Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

debbie
13. sep 2008

Petus tak dik skusim to na tej hlohovej ak nebude v tt. Ja si ho chcem tiež kúpiť popredu a pije sa od 34tt až do pôrodu baby písali že aj v porodke ho ešte srkali....

soncam
14. sep 2008

Debbie. Ahojcek trosku som mala doma frmol tak som nemala cas sem zbehnúť. Cítala som ze si uz kupovala plienky. Ja som tiez kupovala tie fialove ale az neskor. Tak ako sme mali problemi s dudlami pri malom tak aj s plienkami nakúpené pampersi a od nich ricina vystipana ani orangutan. Tak som kúpila huggies vtedy to boli friedomky teraz sa nieako inak volaju sú také modrozelene tak tie boli super. Tie sme mohli ale vlhčené obrúsky žiadne. V lavori vodicka a tak sme prdelku poumývali vysusili s uterákom 🙂 .Teraz budem tiež začinať od pampersiek. Plienky nemám kupené ale zato vlhčené mám 12 ks. V rakusku mali v bipe akciu a tak ma jeden kus vysiel na 60sk 🙂.mate sa dobre?

tehulka4
14. sep 2008

no tak timi to uz ma od vcera za sebou...dufam , ze najblizsie tu budem ja kto si bdue moct vydychnut... 😉

bubadlo27
14. sep 2008

ahoj tehu, som ti pisala smsa myslela ze uz si v porodnici 😀
a o timi vieme aj vieco viacej? 🙂

tehulka4
14. sep 2008

bubi, aj aj som ti odpisala na sms, ale trochen neskor...o timi vieme akurat to ze sa jej maly narodil uz vcera 21:12 s mierami 3140g a 51 cm....a nic viac...

soncam
15. sep 2008

Caute baby. tehulka sa tu dlhsi cas neobjavi. Pretoze uz ma maleho synceka Olivera. 🙂 A preco to viem ? Ja som Oliverova krsná. 🙂

petusaaa
15. sep 2008

😲 😲 😲 chvilku som tu neni a vy tu takto rodite?? tak gratulujem aj timi aj tehulke 😉 nech babatka krasne rastu.
soncam a vieme aj miery a cas? ved vcera nic nespominala. tak to mala asi rychly porod, ze 😵

debbie
15. sep 2008

Ahojček, som sa zobudila a tak som si zapla k raňajkám pc a takéto krásne správičky....timi gratulujem, a tehulke tiež asi pomohol ten tohoročný burčáčik. Sončam a kedy porodila tehulka a aký mala pôrod? Pánečku tak to je super každá porodila skôr ako mal TP. To je sen každej z nás .... musíme baby zistiť čo bol ten urýchľovač hihi... 😀 tak želám maminečkám veľa radosti a aby sa čím skôr vrátili aj s babatenkami zdravé domov...

petusaaa
15. sep 2008

debbie: no to im asi pomohol ten jarmok 😀 to aj ja pojdem teda na nejaky jarmok pred porodom 😎 😀

tesorino
15. sep 2008

ahojte tak aj ja sa pripajam ku gratulaciam, nech su mamicky a aj babetka zdravucke 🙂 tak a potom nam dajte vediet ako to prebehlo 😉

debbie
15. sep 2008

Petuš tak to hej..ja mám TPokolo vianoc tak dúfam že malej sa bude chcieť skôr nerada by som bola na sviatky v porodke vieš ako je to s vianocami....a nemocnicami.....ale tak sa už zeším. Boli sme včera na tom jarmoku a aj v tescu a mali akciu na tie tesco plienky tak sme kúpili....a bola som aj v lekárni a ten čajík nemali ani tie nohavičky ale vložky mali síce len dva balíky ale asi aj budú stačiť zoberiem si aj iné na tie posledné dni v pôrodke....jáj a kúpila som aj krásne návlačky do postielky....s ovečkami... 😀 tak ma dnes všetko bolí...asi z toho chodenia včerajšieho...uvidím ako nám bude po tom cvičení.. 😅

petusaaa
15. sep 2008

no, ved aj ja tak trpim, ked dlhsie chodim.. prinajhorsom odtial utecieme a pojdeme do maxu na caj 😀 akurat u nas v novembrovkach preberame temu, co na seba. kedze sa nam ani jednej nechce kupovat nejake vascie bundy na dva mesiace 😠 tak si nemam co v stredu obliect. mohlo by sa vycasit 😀

soncam
15. sep 2008

Ano vieme len strohé informacie. 🙂 Tatinko bol pri porode a bol velmi statocny 🙂 . Zevraj. Nam poslal sms váha 3990g, meria 50cm. meno oliver.No potom som volala s novopecenou maminou ona mala už včera cez den bolesti ale asi take v pohode a potom ju to chytilo okolo pol druhej v noci rodila bez epi, do pôrodnice prisli okolo pol tretej a bola otvorená na 5 cm, museli je plodovu vodu pustit. no a maly sa narodil o 5.55hod

tesorino
15. sep 2008

petusssa ja sa akurat chystam v stredu do trnavy na socialku a kamoska tam ma obchod s deckymi vecami tak idem aj tam, a kedy to cvicenie zacina??

tesorino
15. sep 2008

debbie ja som tie nohavicky kupila v hc oproti kina v tej lekarni a tam som kupuila aj vlozky ale tiez iba 2 baliky, myslim ze by to malo stacit ale chcem aj ja vyskusat ten caj, tak ak chodis do hc tak sa tam behni mrknut, nohavicky stali nejakych 60,- a je tam 5ks

petusaaa
15. sep 2008

soncam: no tak to sa jej musime opytat, co robila, ked mala takyy super rychly porod 😉 pozdravuj ju od nas 😉

tesorino: maly by sme byt o 16:15 pred nukleonom. a ide aj debbie 🙂

tesorino
15. sep 2008

no a ako casto to byva?? a kolko stoji hodina, alebo ako to funguje??

tesorino
15. sep 2008

petusaaa, bola som v pn na utz a povedlai mi ze uz mam skrateny krcok a ze mam lezat a vela odpocivat, neviem ci tie cvicenia su vhdne aj premna, ale rada by som sa rozhybala chrbtica ma stale bolieva ☹

soncam
15. sep 2008

debbie vidím ze ty nakupuješ vo velkom. Ja len cez mimibazar. Mam vychádzky ale co za 2 hodiny to sa nestiham ani točiť do mesta. Navlečky do postielky musim aj aj kúpiť, pri malom som mala len jedny a jedny také staré. Teraz somkupila postielku od znamej ta naša bola este po mne.

petusaaa
15. sep 2008

tesorino: byva to kazdy tyzden, hodina stoji 60sk. a precvicuje to jedna baba, co uci gynekologiu na zdravotnickej skole. a radsej zatial nechod a opytaj sa doktora, ci mozes.

debbie: a nepotrebujeme nejake potvrdenie aj my od doktora, ze mozme cvicit?

tesorino
15. sep 2008

skusim zajtra zavolat a opytam sa nato, potom ti dam vediet

tesorino
15. sep 2008

a ty si uz bola na utz??

cinka2
15. sep 2008

Ahojte kamaráti, nový týždeň nová súťaž a preto Vás prosíme hlasujte za nás na tejto stránke: http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1&r...
Naša foto je pod názvom PRINCEZNÁ....ak môžete poposielajte aj vašim kamarátom kamarátskym a pomôžte nám vyhrať. Hlasovať môžete od dnes až do nedele, každý deň len jeden hlas........ďakujeme Katky

petusaaa
15. sep 2008

tes: ja som bola v piatok. akurat mi dam zostalo hrozne zle na tom stole, tak ma tam ratovali ☹ a prikazali mi spat na lavom boku, lebo inak si prilahnem hornu dutu zilu 😕 ale maleho som nachvilku videla, vsetko je ok a mame 1901g. a na UTZ papal plodovu vodu, tak krasne otvaral pusinku 😵 a vy mate kolko?

tesorino
15. sep 2008

tak my sme troska mensi mame okolo 1800g ale velkosti sedia, tak som spokojna, len ma naplasil s tym krckom ale na druhy den som bola u svojho lekara a ten ma upokojil ze to nie je az take zle ale mam odpocivat.
ale stale mi tvrdne brucho vcera vecer tolko krat po sebe, uz som sa normalne bala ☹ ale dali mi nato tabletky tak papame. no vy ste vecsi, to je dobre asi sa aj vecsi narodi 😉 no aj mne sa najlepsie spava na lavom boku, tak si davaj pozor a snaz sa tak spat aby ti uz nebolo zle 🙂

petusaaa
15. sep 2008

tes: no neviem, ci je lepsie, ked je vacsi.. kto ho vytlaci 😲 😅
a ved uz sme v 34 tt, tak uz mozme len cakat na porod, neboj nic. babo by uz normalka prezilo. som akurat dnes citala, ze tento tyzden by sa mali plucka dovyvijat. tak pekne oddychuj 😉 a hlavne sa nestresuj...
inak mne brucho vobec netvrdne. mojej maternici sa zjavne nechce pripravovat na porod 😠

tesorino
15. sep 2008

no ja cakam kym budeme 36tt a sme za vodou 😉

bubadlo27
15. sep 2008

tehulke, strasne zo srdiecka gratulujeme a zelame vela zdravia aj Oliverkovi

debbie
15. sep 2008

Petuš mne to na poslednej poradni povolila dr. vieš som na rizikovom ale sme ok na začiatku to bolo horšie..v utorok si to ešte potvrdím na poradni a ak to bude v pohode tak pôjdeme....no to bude po tom ležkaní a sladkom ničnerobeníííí ...ale už sa teším raz za týždeň to bude supiš sa ponaťahovať...v utorok ti pošlem sms ako som dopadla a kedy a kde budem na teba čakať...Ja mám kabát čo som si kúpila a nedala som si ho zúžiť tak mi je fajn a v najhoršom si kúpim vetrovku takú lacnejšiu, mňa čaká zima z bruškom.... ☹ ale hlavne si musím kúpiť nízke čižmy lebo mám len také na vysokých podpätkoch no to si netrúfam a ani by som neriskovala pád.
Tak soncam som rada že to tehulka má za sebou a tak rýchlo porodila, viem ona epi nechcela, uvidím či aj ja budem taká statočná...Tak ju pozdravuj od nás.Nakupujem lebo my nemáme po kom dediť tak aby sme toho nemali veľa naraz, aj my sme čoto kúpili z bazáru ale aj veľa vecí máme nových a tiež tie plienky pomaly skupujem ak je akcia je to predsalen dosť veľká položka a 10ks na deň je teda dosť.Práve som pozerala ten veľký balík má 80ks to je tak na 4dni v porodke a 4doma to je ale spotreba.A ani si to nechcem nechať na tú najväčšiu zimu. To sa budem len prechádzať a odpočívať lebo ako som čítala už nebudem vládať.
Tesorino dík za typ musím sa tam zastaviť už mi to hovorila peta.
Tak sa majte všetky pekne a dávajte pozor na babatenka či už tie v brušku alebo už v náručíííííí.... 😀

petusaaa
15. sep 2008

tes: to uz tie dva tyzde vydrzis aj zo zaviazanymi nohami 😀 😉
debie: ja som sa na to neopytala. ale sestricka mi sama dala kontakt, tak by to malo byt ok, nnie? a nemam ani ziadne problemy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre