Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sasettka
31. okt 2012

@jankatt1971 ahoj 🙂 mala doktorka dlhe hnede vlasy a bola stihlunka? 🙂 v prepustacej sprave bohuzial jej meno nebude, tam bude len meno dr., ktory ta prepustal... Naozaj krasa, ked ti dala babatko rovno na brusko 😵

jankatt1971
1. nov 2012

Ahoj@sasettka, doktorka bola mala, stihla, vlasy mala ostrihane na kratsie, myslela som, ze v prepustacej sprave bude napisane, ktory doktor bol pri porode. Takze nejak sa pokusim zistit, kto mal nocnu sluzbu z 24.ho na 25.ho.... Pretoze naozaj bola velmi mila, dokonca mala radost z toho, ze ma pekne zasila. A na to, ze som rodila pred tyzdnom, uz ma ani sitie neboli, normalne fungujem.

sasettka
1. nov 2012

@jankatt1971 to asi viem, ktoru myslis, len si nemozem spomenut na meno... a babatko si mala na sebe cele dve hodiny?? super aj to sitie, ja som tiez bola vo velmi dobrej kondicii prakticky hned po porode, i ked som potom dlhsie stala/chodila, tak ma tam riadne tahalo, ale ved, to je normalka, teraz uz je uplna pohodicka... teda az na tie kila navyse 😝

jankatt1971
1. nov 2012

@sasettka ja som nastastie moc nepribrala, len 5 kil, mala mala 3 kila, placenta plus vsetko okolo 1 kilo a maternixa kad sa mi zmensi, tak som v pohode, uz teraz nosim veci, co som mala pre porodom. A aj keby som mala kila navyse, tak to by bolo to posledne, co by ma trapilo. Mas pravdu, ked dlhsie stojim, tiez ma to este taha, ale ja mam este dva stehy, tak mozno aj preto. 🙂 ta doktorka bola strasne prijemna na vsetky, co tam boli lebo vedla mna rodila este jedna a tiez je velmi pomahala. Malu mi dali na brucho tesne po porode, doktorka mi ukazala snuru, lebo sme na nej mali uzol. Potom sme pockali este na placentu a ten cas som mala malu na bruchu a potom mi ju sestricka prilozila k prsniku, ale mlada nechcela nic, tak ju vzali poumyvat, obliect a az potom mi ju este nechali v postielke vedla mna.

ianitka
1. nov 2012

@jankatt1971 tmavsie vlasy alebo spinavy blond? tak su len tri moznosti 🙂

danjelca
1. nov 2012

@dulkagabulka kráááááásne..

danjelca
1. nov 2012

@dulkagabulka nevietekolko tam stojí pôrod pre slov. občana?

jankatt1971
1. nov 2012

@ianitka ma tmavsie vlasy, nebola ani moc vysoka a vtedy tam bol aj doktor Hlavek... To meno som vedela, lebo v ten den rano som tam bola na vysetreni, takze jeho meno som mala napisane na sprave. Ale ja to zistim, ako sa volala, aj tak musim ist este do nemocnice, zabudla som si tam sveter. 🙂

dulkagabulka
1. nov 2012

@danjelca poznam pripady ,kedy ženy rodili v zahraničí a mali europsky preukaz poistenca- pôrod preplatila poistovna a ony platili iba nadštandart (trebars hotelove služby pred pôrodom, rehabilitaciu po pôrode, nadštandardnu izbu a pod.) ...ako je to v Hainburgu, to zatial neviem, ale kedže ta znama sa rozhodla, že ide tam, po jej porode budem vediet 🙂

ianitka
1. nov 2012

@jankatt1971 Pravdepodobne Dr. Havlikova 🙂

elise
5. nov 2012

babulky ktorá ste boli na prehliadke dnes? nech si vás pripomeniem🙂

annamary27
6. nov 2012

@elise a ako bolo?

elise
6. nov 2012

@annamary27 mn sa páčilo kopc zmin za posledných 6 rokov čo som naposledy rodila🙂 určite chcem rodiť v trnave

ankat
7. nov 2012

ahojte 🙂 v zozname co si vziat do nemocnice je dohoda o mene dietata .je to nejaky papier co si treba doniest ak tak kde ho zozeniem 😒

elise
7. nov 2012

@ankat ten papier ti daju kd začneš chodiť do nemocnice posledný msiac na poradnu treba si ho pýtať od doktorky.

ankat
7. nov 2012

@elise uz som bola 2x na poradni tak teraz si to vypytam dakujem 😉

artemis29
12. nov 2012

Ahojte ženy 🙂 Keď ste z Trnavy a okolia mohla by Vás zaujímať táto stránka:
http://www.facebook.com/pages/kamsdetmisk-Trnav...

simika_hajulka
15. nov 2012

Ahojte dievčatá, ide niekto kuk na exkurziu 3.12.2012?:)

84matulik
15. nov 2012

@bbarboraa ahojky ako sa máte???? my rýchlo, nestíham nič...hih...som v kontakte stále s Vladkou a ty,????? ako?

bbarboraa
15. nov 2012

@84matulik ahojky nooo dobre sa mame, vsetko ako ma byt, a s Vladkou som trosku uz sa k nej neviem ako dlho chystam, ale maly bol dlho chorlavy, potom po ockovani zase teplotoval,teraz sa zas stahujeme a nic nestiham... strasneeeeee ...a vy teda dobre? vsetko s detickami ok? nas uz je taky ukecany smejo 🙂 najkrajsie je vidiet kazdy den ako nieco nove objavi- ako minule nozky- no nemohol sa vynadivat 🙂

janina218
20. nov 2012

@simika_hajulka Ahoj, ja idem. Už sa chystám od októbra, ale teraz už musím ísť, lebo termín mám 9.1.2013, takže januárovú by som už asi nestíhala 🙂

dulkagabulka
22. nov 2012

ako Veronika porodila prirodzene po sekcii:
http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

😉 veľmi pekný príbeh

ivuskanicolasko
22. nov 2012

Prave som to docitala, presne sa to tyka aj mna takze aj ja mam dilemu... Rodim v marci takze dovtedy sa treba rozhodnut
:-/

gazgaz
26. nov 2012

Mam otazocku. Pravdepodobne budem mat planovany cisarsky rez, aj ked som sa tomu branila a maleho prehovarala, aby sa otocil- poloha KP. Sice ma este kusok casu, ale nejak tomu prestavam verit. Ako je to v TT so zazmluvnovanim?. Stacia im peniaze zo zazmluvnenia, ci treba dat este pomimo? Pred alebo po? Ake mate skusenosti? Kludne IP.

jullinkka
26. nov 2012

@gazgaz ahoj ja som sice nemala zazmluvneneho dr. Ale co hovorili baby v porodnici tak niektore dali cez zmluvu peniaze ale z toho ma dr. Asi 50e a ostatne ide nemocnici, hovorili ze lpsie je dat dr priamo a po porode davaju obalocky pred nikdy nie. Iba isli za danym dr. A sa ho spytali ze ci by bola mozno urobit porod s nim a on ti uz povie ze co a ziaden doktor nevypyta peniaze 🙂 😎

simisi
26. nov 2012

@gazgaz na planovany cisarsky rez je skoda vyhodenych penazi....zbytocne...su tam sikovny operateri,zaradia si ta do programu a za peniazky kup nieco pre babatko 😉

amalka389
26. nov 2012

ahojte baby chcela by som sa spytat na kolky den pustaju mamicky po porode domov..🙂

slavik
26. nov 2012

@amalka389 domov púšťajú na 4 den. Ja som rodila v pondelok ráno cisárskym a štvrtok okolo obeda som už išla domov. 🙂

dulkagabulka
26. nov 2012

Aké sú možnosti ochrany hrádze pri pôrode? Najnovší článok z dielne Ženských kruhov.

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/prirodzeny-po...

amalka389
27. nov 2012

Dakujem slavik za odpoved..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre