• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

25. apríla 2017 
inak na teba nemam stastie na prexadkax :cry: :cry: :cry:
23. nov 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani sa necudujem, ved som zas tyzden doma s hugom, ale hena ma stretla a aj jana. no a neviem kade sa prechadzas, ja skor po stanicnom parku a maxe
23. nov 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, ty si z tyx koncin,
no ja v meste ,ale xystam sa aj do maxu, a na socialku ,sa rozculit :angry: :angry:
23. nov 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rozculit??? tam je to narubi, fakt. a chodis do centra? ja skor na jar az do jesene, ale teraz centrum nemusim.
23. nov 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies uz 2 mesiace mi posielaju ten priplatok ku kocikovemu :angry:
no ja byvam hore na druzbe tak do mesta je to naskok :grinning:
23. nov 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dala si si vobec ziadost?
23. nov 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak na druzbe som byvala doteraz, a aj na zatvore
23. nov 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne este 3,oktobra a oni nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ak kocikove nam vyplacali, vten tyzden kod som podala tu ziadost na priplatok, lebo vtedy krasavica zistila ze to zabudla poslat :unamused: :unamused:
a ako sa ti paci na tej strane TT?
23. nov 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies ze ovela viac? neverila by som, len to cassale nemozem preglgnut, pride mi to ako zabudnuta story od komunistov ci co. ale je tu klud, malo aut, vela zelene.
23. nov 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt, ale ked vam to tam postavia to bude :slight_smile: :slight_smile:

ja tam xodim kadernicke do toho baraku za casale :slight_smile: :slight_smile:
23. nov 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co nam postavia?
23. nov 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak nejake velke nakupne centrum, aj s garazami ci co :confounded:
23. nov 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano? a vies ze sa nieco stavia? ma to byt mrakodrap a maju tu postavit aj zakrytu halu na lyzovanie, to je zas super, nie?
23. nov 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to o tej hale neviem ale bolo by to super, lebo ja sa rada lyzujem :slight_smile:
aspon to tam bude nejako vypadat :confounded: , aj ked ja nie som zastanca nakupnych centier :angry:
23. nov 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani ja som nebola ale uvidis ako ocenis ked mas malu, do mesta s kocikom hockde nemozes.
23. nov 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, je to tak, ale ja ked mozem tak idem aj s kocikom, a raz mi povedali nech si neham vonku kocik a ja ze dakujem a sla som prec.
23. nov 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel kedy ti hugo a stela uz prepali celu noc? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hugo prespi ale asi tak, ze sa v noci zobudi a nebadane sa suchne k nam do posteli, takze ani jednu. a stela tiez este nie.
24. nov 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: , to mate prirodzenu antikoncepciu :grinning: :grinning: :grinning:
niekde som citala, ze babetko musi mat minimalne 5 kg, aby vydrzalo celu noc spat, no my sa tam uz blizime ale zatial nic :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale prosim ta , stela pije v noci jedno mlieko takze asi tazko by spala, a potom jej niekdy vypadne cumel, zas je hore, ale inak sa to polepsilo, ako som ju zacala dokrmovat.
24. nov 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne, my pijeme len UM, a zobudi sa po kupani okolo druhej, a pootm uz je hore kazdu xvilu, :cry:
24. nov 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nás sa to pohoršilo, ked sme začali s prikrmami, stále chce byt pri prsku :fearful: :fearful:
24. nov 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano? to je neprijemne, a neskusala si nic? napriklad odgrgnut, zubky natriet ci sa uz netlacia, a u nas vzdy pomohlo pomoct sa vykakat.
24. nov 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubky sú už štyri vonku asi to bude tým...
s trávením nemá problém, len bojujeme s jedlom, nájradšej má mamine mliečko :dizzy_face: :dizzy_face: a ovocie, mrkvičku tiež, len zemiak musíme veľmi dobre maskovať
24. nov 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj nasa je proti zemiakova. ze 4 zuby nasa ani jeden :sweat_smile:
24. nov 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mu idem variť masko, tak uvidíme..3 sú už prerezané , jeden sa prerezáva, takže máme o nočný program postarané :dizzy_face:
24. nov 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to moja mozno aj z toho mala dnes teplotu, ze by uz konecne v 8.mesiaci vysiel? zajtra ma to by bolo prekne.
24. nov 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme chvalabohu bez teplot, spodné mu vyšli ked mal 4 mes a 3 týždne teraz tie horné, len je vačšia nervozita a ja celá dokúsanaá
24. nov 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé že 8 mesiačikov, to teda letí :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok