Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

luka21
13. sep 2009

Ahojky aj ja sa chystam zajtra na poradnu.Je tu niekto kto ide tiez

dufman
14. sep 2009

my tam prideme tak cca o pol dvanastej

luka21
14. sep 2009

Dufman tak co jak si dopadla dnes na poradne.Ja budem asi prenasat malej sa nejak nechce termin mam v sobotu a doktorka mi povedala ze je to take iste jak minule,ze ked dovtedy nic nebude mam prist v pondelok 21.

dufman
14. sep 2009

nam sa to pohlo - 2-3cm otvorene, ale ked nic, tak v piatok. celkom bola fajn - este som u nej nebola.

luka21
15. sep 2009

mne povedala ze na take 2cm,aj ja som u nej bola prvy krat a tiez si myslim ze bola fajn.

dufman
16. sep 2009

No som straasne zvedava kedy to vypukne. Lebo nebadam nejaku zvlast zmenu. Len na hlavu mi to sada. 😀

luka21
16. sep 2009

Neboj raz to urcite pride,nemozu tam ostat navzdy aj ked sa im tam asi viac paci.Daj potom vediet kedy to pride.Dam aj ja.Aj ja by som uz najradcsej isla hoci aj dnes,lebo stej nadvahy ma boli cele telo.

dufman
17. sep 2009

Tak tomu ver. Ja uz si nohy necitim. Ale zas na druhej strane som sa nemala napchavat. chi Ale co uz. Urcite dam vediet. 😵

luka21
18. sep 2009

dufman potom napis jak si dnes dopadla v nemocnici,ked ta ovsem uz neprijmu.

snu
18. sep 2009

ahojte dievcence 🙂 dllho som tu nebola.. ako sa mate??? ratolesti posluchaju? nas je nepokojny...asi zubky,, dokonca mal stafilokoka v nosteku asi z porodnice,takze sme brali antibiotika... ale inak sama radost,, gula sa po celej posteli,, stale by len sedel a vsetko videl 🙂

dufman
18. sep 2009

Ahojte!
Tak sme doma. Vazime cca 3200g, hlavicka stale vysoko. Kontrola v nedelu. Bola dr. CHovanova. Celkom pohodicka. Keby bola obalka, mozno sme uz na svete. Ktovie? Uz to dobojujeme nie? Vraj ma byt v pondelok chaos - moc objednanych, tak sa pripravte. 🙂

dufman
21. sep 2009

My sme boli aj vcera. Nic nove. Zase mame ist aj zajtra. Kolko raz este? Uz ma to nebavi. Mame pekneho lenivca! uf uf. Ozvite sa ako ste dopadli. 😎

veritaes
21. sep 2009

ahojte! som tu prvýkrát. Čítam, čítam a skutočne sa to tu preriedilo.... keby to tak bolo aj v čakárni.... 😅
Dnes som sa tesne vyhla odberu... som v 35.týždni a už to prestáva byť sranda. Bábo sa vrtí, kope a tlačí o brušnú stenu... Ktovie, čoho by som sa zasa dočkala pred ordináciou! Čakačka min. do 13.hod. bez pohybu a stravy! 😖
Otázka: aké náklady si približne zapýta doktor, ak si ho chcem zazmluvniť k pôrodu? Neviete mi niekto poradiť? Vďaka! 😉

dufman
21. sep 2009

Caka sa teda poriadne. Prichystaj si min 150 bez zmluvy. ☹ Ale ja ich nepodporim. Akosi si na peniazky moc zvykli. 🤐

amikka
21. sep 2009

Na riadnu zmluvu je to nejakých 233 eur (asi 7000sk), ale to asi žiaden lekár nebude chcieť, lebo z toho niečo ide nemocnici a mááálinko tomu lekárovi, ktorého by si si chcela zazmluvniť.

brinzulka
22. sep 2009

Preco by sa mali davat peniaze, ked ide o normalnu pracu? Pochopim, ak chcem lekara, ze musi prist z domu ..tak s nim podpisem zmluvu...cast ide nemocnici a cast lekarovi...
Ja viem, ze to tu cita aj personal gynekologie....Preto by ma zaujimalo, ci ste sa stretli s tym, ze Vam lekar priamo povedal, ze si prosi....Lebo je to zlegalizovane zmluvou...Som za podakovanie vo forme dezertu....Ale nie financne.

stastickova
24. sep 2009

Ahojte...tak a už to mám za sebou..máme krásneho chlapčeka...
len vám chcem všetkým povedať že sestričky ako na šestonedelí aj na novorodeneckom sú super...fakt..veľmi som sa bála či tam ísť rodiť ale vôbec to neľutujem..
čo sa týka lekárov tak ani pomaly nikoho nepoznám..akurát na poradňu som bola u hláveka a havlíkovej..tá mi robila cisársky ešte s nejakým doktorom ale to meno si nepamätám...nikomu som žiadnu obálku nedala..akurát čo som sa bavila so sestričkami tak je takých čo dajú ale úplne zbytočne..neviem aj tak si lekár musí urobiť svoju robotu...a sestričkám nik nič nedá...a to sa o vás starajú deň noc a aj o vaše detičky..fakt radi pomôžu a tak...takže by som rada vedeľa prečo sú také zlé ohlasy na sestričky...tak sa všetky držte a nech vám to dopadne dobre..aj tak je najdôležitejšie mať zdravé detičky..
a ešte čo sa týka vizity...jeden doktoro sa ma na druhý deň opýtal od dverý či mám nejaký problém a ja že nie a bolo po vizite..akurát tá mladá doktorka prišla a pozrela aj brucho aj nohy a tak...a za toto platiť...

luka21
25. sep 2009

Ahojte mamicky tak uz to mam konecne za sebou.Narodil sa mi nakoniec chlapcek Erik bolo to riadne prekvapko,lebo celych 9mes.mi doktorka tvrdila ze to bude dievcatko.Narodil sa o den skor 18.9.09 o 21.35h.v.3530kg a mer.50cm.narodil sa mi spontane.Pri porode mi bol dr.Strbo a mozem povedat ze bol celkom fajn ani som sa neroztrhala takze som bola bez sitia.22.9.nas prepustili maly bol chvalabohu zdravucky teda aj je len lavu chodidlo ma trosku do jednej strany ale detska lekarka mi povedala ze to mal zle v brusku ze to treba len masirovat do druhej strany ze to sa mu same spravi.Zatial kojim ale sem tam aj prikrmujem,lebo mam malo mlieka.V nemocnici sa to dalo vydrzat nebojte sa toho.

amsi
25. sep 2009

gratulujem vám k bábätkám stastickova a luka a nech sú len zdravé 🙂 Náš malinký má už 2 mesiace, trošku soplíkuje, ale inak je zdravučký a dobrunký.. Ja som mala pri pôrode tiež dr. Strbu a bola som spokojná..Mala som cisársky a zotavila som sa rýchlo, jazva sa rýchlo zahojila a naplno kojím, to ma strašili, že po cisárskom býva málo mlieka.
Ostatným nech to rýchlo ubehne, aby ste sa mohli tešiť z detičiek..

mtrnovska
27. sep 2009

Ahojte baby,
ja idem prvy krat na poradnu tuto stredu 30.9, nie som totiž z Trnavy, alebo so Serede. Ide niektora tiež ?Som v 36. tyždni a už sa neviem dočkať kedy to pride. Objednala som sa telef. v rizik. ambulancii a tam ma objednali na tento deň, ani neviem, ktory lekar tam v tento deň býva.
Rozhodla som sa odrodiť v Trnave, nechcela som isť do Galanty. Nikoho v TT však nemam, žiadnu známosť, a ani žiadne referencie od kamošiek, ktoré tam už rodili.
V podstate som rada, že veľa z vás tam boli spokojne... lebo mam obavy, zrejme ako každá prvorodička... 😖

dufman
28. sep 2009

Ahojte!
Mame Tamaru - 3630g a 51cm narodila sa spontanne - na planovany prijem - 24.09.09. Ani ja som nic nedavala - iba jednej sestricke zo saly - Alzbetka. Sa o mna starala a pri porode mi krasne pomohla. Len bombonieru a kavicku. Fakt som jej vdacna. Od rana do dvanastej ma pozerali 4 dr. Ale vs.bolo ok. Nemali sme objednaneho nikoho a nelutujem. Nevidim v tom rozdiel - co tam popisovali baby. Drzim prsteky vs.cakatelkam. Sestricky su v pohode - aj poradia. Ak nieco neviete pytajte sa. Nikto vam sam od seba nic nepovie. Za opytanie vam hlavu neodtrhnu. 🙂
Horsa do toho!!! 😀

gabuliik
28. sep 2009

gratulujeeeem 🙂

ywonnee
30. sep 2009

ahojte ja som teda z Trnavou vobec nebola spokojna... no nechali ma v bolestiach od piatku a porodila som az v pondelok, este mi doktorka vynadala co hystercim a ze este rodit nebudem a do polhodiny som mala malu na svete.... no bola ozaj neprijemna este ze na porodnej sale bola prijemna sestra a ta ma nakoniec upokojila... zas pravy opak som zazila na sestonedeli.... sestricky naozaj vsetky uzastne ochotne pomoct poradit a hlavne taka kratkovlasa blondinka... no klobuk dolu... vsetko ma asi svoje za aj proti

aiva
1. okt 2009

Ahojte,
som tu prvý krát a vidím, že ste tu "už super partička"...tak som sa práve teraz zaregistrovala a že sa k vám prídám...
Ja som prvý krát tehotná 🙂 ešte len v trinástom týždni a čakám dvojičky...takže dvojnásobná radosť...Tiež sa chystám rodiť do TT a všimla som si že je vás tu veľa čo máte s touto pôrodnicou skúsenosti...ja žiadne, pôrodnicu nepoznám, tak by som vás chcela poprosiť o vaše skúsenosti...ďakujem 🙂

sisi10
2. okt 2009

Ahojte. V utorok 6.10. idem prvýkrát na kontrolu do nemocnice. Sestrička mi však nepovedala o kolkej mám prísť, alebo som to prepočula. Bola som totiž dosť zmetená. Neviete mi povedať od koľkej do koľkej tam majú ordinačné hodiny? Zabudla som sa pozrieť na dverách. Bola by som Vám veľmi povďačná 🙂

brinzulka
2. okt 2009

sisi...ja som chodila medzi 9tou-12stou hodinou...

sisi10
2. okt 2009

brinzulka ďakujem. Ešte sa chcem spýtať, to tam býva vždy toľko budúcich mamičiek? Keď som sa bola objednať, tak ich tam sedelo cca 25 😝 . Bola som zaskočená, lebo som si myslela, že tam bude pár mamičiek a pôjde to dosť rýchlo. Takže sa asi v utorok načakám.

crievicka
2. okt 2009

sisi ja chodim do tt na rizikove pomali od zaciatku tehu.chodila som v pondelky.teraz idem tiez v utorok .pondelky byvaju dost nabyte ,plna cakaren niekedy je to aj od rana 8 do 12raz som odchadzala o 15.tak urcite nieco na jedenie a pitie zo sebou.byva to tam krute🙂)) tak ale neviem v utorok.

sisi10
2. okt 2009

crievicka máš pravdu. Bola som sa objednať tento pondelok. Tak dúfam, že v utorok to bude lepšie. To tam býva vždy ten istý doktor, alebo sa striedajú, podľa toho kto má zrovna službu?

crievicka
2. okt 2009

no oni sa tam striedaju aj lekari aj sestricky.asi podla sluzby je to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre