Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

hedunecka
3. dec 2007

no sak ani cex nemal sluzbu..oni to vedia vsetci ze to robia na cierno..ved o mne vedela cela nemocnica ze ma ma ist rodit cex a to som s nim nemala nic spisane 😉 kazdy tam dostava upltky a nebonzuju na seba..
a ty xodis este do roboty? 😕

no tak zacinaju kontrakcie taka bolest jak pri MS

anaja36
3. dec 2007

chcela som robit este tento tyzden,to mame s brachom firmu este len 2 roky co sme sa rozbehli,tatina sme pochovali vo februari,mama ta to tu nezvladne tak je to vsetko na mne ale uz to nejako dobojujem a s tyma kontrakciami to ma ani nestras ved ma to boli uz dlho a termin je este daleko

hedunecka
3. dec 2007

fuuuha tak to by sa mi fakt nechcelo tak dlho xodit do roboty..
no ono sa to moze rozbiehat aj mesiac pred terminom 😉 mne zacali bolesti tak okolo toho 38tt a este v 41tt som behala s bruskom 😀

gabuliik
3. dec 2007

Anaja, termín nie je ďaleko. Ja som mala termín 8.11.2005 a rodila som 24.10.2005!!! O dva týždne skôr. Takže daj pozor aby to tu náhodou nebolo 🙂

anaja36
5. dec 2007

caute babky,vcera som sa sem nemohla dostat,nejako to neslo,zajtr idem na poradnu tak som zvedava co noveho,dam hned vediet,bolesti mam stale v podbrusku,konecne sme zmontovali postielku,lebo ja som dost poverciva a nechcela som to uponahlat a teraz uz len to strasne,dlhe cakanie 🙂,takze pokial pisem ndo konika tak pracuje,ked nepisem tak rodim 😅

elinka27
5. dec 2007

je tu niekto?my sme uz konecne doma, a uz som hotova 😒 😢

melory
autor
5. dec 2007

ahoj elinka, gratulejem k jakubkovi, ako sa mavate?

elinka27
5. dec 2007

celkom dobre, len som unavena a padam dole pusou 😀

elinka27
5. dec 2007

rodila som v nedelu 18.11 v ukoncenom 34tt, pretoze mi praskla z nicoho nic voda,kym sme prisli do nemocnice (cesta trvala asi 20min), mala som uz pravidelne kontrakcie kazde 4min, maly sa narodil predcasne a kedze bol este aj KP, urobili mi sekciu.Mal krasne miery 2700g a 47cm,ale vzhladom k tomu ze je predcasny isiel hned na JIS do inkubatora,kde bol 3 dni a potom ho prelozili do postielky, od zaciatku dychal sam, mal slabsiu zltacku a bol aj preto spavy, zo zaciatku papal na striedacku sonda-flaska,ale postupne sa prebral a zacal papat krasne z flasky.Obcas sa snazime aj kojit,ale kedze musime najprv pribrat a nacerpat sily,zatial len dokrmujeme.
Prve dni po porode na sestonedeli boli pre mna tazke, pretoze som maleho nemohla mat pri sebe,a psychicky som na tom nebola dobre,vzdy ked som videla maleho tak som pri nom plakala, a sestricky na JIS som vtedy priam nenavidela, za to ze sa mi zdalo ze su necitlive.Ale postupom casu som sa ukludnila a ked odznela aj rozkyvana hladina hormonov, tak som pochopila,ze nikde inde by nebolo o maleho tak postarane ako tam.Tymto sa chcem podakovat Mudr.Cechovi, za to ze bol pri nas ked sme to potrebovali, Mudr.Bartovjiakovi(neviem ci je to spravne meno), primarke novorodeneckeho Mudr,Misovej, za jej citlivy a ludsky pristup rovnako Mgr.Solikovej, Mudr.Masarovicovej ktora sa mi starala o mojho chrobacika, Mudr.Valovicovej za to ze mi vysvetlila veci ktorym som nerozumela.Sestrickam na JIS: Drdakovej, Jurinovej, Skypalovej, Selnekovicovej ale samozrejme aj vsetykm ostatnym,len neviem ich mena.VELMI PEKNE DAKUJEM, viem,ze vzdy to nebolo idealne,a hlavne ku koncu ked ste tam uz mali vela deticiek,ale dakujem ze ked sme to najvaic potrebovali boli ste pri nom.Viem ze budete citat tieto riadky, tak aspon takto sa chcem podakovat.

anaja36
5. dec 2007

no babky tak som uz doma z poradne,v pondelok idem do nemocnice,maleho mi vyvolaju a ked vsetko dobre dopadne tak som v piatok doma,nechcela som vyvolavat ale aspon na vianoce budem doma,vyvolavanie je bolestivejsie jako ked to ide normalne ci nie?trocha mam strach ale pozitivne myslenie je polovica uspechu 🙂 tak mi drzte palce pa

melory
autor
5. dec 2007

anaja36 drz sa, neboj nieje to strasne s tym vyvolanim, lebo je to aspon urychlene

bubadlo27
5. dec 2007

jej eli, ty si si teda uzila 😢 😢 😢
hlavne ze je vsetko OK 🙂 🙂 🙂

gabuliik
5. dec 2007

Fúha Eli, mala si to perné. Ale chvalabohu, že je všetko ok a už ste doma. Gratulujem.

anaja36
6. dec 2007

mel dik za psychicku podporu,si zlata 🙂 cmuk

melory
autor
6. dec 2007

elinka pokecame, moj bol tiez na jis-ke

vladkaz1
6. dec 2007

mel tie fotky su super!!! 😉

zanna
7. dec 2007

ahojte,chcela by som vediet ci nepoznate dobreho gyn.,pristahovala som sa a chcem prestupit

melory
autor
7. dec 2007

strbo - moj vyborny gynekolog a aj porodnik. sidli oproti futbaloveho stadionu

zanna
7. dec 2007

Zoberie aj nove pacienty?Ja som pocula len o Navratilovi,ten asi neberie.Tento mesiac idem rodit.

gabuliik
7. dec 2007

Navrátil berie pacientov. Stačí tam zájsť. Ja som k nemu tiež prednedávnom prestúpila. Asi pred 3 mesiacmi.

zanna
7. dec 2007

dik,musim si niekoho vybrat kym porodim

hedunecka
7. dec 2007

mel ty xodis k strbovi??aj ja 🙂 mne pripada taky zvlastny 😕
nastval ma tym ze mi nechcel predpisat anitik.ked som mu povedala ze budem brat tu istu ako pred otehotnenim tak mi povedal ze mam prist na krv a ja ze sak uz mi brali krv a brala som tu a tu anti..ze sa mi tu nechce potom tak dlho cakat kvoli malej a tak a on ze nie musi mi zobrat krv 😠

melory
autor
7. dec 2007

jasne kvoli tej krvy nemam ani ja anti, lebo musis prist o pol siedmej rano 😔

hedunecka
7. dec 2007

co?tak to mi nepovedal..a je normalny?sak vtedy najlepsie zaspavam..a to ma nastvalo lebo sak kvoli malej tam nemozem byt 300hodin..
neviem mne este nebrali hentam krv od kolkej do kolkej sa bere krv?to musim prist asi na lacno vsak?

melory
autor
7. dec 2007

na lacno moja a pol siedmej ved to je sialene, nie? on to natahuje, lebo on nerad predpise, ale zas je velmi zodpovedny v tom, ze si pozrie najprv krvny obraz.

hedunecka
7. dec 2007

noo ani by som nepovedala ja som lietala po dr.teraz lebo som mala take palenie a povedali mi ze mam secko neg.a nakoniec dedik mi pozrel do oka a povedal mi pani vy mate tam dole mykozu xapes?

hedunecka
7. dec 2007

mel co to ma na cielku?tetovacku? 😀

melory
autor
7. dec 2007

ano tetovacku 😀 😀
to fakt mykozu? a on ju nevidel? tak to nechapem.

hedunecka
7. dec 2007

😀 😀 zlata je

ano aj vyter mi robil +cytologiu mocu a maternice a ze vsetko mate v poriadku a mna islo slahnut ze si to uz nahovaram a obycajny clovek ti kukne do oka a povie ze mat mykoticke problemy 😠

melory
autor
7. dec 2007

a to kdo je ten dedik, co pozera do oka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre