Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubadlo27
23. nov 2007

inak na teba nemam stastie na prexadkax 😢 😢 😢

melory
autor
23. nov 2007

ani sa necudujem, ved som zas tyzden doma s hugom, ale hena ma stretla a aj jana. no a neviem kade sa prechadzas, ja skor po stanicnom parku a maxe

bubadlo27
23. nov 2007

jaaj, ty si z tyx koncin,
no ja v meste ,ale xystam sa aj do maxu, a na socialku ,sa rozculit 😠 😠

melory
autor
23. nov 2007

rozculit??? tam je to narubi, fakt. a chodis do centra? ja skor na jar az do jesene, ale teraz centrum nemusim.

bubadlo27
23. nov 2007

vies uz 2 mesiace mi posielaju ten priplatok ku kocikovemu 😠
no ja byvam hore na druzbe tak do mesta je to naskok 😀

melory
autor
23. nov 2007

a dala si si vobec ziadost?

melory
autor
23. nov 2007

inak na druzbe som byvala doteraz, a aj na zatvore

bubadlo27
23. nov 2007

jasne este 3,oktobra a oni nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ak kocikove nam vyplacali, vten tyzden kod som podala tu ziadost na priplatok, lebo vtedy krasavica zistila ze to zabudla poslat 😒 😒
a ako sa ti paci na tej strane TT?

melory
autor
23. nov 2007

vies ze ovela viac? neverila by som, len to cassale nemozem preglgnut, pride mi to ako zabudnuta story od komunistov ci co. ale je tu klud, malo aut, vela zelene.

bubadlo27
23. nov 2007

no fakt, ale ked vam to tam postavia to bude 🙂 🙂

ja tam xodim kadernicke do toho baraku za casale 🙂 🙂

melory
autor
23. nov 2007

co nam postavia?

bubadlo27
23. nov 2007

vsak nejake velke nakupne centrum, aj s garazami ci co 😖

melory
autor
23. nov 2007

ano? a vies ze sa nieco stavia? ma to byt mrakodrap a maju tu postavit aj zakrytu halu na lyzovanie, to je zas super, nie?

bubadlo27
23. nov 2007

to o tej hale neviem ale bolo by to super, lebo ja sa rada lyzujem 🙂
aspon to tam bude nejako vypadat 😖 , aj ked ja nie som zastanca nakupnych centier 😠

melory
autor
23. nov 2007

ani ja som nebola ale uvidis ako ocenis ked mas malu, do mesta s kocikom hockde nemozes.

bubadlo27
23. nov 2007
melory
autor
23. nov 2007

ano, je to tak, ale ja ked mozem tak idem aj s kocikom, a raz mi povedali nech si neham vonku kocik a ja ze dakujem a sla som prec.

bubadlo27
24. nov 2007

mel kedy ti hugo a stela uz prepali celu noc? 😀 😀 😀 😀

melory
autor
24. nov 2007

hugo prespi ale asi tak, ze sa v noci zobudi a nebadane sa suchne k nam do posteli, takze ani jednu. a stela tiez este nie.

bubadlo27
24. nov 2007

😀 😀 , to mate prirodzenu antikoncepciu 😀 😀 😀
niekde som citala, ze babetko musi mat minimalne 5 kg, aby vydrzalo celu noc spat, no my sa tam uz blizime ale zatial nic 🙂 🙂

melory
autor
24. nov 2007

ale prosim ta , stela pije v noci jedno mlieko takze asi tazko by spala, a potom jej niekdy vypadne cumel, zas je hore, ale inak sa to polepsilo, ako som ju zacala dokrmovat.

bubadlo27
24. nov 2007

no presne, my pijeme len UM, a zobudi sa po kupani okolo druhej, a pootm uz je hore kazdu xvilu, 😢

rainbow
24. nov 2007

ahojte u nás sa to pohoršilo, ked sme začali s prikrmami, stále chce byt pri prsku 😨 😨

melory
autor
24. nov 2007

ano? to je neprijemne, a neskusala si nic? napriklad odgrgnut, zubky natriet ci sa uz netlacia, a u nas vzdy pomohlo pomoct sa vykakat.

rainbow
24. nov 2007

zubky sú už štyri vonku asi to bude tým...
s trávením nemá problém, len bojujeme s jedlom, nájradšej má mamine mliečko 😵 😵 a ovocie, mrkvičku tiež, len zemiak musíme veľmi dobre maskovať

melory
autor
24. nov 2007

aj nasa je proti zemiakova. ze 4 zuby nasa ani jeden 😅

rainbow
24. nov 2007

zajtra mu idem variť masko, tak uvidíme..3 sú už prerezané , jeden sa prerezáva, takže máme o nočný program postarané 😵

melory
autor
24. nov 2007

tak to moja mozno aj z toho mala dnes teplotu, ze by uz konecne v 8.mesiaci vysiel? zajtra ma to by bolo prekne.

rainbow
24. nov 2007

my sme chvalabohu bez teplot, spodné mu vyšli ked mal 4 mes a 3 týždne teraz tie horné, len je vačšia nervozita a ja celá dokúsanaá

rainbow
24. nov 2007

jé že 8 mesiačikov, to teda letí 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre