jeho spýtam ja chodím Štrbovi do TT a chcela by som pri pôrode Dr. Bučka nakoľko môj gynekológ už nerobí pôrody

puainka12
8. nov 2020

Dobry večer takže takto chcela by som sa spitat na porodnicu v TT lebo mam termin porodu 21.12 ešte som v porodnici v TT nerodila nikdy ake mate skusenosti snu dakujem 🙂

125romi125
2. apr 2021

@veronika1501 dobry den,prosim Vas,chcela by som sa Vas spytat, ci sa Vam podarilo si k porodu zazmluvnit dr.Bucka?dakujem vopred velmi pekne 🙂

lucia0211
24. júl 2022

@elinka27 ahoj,viem že už dávno si písala svoj príspevok no prosím ťa aká je tá izba matiek? Platí sa za ňu? Má aj vlastné sociálne zariadenie? Stravu si mala ako zabezpečenu.. ďakujem za odpoveď 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre