Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

debbie
12. sep 2008

Tehu tak sa nabašti zajtra daj sexííík a uvidíš ako to pôjde ako po masle hihi

tehulka4
12. sep 2008

deb, ved to...ale mozem povedat ze mam veeeeelmi rozumneho syna...normalne som mu dohovorila ze yb mohol aspon ten jarmok vydrzat a on ma uz teraz pocuvol... 😝

debbie
12. sep 2008

&ved tehu on vie čo mamina chce a potrebuje, a on dobre vie že si zamlsá aj on 😅

bubadlo27
12. sep 2008

no baby, ale fakt bola dobra, idem aj zajtra 😀
burcak som mala pri radnici, z toho velkeho suda a bol tiez paradny, len keby nebolo vsade toooooooooolko ludi 😠

inak dnes mala stefanica nejaku super naladu, sa jej asi nieco podarilo, alebo zeby v noci zadarilo? 😀

timotej
12. sep 2008

čaute baby zajtra idem znovu na poradnu tak držte palce lebo mi hrozí že si ma tam nechajú podľa nálezu.
Už berieme aj kabelu.

tehulka4
12. sep 2008

deb, ved to...esteze je cely ja... 😀 😀 😀

bub, to vies, mozno uz burciak fungoval.... 😀 😝 a ako si vlastne dnes dopadla????

timi, ahojky, no a ako bolo dnes??? a preco zajtra?? co sa deje??

debbie
12. sep 2008

timi tak sa držte a neboj bude to ok... 😀

bubadlo27
12. sep 2008

tehu, povedala, ze som otovrena, ale na druhorodicku je vsetko v norme, na sono tiez v pohode, som bola zvedva kolko vazime a povedala, ze je vacsi ako bola mala a cca 3350g 🙂 , tak s tesim, ako nafucim este do porodu 🙂

inak som ju tam cakala aj s malou aj s muzom skoro hodinu, lebo ta blondata sestricka povedala ze ma akurat cisarsky a ona herecka uradovala dole na prijme 😠 😠 😠

tehulka4
12. sep 2008

bubi, no pekne...ale tak, ono ked uz si otvorena tak sa to moze velmi yrchlo zvrtnut a mozes ist po jarmoku na to... 😉

bubadlo27
12. sep 2008

tehu, asi ano, ale este radsej pockam 😉 , teda ked krpec dovoli 🙂

tehulka4
12. sep 2008

preco??? ved uz si v 38tt..a to vraj uz v pohode...ja v nedelu zacinam 40tt a uz si myslim, ze je najvyssi cas aby maly posiel von... 😀

bubadlo27
12. sep 2008

ja si pockam na tu chovanovu 😉
inak sa ani ja nebranim, povedala, ze maly je dost velky, tak uvidime 🙂
ja v nedelu zacinam 39 tt 🙂

timotej
12. sep 2008

Tehu nič sa nedeje bola som včera a zavolal ma zajtra lebo má službu, už mal včera 3 400g už je dosť veľký
on by to najradšej vyvolal ked bude mať službu bojí sa aby to neprišlo ked tam nebude tak ma chce kontrolovať. Ale neva možno zajtra tam ostanem podľa nálezu ak som sa už viac otvorila, lebo včera robil
len ultrazvuk. Dakujem za podporu. Večer som najviac v pohode cez den asi si to priveľmi pripúšťam.

tehulka4
12. sep 2008

timi, ebojaj...vsetko bude ok...maximlane tak budes mat mrnuska pekne v naruci uz zjtra...vies kolko z nas ti bude ticho zavidiet...a ja na cele medzi nimi... 😉 nebojaj, urcite to dobre dopadne...nenechaju ta trapit sa zbytocne...uvidis...a daj mi potom vedeit nech vieme co je s tebou...

debbie
12. sep 2008

Tak my ideme buvkať a užite si baby jarmok ak vám to babatenka dovolia, dobrú noc... 😅

tehulka4
12. sep 2008

bubi, co bojas, ved chovanova pride 15. nie?? a to je v pondelok..takze oid utorka mozes ist an to.... 😀 😀 😝

tehulka4
12. sep 2008

deb, dobru nocku...dufame ze dovolia a ak nie, tak rodime...no co uz...zmena programu vyhradena... 😉

debbie
12. sep 2008

baby jáj a ako je to s epi v trnave máte ju niektorá už nahlásenú a vyplatenu

tehulka4
12. sep 2008

deb, ja epi necem..ale normalne si das urobit vysetrenia a si ju zaplatis-....

bubadlo27
12. sep 2008

debi,ani ja nejdem s epi , podla mna sa to da prezit 🙂 a prezila som sj prve bez epi 😉

idem aj ja buvat, dobru noc vsetkym tehulkam 🙂

debbie
12. sep 2008

tak dík dobrúúú

petusaaa
13. sep 2008

debbie: ja si epi urcite nahlasim. som zbabelec, viem 😅 ak sa to bude dat vydrzat, tak ju jednoducho odmietnes a peniaze ti vratia. ale ak by si nemala predtym spravene vysetrenia, tak by ti mohli robit problemy (aspon tak som pocula)... a v HC som byvala, ale teraz byvam v trakoviciach uz dva roky. a nukleon viem kde je. som tadial chodila na strednu 😎 len neviem, kde je to v nukleone,ale to hadam najdeme nejako 😉

inak baby, ja sa uz asi do porodu nevyspim. ako si lahnem, tak mam strasne tocaky. ako po nejakej zurke ☹ tak som vcera lahla do kresla a ked mi padala hlava, tak som sa presunula do postele. a to bolo tak o jednej. a teraz ma muz zobudil o siedmej a uz sa mi neda zaspat, aj ked som unavena... ach, timi, aj ja ti zavidim...

debbie
13. sep 2008

Petus som rada že tu niesom sama taký zbabelec...potom mi povieš čo a ako to bolo s tou epi.... 😅 Tak ja idem v utorok do poradne a ak sa nič nezmení v stredu sa stretneme pred nukleonom o 16.15 môže byť. Ak by ti to nevyšlo tak ti posielam tel.do ip a napíš mi smsku. Idem čosi navariť aj žehliť by som mala no tááááá sa mi dnes nič nechce.....

petusaaa
13. sep 2008

ja sa epi bojim hrozne. ked si predstavim, ako sa to zavadza 😨 ale vsetky baby, ktore poznam a mali epi, tak hovoria, ze sa to dalo a potom taka uuulava 🙂 tak potom ti zreferujem 😀
ja dnes nevarim. 😝 sa mi nechce. som zalezena v posteli a mam nadchu a celkovo sa divno citim. a manzel povedal, ze nemusim 😀 a zehlit sa chystam od buduceho tyzdna. teda veci pre maleho 😉 asi polovicku uz mam, tak este raz tolko a budem pripravena... 😵

debbie
13. sep 2008

Peti ved aj ja so bojím ale ak sa tie kontrakcie nebudú dať rozdýchať budem šťastná ak budem mať dačo v zálohe.. 😀 také malé eso...ja malinkej žehliť mám ešte čas čosi som poprala ale to len tie vecičky z mmb....A ty si si kúpila v HC popôrodné vložky aj tie jednorázové nohavičky? A v ktorej lekárni. Ja som bola v jednej a tam na tie nohavičky ako som sa pýtala tak na mňa čumela ako keby som chcela tangá z lekárne či čo a maliníkový čaj je pre ne tiež jedna veľká neznáma... 😅 tak uvažujem kúpiť si to v tt...a pozriem aj tie plienky v tescu teraz v utorok.

petusaaa
13. sep 2008

malinikovy caj mam doma, ale este nepijem. mam ho preistotu, aby som potom zohnala 🙂 a kupila som ho na hlohovej v tej novej lekarni. a nohavicky a vlozky este nemam, ale niekto tu pisal, ze opriti kina v tej lekarni ich maju 😉 ja som si doteraz pospala. uz mi je fajn 😵

zuzanikaaa
13. sep 2008

baby to je aky caj?

petusaaa
13. sep 2008

skus mrknut sem: http://ona.idnes.cz/muj-porod-s-malinikem-0td-/...
inak v skratke je to caj na uvolnenie porodnych ciest a urychlenie a zjednodusenie porodu.
a v lekarni si pytajte list ostruziny malinovej 😉

zuzanikaaa
13. sep 2008

no a myslite, ze uz nie je pre mna neskoro to zacat pit ? 🙂

petusaaa
13. sep 2008

zuzanikaaa: no, ked ho budes pit, tak nic nepokazis podla mna. a este odporucaju lanove semiacka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre