Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ivka07
15. jan 2007

Ja niesom sice trnavčanka, ale chodím do TT do školy. Spolužiačky trnavčanky mi vraveli, že trnavskú pôrodnicu si veľmi chvália.

melory
autor
17. jan 2007

rodila som pred 3. rokmi a vraj to tam trochu pomenili 😉 ale neviem ci aj porodnicu, alebo len sestonedelie.

rainbow
17. jan 2007

ja pojdem asi do trnavy, až sa na poslednú chvilu nerozhodnem inak

andreab
17. jan 2007

min pondelok som bola na exkurzii v nasej porodnici a bola som celkom milo prekvapena,tak budem rodit v Trnave a pomaly zacinam balit, lebo vraj to moze byt skor ako mam termin

ladynika
19. jan 2007

aj ja som rodila v trnave a je to asi take ako inde...zalezi aky doktor je pri vas,ake sestricky,aku maju naladu,aj aky je vas porod...Mna nechali trapit 20 minut,az potom doktor zistil ze sa neotvaram a absolvovala som kliestovy porod...Bolesti som si uzila viac nez dost,ale vysledok stoji vzdy za to 🙂

melory
autor
19. jan 2007

takze budes aj druhe rodit v tt? preco potom nerobia cisarske ked sa zena neotvara???

ladynika
19. jan 2007

nad druhym zatial nerozmyslam ale ak bude urcite,mame to kusok,tak naco vymyslat 🙂 a na cisarsky bolo neskoro,babatko uz bolo pri krcku,bolo uz nizko na to aby sa to stihlo

melory
autor
19. jan 2007

to je skoda, lebo tieto kliestove porody mavaju nasledky... 😔

vedvies
19. jan 2007

ja som lezala iba na rizikovom - ale tam sestricky boli v pohode a pocula som celkom dobre ohlasy - ak by tam bolo rodenie do vody, tak urcite TT aj ja. 😉

melory
autor
19. jan 2007

mna by zas do vody nedostali, ale ta horuca sprcha pocas kontrakcii by mohla tiect potokom.

vedvies
19. jan 2007

melory, ked hovoris 😉
aj tak asi budem rodit v TT 😀

melory
autor
19. jan 2007

takze bez vody? inac nejla z trnavskych mamiciek si chvali velmi toplcany a porod do vody, ale ja zatial tiez trnava po druhe 🙂

melory
autor
19. jan 2007

ladynika pisem preto, ze aj mna nehali dlho sa trapit, lebo som sa neotvarala, ale nie 20 minut ale ovela dlhsie a preto som potom nad tym premyslala, ze naco cakali u mna? mali urobit cisarak... 😉

vedvies
19. jan 2007

ja prave uvazujem o topolcanoch, kamoska tam bude rodit do vody v aprili - tak si necham poradit 😉
musim ist papa zatial

melory
autor
19. jan 2007

papa...snad niekedy pokecame.

vedvies
19. jan 2007

najdem si ta 😉

petra25
19. jan 2007

Ahoj babule.
Tak prave vcera som bola pozret v TT porodnici 1X- aby som bola presna - bola som sa prehodit k porodnikovi (Cechovi)lebo moj gyndo k porodom nechodi 😝
Moc velku predstavu teda nemam, ale co ma dost zarazilo bol stav WC 😢 dufam, ze zvysok je OK. Ktore ste tam rodili, budem rada, ak sa dozviem co najviac 😀
papa

ladynika
19. jan 2007

melory,tych 20 minut bol samotny porod-celych neuveritelnych 20 minut som tlacila...a vysledok ziadny,az potom mi pomohli

melory
autor
21. jan 2007

lady nika tak tak, to mna zas dlho nehali trapit v kontrakciach ale porod samotny bol 5 minutovka

petra, ja som rodila pred 3 rokmi a pochybujem, ze tam nieco zmenili, takze wc, izby, kupelna - horor. urcite si zober do sprrrrch aj na sestonedelie slapky a nestup tam na boso, lebo budes mat plesen.
izby maju skrinky este za prvej svetovej.
proste sok, ako v nemocnici, ziadna slava.
a porodnica, no kachlicky modre, hrozne, stare, na zapade by trnavsku nemocnicu zatvorili co sa tyka vzhladu.

petra25
22. jan 2007

Ahojte- dnes som bola poslednykrat u svojho gynda v HC a 2. 2. idem uz do TT, tak budem mat cerstvejsie dojmy. Pozeram, ze podla terminu to pojdem asi otestovat prva, tak potom dam melory vediet, ci sa nieco zmenilo 😀

melory
autor
23. jan 2007

petra dobre ja zajtra pozriem kedy su dni otvorenych dveri a pojdem sa aj ja pozriet, aj ked pochybujem, ze tam nieco zmenili. 😨

melory
autor
23. jan 2007

inac ani nejde o prostredie kde rodis, ale o sestonedelie, lebo tam si dlho a aj tam spis, ale tam kde rodis si len ten porod.

petra25
24. jan 2007

Melory, sestricka mi hovorila, ze tie dni otvorenych dveri byvaju vzdy 1. pondelok v mesiaci - ale nebola si ista, tak daj prosim potom vediet, co si zistila 😀 No a keby tie izby na sestonedeli boli veeeelmi hrozne alebo by som mala "prijemnu" spolubyvajucu, tak to v najhorsom pripade isti nadstandartka - aj ked si viem predstavit lepsi sposob minutia penazi na babo 😅

ladynika
26. jan 2007

ajojte kocky,kedze to nie je tak davno co som absolvovala pobyt v porodnici v TT tak vam musim povedat ze uz sa to tam hodne zmenilo-ak to porovnam podla melorinej skusenosti z pred 3 rokov...
Vzdycharen je vymalovana na ruzovo,vyzera celkom utulne,vysetrovna je vybavena novym,tiez ruzovym kreslom,takze to celkom uslo,porodna sala nic moc, ale v tej chvili som aj tak ic nevnimala a bolo mi to uplne jedno aj keby som lezala na zemi 🙂
A izby boli relativne ok,aj ked nadstandard je nadstandard...akurat mi vadili zachody,vyzerali vzdy jak keby tam nikto neumyval 😖 ak budete mat stastie dostanete sa na izbu s vlastnou toaletou.a tie slapky do sprchy odporucam,aj ja som mala...pre istotu 🙂 🙂 🙂

melory
autor
26. jan 2007

den otvorenych dvery je kazdy prvy pondelok v mesiaci,
o pol druhej sa treba zahlasit na prijme u sestricky a okolo druhej pride pre nas vrchna sestricka.

petra25
26. jan 2007

ladynika, to je fajn, ze to vymalovali, aspon to tam vyzera utulnejsie - ved to tam pojdeme omrknut 😉

melory
autor
27. jan 2007

mna na vzdycharni drzal pri zivote ten obraz na stene - matka s dietatkom v naruci

melory
autor
28. jan 2007

teraz som sa v tt mamickach docitala ze to ruzove kreslo je na rodenie a ze v nom lekary nechcu moc odrpdit zenu, lebo su zvyknuty na stare. 😖

petra25
29. jan 2007

No to je super, co ho setria na horsie casy? 😖 asi cakaju, kym zostarne, lebo na nove veci nie su zvyknuti. Ja viem, ze zvyk je zelezna kosela, ale zda sa mi to dost hlupe.
Inak v piatok idem k Stefanikovej(lebo zastupuje Cecha) do poradne - neviete,aka je? Zevraj zlata, ale dost razna- tak neviem. Dufam, ze aspon pocasie sa do piatku unormalni 😒

melory
autor
30. jan 2007

petra ja som pocula na stefanikovu len chvali, ze je praveze dost citliva...tak neviem.
mne sa strasne nechce chodit na poradne, pri prvom som ratala dni, kedy pojdem, teraz je to naopak.
mala by som rozmyslat, co s mojim porodom.
petra ty uz len mesiac a mate Karinku doma.
budes rodit v tt? ze? v hlahovci nieje porodnica?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre