Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tehulka4
22. aug 2008

demarkova, ahojky ahojky...kedy mas termin??? tiez som prvorodicka a tiez mam trmin tak zhruba o mesaic...co sa tyka porodnice, je to fakt vcelku v pohode...aspon nam nevypinaju teplu vodu ako v niektorych inych... 😀 no a co sa tyka cecha, tak je to ozaj to najhorsie co tama si v ponuke je..vraj je dobry jedine na cisarsky..a moj gynekolog tiez nema prilis dobry nazor na neho..ale zasa to je s lekarmi tak, ze kazdemu vyhovuje nieco ine..kazda rodicka je ina..takze asi ti nezostane nic ineho iba sa rozhodnut podla svojich pocitov..

zabkatt
22. aug 2008

No ja som k nemu tiež chodila a čo sa týka odbornosti, tak je fakt dobrý, ale ako náhle nemá svoj deň, tak je to o ničom. Ja som ho pár krát zažila a ako som ho mala rada, tak rýchlo som zmenila názor. Ja viem že má toho veľa, (myslím pacientok) ale veď žiadna z nás za to nemôže 😠

sissik
22. aug 2008

tusim v tejto teme pisali kocky, ze cech je vynikajuci pri rizikovych porodoch a komplikaciach, ale ze pri bezproblemovom porode nic moc.
mozno vidi, ze nie su komplikacie a preto zbytocne nezasahuje.
manzelov kolega ho chvalil a im sa narodilo vyse 4kg mimco normalne 😉

soncam
22. aug 2008

No vidim ze kazda z nas ma nieake ine informacie. Naozaj to asi zalezi kto ma aky den. Ved to pozname aj podla seba. teda aspon ja to poznam . So ucka a nie kazdy den je ten pravy.Treba iba verit ze v ten den ked budeme rodit bude mat pan doktor alebo pani doktorka ten správny 🙂 .

debbie
22. aug 2008

Ahojte maminečky tak máme 3D/4D za sebou sme zdrvučký a čakáááááme dievčatko. 😀
Tehulka tak štefaniková je v nemocke vždy v utorok ja k nej chodím ....
Stanka tak ti teda gratulujem hihi tak už máš svoje dieťatko konečne v náručí.....a mala si epi?
Držte sa baby a dávajte na babatenka pozor....

janula.i
22. aug 2008

ahojte tehulky,tiez som sa nedavno rozhodovala ku ktoremu gynek.ist rodit.Nakoniec budem u Mudr.Stefanikovej.Na dr.Cecha som tiez pocula rozne nazory a neboli velmi pekne,ale kazdy to moze vidiet inak 🙄 bola som aj u dr.Deckova,zevraj je dobry ale trosku namysleny 😎 Nakoniec som rada ze mam dr.Stefanikovu,kamoske zachranila malu.Inak sa nemozem stazova,zatial boli vsetci mily 🙂

jevel
22. aug 2008

Ahojte

gratulujem mamičkám , ktoré to majú za sebou a držím palce , ktoré to eštelen čaká.

Na dr. Čecha som tiež nepočula moc dobre. Keď som bola s prvým synom na rizikovom, tak rodil jednu holku a dosť ju nechal vytrápiť a nakoniec keď už nemohla, (už nebol možný CS) tak mala kliešťový pôrod. Ale v podstate má veľa cisárskych pôrodov .

A Dr. Štefániková , ako som už písala je super na pôrody , kde nastanú komplikácie. 😉

krtko.
22. aug 2008

tehulka ,nezabudla si na dr.pivovarciho? 😉

tehulka4
22. aug 2008

krtko, tak na toho sa teda zabudnut urcite neda.... 😀

timotej
23. aug 2008

Ahojte baby/ včera večer som bola na poradni u Dečkova je super, musím uznať že je veľký fešák.. bola to bežná poradna jak u svojho.. Povedal,že nebojte sa spolu to nejak porodíme. Myslím že je to tam v pohode ak človek nemá nejaké problémy...

andrea229
23. aug 2008

ahojte.....timotej asi mal Dečkov včera dobry den,lebo ja na neho vôbec nemám dobré spomienky..to som ho asi 2x zastihla na pohotovosti a katastrofa....teraz sa bojím aby som ho náhodou nedostala aj pri pôrode....chodím k dr.Štefanikovej,ale nemam ju zazmluvnenú....prvý porod som mala dr.čecha,ktorý ma napichal vyvolavačkami a odišieľ,vrátil sa až ked bol malý na svete (odrodila ma sestrička a on ma iba zašil)a druhý porod som mala vybavenú Štefanikovu,fakt je to super doktorka,ktora cely čas bola pri mne a povzbudzovala ma........

timotej
23. aug 2008

Andrea prečo si mala problémy s Dečkovom? On sa zdá trochu namyslený, nepočula som na neho zlé ohlasy... Pri mne bude aj pri pôrode.

andrea229
23. aug 2008

pri mne bol hrozne odmeraný,asi preto že videl že mám svoju doktorku v nemocke.......

andrea229
23. aug 2008

ozaj,videla to aj sestrička a krútila hlavou že nemám si z toho nič robiť

janula.i
24. aug 2008

Ahojte.Ako doktor je zrejme dobry 😉 Lenze,mlady,pekny a PAN doktor...niekomu to stupne do hlavy.a to je na skodu.Tak drzim palce nech ma dobry den ked budes rodit.

sjuzi
24. aug 2008

Ahojte, ja na Čecha nemôžem povedať ani mäkké F... Lenže ja som mala SC. A dokonca ma bol pozrieť i na izbe...

Dečkovom som nebola tiež nadšená, tiež som ho raz mala, keď tam nebol Čech mi robil v nemocke USG a keby som sa ho nepýtala, že či je všetko ok, tak ani pol slova mi nepovie. A presne - dojem - fešák, mladý, ale taký akýsi namyslený... Ale na izbe bol pozrieť spolubývajúcu, kt. ho mala vybaveného a to bol teda iný prístup - milučký, ochotný, no odpadla som, aká maska... 😝

sjuzi
24. aug 2008

Lenže mňa si Čech "odložil" pred pôrodom na rizikové, lebo som 10 dní prenášala. A povedal, že si ma vezme pod patronát, takže keby dačo, nech si ho volám. A nemusela som mu nič platiť. Akurát sme mu potom s mm doniesli nejakú fľašku a kozmetiku. 😉

tehulka4
25. aug 2008

ahojky timi, co noveho???? kedy rodime??? 😉

petusaaa
25. aug 2008

tehulka, timi: vy uz to mate za par, tak vam moc drzim palce a pekne nam to tam skontrolujte a pripravte 😉 drzte sa a krasne zdrave babatka a co najlepsi porod 😉

tesorino
25. aug 2008

ahoj petusaa si tu??

petusaaa
25. aug 2008

teraz hej, len odbehujem 😉

tesorino
25. aug 2008

no ako sa mate?? mne uz muz musi zavezovat snurky na topankach 😀

petusaaa
25. aug 2008

tes: to ozaj? ja zatial zavezujem normalne. a uz periem pre maleho vecicky od dnes. ozaj, nevies, ako si vypocitam nastup na matersku? je to z terminu podla poslednej menstruacie alebo podla UTZ?
inak mne sa hrozne zle v noci dycha. tak som vypodlozena tromi vankusmi a lezim v takom polosede 😀 nic pohodlne, ale co narobim...

tesorino
25. aug 2008

no ja si myslim ze posledna menstruacia, ale skus sa nato racej opytat nie som si ista, tak to ja spim dobre az nato ze chodim na wc aj 6x ☹ ale dycha sa mi dobre, a nespis na boku??

petusaaa
25. aug 2008

tes: no, ja spim fakt vselijako a mam najroznejsie polohy, ale nic nepomaha. iba to vypodlozenie 😀 a na wc chodim tiez, ale iba tak trikrat za noc maximalne... a sestricka mi povedala, ze najosvecenejsia poloha je na lavom boku. ale mne nezabera nic, co uz 🙄 a akemu chodis doktorovi? do HC?

tesorino
25. aug 2008

ja mam kubranskeho na tej novej poliklinike v meste v hc. no ja spavam tiez na lavom boku 😉

petusaaa
25. aug 2008

a na 3D si nechcela ist? a neviete este pohlavie? ci sa chcete nechat prekvapit?

tesorino
25. aug 2008

no na 3D som bola u brestanskeho a cakame chlapca a ty akeho mas lekara??

petusaaa
25. aug 2008

jej, to budu kamarati 😉 aj ja som bola u brestanskeho na 3D. ja chodim do TT strbovi. fakt zlaty doktor a mam nanho dobre referencie 😉

tesorino
25. aug 2008

vlastne ty to nemas do tt tak daleko takze ti je jedno kam budes dochadzat, nie? a ten lekar je v tt v nemocke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre