Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

timotej
10. sep 2008

Nie, adriana.

tehulka4
10. sep 2008

zuzi, ja v podstate ani neviem na kolko som otvorena..len mi vzdy povie, ez ej to take zodpovedajuce tomu tyzdnu v ktorom som...ale vraj mam okolo toho 16. ratat..no ved uvidime ked pojdem na poradnu, dufam ze uz bude posledna...ale tak nechame sa prekvapppit..

zuzanikaaa
10. sep 2008

no mne to minule povedala, ze som na 1 prst, ze uvidime ako to bude o tyzden (co bolo vcera)... ze keby som bola viac otvorena, tak ma bude chciet vidiet este v piatok pred jarmokom.... no ale kedze to zostalo rovnake, tak sa mam hlasit zas az v utorok 🙂
baby prave som nasla pekny clanok http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=961

bubadlo27
10. sep 2008

ahojte, idete niektora na poradnu v piatok? 🙂
ja musim ist aj ked je chovanova v grecku, musia mi konecne urobit uz aj sonno, sak vobec neviem kolko vazime 😠

tehulka4
10. sep 2008

bubi,. len sa tak nevytesuj...aby si nebola prekvapkana ako ja minule... 😀

tehulka4
10. sep 2008

zuzi, tak to sa v utorok budeme hlasit obe..a asi budeme aj obe straaasne zvedave ze coa ako... 😉

bubadlo27
10. sep 2008

no sak tehu s tym ratam 😉
ale chovanova dojde az po 15. a ja musim ist este tento tyzden, tak dufam ze tam bude aspon stefanica, lebo nikoho ineho neberiem 😀 😀 😀

tehulka4
10. sep 2008

bubi, tak to ti nepoviem kto tam je v piatok...zajtra by tam stefanica mohla byt ale v piatok netusim...ty chovanova tusim berie hocijake pacientky...ja ked som tam bola teaz na poradni som skoro padla na zadok..jedna este ani nie 15 rocna a bola tehotna..ty kokso..normalne som nechapala..

libka1
10. sep 2008

V piatok asi Cech...

tehulka4
10. sep 2008

noooo bubi, to si si teda vybrala ale den... 😀 cech je vazne uzasny... 😝

zuzanikaaa
10. sep 2008

Chovanova sa zaobera okrem ineho aj detskou gynekologiou .... tehu taka je doba 🙂 15 rocne vyzeraju na 20 🙂

libka1
10. sep 2008

Bubadlo mna Cech na sono neposlal aj keď som bola 2 týždne pred termínom a posledné sono som mala v 28 týždni, poslala ma až Chovanová keď som bola v 39 t. A povedali mi že budem mať basketbalistku s minimálnou váhou 3500... Malá mala 46 cm a 2810 g... 😝 😀

tehulka4
10. sep 2008

zuz, ale tato nevyzerala ani na tych 15...a uz vobec nie na tehotnu....jasne ze je takato doba, ale stefanica to presne vystihla, ze 15 rocna ma behat po discotekach a nie rodit, lebo v prvom rade to je vzdy problemove tehotenstvo a odnesie si to ten mrnus v bruchu, nehovoriac o tom, ze aj ona ma zdravotne problemy....

tehulka4
10. sep 2008

libka, no tak cech je expert na vsetko..co narobis... 😀 a ani tie uzv nie su take presne..mne povedali ze tam byvaju odchylky +- 200-300g, ale teda skoro kilo je fakt rozdiel... 😀

libka1
10. sep 2008

To taký mladý rapavý, neviem mu meno a ani nechcem už vedieť... keď som došla s kontrakciami spýtal sa ma či som sa rozhodla rodiť, lebo že on nič nevidí... o 4 hodiny bola malá na svete... No idem, v tejto téme sa len zbytočne naseriem... 😅

tehulka4
10. sep 2008

libka, ale preco??? ved pohoda....vsetkym nam je jasne co v tej trnavskej porodnici mame... 😀

jevel
10. sep 2008

ahojte

tak Chovanová má dovolenku? dobre vedieť, lebo som sa chcela zajtra u nej v nemocke zastaviť - tak vidíte , ušetrili ste mi cestu. a ano ona má na starosti aj detskú gynekologiu (už som mala tú česť tam byť aj s malou 😒 )

libka1
10. sep 2008

Nemám na to dobré spomienky... 15 minút predtým než som porodila mi na sále pôrodná sestra rozprávala že nech to tak neprežívam, že to ešte bude oveľa oveľa horšie a že to ešte potrvá aspoň 6 hodín a odháňala muža odo mňa že čo ma tak stále obskakuje... zbytočne vás tu rozladím, peknú noc a nech vás brušká veľmi netlačia 😉

jevel
10. sep 2008

libka - no stane sa , že sú naše pôrodné sestry "milé".
mne sa pri druhom pôrode čudovala sestrička, že čo budem robiť keď budem rodiť,kedže som cúvala , keď ma vyšetrovala pri kontrakcii 🙄 .

zuzanikaaa
10. sep 2008

no mám sa na čo tešiť, dúfam, že keď ma to chytí tak tam nebude nejaká rachetla čo rodila pred 30mi rokmi alebo vobec.... 😒

bubadlo27
10. sep 2008

no uzasne, tehu na cecha a nenormalne tesim 😀 😀 😀
ale ja odtial neodidem, pokial mi neurobi sonno, ja ich kaslem, sak mam na to narok, dufam ze ma to nebude stat vela energie, lebo sa este na jarmok chsytam 😀

jevel, ano chovanova je na dovce a ordinuje az po 15.9 😉

libka, spomienky mam aj ja vselijake ale co uz narobime 😕

jevel
10. sep 2008

bubadlo - ďakujem za info. Lebo som akosi nebola na cytologii po pôrode 🤐 .

baby len sa nedajte znechutiť nejakou sestričkou čo nemá náladu. Bude to váš deň, váš pôrod. Mne teda vôbec nepokazila náladu. ešte pri druhom pôrode som si dala závazok, že budem pri kontrakciách stáť a predýchavať pomaly a zhlboka. tak som aj robila a z druhej miestnosti sa pýtala tá sestrička, že kto to tam tak fučí 😅 (no kto asi , keď sme tam boli dve rodičky? 🙄 ) No ale veď som vôbec nebola hlučná, len tambolo akosi ticho a mňa bolo trochu pri tom fučaní počuť. Tak som jej odpovedala, že "JAAAAAAA". Vôbec ma to neznervóznilo - veď ja rodím a viem čo mi pri tom vyhovuje nie? 😀 😉
a pôrod bol v pohodke

drgonovamata
11. sep 2008

Ahoj Debbie
aj my rodime v Decembri 🙂
Budem rodit v Trnave, sak kam by sme sa trepali v tej zime, ktovie ake budu cesty. Lekara si asi nebudem vyberat uvidime na koho nam padne sluzba. Len stale nemam ujasnene ci dat epiduralku alebo nie. Uprimne povedane ja sa jej bojim viac (to napichovanie do chrbta) ako prirodzenych porodnych bolesti 😒

zuzanikaaa
11. sep 2008

ozaj baby
a neviete ci je potrebne si zobrat do porodnice aj odsavacku na mlieko?

debbie
11. sep 2008

Ahoj Maťa tak som rada už sme tri tak dúfam že sa tam stretneme a bude veselo 😀 . Ja neviem či si budem vyberať dr.lebo chodím Štefánikovej do pôrodnice a ona vraj rodí všetky svoje pacientky..tak uvidíme...a je to naša známa. Ja a epi sme ujasnené už od začiatku tehu, chcem ju a basta len dúfam že nebudú komplikácie alebo čosi ale určite si dám urobiť vyšetrenia pred a ak sa to bude dať vydržať a rozdýchať tak budem rodiť bez a peniažky mi vrátia....ale aspoň budem mať istotu že keď zarevem epííííííííííííííííí hneď ju môžem dostať...hihi 😅 Ako som pochopila si tiež prvorodička ako ja? Už vieš čo budete mať? My čakáme dievčatko...aj sme po princezničke túžili. Jáj už som si všimla aj vy dievčatko paráda to bude bááááááb.. A už začínaš nakupovať? Si priamo s TT?

petusaaa
12. sep 2008

zuzanikaaa: oni maju sice odsavacky, ale je lepsie, ked mas svoju. teda aspon tak hovorila sestricka v nemocke. ze tym, ze sa pouzivaju, tak stracaju na kvalite a horsie saju. tak ak mas, tak si zober 😉

baby, chodite niektora cvicit do nukleonu?

zuzanikaaa
12. sep 2008

petusa ja som chodila, ale teraz uz som 3x nebola a ani uz nepojdem, uz kazdu chvilu to moze na mna prist... a ani sa mi moc nechce uz.. ked som bola naposledy, tak uz som niektore cviky ani neodcvicila, co mala tak v bruchu vyvadzala, ty chodis?

petusaaa
12. sep 2008

zuzanikaaa: no, ja som chcela ist, ale neviem, ci sa mi to este oplati, kedze uz som v 33tt. som sa skoro zobudila 😅 a ako to tam funguje a kolko sa plati?treba sa niekam nahlasit a nieco si zobrat? a robia sa tam aj dychacie cvicenia? asi vela otazok 😅

drgonovamata
12. sep 2008

Ahoj Debbie
ja chodim Dr.Navratilovi na Kalinciakovu ulicu a som s nim spokojna. Dufam, ze tam v tom decembri v porodnici neostaneme trcat aj cez vianocne sviatky a stihneme to nejak pred alebo po 😉
Som priamo z Trnavy aj ty? Nakupene este moc nemam, len par drobnosti, az teraz v septembri sa chystam, maju dostat zimny tovar v obchodoch, lebo doteraz mali len same letne bodynka a dupky, zimne veci len zbytky. Mame objednanu postielku i komodu s preb.pultom a vanickou. Kocik uvazujeme nemecky MOON je taky high-tech, cool, moc sa nam paci, hlavne muzovi.

debbie
12. sep 2008

Ahoj maťa aj ja by som bola rada keby som neprenášala a bolo to tak pred vianocami aby sme boli už 24.12.doma s Vanessku....ale neviem ved na nás to až tak nezáleží že?Aj my už máme čoto nakúpené aj kočík už máme...je to stršné ked mám taký perný týždeň ani neviem ako to ubehne a inokedy jeden deň trvá večnosť...akurád dnes som v drogérii študovala plienky a poviem ti tie ceny ...... 😠 strašné ale počula som že tie tesco sú fajn aj rozumná cena páni je toho ešte veľa čo musím doštudovať...a pozisťovať....Aj chceš manžela pri pôrode, môj chce ísť, tak uvidíme ako to zvládne hihihi....uvažujeme ísť aj na tú prehliadku pôrodky len neviem kedy by to bolo ideálne...či už teraz alebo tak mesiac pred pôrodom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre