• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

22. marca 2017 
to ma zbavia kontrakcii?ja som v tomto smere skromna,mam vysoky prach bolesti,takze zvladnem vsetko..a mne by vyhovoval pokoj,nie lietanie lekarov okolo seba...ja som tusim ako zena z roku pana...
7. feb 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to znamena, ze mozes rodit po sediacky v kresle, alebo do vody... :grinning:
7. feb 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ja by som najradsej rodila bez vsetkeho - bez epi, bez vyvolavacky - uplne prirodzene...ale nezazila som este tak nebudem sa hrat na hrdinku :grinning: nakoniec este len prejdem prach do porodnice a uz budem hulakat nech mi daju epi :grinning:
7. feb 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
curly dala by si si hocco na svete aby sa ti ulavilo, to mi ver.
7. feb 2007 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja porodila tri deti bez epi,a som tu...neboj,nejako to voslo dnu,tak to nejako aj vyleze :grinning:
7. feb 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale prve je haluz, potom snad ani nie, ked je to uz roztiahnute.
7. feb 2007 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel tak taky luxus ponukaju?tak co ak by sa mi to zapacilo?zeby piate?
7. feb 2007 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak najtazsi som mala posledny..tak neviem ci ti tento nazor odobrim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2007 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to idem omrknut v nedelu o 11hod a potom podam spravy ake boli moje dojmy. inac ja som salena, ved kazdy mesiac to menim... :dizzy_face: raz trnava o mesiac topolcany :confounded:
7. feb 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nakoniec porodis v pn...ale hlavne ze porodis..tak to obkukaj poradne..a urob protekcie,a dojdem aj ja :grinning:
7. feb 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubaczik nestras s piestanmi, lebo lahko sa moze stat, byva mi tam najlepsia kamaratka a casto za nou cestujem, ale ona si nestazovala...vyhlad na mesta a na vah.
7. feb 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zeny uz som tu...volala som so sestrou :wink: tiez tak daleko ju mam od seba - vo Zvolene.... :frowning2:
7. feb 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vo zvolene? ja moju v kremnici a brata vo viedni :cry:
7. feb 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy ste rozlezeny..ako ja :grinning: curly idem 19do ke...ak budem moct...
7. feb 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mel sestra vo Zvolene a brat v USA....tak co ti budem hovorit. A tu som sa nastahovala do tych kosic a som tu sama jak.... vcera som bola na poradni, sla som sa prejst do mesta a mala som chut na kolacik z aidy a vtedy mi to tak prislo luto... Nesla som, lebo samej sa mi nechcelo sediet a pozerat na ostatnych....
7. feb 2007 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam chodis na poradnu?sak v ke sa da aspon niekam ist..v lete mozes ist na anicku,alpinku,do cermela a pod,tu sa neda ist nikam...a aj sa tu citim sama,zo zaciatku som plakala mame jak male decko :cry: ze chceeeem ist domooov....ale uz som si zvykla...
7. feb 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam 3 svagrine a stale sa ako segry navstevuju, tiez mi doslo, ze mi tu chyba sestra ku ktorej by som sa dosla vykvakat.
7. feb 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja tu nemam nikoho..nejako sme si so svagrinou nesadla,ona je taka divna :confounded: ale mama chodi raz za tri mesiace,ale kamosky mam v ba,takze mam s kym kvakat aj ja..a este mam vas... :grinning: :grinning: cmuk
7. feb 2007 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik su tu moznosti ale ked tu nemas nikoho a sama kde budem chodit. V lete este sa da - mam doma rybara tak chodime hore dole.

na poradnu chodim na masiarsku na polikliniku.

ja ked som sem prisla som plakala kazdy bozi den...pochadzam z takeho mensieho mesta kde kazdy kazdeho pozna - vides vonku tak stale mas s kym prehodit slovo. A tu som prisla - nikde nikto znamy... jaj to boli casi... keby som sa mohla vratit hned som spat doma ... velke mesta mi nevyhovuju som zistila :wink:
7. feb 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mne male...sak o dva tyzdne sa doplazim do ke,dame rande?
7. feb 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik jasne, mozme dat :wink: na kolko prides ?
7. feb 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
curly len pre teba som sla huga odfotit do detskej izby - tu ho mas.
ja som z kremnice, total mame mesto a chcela by som este vacsie ako trnava ale zatial staci.
7. feb 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi na tri dni,dlhsie ich doma samych nechat nemozem :grinning: sak by umreli od hladu...
7. feb 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel normalne si ma dojala :slight_smile: dakujeeeeeeeeeeeem ! A nie ze ju vymazes !!!!

zeny idem daco zjest sak hladna som uz si dve hodiny a nie a nie sa odlepit od pc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o chvilu som s5
7. feb 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem odovzdat net detom,bo cely den ho okupujem ja!!!!aj tak idem hodit rec ohladom pupocnikovej krvi s muzom,ak uz nezaspal :angry: sak aj zajtra je den..alebo neskor..pa dievcata...
7. feb 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
taky tak idem sa potulkat s muzikom bo prisiel z prace a idem ho nakojit :sweat_smile:
7. feb 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte koculky!
lola55: moja suseda, ze pokial do piatku neporodi ma prist zbalena. Ona je inak zo Seredi: Mirka taka fajn. Mozes mi prosim potom napisat ceny z toho praktiku, co si si ty pokupila. Moc mi to pomoze. Dikesko.

My ideme v pondelok na poradnu, tak som zvedava ako sme velky a vs.okolo toho. Potom nam hadam aj potvrdia alebo vyvratia termin.

Packo
7. feb 2007 o 18:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lola ide do trnavy rodit, ze? ale ona mala tusim az 20.2 rodit, nie?
7. feb 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahoj baby - uf, dnes ste sa rozkecali a musim priznat, ze som miestami aj stracala nit :sweat_smile:
mel: co ta vobec viedlo k tomu, ze zacinas rozmylsat o TO - tie alternativne sposoby? Tak daj potom vediet
My ideme na poradnu teraz v piatok, tak dufam, ze druha navsteva bude lepsia ako ta prva,pri ktorej sme sa absolutne nic nedozvedeli - ak nie, mam v zalohe bojovu naladu :frowning2:
7. feb 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vobec nie alternativne sposoby, do vody ma nedostanu, ale to ze tam je iny pristup lekarov ako v trnave, tu sa na mna vykaslali a bolo, potom aj cely porod bol taky aky bol! preto, , , myslela som si ze ma to preslo po 3rokoch, ale cim sa to viac blizi, tym horsie spomienky mam.
7. feb 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok