Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

anezena
9. aug 2008

albertka, no neviem neviem, ja som sa na to pytala, lebo viem ako mi byvalo - ked som sa nenajedla, grcala som. a sestricka vyslovene zakazala. takze ja neviem, asi kazdy dr. inak hovori

timotej
9. aug 2008

Baby ved uvidíte ako to bude na vás vplyvať tá cukrová voda, mne to až tak nevadilo. Vadilo mi iba to, že
som potom nemohla dve hodiny jesť čiže som celé doobedie nejedla a z toho mi bolo zle. Lebo som zvyknutá
každé ráno sa najesť. Dá sa to prežiť. Ja sa bojím skôr pôrodných bolestí, lebo už to mám len za 5 týždnov. V pondelok idem k Ilavskému nejdete niekto na kontrolu?

debbie
10. aug 2008

Ahojte mamičky, tak ďakujem za rady dúfam že to ubehne a ani sa nenazdám a budeme to mať za sebou. Baby mám ísť na ten test GTT do nemocky v TT na interné odd.na prízemí dr. Kreze, ak niektorá vie kde to je napíšte mi ja chodím do pôrodnice do poradne ale je tam toľko budóv...no hrúúza..vopred ďakujem a želám krásnu nedeľu.papa

tesorino
11. aug 2008

ahojte ja som to mala lahsie, rano som prisla na lacno zobrala mi krv, vypila som glukozu a povedala mi sestricka nech si iden na tie dve hodky domov lahnut, tak som isla pospala som si a isla znova na krv, takze som tie 2 hodky v pohode prezila a bez problemov 🙂

tehulka4
11. aug 2008

mne ta sladka voda tioez nejak neprekazala...prisla som, vypila som..a cakala som-...akurat som mala strasnu chut na parok v rozku, ktory som si samozrejme potom dala, ale vacsi problem som mala ze som nemohla ist tie 2 hodky na wc...vtedy mi maly totizto okopaval skoro stale mechur, takze pre mna bolo asi najnarocnejsie to... 😀

timotej, ja idem k ilavskemu uz asi naposledy v stredu...som zvedava ku komu ta posle do nemocky... 😉 a ja sa uz tesim, kedy bude moje drobatenko pri mne...

ninna78
11. aug 2008

debbie - interne je - cez hlavnu vratnicu okolo pohotovosti pre dospelych dolava hned prva budova, na prízemi treba ist zase dolava takmer az nakoniec

timotej
11. aug 2008

Tehulka dnes som bola u Ilavského aj ja som si myslela že posledný krát ale ešte o týžden v 36.týždni sa ide naposledy. Dnes mi robil nejaké stery či čo a nabudúce bude hlbkový ultrazvuk. čiže bude merať vážiť a tak. Však si potom napíšeme. Som zvedavá či sme na tom podobne aj s váhami malých. Budeš mať chlapca&,

tehulka4
11. aug 2008

timo, to vazne????ja to mam tak vselijak poposuvane, tak neviem neviem, to by som mala byt oficialne v nejakom 35+2.....uvidime co mi v stredu povie..ale minule ked som bola pred tymi 2 tyzdnami, tak ked osm sa ho pytala, ze kolko vazi maly, mi povedal, ze nabuduce o 2 tyzdne pozrieme ze vtedy sa robia tie merania...tak som zvedava...no ale to je jedno..hlavne ze maly bude ok...

krtko.
11. aug 2008

gabuliik,gratulujem

sveti
12. aug 2008

ahote babenky,

trosku odklon od temy....neviete ci Dr. Deckov berie aj netehotne pacientky? Rodila som u neho sekciou druheho drobca ,chodim k dr.Ugorovej ale nic moc...diky

timotej
13. aug 2008

Tehulka potom napíš ako si dopadla u Ilavského.

tehulka4
13. aug 2008

ahojky timy, nooo takze si mala pravdu...tiez este buduci tyzden v stredu idem k nemu naposledy a porobi mi aj tie meracky a veci okolo toho..dnes mi bral akurat tak vyter na mykozu a streptokoka ci co to...pytal sa ma aj na porodnika, ci som rozmyslal ku komu do nemocky by som chcela chodit...teba sa nepytal??

barbiek
13. aug 2008

ahoj tehuli a babo je v poriakdu nie

timotej
13. aug 2008

Tehulka mne robil to isté čo tebe. Zdá sa, že sme na tom úplne rovnako. Nepýtal sa ma na pôrodníka ešte.
Asi nabudúce. Ja si vybavím Chovanovú on posiela Štefánikovej. Ako sa inak cítiš? Aké máte meno? Tuším Oliver? Ja mám synovca Olivera, priznám sa že sa mi to meno moc nepáči. Mne sa páčia mená končiace na j. Ako timotej, andrej, ondrej, juraj. Ale najprv som chcela Richarda, ale manžel nesúhlasil. Keby to bola holka bola by Hanička. Ako sa inak cítiš? Ja už som veľká jak slon už sa ledva hýbem a nemôžem sa na nič sústrediť iba na to ko pôjdem rodiť. Strašne si želám mať to za sebou, tehu dúfam že sa tam stretneme keby sme boli spolu na izbe to by bolo super ale strašná náhoda. Ale ktohovie.....možno

tehulka4
13. aug 2008

ahojky, barbie...ano zatial to vyzera,. ze je a ze v pohodke vydrzime do terminu... 😉

tehulka4
13. aug 2008

ahojky timi, no vyzera to tak, ze ozaj budeme na tom uuplne rovnako...ja som aj chcela ist k stefanikovej alebo k chovanovej..takze sa musim uz iba rozhodnut...Nooo, na mene sme sa nejak s mangelikom nevedeli dohodnut..ja som stale strasne chcela Daniela..mne sa to meno strasne moc pacilo, ale jemu nie..tak som trochen ustupila a je to oliver...ked si clovek na ot zvykne da sa, akurat neviem ako ho budem volat... 😀 velka som aj ja, vsade mi brucho zavadzia, nemozem ist nidke na dlhsie kde nie je wc,nohy zapuchaju a vlastne vsetko zapucha a uz to chcem mat za sebopu... 😉 neviem ci sa nam zadari byt spolu na izbe,a le bolo by to fajn....ved ja tu byvam skoro kazdy den..aj ked iba tak narychlo ale som, takze tu sa budemem moct sledovat, ze co ma ktora nove... 😀

bubadlo27
13. aug 2008

tehu, ahoj ja si skor myslim ze pockas etse aj na mna 😀
inak ja som uz tiez jak slon, nastastie mi nohy nepuchnu, ale zas mi mala dava zabrat 😉

timotej
13. aug 2008

Tehu... aj sem nakúkam každý den teda na forum ale až poobede lebo nemám počítač manžel má notebook, ktorý nosí do práce a ked príde z práce až vtedy sa ja dostanem k internetu. Chovanovú by si si cez niekoho vybavila? Ja mám jednu známu ktorá je jej kamarátka tak sa ponúkla ked ma Ilavský pošle do nemocky že jej zavolá. Tehu ty si z TT? Ja nie som z TT, som z Cífera.

krtko.
13. aug 2008

tehulka nepytala si sa sestricky na ten kufrik?

tehulka4
13. aug 2008

bubi, preboha, nestras ma.... 😀 ja by som rada bud na termin, alebo aspon tyzden ci dva pred terminom...uz sa mi to brusisko a tie kila navyse vlacit nece... 😉

tehulka4
13. aug 2008

timi, tiez by som si asi chovanovu cez niekoho vybavila..mam jednu znamu a ta s nou kamaradi..ale este nie som na 100% rozhodnuta...inak je podla mna dost smutne ked si musime takto cez niekoho vybavovat dobrych lekarov...cifer je kustik, odtial som mala byvalych kolegovcov..ja som z TT aj ked origos z modranky, to je kusiok od TT...takze sa tu urcite budeme stretavat... 😉

tehulka4
13. aug 2008

krtko, uprimne som na to zabudla.....ale ja vzdy sa chcem spytat asi na milion veci a aj tak na dobru tristvrtinu zabudnem..tzakze taka ta tehotenska demencia sa u mna uz prejavila... 😉

krtko.
13. aug 2008

neboj sa nie si sama,aj k nam chodi ten"nemec" 😀

tehulka4
14. aug 2008

krtko, tomu verim, ze nie som sama, ale uz by bolo nacase aby som sa znormalizovala.... 😀 fuuuha, az teraz sledujem, ze ty uz budes mat 3 dietatko...fiiiha, tak to klobuk dolu..ja sa bojim ako to budem zvladat s jednym, nieto este mat tak 3... 😉

krtko.
14. aug 2008

tehulka.naucila som sa 😉

tehulka4
14. aug 2008

krtko, ved hej..ja len ze klobuk dolu...viem si predstavit mat aspon jedno dieta starsie co ja viem, aby chodilo do skoly a to druhe aby malo nejake 3-4 rocky, ale 3 deti do 5 rokov..hmmm, vazne klobuk dolu... 😉

timotej
14. aug 2008

Tehu a kde si pracovala? Kedy ideš Ilavskému ja v pondelok....

gabuliik
14. aug 2008

Čaute babenky. Fakt vám nezávidím,že to máte ešte pred sebou. Ja som strašne rada,že už sme doma. Aj keď je to dosť fuška. Malý mi celé doobedie plakáva, poobede neviem,že ho mám a v noci .... škoda reči. Hrozné! No a do toho ešte mallá Monika a je to čistý Pezinok 😉
Tým som chcela len povedať, že pred Krtkom dávam tiež klobúk dolu. U mňa tretie dieťa nepripadá do úvahy 😀

krtko.
14. aug 2008

tehulka,zadarilo sa ,ja som si to tiež inak predstavovala(tiez mam za sebou 3 potraty)
toto tretie sme nejako neplanovali,mozno neskor 😉

tehulka4
14. aug 2008

timi, naposledy som robili v predajni kocikov a detskych potreieb....a k ilavskemu idem v stredu...ale uz tieto poradne poemrne rychlo ubehnu..teda napriklad mne u ilavskeho tieto po 2 tyzdnoch velmi rychlo ubiehali...

gabuliiik, len provokuj.... 😝 😀 myslim, ze hovorim z nas skoro za vsetky ze uz by sme to mali najradsej za sebou aj my>....faklt sa takym brusiskom a v tychto horkach je to o nervy....

krtko, ved to je pravda...aj ekd clovek uz neplanoval, alebo naplanoval inak a zadarilo sa tak po zlych skusenostiach je rad, ze sa tot ak nakopi.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre