Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzana12345
7. máj 2010

ahojte, tak ja konecne doma z poradne..vsetko je ok, aj ked ma stale picha a tlaci, otvorena stale na prst, 3,5kg, ze take primerane babatko na mna, dr. to vidi skor ako na termin 🙂 , ale inak kontrola o tyzden, ked sa nic neudeje, tak uvidime
memory, kathy dajte vediet ako ste dopadli 🙂

kathy403
7. máj 2010

v pondelok rano nastupujem,konecne! 🙂
dnes som tam bola dlho od 10-12.00hod.,na nervy
memory a co ty?

kveta
7. máj 2010

Kathy, ako je to tam s návštevnými hodinami?

petulienka
7. máj 2010

Ahojte,

tak my uz sme doma, rodila som v pondelok, nakoniec spontanne, Timko mal 2900g a 47cm :D porod bol velmi rychly az velmi :D
ako sa tumavate? babulky kathy, zuzana, babatko? vy este nerodite?

babatko88
7. máj 2010

petulienka, ahoj 🙂 joj, tak sa teším aj za teba... ja už čakám každý deň, doktor povedal, že to bude skorej, tak sa neviem dočkať, dnes sa mi aj zdalo, že mám bolesti, ale po 2hodkách nič ☹ tak ti gratulujem a Timkovi (teda samozrejme aj tebe) želám všetko naj naj, nech ste zdravunký a rastiete do krásny a radosti vás všetkých 🙂
ak sa môžem spýtať, prečo taká nízka váha? ved si vyzerala super, ked sme sa stretli (aj keď to bolo len na sekundu) 😀

vladkaz1
7. máj 2010

peti srdecna gratulacia 😵

zuzana12345
7. máj 2010

petulienka aj ja sa pripajajm ku gratulacii 🙂 🙂 no aj ja cakam kazdu chvilu, dnes mi povedala doktorka, ze to bude skor, tak som vo velkom ocakavani 🙂

zuzana12345
7. máj 2010

memory ty co kde si?co si ta tam uz nechali?

memory
7. máj 2010

petulienka gratulujem nech ste zdraví 🙂

zuzana ešte som doma 😝 ,len som nemala čas sadnut pri PC
mne dr.povedala že to može byt skôr lebo čo mam ten výtok to je znamenie že už sa to vo vnutri pripravuje 😵
otvorena som na prst,som jej povedala že ešte nemôžem lebo do utorku som doma bez muža je v robote 😠
a dr.povedala že to by mohlo do vtedy vydržat a ked príde domov aby sme si dali sexík a že v pôrodnici som jak na koni 😀 😀
a že ked sex nezabere tak v piatok mam príst na poradnu 🙂

kathy dnes som ta tam videla aspon dufam sedela si na tej prvej chodbe aj z mužom?mala si biele tričko?tak ty už v pondelok ideš?budu ti to vyvolávat?

kuriatko33
8. máj 2010

ahojte bybulky, pripajam sa k vam. je niekto v tt ako ja?? 😉

kathy403
8. máj 2010

🙂 caute baby!
vcera som dosla z poradne a menili nam posledne 2okna 😉 ,takze som nemala cas pisat!
doteraz som upratovala,taka som unavena!!! 😉
v pondelok rano nastupujem do nemocnice a snad to uz bude! 🙂
takze doma vsetko chystam,nech sa vratim do cistuckeho.
memory,napis kde si bola ty,kde si sedela?ked si ty videla mna,musela som aj ja teba nie?! 😎
PETULIENKA-gratulujem a uprimne zavidim!!! 😎 😎 😎
tak nech ste zdravucky! 😵
uvidim dokedy tam budem ja...

memory
8. máj 2010

kathy sedela som na lavičke čo je oproti dverám do ambulancie
sedela som hned na kraji bola som cela v riflovom,neviem prečo,ale bolo my blbe ist za tebou ked si bola z mužom 😅
a mimochodom asi sa stretneme v pôrodnici,lebo mam taký dojem že mne sa to už rozbehuje 😀
dnes mam silný výtok a v nom mam trochu krvy,bolesti zatial nemám tak zajtra alebo v pondelok určite letím do pôrodnice 🙂

kveta
8. máj 2010

Memory, krv je dôvod na okamžitý odchod do pôrodnice. Veľa šťastia...

babatko88
8. máj 2010

memory, aj ja si myslím, že by si nemala čakať, ale ísť hneď... ako vám závidím... ja si ešte počkám na svoje princátko, aj keď to má byť skôr, no kedy to je!? veľa šťastia želám 🙂

memory
9. máj 2010

ahojte baby,tak od pol noci mám bolesti každých 10 min.,aj som na hodinu zaspala ale znovu ma to zobudilo
volala som mužovi je na služobke,ale zbalil kufre a ide domov chce byt pri pôrode 🙂 je zlatý
teraz idem hodit sprchu počkám na neho a ideme do TT
tak sa ozvem o týžden ked prídem domov
ahojte a držte sa aj vy

zuzana,kathy čakám vás v pôrodnici 😀 😀 😀

zuzana12345
9. máj 2010

ahojte
kathy, memory drzim vam palce nech vam to dobre dopadne 🙂 snad sa tam uvidime, tomu mojmu sa dajako nechce 🙂
v noci som mala pekny sen-ze sa nam narodila baba,namiesto chlapca, uz mi s toho normalne prepina, uz chcem ist aj ja
babatko no uz sme ostali len mi dve 🙂

aalexis007
9. máj 2010

Ahojte kočky 🙂
chcela som sa Vás spýtať čo všetko si balíte do pôrodnice? Budete mať 1 tašku pre seba a 1 pre malinké alebo sa dokážete zbaliť do jednej?

kuriatko33
9. máj 2010

ja si do porodnice balim v kabele, dve lucky, dve osusky a uterak, jednorazove nohavicky, vložky, toaletný 2 rolky a vlhke utierky pre seba a jedny pre maleho kozmetiku kt pouzivam, fotak, tricko pre muza k porodu. krem na bradavky.podprsenku na kojenie, pre dieta dudlík, rukavicky a krem na zadocek, baby mate nejaký osvedcený??a ostatne mi prinesie muz

kuriatko33
9. máj 2010

a este podlozky podomna.

aalexis007
9. máj 2010

A oblečko pre malé neberieš? a plienky? a tych podložiek treba asi koľko?

kuriatko33
9. máj 2010

ja si zoberiem 5 podloziek a 5 nohaviciek pre mna. plienky tak to zoberiem.este som zabudla na prsne vlozky 🙂 na druhy den mi muz prinesie veci pre babatko, lebo ako sa poznam v bolestiach sa budem sprchovat a vsetko nahadzem do tasky tak nech sa tie detske vecicky nepremrvia, ved ajtak hned ich davat nebudes.

kuriatko33
9. máj 2010

idem sa tusim pobalit, si ma inspirovala som zvedava kolko sa mi zmesti do kabele 🙂

kuriatko33
9. máj 2010

este si davam do kabele silikonove chranice na bradavky 🙂

anesim
9. máj 2010

Kuriatko, ja som pre malú používala krém od Bubchen, pekne voňal, nie ako tá rybacia masť, a ja som s ním bola veľmi spokojná, ani raz sme nemali žiadne problémy

petulienka
9. máj 2010

dakujem vam babulky za gratulacie, chvalabohu uz to mame za sebou a aj nemocnicu. ale nemozem sa stazovat pekne sa o nas starali...
babatko neviem preco nizka porodna vaha, ale nikto nic nehovoril, vsetko je v poriadku maly je v norme, papa stale a pribera uz takze to coskoro dozenieme. porod bol velmi rychly, ani som to necakala, takze som spokojna... 🙂
a hlavne ze uz sme doma.

aj vam zelam aby ste to uz coskoro mali za sebou a aby ste uz maly uzlicky v naruci 🙂

babatko88
9. máj 2010

petulienka, tak to som rada, dúfam, že aj tomu našemu chrobátkovi sa bude chcieť tak rýchlo von, ako tvojmu 🙂
memory len tíško závidím, že už bude mať svojho anjelika v náručí...
aalexis007, ja si beriem len 1 ruksak, pre malého nič len čiapočku, dudlík, krémik a plienky a pre seba iba osobné veci, uterák, šlapky, minerálku vezmem do igelitky, lebo sa mi už nezmestila 😀 ... a ostatné mi prinesie muž, ak budem niečo potrebovať.

petulienka, musela si mať aj tie podložky pod seba? lebo mne kamoška spomínala, že to od nej ani nechceli, že jej dali ich... ako to je?

kathy403
9. máj 2010

babatko,tak tie podložky nemam ani ja! ☹ neboli v nijakom zozname,takže neviem!
snad to nebude problem 😲
rano nastupujem,myslite na mna! 😎

babatko88
9. máj 2010

kathy403, potom daj vedieť 🙂 držíme palčeky, nech ste zdravunký a máš to rýchlo za sebou... tak sa drž... joj, ale ti závidím 😅

petulienka
9. máj 2010

kathy drzim palceky, tie podlozky nepotrebujes, budes ich mat uz na lozku a ked ich zaspinis vymenia.... nie je problem
ides vyvolackou alebo sekcia?

petulienka
9. máj 2010

babatko nie netreba, vymenia ich ked je treba.. ja som mala svoju v kufri a doniesla som ju domov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre