Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

alex1983
20. sep 2010

@lubuska22 no mne dala ten papier sestricka mojho gynekologa.

lubuska22
21. sep 2010

@pusinqa no bolo by super keby som ta stretla niektoru z vas:o) no do nemocnice este nechodim ty hej? dnes si tam chcem zavolat ako mam postupovat:o) a s tym papierom sa teda budem musiet popytat u svojho lekara co mi na to povie...uz si zbalena do porodnice?

pusinqa
21. sep 2010

ja som už bola v nemocnici na poradni, zbalená som už také 2 týždne mňa dosť bolievalo brucho tak som to pre istotu chcela mať pokope ale teraz posledné dni trošku brucho kleslo a bolesti mi konečne prešli, takže sa cítim ku koncu asi najlepšie z celého tehu 😀 mne sa podarilo ešte na nástenke čo tam je nájsť lístočky so zoznamom do pôrodnice, brala som ale predposledný tuším. zavolaj si tam a oni ťa objednajú kedy máš prísť

agentkak
21. sep 2010

@silvika silvi ja som ten dolgit použivala pytala som sa dokiho vraj raz za den sa moze uz ku koncu tehu to je v pohode 😉 magne by som uz nebrala na tvojom mieste lebo to sa vysadza uz po 36tt lkvoli tomu aby sa porodilo na termin lenbo magne ti vlastne drzi maternicu 🙂
no s porodmi je to jak na roztrhanie mama hovorila ze je toho strasne moc .... takk hadam si malnka pekne pride na termin 🙂 a nech ste obe v poriadku 😉

silvika
21. sep 2010

@agentkak jaaa som sa tiez cudovala tomu magne, tak si budem davat radsej len paralen ? ten ze si mozem pri bolestiach ... cele tehot- som nic nebrala len zelezo a teraz sa zasa nechcem upchat zospodu naveky

alex1983
21. sep 2010

caute baby, chcem sa vas spytat ci uz mate vybraneho detskeho lekara? viete mi niekoho odporucit? najlepsie z TT z Polikliniky

alex1983
21. sep 2010

@zuzulik82 ahojcek, chcela som sa Ta spytat ci sa pocas porodu moze pit a dat si aspon nejaky cukrik alebo nieco na cumlanie

zuzulik82
21. sep 2010

@alex1983 ahojky, priamo pocas porodu uz samozrejme pit nemozes ale predtym ako si na cakacke (cakacej miestnosti) tak par duskov vody vypit mozes. kedze ja som bola na cakacke od rana az do osmej vecer, lebo som sa stale neotvarala a hrozil mi aj cisarsky, tak som mala dovolene pit ale ako hovorim len velmi striedmo

a k tej doktorke, ja som si vybrala pani doktorku Pokojnu. chodi k nej aj moja sestra s malymi a od viacerych som pocula na nu chvalu a mozem len potvrdit ze je velmi mila 🙂 no a je na poliklinike 😉

alex1983
21. sep 2010

no ja som ju mala ako detsku lekarku, tak pouvazujem 🙂 A vlastne ako to je, my mame slobodnu volbu lekara ci ako to bolo volakedy za podla adresy alebo priezviska?

adrianai
21. sep 2010

@alex1983 ahoj, my sme sa tiež rozhodli pre pani Dr.Pokojnú, mám len samé dobré ohlasy...a volala som jej a stačí potom zavolať do amb. a dohodnúť sa, či prídu k vám domov alebo môžeš prísť aj ty do amb.a vraj hneď berú takéto čerstvé detičky 😀

kuriatko33
21. sep 2010

@adrianai ahojček mi mame tiez MUDr. Pokojnú, je velmi ludska, ja k nej chodim do teraz ma ma od babatka 🙂 a k nam prišla domov, ja som sa bála malého tahat po ambulanciach, pekne poobede prisla aj so sestričkou 🙂

dulkagabulka
22. sep 2010

@alex1983 počas prvej doby porodnej možeš pit, jemne , pomaly , po duškoch...neodporuča sa malinovka,džus ani čaj, najlepšie aj čista voda, nebublinkova...počas druhej doby porodnej pit nebudeš 🙂 ...ale potom , ked budeš ležat na sale este dve hodiny po porode, vtedy budeš dost smadna..odporučam ti zobrat si tam flašku s tym sosačikom navrchu, lepšie sa ti bude pit po porode z nej,lebo budeš ležat.Ćo sa tyka jedla, uplne na samom začiatku porodu, este doma, sa kludne možeš najest, niečo lahšieho, aby si mala silu 🙂 ...velakrat sa porod začina zvracanim,alebo v priebehu prvej doby žena zvracia, takže nič tažkeho nejedz. Ono jest sa ti myslim už počas porodu žiadat nebude...ani cmulat 🙂

alex1983
22. sep 2010

@dulkagabulka jeeej, svet je taky maly 🙂 my mame na seba ozaj stastie, to asi preto lebo som vas vsade chvalila ako ste mi pomohli a vsetko ste mi porozpravali co ma caka 😀 ak si nepamatate, tak sme sa stretli na SNP pri potravinach 🙂 a dakujem aj teraz za pomoc!

alex1983
22. sep 2010

@adrianai no tak super sprava a asi pojdeme k nej ked ma naozaj dobre ohlasy 🙂

dulkagabulka
22. sep 2010

@alex1983 ..spominam si.....na ženu, ktorej tak svedčí tehulkovanie a pekne vlasy sa nezabuda 😀 😀 😀
želam aby porod bol posilnujucim zazitkom 🙂
a tiez krasne zvitanie sa s dietatkom 🙂

alex1983
22. sep 2010

@dulkagabulka strasne moc Vam dakujem, normalne mi davate tolko energie az je to neuveritelne 🙂 🙂 Keby som o Vasej praci vedela skor ... ale pri porode budem mysliet na Vas a Vase uzasne rady 😀

dulkagabulka
22. sep 2010

@alex1983 ak sa podari vybavit, ze budem moct byt pri porode ja spolu i s tatino...tak mozeme spolu byt pri vasom druhom 😀 😀 😀 😀

alex1983
23. sep 2010

@dulkagabulka beriem Vas za slovo 😉

magdalenocka
23. sep 2010

baby aj ja som si vybrala Dr.Pokojnu. Chodila som k nej do 24-rokov. Len sa chcem spytat ako u nej prebiehaju poradne pre detocky? Ma nejake specialne hodiny alebo budeme musiet cakavat s detickami medzi vsetkymi tymi studentmi?

alex1983
23. sep 2010

@magdalenocka Ahoj Magdalenka, neviem ci si na mna pominas, ale ja som tiez zo sidliska ako Ty. Katkina spoluziacka na ZS. Pozeram ze mame termin priblizne rovnaky 🙂 Ako to zvladas ?

fattamorgana
24. sep 2010

prosím vás, tá prehliadka pôrodnice býva vždy prvý pondelok v mesiaci, však? boli ste tam niektorá? neviem totiž, o koľkej treba prísť a kam. niekto hovorí, že o 14. 00, iný že počas celého dňa. ale to sa mi moc nepozdáva.

zuzulik82
24. sep 2010

@magdalenocka staci ked doktorke zavolas ze chces prist s malickym a potom zaklopat na vedlajsie dvere z chodby, alebo ked tam budes jej zasa zavolaj a ona ta hned vezme. nenecha ta tam cakat...

@fattamorgana ta prehliadka byva ako pises vzdy prvy pondellok v mesiaci o druhej poobede. staci prist pred druhou do vestibulu porodnice a tam si vas vyzdvihne vrchna sestra 😉

fattamorgana
24. sep 2010

@zuzulik82 ďakujem za info

zuzana1979
24. sep 2010

@lubuska22 aj ja mam termin 19.10. takze je dost pravdepodobne ze sa stretneme. 🙂 buduci tyzden sa chystam na poradnu, len neviem este v ktory den.

magdalenocka
24. sep 2010

@zuzulik82 to viem len som sa pytala potom na dalsi pravidelne poradne ci ako sa to vola.
@alex1983 no takto si nejako nepsominam. Podla fotky neviem. Viem ze Lenka D. mala take vlasy ako ty, ale to asi nie si. Napis do IP meno a priezvosko a urcite budem hned vediet.
Ja mam termin 5.1O. idem sekciou tak sa tam hadam aj stretneme

magdalenocka
24. sep 2010

@alex1983 uz som si pozrela album a viem kto si. Sasa T. jasne pamatam si ta. No sranda ze sme sa po dlych rokoch stretli s rovnakym terminom na koniku🙂

alex1983
24. sep 2010

@magdalenocka No ja mam termin 6.oktobra a chcela by som nadstandardnu izbu, dufam ze bude volna. Ty si o nej nerozmyslala? Podla coho posudili ze Ti musia urobit sekciu?

magdalenocka
24. sep 2010

@alex1983 mne by nevadilo byt na standarde len sa bojim toho ako budem na tom po sekcii. Asi budem dost rozbita, tak uvidim aka bude situacia potom sa rozhodnem. Na sekciu som mala ocnu indikaciu kvoli silnym dioptriam ze sietnica by nemusela vydrzat tlaky. No a nakoniec maly je otoceny zadkom takze inak by sa aj tak nedalo.
A uz taska pobalena?

alex1983
25. sep 2010

No jasne, muz mi kazal uz mesiac dopredu, ze ako ma pozna potom budem panikarit 😀 Takze uz ju mam nachystanu. Aj ja mam okuliare, ale to by som mala mat asi silnejsie diop. No dufam, ze to nebude vadit, lebo sa ma na to nikto nepytal. Mas zazmluvneneho lekara?

sarra6
26. sep 2010

ahojte pripajam sa do vasho fora. Ja mam termin 2.11 ma niekto kolo toho datumu. Vybrala som si rodit v Trnave snad tam bude fajn 🙂))) 7.10 idem prvy krat do nemocnice do poradne. Ako to tam funguje kde sa mam hlasit???? Ked som tam volala tak ma tam len objednali a ani mi nepovedali kam a ku komu mam dojst, len ze priniest zo sebou moc a uterak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre