Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzanikaaa
12. sep 2008

petusaaa nemusis sa nikde vopred hlasit, chod tam ale skor, asi tak o 16.15 aby si tam uz bola. Cele to trva hodku a pol. Povies Janke (ta co precvicuje), ze si nova, zapises sa jej do zosita (meno, tel.c., termin porodu) a zaplatis 60,- Sk. Ides sa prezliect, potom si najdes miesto, nachystas fit loptu, step, cinky, overball, drevenu tyc. Myslim ze kludne este mozes ist ked si v 33 t. Robia sa aj tie dychacie cvicena, kludne sa Janky potom po cviceni mozes opytat na vsetko co ta zaujima, ona uci gynekologiu na zdravotke, takze vie poradit kopec veci... 🙂

zuzanikaaa
12. sep 2008

peti a prines si nieco na pitie a uterak, tenisky na prezutie, ale mozes aj v ponozkach...

petusaaa
12. sep 2008

zuzanika: dakujem 😉 tak, uz sa len dokopat k nejakej aktivite. len nech nie je moc horko 😅

debbie: tesco plienky su zevraj fajn, ale baby hovorili, ze sa nevyrabaju pre novorodencov, ze su az od jedneho roka tusim... ja idem latkovat, tak kupujem jednorazovky iba do nemocky a na vychadzky. niekto u nas chvalil huggies newborn, ze tie maju vykrojok na pupcok (aby sa vetral...).

zuzanikaaa
12. sep 2008

tak ja neviem o tom, ze by Tesco plienky boli az od jedneho roka...... tie fialove urcite nie.. minule som ich pozerala a su aj pre novorodencov

debbie
12. sep 2008

zuzi ved aj ja som čítala že baby tie fialové kupovali do porodky a že sa vyrovnali aj tým drahým aj boli vo veľa smeroch lepšie... 😒
petus ja by som tiež chcela chodiť dakde cvičiť chodíme plávať ale ak bude zima tak to bude trošku komplikované....a ak tam bude aj dáka príprava na pôrod o to lepšie.....môžme sa dohodnúť a ísť tam spolu... 😀

zuzanikaaa
12. sep 2008

baby ale to cvicenie je fakt super. Aj ked sa tie cviky stale opakuju, tak sa aspon clovek trochu rozhybe. A hlavne to dychanie... ja som napr. dovtedy nevedela ako sa maju spravne predychavat kontrakcie... da sa to nastudovat z knih, ale je dobre si to tam vyskusat a "vryt" si to do pamati 🙂 Aj ked prax bude mozno o nieco ina... ale aspon budem pripravena 🙂

debbie
12. sep 2008

zuzi a v ktoré dni sa cvičí? a od ktorého tt a do ktorého sa môže cvičiť?

zuzanikaaa
12. sep 2008

cvici sa kazdu stredu o pol piatej
o tom, od kedy mozes zacat cvicit je dobre sa poradit s doktorom, ja som zacala cca od toho 4 mesiaca
a niektore baby cvicia az do porodu, no mne sa napr. (ako som uz pisala vyssie) teraz na konci tehot. uz moc nechce

petusaaa
12. sep 2008

to fakt su aj pre novorodencov?? tak to ich budem musiet popozerat 🙂 ste ma potesili...

inak mne sestricka hovorila, ze tie cvicenia su v nedelu. 🙄

debbie: zevraj tam je aj priprava. a prave preto som tam chcela chodit. tak co, v stredu ideme? este musim pozriet autobusy ci mi chodia... a do tej porodky by som sla pozriet cim skor, lebo potom sa ti nebude chciet... ja som bola tusim 27tt 🙂

debbie
12. sep 2008

Ano peti sú a sú aj dakedy v akcii ja som kúpila 45ks po 209,-sk 😀 ale kúpim viac druhov ak by sa mi malinká po niektorých vyhádzala aby som po príchode z pôrodky nezháňala plinky.... 😀
Peti ja som tiež chcela hlavne kôli tomu dýchaniu...môžme ísť v stredu ja tiež pozriem bus. A vieš peti kde je ten hotel? Ty si priamo z hlohovca?

zuzanikaaa
12. sep 2008

Baby je to hned za Maxom, pri autobusovej zastavke (mestsky bus), oproti je nakupne stredisko Olympia a ide sa tam dole schodmi, ako keby do pivnice 🙂

bubadlo27
12. sep 2008

tehu, este si kinderko? 🙂
som bola dnes na poradni a bola tam stefanica, takze cech sa nekonal 😀
robili mi vsetko aj ma natacala, aj sonno a maly ma cca 3350 g 😉 sa tesim ako sa este nafukneme 😀 😀 😀

zuzanikaaa
12. sep 2008

tehu asi jarmokuje 🙂

bubadlo27
12. sep 2008

som ju aj na jarmoku vykukala, ale nenasla som 😉

debbie
12. sep 2008

zuzi tak dík som rada aspoň viem kde to hľadať a môžem parkovať pri maxe hihi 😀 a v piatok je tam len tehu cvičenie?

tehulka4
12. sep 2008

caute zienky.... 😉 no je divne ze ste ma nevideli, lebo jedine ja som tam mala take velke brusisko... 😀 a co noveho tu???

zuzanikaaa
12. sep 2008

debbie tehotne cvicia len tu stredu, o nicom inom neviem
moznoze v materskom centre je este nieco, ale to ti neviem povedat....

bubadlo27
12. sep 2008

tehu, urcite az po mne, lebo ja okrem velkeho brucha, este aj male dieta 😉 , sa nejako divne na mna vsetci kukali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

debbie
12. sep 2008

Ahoj tehulka tak si to stihla ten jarmok a máš aj nádstavec ... 😀

zuzanikaaa
12. sep 2008

ja som bola na jarmoku doobeda, ked este nebolo vela ludi, ale to som len tak narychlo prebehla.... kupila som si trdelnik a kofolu 😉 vcera mi manzelik priniesol cigansku a som pre tento rok "vybavena" s jarmokom 🙂

tehulka4
12. sep 2008

bubi, tak to som rada ze som neni sama..tiez tak kukali, az mi rupli nervy a jedneho ktory mal take priblbe poznamky co sa s bruchom taham na jarmok som tam sfukla ako zaplku..kreten, a co som postihnuta ked som tehotna?

tehulka4
12. sep 2008

jeeezis debbie, no jasne, ze vahas...uplne novy nadstavec mam..mozem hned zajtra s vysavacom ficat... 😀 ..no a este by som ho rada stihla aj zajtra, lebo som robila sofera a tak som nemohla ist ani na medovinu..a zasa sme nejak nestihali ani cigansku, lokse a trdelnik..zato zajtra, stanky s obcerstvernim traste sa... 😀 😝

debbie
12. sep 2008

Ti verím ja sa teším ideme v nedeľu tak sa napapkáme 😝 už viem ako mi bude zle... 😀

tehulka4
12. sep 2008

deb, vraj si mas dat potom pivo na lepsie travenie ked sa dobre napapcis..to mi povedala stefanioca v nemocke... 😉

debbie
12. sep 2008

mne pivko nechutí zato môj manžílek si dáva aj za mňa a malú hihi

debbie
12. sep 2008

ale tešíme sa na decko burčáčiku aspoň nám to upraví stolicu

bubadlo27
12. sep 2008

tak baby, ja som si dala dnes aj za vas 😉 dve ciganske, ale fajnove boli a kofolka mnam 😝 😝

debbie
12. sep 2008

budi tak to mi nepíš jaké chute mám 😝 ved počkaj ja ti to v nedeľu vrátim hihi

tehulka4
12. sep 2008

bubi, tak to sem ozaj aspon do zajtra enpis..tiez am take chute ze az....ale zajtra doobeda vybehneme aj my a dobre sa nabastime...juuuj, uz aby to bolo...a mam taky pocit, ze hned zajtra vecer idem rodit... 😀 normalne mam take tvrde brucho, ze az..som dnes aj dost nachodila...

tehulka4
12. sep 2008

deb, ja som neni na burcak takze jas kor to pivko ked sa prezeriem... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre