• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

20. júla 2017 
petusaaa nemusis sa nikde vopred hlasit, chod tam ale skor, asi tak o 16.15 aby si tam uz bola. Cele to trva hodku a pol. Povies Janke (ta co precvicuje), ze si nova, zapises sa jej do zosita (meno, tel.c., termin porodu) a zaplatis 60,- Sk. Ides sa prezliect, potom si najdes miesto, nachystas fit loptu, step, cinky, overball, drevenu tyc. Myslim ze kludne este mozes ist ked si v 33 t. Robia sa aj tie dychacie cvicena, kludne sa Janky potom po cviceni mozes opytat na vsetko co ta zaujima, ona uci gynekologiu na zdravotke, takze vie poradit kopec veci... :slight_smile:
12. sep 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti a prines si nieco na pitie a uterak, tenisky na prezutie, ale mozes aj v ponozkach...
12. sep 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanika: dakujem :wink: tak, uz sa len dokopat k nejakej aktivite. len nech nie je moc horko :sweat_smile:

debbie: tesco plienky su zevraj fajn, ale baby hovorili, ze sa nevyrabaju pre novorodencov, ze su az od jedneho roka tusim... ja idem latkovat, tak kupujem jednorazovky iba do nemocky a na vychadzky. niekto u nas chvalil huggies newborn, ze tie maju vykrojok na pupcok (aby sa vetral...).
12. sep 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem o tom, ze by Tesco plienky boli az od jedneho roka...... tie fialove urcite nie.. minule som ich pozerala a su aj pre novorodencov
12. sep 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ved aj ja som čítala že baby tie fialové kupovali do porodky a že sa vyrovnali aj tým drahým aj boli vo veľa smeroch lepšie... :unamused:
petus ja by som tiež chcela chodiť dakde cvičiť chodíme plávať ale ak bude zima tak to bude trošku komplikované....a ak tam bude aj dáka príprava na pôrod o to lepšie.....môžme sa dohodnúť a ísť tam spolu... :grinning:
12. sep 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale to cvicenie je fakt super. Aj ked sa tie cviky stale opakuju, tak sa aspon clovek trochu rozhybe. A hlavne to dychanie... ja som napr. dovtedy nevedela ako sa maju spravne predychavat kontrakcie... da sa to nastudovat z knih, ale je dobre si to tam vyskusat a "vryt" si to do pamati :slight_smile: Aj ked prax bude mozno o nieco ina... ale aspon budem pripravena :slight_smile:
12. sep 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a v ktoré dni sa cvičí? a od ktorého tt a do ktorého sa môže cvičiť?
12. sep 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvici sa kazdu stredu o pol piatej
o tom, od kedy mozes zacat cvicit je dobre sa poradit s doktorom, ja som zacala cca od toho 4 mesiaca
a niektore baby cvicia az do porodu, no mne sa napr. (ako som uz pisala vyssie) teraz na konci tehot. uz moc nechce
12. sep 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt su aj pre novorodencov?? tak to ich budem musiet popozerat :slight_smile: ste ma potesili...

inak mne sestricka hovorila, ze tie cvicenia su v nedelu. :rolling_eyes:

debbie: zevraj tam je aj priprava. a prave preto som tam chcela chodit. tak co, v stredu ideme? este musim pozriet autobusy ci mi chodia... a do tej porodky by som sla pozriet cim skor, lebo potom sa ti nebude chciet... ja som bola tusim 27tt :slight_smile:
12. sep 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano peti sú a sú aj dakedy v akcii ja som kúpila 45ks po 209,-sk :grinning: ale kúpim viac druhov ak by sa mi malinká po niektorých vyhádzala aby som po príchode z pôrodky nezháňala plinky.... :grinning:
Peti ja som tiež chcela hlavne kôli tomu dýchaniu...môžme ísť v stredu ja tiež pozriem bus. A vieš peti kde je ten hotel? Ty si priamo z hlohovca?
12. sep 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je to hned za Maxom, pri autobusovej zastavke (mestsky bus), oproti je nakupne stredisko Olympia a ide sa tam dole schodmi, ako keby do pivnice :slight_smile:
12. sep 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu, este si kinderko? :slight_smile:
som bola dnes na poradni a bola tam stefanica, takze cech sa nekonal :grinning:
robili mi vsetko aj ma natacala, aj sonno a maly ma cca 3350 g :wink: sa tesim ako sa este nafukneme :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu asi jarmokuje :slight_smile:
12. sep 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ju aj na jarmoku vykukala, ale nenasla som :wink:
12. sep 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak dík som rada aspoň viem kde to hľadať a môžem parkovať pri maxe hihi :grinning: a v piatok je tam len tehu cvičenie?
12. sep 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky.... :wink: no je divne ze ste ma nevideli, lebo jedine ja som tam mala take velke brusisko... :grinning: a co noveho tu???
12. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debbie tehotne cvicia len tu stredu, o nicom inom neviem
moznoze v materskom centre je este nieco, ale to ti neviem povedat....
12. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu, urcite az po mne, lebo ja okrem velkeho brucha, este aj male dieta :wink: , sa nejako divne na mna vsetci kukali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tehulka tak si to stihla ten jarmok a máš aj nádstavec ... :grinning:
12. sep 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na jarmoku doobeda, ked este nebolo vela ludi, ale to som len tak narychlo prebehla.... kupila som si trdelnik a kofolu :wink: vcera mi manzelik priniesol cigansku a som pre tento rok "vybavena" s jarmokom :slight_smile:
12. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, tak to som rada ze som neni sama..tiez tak kukali, az mi rupli nervy a jedneho ktory mal take priblbe poznamky co sa s bruchom taham na jarmok som tam sfukla ako zaplku..kreten, a co som postihnuta ked som tehotna?
12. sep 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezis debbie, no jasne, ze vahas...uplne novy nadstavec mam..mozem hned zajtra s vysavacom ficat... :grinning: ..no a este by som ho rada stihla aj zajtra, lebo som robila sofera a tak som nemohla ist ani na medovinu..a zasa sme nejak nestihali ani cigansku, lokse a trdelnik..zato zajtra, stanky s obcerstvernim traste sa... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ti verím ja sa teším ideme v nedeľu tak sa napapkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: už viem ako mi bude zle... :grinning:
12. sep 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deb, vraj si mas dat potom pivo na lepsie travenie ked sa dobre napapcis..to mi povedala stefanioca v nemocke... :wink:
12. sep 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pivko nechutí zato môj manžílek si dáva aj za mňa a malú hihi
12. sep 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tešíme sa na decko burčáčiku aspoň nám to upraví stolicu
12. sep 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, ja som si dala dnes aj za vas :wink: dve ciganske, ale fajnove boli a kofolka mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budi tak to mi nepíš jaké chute mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved počkaj ja ti to v nedeľu vrátim hihi
12. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, tak to sem ozaj aspon do zajtra enpis..tiez am take chute ze az....ale zajtra doobeda vybehneme aj my a dobre sa nabastime...juuuj, uz aby to bolo...a mam taky pocit, ze hned zajtra vecer idem rodit... :grinning: normalne mam take tvrde brucho, ze az..som dnes aj dost nachodila...
12. sep 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deb, ja som neni na burcak takze jas kor to pivko ked sa prezeriem... :grinning:
12. sep 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok